Pozitivne "budale" i alkoholisanje :D

Tipovi ličnosti, ličnost, osobenost, šta nas čini onima koji smo, unikatnost

Pozitivne "budale" i alkoholisanje :D

Postod Alexicaa » 28 Nov 2013, 05:29

M
Poslednji put menjao Alexicaa dana 18 Maj 2015, 05:26, izmenjena samo jedanput
Korisnikov avatar
Alexicaa

Pridružio se: 18 Apr 2013, 01:38

Re: Pozitivne "budale" i alkoholisanje :D

Postod jovanajovana10 » 28 Nov 2013, 15:04

ja samo smatram da covek moze jednako prelepo da se provede i bez i sa alhoholom.
naravno da je zdravije popiti casu piva ili vina nego bilo koji neprirodni sok (daleko bilo kokakolu ili gazirane i slicne KAO guste i prirodne sokove koji nisu ako na ambalazi tvrde ni polovina od toga zdravi...i kojesta...) ali naravno ni u cemu ne treba preterivati u zivotu.
a ko pije iz radosti ili iz zalosti sigurna sam da nista nece postici, ko pije iz nesigurnosti i da bi se opustio ili bio iskreniji treba da poradi na sebi a ne da pije jer je to samo trenutno resenje i smesno je.

ne mislim da univerzumu saljemo pozitivnu vibraciju ako smo pijani :D :D :D hahahaha
saljemo da smo mazohisti i da volimo da unistavamo svije telo...nepostovanje prema sebi.
sve je ok u granicama normalnog ;)
-Danas je moj srecan dan :) !
-Ovde sam da se menjam na bolje <3 !
http://www.youtube.com/watch?v=UOb0ei-Ej6Q :)
https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/ ... 0543_n.jpg
Korisnikov avatar
jovanajovana10

Pridružio se: 17 Nov 2012, 18:24

Postod Stalker » 28 Nov 2013, 18:42

Smatram da nije dobro ništa braniti. Zabrana loše utiče na svest. Treba iznaći prirodan uvid neopterećen svrhom da nešto prevaziđemo.

Trebali bi da se setimo kako smo prihvatili da nešto koristimo, a u ovom slučaju alkohol. Verovatno je da smo videli toleranciju odobravanja kod drugih, pa smo prihvatili konzumaciju kao deo našeg imidža.
Sigurno je bilo trenutaka u životu kada smo vreme provodili bez alkohola.

Ako nam je alkohol ušao u krv :D kao deo našeg mišljenja...morali bi vratiti film i videti šta nas je to opčinilo da damo saglasnost samom sebi da je takvo stanje poželjnije nego uobičajeno stanje svesti. Videćemo da smo u normalnom stanju previše kruti. Potrebna nam je fluidnost da bi prirodno bili opušteni. Neke nove navike poput bavljenja sportom mogu pomoći.
Ratnikov put je harmonija - harmonija radnji i odluka.
Korisnikov avatar
Stalker

Pridružio se: 04 Jun 2013, 16:37

Postod Alexicaa » 28 Nov 2013, 23:39

Hihi slazem se sa vama u potpunosti,samo sam zelela da cujem vase misljenje u vezi svega toga :D :lol:
Korisnikov avatar
Alexicaa

Pridružio se: 18 Apr 2013, 01:38

Povratak na Ličnost, osobenost