Bolje finansijsko stanje

Saveti o svemu i bilo čemu :)
Saveti su u formi konkretnih instrukcija i podsećanja na sve što znamo ali nije zgoreg ponoviti :D

Re: Bolje finansijsko stanje

Postod DenVik » 25 Mar 2013, 17:29

Ja nikada u zivotu nisam radila zbog novca, radim ono sto volim i ne opterecujem se platom, zato sam UVEK I SLOVIMA UVEK i pre saznanja o ZP imala sa vise strana neke prihode, a novac uvek dodje.
Ne kazem da nisam bila optrecena zbog love, nego sta nego sam se nervirala,to sam tek skoro naucila. Ranije mi dodje i ode od mene brzinom svetlosti( tako sam naucila koja je brzina svetlosti i zvuka :mrgreen: )podignem pare i ne predjem ulicu, ni 10m, ja vec potrosila.
Istina je da je novac stvar dopustanja, ubedi sebe da ti dolazi lepo i lako i da si dostojna svog izobilja( a pri tom ne mislim samo na novac), oseti da si uspesna, da si cenjena, da vredis, stani ispred ogledala i vezbaj to , ne zezam se.
Istina je da prvo promenis osecaj u sebi povodom novca( hvala sto uvek imam novca, bla, bla, napravi svoju afirmaciju koju osecas, za sve sto mi treba i vise od toga, ja mogu sve sebi da priustim i hvala, hvala na ovome sto imam i nabrajaj, zahvalnost mene licno vodi pravo u poravnanje)

NE OCEKUJ NOVAC, NE SANJAJ GA, NE GLEDAJ NA TV, NE STAVLJAJ SLIKE NA KOMP, NE OPETRECUJ SE,( drugo je nesto kad se igras i kao brojis ga, to je par min dnevno, kao kreativna radionica)
sanjaj i osecaj LJUBAV, slike ljubavi, opustaj se, pevaj, plesi, ne razmisljaj kako ga nemas, prva asocijacija za lovu neka ti bude olaksanje kako ti uvek dodje na ocekivane i neocekivane nacine, prazan novacanik??svasta, stvori sliku novacnica, oseti pod prstima i NIKO ME NE MOZE UBEDITI DA OVO NE RADI!!!
Promeni svoj licni osecaj i stav, mozda to neko moze za par dana, mozda proradi za mesec-dva, zavisi od otpora.
Ovo je Igra, kao i svaka druga u ZP ( Druze Clan sve je ovo marketing, zar ne?)Ubedi sebe i Univerzum ce ti isporuciti ono sto emitujes.
Ko kaze da ne mozes da kupis cizmice od 20 000? Idi probaj ih, udji u radnju, oseti, prosetaj u njima i ponasaj se kao da si dosla da ih kupis, igraj se, bre :D
Uvek sam u pravo vreme, na pravom mestu i uspešno činim upravo ono što treba
Korisnikov avatar
DenVik

Pridružio se: 24 Jan 2013, 23:14

Postod nikola » 25 Mar 2013, 18:01

DenVik, koliko dana ti je trebalo da vizualizujes novac kako ga brojis do manifestacije?
Korisnikov avatar
nikola

Pridružio se: 21 Nov 2012, 13:52

Postod DenVik » 25 Mar 2013, 20:52

Eh, sad ,otkud znam?
Ja sam privukla vise nekih uplata, tako da stalno imam novac da podignem( sto na racunu, sto u posti,sto mi dodje samo na ruke)
Namera mi je da to utrostrucim( to vise nije ni Evropski standard :D :D , ali kad je sve igra sto da ne?)
mozda najvise 2 dana, inace treba da bude i za krace, Nikola, opustis se, brojis svoj novac u mislima, ne koji nameravas da pozajmis ili mislis da ti ne pripada, poenta je da znas da brojis i ocekujes SVOJ novac, jer zivis u Univerzumu gde je sve moguce i gde te Zivot voli.

E, sad , to je vrlo nezgodno kad nemas cvonjka, a imas neki rok da platis nesto pa se osecas bedno, u tome je sva fora. Da sam sebe dignes u svom tom sranju i podignes svoju vibraciju do stepena uspesnosti i da se osecas dobro, tada padaju okovi, prestaje otpor.

Najbrze sam manifestovala za par sati, ali nisam bila opterecena, ne mucim sebe vise tako. Jer znam da sam uvek bezbedna i da je sve uredu :D .
Nikola, da nam se javis cim manifestujes i osecaj se dobro.
I zahvaljuj sa svaki dan na tome sto imas i osecaj tu zahvalnost, to je ubedljivo najveca moc koju posedujemo, zahvalnost=ljubav=poravnanje i ta sila moze da stvori svetove
Korisnikov avatar
DenVik

Postod nikola » 26 Mar 2013, 10:28

Svaka cast DenVik kad mozes za par sati da manifestujes. Ja sam ranije zamisljao ali nisam uspeo da manifestujem :). Javljam ako manifestujem :)
Korisnikov avatar
nikola

