ZajedničkaMeditacija Ratnika Svetlosti

Abraham, Pleiadians, EFT, Vizuelizacija, Audio knjige, Meditacija, Afirmacije, Silva metod, Tehnike za privlačenje novca, Binauralni zvuci

ZajedničkaMeditacija Ratnika Svetlosti

Postod leci » 28 Nov 2012, 01:49

Zajednička meditacija Ratnika Svetlosti!
Slika
Dragi i mili Ratnici Svetlosti, sve vas od srca pozdrvavljam, volim i pozivam da zajedno meditiramo!
Svi vi koji dolazite na sajt i ovaj forum, predlažem vam zajedničku meditaciju, svaki dan i to u dva termina. Jedan je u 18h a drugi je kasnije u 22h 30. Namerno predlažem dva termina, jer nekome će više odgovaratii ranije, a nekome kasnije.

U ovom veličanstvenom vremenu buđenja, ljudske svesti, njenom uzdizanju, razvoju i napredovanju, dragoceno je da se povezujemo i radimo nešto zajedno.
Trenuci zajedničke meditacije će nas još čvrće, sa više ljubavi i svetlosti povezati, i vinuti našu energiju, svetlost Božansku, da se u zajedničkim mislima prijateljstva i ljubavi umnoži, ojača u jedan talas vibracije pozitivne energije.
Želim da ova meditacija bude posvećena tome, da Blagosiljamo sa ljubavlju sve Ratnike Svetlosti, naše porodice i sve ljude na ovom svetu.
Da Blagosiljamo sa ljubavlju majku Zemlju, našu planetu, koja nas voli i štiti, na svim njenim darovima i njenoj ljubavi.
Da Blagosiljamo sa ljubavlju sav životinjski i biljni svet, svu vodu na ovom svetu i vazduh koji dišemo.
Zahvalnost i blagosiljanje sa ljubavlju ima veliku snagu ljubavi!
Slika
Predlažem dok meditiramo, da zamislimo planetu Zemlju kako je zdrava, bujna i veličanstvene lepote, kako su izvori, reke, mora i okeani čisti, zdravi i puni životinjskog carstva. Kako su njene šume nepregledne, zelene i savršenog zdravlja. U tim šumama žive prekrasne raznolike životinje.
Sve buja od zelenila i mnoštva života. Vazduh opojno miriše na cveće, koje je svuda oko nas.
Mi svi ljudi na ovoj planeti smo zdravi, srećni, ispunjeni i veseli. Naša srca su povezana sa svešću međusobnog jedinstva i povezanosti i jedinstva u Bogu Stvoritelju, Božanskom Izvoru.
Svi u sebi nosimo deo Boga, svi smo jedno. Osećamo veliku ljubav prema svakom biću. Živimo svi zajedno u prijateljstvu i harmoniji. Igramo, pevamo i radimo složno zajedno.
Ovo je Raj na Zemlji!
Volimo i poštujemo majku Zemlju i čitavu prirodu i živimo zajedno u skladu sa njom.

Ovo bu u glavnom bio sadržaj naše zajedničke meditacije. Naravno da svako po svom osećaju i želji može zamišljati i dodavati mnogo pozitivnih detalja. Slobodno budite opušteni i pustite se mašti, zamišljajte boje, mirise i pustite se emocijama ljubavi. Pustite srce da vas vodi. Nemojte se truditi suviše da ispadne savršeno, jer kako god da uradite biće divan doprinos zajedničkoj udruženoj energiji ljubavi.
Slika
Hvala svima koji će mi se pridružiti, a neki već jesu.
Danas kada sam meditirala u 18h, osetila sam divnu energiju.
Blagosiljam vas sve sa ljubavlju, vidimo se u meditaciji!
Slika
Ako imate nekih predloga, slobodno napišite, ili ako želite podeiti sa nama kako ste se osećali u meditaciji, ili bilo šta što želite pitati ili reći u vezi naše teme.
Poslednji put menjao leci dana 28 Nov 2012, 10:20, izmenjena samo jedanput
Korisnikov avatar
leci

Pridružio se: 19 Avg 2012, 22:28

Re: ZajedničkaMeditacija Ratnika Svetlosti

Postod Monja » 28 Nov 2012, 09:10

Ja ti se pridružujem u meditaciji u 22 i 30 :) . Btw, odlična ideja, Leci.
Nema tog delanja koje može da nadomesti neusaglašenost energija. - Abraham
Korisnikov avatar
Monja

