DNEVNIK ISPUNJENIH ZHELJA

Saveti o svemu i bilo čemu :)
Saveti su u formi konkretnih instrukcija i podsećanja na sve što znamo ali nije zgoreg ponoviti :D

DNEVNIK ISPUNJENIH ZHELJA

Postod llena888 » 16 Nov 2014, 19:31

Dragi moji, veliki pozdrav za sve vas. Prvo da vas pohvalim. Ovo je najpozitivniji forum na planeti. Svaka vam cast. Tako se dobro osjecham kada chitam postove, nekako me inspirishu. Pa toliko pozitivnih i dobrih ljudi na jednom mjestu, prelijepo zaista. Nego, da predjem na stvar. Prije neke tri godine, otkrila sam zakon pivlacnosti, i totalno se zagrijala za njega, za vizualizacije, te za afimacije, pa pochela i da se aktivnije meditacijom bavim. Ostvarila neke zhelje, i onda ne znam ni sama zashto sve to padne u neki lijevi plan. E sad me opet pochelo zanimati, ali dosta dosta ozbiljnije nego na pochetku. I mislim da je sad to to, bash nekako osjecham da je vrijeme, i da sam spremna za promjenu, nekako sam taj zakon dosta dublje shvatila nego na pochetku, i zhelim da ga primjenjujem svakodnevno, bez odustajanja. Nego, malo me organizacija oko svega zbunjuje.
Ja ljudi imam toliko zhelja, pa me zanima da li mogu sve da ih vizualizujem u jednom danu, ili jednu po jednu? Ja sam pochela da pishem DNEVNIK ISPUNJENIH ZHELJA, i tu pishem sve ono shto zhelim, kao da je vech ostvareno, kao da vech sve imam. Dok ga pishem, prolaze mi slike u glavi toga shto pishem, pa znam i zazhmurim pa i tako sebi vrtim slike. Tad se stvarno osjecham prelijepo, totalna euforija, pravo se uzhivim. Nekako mi je tako lakshe, zamishljam sve shto zhelim kao da imam, tako da se ne posvetim samo jednoj zhelji. Pa me zanima, da li je to u redu, ili grijeshim? Nadam se da chete mi odgovorit. Zhurim sad ljudi, jooooj kod mene sve na brzinu cccc.... :veselica:
llena888

Pridružio se: 25 Feb 2014, 16:45

Povratak na Saveti