Pridružio se: 21 Nov 2012, 13:52

Postod DenVik » 26 Mar 2013, 12:15

JESTE ALI...
Nikola ja sam ceo svoj život pozitivac, zadnjih deset godina osećam da je u pozitivnim mislima suština, a sad ulazim u šestu godinu kako sam svesna ZP.
Svaki dan uradim puno toga za drage mi ljude, za strance, ne kukam , ne žalim se( nikada to nisam radila ni kad je bilo najcrnje), volim svoj život i raduju me sitnice.
Samo mi glupo ovde da kažem, e znate, jutros sam uradila za komšiju to, za jednu baku to, povezla sam toga...dala ovde, onde..nekako mi se to podrazmeva, to sam ja,to je moj život.
I uvek sam ponosna na sebe uveče kad legnem i rezimiram svoj dan, nemam čega da se stidim( e, mogla sam ovako ili onako, ne, uradila sa stvarno najbolje kako sam mogla)
Nisam ja sad čarobnjak, samo ima manje otpora u meni i to je sve.
Korisnikov avatar
DenVik

Postod Član 257 » 26 Mar 2013, 13:46

Lepo je raditi dobre stvari za druge,bake,komšije,nepoznate koji ne mogu da vrate,ali nije to mnogo povezano sa manifestacijom novca. To je povezano sa razmenom prijatnih usluga-tako će i nama neko. :) Novac je stvar uverenja. Ti nosiš (DenVik) to uverenje u sebi kao ja npr. da sam uvek zdrava. A sad Nikola-ti i ja trebamo ne da brojimo novce nego da postižemo kakav je osećaj biti u finansijskom izobilju. I to ne iz stanja frke nego onda kad nam je lepo. Ja pišem u jednu svesku kako je biti bogat vec 2 dana i vec dve noci sanjam lovu. U tri sna: u jednom sam ogrebala lovu na lutriji,u drugom neke silne evre u koverti,jutros sam sanjala da mi je Mišković svekar i da sad imam lovu za sve na svetu :))). Kod mene se stvari dešavaju brzo,u okviru mesec dana. Snovi su početak. To ne pali kad sam u frci,tad pali samo meditacija. Samo kad se lepo osećam. Post je malo škrt jer pisem sa moba. Ovo je sjajno. Biće prenos uzivo mog bogaćenja :)))
"Vaše unutrašnje biće vas uvek vodi ka onome šta želite. Ono vas nikada ne štiti od nečeg drugog." Abraham
Korisnikov avatar
Član 257

Pridružio se: 25 Okt 2012, 12:30

Postod DenVik » 26 Mar 2013, 14:04

Druže Član, potpuno si u pravu.
Vidiš nisam tako gledala na to, jer ja oduvek imam neke prihode, samo sam imala uverenje " da se nema dovoljno", to mi je od mame :D , bilo, nije više tako.
Onda ja nisam prava osoba za ovu temu :mrgreen: ( naravoučenije, slušaj samo sebe i samo sebe :lol: , " nagovorili" me mangupi da pokrenem lovu na forumu, a ja nešto nisam bila za to,mislila sam da će ispasti kao da se hvalim, eto, izvinjavam se i ništa nisam izmislila :) , a stvarno je sve bolje i bolje, što i vama želim)
Javljam se kad budem imala dovoljno( hm i više nego što treba) da stvorimo naš ašram u Vojvodini( Zlatibor otpada zbog ,ladnoće)
Korisnikov avatar
DenVik

Postod Član 257 » 26 Mar 2013, 15:42

Ja baš mislim da si ti prava osoba za ovu temu i kogod te nagovorio bio je u pravu. A evo zašto: nama treba neko ko ima lepa uverenja o novcu,ko ih je sam izgradio,pritom je bio u poziciji otpora tako da razume obe strane i još postigao usaglasenost koristeci ovu filozofiju oko koje smo se okupili ovde. Pored načina razmisljanja ja osecam energiju dobrobiti iz tvojih postova. Stvaras lepe afirmacije (moj novi stan je oblepljen TVOJIM ličnim afirmacijama i mnogo mi se dopadaju). Nama ne treba novi Bob Proktor,tatamata,ekstra stručnjak nego neko od nas. Radis ekstra stvar. Ovo će čitati mnogo ljudi i mnogima ćes pokrenuti ljubav prema dobrobiti.
"Vaše unutrašnje biće vas uvek vodi ka onome šta želite. Ono vas nikada ne štiti od nečeg drugog." Abraham
Korisnikov avatar
Član 257

Pridružio se: 25 Okt 2012, 12:30

Postod tanjusa » 23 Jun 2013, 15:21

svidjaju mi se vasa iskustva, veoma. Smijala sam se sarenilu u novcaniku. Ja trenutno radim na tome da dopustim uvecanje prihoda za iznos rate stambenog kredita :) I jedan divni auto koji ce mi omoguciti da lako I sigurno stizem gdje god zelim. U proteklom periodu sam radila na tome da osjecam zahvalnost na racunima za rezije. I uspjela sam. Ono sto mi je nekada bio stres, sada mi je radost. Zahvalna sam na svim racunima jer ih placam redovno I mogu ih sebi priustiti. Grlim vas!!!
Uspjeh i sreća me prate u stopu!
Korisnikov avatar
tanjusa

Pridružio se: 13 Okt 2012, 13:20

Postod DenVik » 24 Jun 2013, 10:47

To je to , Tanjuša, samo nastavi i podeli sa nama šta ti je najviše prijalo da radiš to što radiš( a šta to radiš, u stvari :veselica: )
Korisnikov avatar
DenVik

PrethodniSledeća

Povratak na Saveti