-ASTRALNA PROJEKCIJA-

Anđeli, Aura, Channeling, Svetlosno telo, Vibracija tela, "Neobjašnjive" pojave, Slučajnost, Znakovi, Borjevi, Imena i njihovo značenje i uticaj

"Malo" znači da ove pojave nisu obavezno nešto što je neobjašnjivo, nego samo da moramo pomalo da naslućujemo kako funkcionišu

Re: -ASTRALNA PROJEKCIJA-

Postod jelena » 07 Mar 2013, 12:58

Upravu si jakkooooo sam ZALJUBLJENA... :lol: :lol: :lol:

u ŽIVOT :lol: :lol: :lol:

Hvala ti što si me podsjetila na ovo tvoje prekrasno objašnjenje:
viewtopic.php?f=6&t=51&start=20
Danijela
Korisnikov avatar
jelena

Pridružio se: 30 Sep 2012, 00:59

Postod Felisiti » 08 Mar 2013, 11:17

Biće da sam i ja zaljubljena (još samo da ukapiram u koga :) ) jer sam isto htela pitati Člana 257 ono što je i Jelena pitala, a nisam se setila da sam pre nego što sam se registrovala na forum najpre pročitala "Malo mistike", :roll: ma šta pročitala, progutala od slova do slova.

Hvala vam devojke na inspirativnim iskustvima, čitajući vas pomislih kako je strah od bilo čega naprosto smešan...
Uvek smo bezbedni, samo mi ponekad treba podsećanje na to.
Korisnikov avatar
Felisiti

Pridružio se: 21 Jan 2013, 21:08

Postod Krijesnica » 08 Mar 2013, 15:28

O astralnim putovanjima sam učila od pionira koji je to predstavio široj javnosti, a to je Robert Monroe sa knjigom "Izvantjelesna putovanja". Njegova iskustva su naprosto nevjerojatna. Ali što se tiče sigurnost na Astralu, ne postoji mogućnost da se osoba ne vrati u tijelo. Može se dogoditi da naiđe na prepreke i povratak bude otežan, ali tu uvelike pomaže molitva. Nepovratak u tijelo bi značio smrt, a osoba umire onda kada je sve naučila u životu što je trebala.
Međutim, Monroe piše o iskustvima gdje se tokom boravka na Astralu znao pojaviti u fizičkim tijelima drugih ljudi, i to sasvim slučajno. Pronašao bi se u tijelu nekog radnika u vinariji i, naravno, ne bi znao kakose snaći u toj situaciji pa bi brzo otišao. Isto tako se znao probuditi u tijelu nekog bolesnika koji leži u bolnici. Mislim da se to događa kada ljudi koji odlaze na Astral ne zatraže zaštitu, pa nemaju kontrolu nad svojim iskustvima.

Jao, kad se sjetim svog prvog astralnog iskustva u djetinjstvu (ili prvog kojeg se sjećam, tko zna koliko ih je bilo). S obzirom da nas je petero živjelo u trosobnom stanu, ja sam djelila sobu s roditeljima. Jednu noć našla sam se pokraj kreveta. Mislila sam da sam budna, uopće mi nije padalo na pamet da spavam zapravo. Promatrala sam svjetlost punog Mjeseca kako obasjava sobu. Čula sam svoju mamu kako hrče xD Kao manja sam imala školsku ploču koju sam dobila na poklon, i ta je ploča stajala u kuhinji. Čim sam pomislila na to, našla sam se ispred nje. Počela sam nešto pisati po njoj, i potom dobila jak osjećaj da me netko gleda. Okrenem se i iza sebe ugledam neko biće kako me gleda iz mraka, ne sjećam se kako je izgledalo jer je bilo premračno, ali je bilo otprilike moje visine i osjećala sam negativnu energiju od njega. Htio mi je nauditi. Pokušavala sam vikati i dozvati mamu u pomoć, ali nisam imala glasa. To biće je krenulo prema meni i od silne panike sam pomislila kako želim ponovno biti u krevetu, i tad sam se probudila. Znam da nije bio san jer je sve izgledalo doista onako kako sam vidjela maloprije, a mama je i dalje glasno hrkala. xD
Krijesnica

