Kreativni Vikend

Abraham, Pleiadians, EFT, Vizuelizacija, Audio knjige, Meditacija, Afirmacije, Silva metod, Tehnike za privlačenje novca, Binauralni zvuci

Kreativni Vikend

Postod Vina » 30 Mar 2013, 10:45

E ovako, upravo mi je sinula jedna odlična ideja na pamet! Ovo može biti odlična tehnika za uspostavljanje super vibracije, dopuštanje, i vorteksovanje. I neka to bude ovde, za ovu našu malu zajednicu, za sve nas forumaše, ratnike svetlosti :)
O čemu se radi?
Volela bih da od sada pa nadalje, ovde postujemo neke kreativne stvari koje smo uradili u toku vikenda. Znači samo subota i nedelja, ili kad god neko ima slobodan dan, nekima je vikend radan, nebitno, bitno je to da ovde objasnimo šta smo namerili da uradimo, i da onda to i uradimo. Bilo šta da je u pitanju, ma kakva sitnica, nema veze. Bitno je samo da je u pitanju nešto kreativno i nešto što stvara. Neki naš doprinos, u bilo kakvom obliku.
Radost mi je da podelimo ovde svoje ciljeve ili planove, i konkretne rezultate. Mislim da ćemo tako motivisati jedni druge na konkretnu akciju i delanje.
Ko želi neka se pridruži! :)
Evo prvo ja:
Za ovaj vikend (obzirom da sam još uvek 'bolesna' i ne mogu da izlazim napolje) isplanirala sam da prevedem dva poslednja poglavlja Luizine knjige Misli Moći koju sam postovala proteklih nedelja za vas na sajtu

takođe da prevedem deo predavanja Grega Brejdena o kojem sam vam ranije govorila kada ste birali šta želite da prevedem Luiz ili Grega

i da ofarbam i izvadim pramenove mojoj dragoj mamici <3

Deo sam već odradila malopre, i postovala na sajt predposlednje poglavlje Luizine knjige, vikend je predamnom, idemo dalje!
Kiss za sve i želim vam divan vikoš :D
Ti si ono o čemu razmišljaš najveći deo vremena.
Korisnikov avatar
Vina

Pridružio se: 20 Avg 2012, 05:54

Re: Kreativni Vikend

Postod pozitiva » 30 Mar 2013, 12:13

Divna,divna divna tema Vina :*
Ja planiram da spremam stan,ribam,planiram da provedem sto kretivnije vrene sa mojom cerkicom i muzem
Planiram da uvedem jos koju kreativnu igru sa detetom
Planiram da uradim jos jedan deo plesne koreografije
Planiram da veceras i sutra uvece procitam jos koju stranicu knjige - trazi i dobices
Ma planiram jos toga al prvo ovo
I vec sve to zapisala u mojoj check listi i ceka da se stiklira kad bude uradjeno
Jeeeeee
Dan je zvanicno otpoceo
Vec sam pre ovoga izribala kuhinju,sad prelazim na kupatilo uz odlicnu muziku
Juhu
Ratnici
VOLIM VAS :* :* :*
Korisnikov avatar
pozitiva

Pridružio se: 20 Jan 2013, 15:24

Postod Monja » 30 Mar 2013, 12:53

Odlična tema jeee :D :D :D

Moji planovi: da prevedem bar jedan video sa Mudžijevih satsanga, da sa mojim curama
napravimo reviju ludih frizura :lol:

I da, da sutra pobedim u uskršnjem "lupanju" jaja. Jupiii :D :D
Nema tog delanja koje može da nadomesti neusaglašenost energija. - Abraham
Korisnikov avatar
Monja

Pridružio se: 14 Okt 2012, 16:23

Postod pozitiva » 31 Mar 2013, 03:42

joj ja sam prezadovoljna danasnjim danom i radom :)
uradila sam i vise od onoga sto sam vam napisala
dan je bio zaista divan
volim ovaj zivot bas ovakav kakav jeste jer je savrsen za mene :D
sad zadovoljno citam knjigu
:D :D :D :D :D :D :D :D :D
Korisnikov avatar
pozitiva

Pridružio se: 20 Jan 2013, 15:24

Povratak na Tehnike, alati i učenja