Pridružio se: 14 Okt 2012, 16:23

Postod leci » 28 Nov 2012, 10:17

Draga monja, super, jeeeeeeeee, Božanska Ratnice Svetlosti!
Korisnikov avatar
leci

Postod jelena » 28 Nov 2012, 11:31

I ja se pridružujem :P :P :P
Baš se radujem. :lol: :lol:
Danijela
Korisnikov avatar
jelena

Pridružio se: 30 Sep 2012, 00:59

Postod tamaris » 28 Nov 2012, 11:42

Jee bas se radujem Leci :D Monja Danijela i svi ostali koju se pridruzuju Zajednicka meditacija je jako mocan alat, inace ja i nekolicina ljudi vec neko vreme meditira u 18h i ovaj termin je jako jako dobar, izuzetno dobar za svaki nivo komunikcije uopsteno, a narocito za zajednicke meditacije. Isto tako ovaj termin je veoma povoljan za jacanje samopouzdanja i vere u sebe i to naravno mozete raditi kroz meditaciju.
puno vas volim i ljubim :* Zajedno smo jaci :D
Korisnikov avatar
tamaris

Pridružio se: 30 Sep 2012, 20:07

Postod rajka » 28 Nov 2012, 17:04

Draga Leci ja sam prekljuce pocela sa meditacijom u 18 i 22:30,procitala sam tvoj predlog na pocetnoj strani i osetila sam dosta jacu energiju,prelep osecaj.Medjutim juce u 18h sam takodje osetila veoma jaku energiju ali sam pocela da placem,onako sa jecajem iz dubine stomaka,malo me je zbunilo.Imala sam nekakav trip u glavi kao"dosta mi je vise negativnosti,hocu sve da ocistim"ta misao mi je bila u glavi.Danas radim popodne pa mogu u 22:30 da meditiram i jedva cekam,hvala ti puno draga Leci i molim te znas li mozda zasto mi se javio plac,inace plac mi se javljao pre dve godine kad sam bila pocetnik u meditaciji.LJUBAC I HVALA!
rajka

Pridružio se: 10 Sep 2012, 00:49

Postod leci » 28 Nov 2012, 19:57

Jelena, draga moja eto povezujemo se sve više i više. Radujem se ovom povezivanju u meditaciji.

Draga Tamaris, grupna meditacija je zajednički fokusirana energija i zato je tako moćna, uživajmo zajedno.

Draga Rajka, taj plač koji ti se javio je dragocen. Oslobađa se tvoje biće kroz zahvalnost i suze, to je prekrasno, pusti se sobodno tim emocijama, neka sve izađe napolje, nemoj se ustezati na bilo koji način.
Osvestila si nešto na nekom nivou tvoje svesti, osetila si svoje biće ili energiju u meditaciji, kja je grupna, nije ni važno, važno je da se tvoje biće pokrenulo i iznedrilo napolje emocije, koje su možda bile nesvesno prigušene. Slobodno pusti da sve teče napolje, sve je to normalno i prirodno. Meni se isto dešava da mi krene pač, moje srce prepozna energiju svetla ili neke informacije koje dobijam u meditaciji i svetlost širi svest i rastvara našu zatvorenost, stisnutost i sve naše nesvesno pretvara u svesno. Uživaj!

Idem da meditiram, pa pa.
Korisnikov avatar
leci

Postod Monja » 29 Nov 2012, 16:44

Ja bila na meditaciji u 22 i 30 :D . Stvarno je bilo moćno, koža mi se ježila... Veceras opet Slika
Nema tog delanja koje može da nadomesti neusaglašenost energija. - Abraham
Korisnikov avatar
Monja

Pridružio se: 14 Okt 2012, 16:23

Postod sarah » 29 Nov 2012, 18:13

Jeste Monja, bilo je divno, osećaj je poput nekog moćnog prožimanja :D
Korisnikov avatar
sarah

Pridružio se: 05 Sep 2012, 14:24

Postod Član 257 » 29 Nov 2012, 19:33

I ja se pridružujem od večeras u 22:30. :)
"Vaše unutrašnje biće vas uvek vodi ka onome šta želite. Ono vas nikada ne štiti od nečeg drugog." Abraham
Korisnikov avatar
Član 257

Pridružio se: 25 Okt 2012, 12:30

Sledeća

Povratak na Tehnike, alati i učenja