[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4668: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3815)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4670: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3815)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4671: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3815)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4672: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3815)
Forum Ratnika Svetlosti • Pogledaj temu - KO SMO MI (Učenje Ja Jesam)

KO SMO MI (Učenje Ja Jesam)

Abraham, Pleiadians, EFT, Vizuelizacija, Audio knjige, Meditacija, Afirmacije, Silva metod, Tehnike za privlačenje novca, Binauralni zvuci

KO SMO MI (Učenje Ja Jesam)

Postod Zika » 27 Avg 2012, 02:13

Žika Popović
16 maj 2007
Sorrento, BC Canada
Korisnikov avatar
Zika

Pridružio se: 20 Avg 2012, 00:17

Re: KO SMO MI

Postod Naly Younis » 28 Avg 2012, 07:41

Slika ŽIVIM SVJESNA BOŽJE PRISUTNOSTI.
NJEGOVA PUNINA NEPRESTANO TEČE KROZ MENE, PUNEĆI SVE PRAZNE POSUDE U MOM ŽIVOTU.
Korisnikov avatar
Naly Younis

Pridružio se: 20 Avg 2012, 07:41

Postod Zika » 18 Sep 2012, 19:54

Slazem se Naly Jounis to je nasa uloga da pomognemo nasoj planeti da izadje iz mraka i uticaja mracnih sila, kroz sopstvenu transformaciju. Ljubav jeste osnovni yakon jer sve pozitivno je stvoreno kroz ljubav. Nas Kreator je sve, pa i nas, stvoriokroz ljubav. Hvala za postavljeni tekst.
Korisnikov avatar
Zika

Postod natasa55 » 22 Sep 2012, 23:32

Eh ZIko! Ko smo mi?! Bravo za temu! A sve je pocelo ovim istim pitanjem, kad smo se jednom zapitali : Ko smo mi? Ili ko sam Ja? Sve sto iko od nas kaze o tome ko smo mi zaista, je samo identifikacija...Ali mozes da probas ( i svako od nas ) da sklopis oci i osetis ko ti zaista jesi. I cini to toliko dugo dok odgovor ne spoznas na najdirektniji nacin. :) To je dobra meditacija na pitanje : Ko sam ja? Kao let u sopstvenu Istinu... preporucujem svakom od nas :)
natasa55

Pridružio se: 22 Sep 2012, 20:31

Postod cheguevara01000100 » 23 Sep 2012, 10:19

Ziko ti nisi čuo za iluminate????? Bitna karika ako želiš definirati tko smo mi!!!!
Pozdrav!
cheguevara01000100

Pridružio se: 11 Sep 2012, 21:44

Postod Zika » 23 Sep 2012, 21:12

natasa55, cilj moga pisanja ovde a i u bilo cemu sto napisem je da pokrenem sopstvena razmisljanja ili da pokazem da postoji i neki drugi nacin a ne da nametnem svoje sopstveno misljenje. Zainteresovani ce tako potraziti odgovore i doci do sopstvenog znanja, ako sam se dobro izrazio. Pitati samog sebe i razgovarati sam sa sobom je vrlo dobra praksa. Mi nismo bioloska bica vec spiritualna koja koriste bioloska tela dok hodamo ovom trodimenzionalnom planetom. Kada kazemo da mozemo sve je jedino istina ako mislimo na ne fizicki deo nas. Ja cesto pitam sebe kad zelim da vise znam o necemu i nekad cu dobiti odgovor od mog unutrasnjeg glasa a nekada cu biti navedem da nesto procitam ili da dodjem u kontakt sa nekim od koga cu to cuti. Slucajnost? Ne, ja ne verujem u slucajnost.
Hvala Natasa za dopunu mog teksta. Slazem se sa tobom i mislim da je krajnje vreme da i to zapitamo sami sebe i tvoj metod je vrlo dobar.

cheguevara01000100, Iluminati, da cuo sam o njima i ovom tekstu pod "oni" sam i njih podrazumevao. Oni su infiltrirai sve sto sam u tekstu spomenuo pomenuo. Nisam napisao Iluminati jer sa hteo da koncentracija bude na nasu sustinu i mislio sam da ak spomenem njih da bi mozda trebao da spomenem i Bavaran Iluminate i podvucem sustinsku razliku izmedju njih a takodje iSlobodne Zidare, Temlere, Bilderberg Grupu,The Trilateral Komission, The Consil of Foreign Affers i mozda stotine tajnih drustava i bratstva kroz koje oni direktno ili indirektno rade.
Osim toga ja ne smatram da oni ne definisu ko smo mi vec definisu ko mi nismo.[/b]

Ako nekoga interesuje na ovom linku moze naci interesantne clanke o njima kao i o NWO imnogim drugim stvarima.
http://www.illuminati-news.com/moriah.htm
Korisnikov avatar
Zika