Postod Član 257 » 08 Mar 2013, 16:38

Moja prijateljica je imala problem jer kad se htela vratiti u telo nije znala kako. Pokušala je aktivirati ukućane, ali nije, naravno, uspela. Na kraju nam je rekla da se uhvatila za uši i uspela da se ugura...smejali smo se pola sata... :)
"Vaše unutrašnje biće vas uvek vodi ka onome šta želite. Ono vas nikada ne štiti od nečeg drugog." Abraham
Korisnikov avatar
Član 257

Pridružio se: 25 Okt 2012, 12:30

Postod markooo » 04 Dec 2014, 07:49

kod mene je to pocelo da se desava od pre gotovo 2 godine. i do sada sam imao i vise nego sto sam zeleo takvih iskustava. sve je pocelo tako sto me je obuhvatao neki cudan osecaj,nesto nalik jezi. osecao sam kako se siri od predela stomaka prema celoj povrsini tela,naravno bio sam preplasen i nisam dozvoljavao da me taj osecaj savlada,sprecavao sam to bilo kakvim pokretom,trzajem,,tako par noci za redom.. nakon par dana pricao sam drugu(koji je najvecim delom zasluzan za sve ovo) za to sto mi se desavala,za taj cudan osecaj koji me obuzima svaku noc i kako mi stvarno nije sve jedno. njegov komentar na sve to je bio "ti si p...,ja bi namerno pustio da me to obuzme" i posto mi se to stvarno desavalo cesto,dojadilo mi je i odlucim da poslusam drugara ne bi li saznao sta ce da bude ako se prepustim..legao sam i cekkao da pocne,u medjuvremenu sam se dopisivao sa devojkom na mobilnom telefonu i dok bih cekao odgovor vec bi jeza pocinjala, pocinjalo je na isti nacin kao i inace,bivalo je sve intenzivnije, telo mi je bilo paralizovano,a taj osecaj koji je isao iz stomaka prema gornjem delu tela da bi u jednom trenutku nastavio da se krece uza zid,prema plafonu,da bi u sledecem trenutku shvatio da se nalazim iznad svog tela,i da vidim sebe kako lezim u krevetu,u medjuvremenu video sam kako mi stize sms na mobilni i burazera koji se u to vreme peo uza stepenice i usao i isao prema svojoj sobi,pokusavao sam da ga dozovem ali moje telo je dole lezalo potpuno bespomicno,taj strah i ta panika koja me je obuzela kada sam shvatio da on ne moze da me registruje bila je neopisiva,pokusavao sam da pomerim bilo koji deo tela ali prosto nije islo,onda bih pokusavao da sto glasnije disem ne bi li me moji culi i protresli. u jednom trenutku uspeo sam da pomerim prst na ruci i tu se sve zavrsilo,bio sam budan. to je taj prvi ffamozni put,posle njega redje mi se to desavalo.. kada je proslo 6-7 meseci od toga pricam sa drugaricom o tome i ona mi kaze da su to astralna putovanja,da mogu sve o tome da nadjem na internet i da sam neverovatno srecan sto se to desava bas meni..

to je to sto se tice mojih iskustava,licno ja nisam bio u stanju da se krecem kroz zidove ili da letim,samo sam bio prikovan za plafon ali verujem ljudima koji kazu da je to moguce,jer da je meni neko pomenuo kako je to stvarno moguce pre ovog iskustva sto sam ja imao,verovatno bih mislio da je gledao neki film o tome pa se malo zaneo.. i voleo bih da mi neko objasni malo vise o tom kretanju..
markooo

Pridružio se: 04 Dec 2014, 07:45

Prethodni

Povratak na Malo mistike