Postod cheguevara01000100 » 23 Sep 2012, 22:17

Bok Zika!
To mi sada ima više smisla. Ne zbog njih, nego o postojanju istih, jer su se, i sada više nego ikad upliću u naš život. I mijenjaju ga na razno razne načine i to na lošije. Kada želimo definirati tko smo mi, mislim da bi nekako to najlakše učinili da nabrojimo ono što oni ne žele da mi znamo o sebi. Tada bi brzo došli do zaključka tko smo mi. Kad bi shvatili da smo mi stvaraoci univerzuma, da ovog našeg univerzuma, i da ga stvaramo u hodu. (ako su ljudi koji proučavaju kvantnu fiziku u pravu, a ja vjerujem da jesu). Manipulacijom nad ljudstvom postižu da kreacija bude njihova . Eto toliko smo močni. Da smo mogli stvoriti raj, a stvorili smo pakao, bar za većinu! Stvoritelj nam je dao mogućnost da mozak koristimo 100%, a danas prosječan čovjek koristi koliko ono ne znam točno jer podaci idu od 5 do 15 najviše 30% u svakom slučaju malo! Ostaje nam samo da pretpostavimo kakve stvari bi pojedinac mogao raditi telekineza, telepatija, mentalne sposobnosti... kada bi postojalo jedno cijelo društvo takovih ljudi, gdje bi nam bio kraj.
Ali mi ni ne raspolažemo znanjem kako iskoristiti svoje potencijale, znači nismo svjesni tko smo mi! Da njih definira ono što mi nismo, ali se ipak igraju s nama! I manipuliraju nas na svjesnoj i nesvjesnoj razini. Pitam se da li bi to mogli raditi s ljudima koji koriste 100% svoje svijesti???
cheguevara01000100

Pridružio se: 11 Sep 2012, 21:44

Postod leci » 24 Sep 2012, 23:02

@Zika,
Večno pitanje, koje tutnji kada postavimo sebi!
Divna tema Žiko!
Moje saznanje o tome ko smo, je da smo duhovna, nesagledivo divna i moćna bića, koja u ovom vremenu sveopšteg buđenja imaju savršenu priliku da naprave nesagledive promene u sebi i u postojanju.
U ovom posebnom vremenu smo dobili informaciju, svetlo, priliku, da onim što je naše znanje i potencijal a to je naša emocija i misao, da dođemo do uvida u sebi u ko smo zaista i da se setimo toga.
U nama je zapis, u našem kodu, i mi možemo i moramo toga da se setimo ako želimo izlaz u svetlost a želimo, zato nam je i dato saznanje da misao kreira.
Svesnom namerom kreiranja naših misli i emocija, možemo svako pojedinačno da posegnemo za svojim razvojem i uvidom u zapise, ko smo i šta treba da radimo.
Ovo je idealno vreme i idealna prilika.
Obratimo maksimalno pažnju na ono što mislimo i što šaljemo od sebe. Obratimo pažnju na svoju intuiciju i tako umnožavajmo svoju snagu.
Nije važno kako je bilo pre, važno je da sada imamo savršenu šansu da sve promenimo. Nećemo više trošiti svoju energiju na ne mogućnosti već mogućnosti, koje su nam date u ovom vremenu, a to nije nikako slučajno, jer slučajnosti ni ne postoje. Svaka slučajnost je samo redosled u nizu koji sledi.
U svakom od nas, pojedinačno leži mogućnost i odgovornost za ovaj trenutak u vremenu, i predstoji i dešava se promena našeg postojanja i prelazak na viši nivo.
Ja to osećam a ima puno ljudi koji to osećaju.
@natasa55,
Hvala ti draga Nataša na ovoj vežbi super je!
Hvala svima tema se baš divno proširuje, kao i mi, he he he
Slika
Korisnikov avatar
leci

Pridružio se: 19 Avg 2012, 22:28

Postod Zika » 24 Sep 2012, 23:19

Leci
Za trenutak si me zbunila, nisam znao ko je ovo napisao Ti ili ja. Tako je to kada govorimo Istinu i dozvolimo da Svetlost govori kroz nas. Nemam nista da dodam. Mozda samo da najvaznija vezba treba da nam bude da porepoznamo taj unutrasnji glas, glas bozanskog u nama i da osetimo kada govori ego a kada taj glas.
Korisnikov avatar
Zika

Postod leci » 26 Sep 2012, 16:45

Nasmejao si me Žiko, i u stvari imaš pravo, nije ni važno ko govori, važno je da onaj kome to treba čuje.
A prepoznati glas, ili svoju intuiciju e to je divota, onda nikada ne pogrešimo.
Ego uvek radi i to je njegov posao, ali kada bi češće zapitali sebe, jel ti to govoriš iz srca, jel ti to govoriš istinu, da li sada govoriš da bi samo nešto rekao ili imaš nešto da kažeš, tada mnoge stvari nebi rekli, nego bi mudro ćitali i slušali, šta neko drugi govori i da li govori iz svoje istine.
Ali sve je to dobro,jer na našem putu greške su dragocene, da nas bolje upute u to šta jesmo a šta nismo.
Slika
Korisnikov avatar
leci

Pridružio se: 19 Avg 2012, 22:28

Sledeća

Povratak na Tehnike, alati i učenja