Brojevi koje stalno viđam

Anđeli, Aura, Channeling, Svetlosno telo, Vibracija tela, "Neobjašnjive" pojave, Slučajnost, Znakovi, Borjevi, Imena i njihovo značenje i uticaj

"Malo" znači da ove pojave nisu obavezno nešto što je neobjašnjivo, nego samo da moramo pomalo da naslućujemo kako funkcionišu

Re: Brojevi koje stalno viđam

Postod Krijesnica » 22 Feb 2013, 14:24

Napokon uhvatih vremena da i ovdje nešto napišem, već me danima privlačila ova tema a nikako da pustim neki odgovor...

Već par godina (nisam sigurna koliko točno, oko 3-4) me konstantno, gdje god ja pogledala, prati broj 33. Sjećam se da je to počelo dok sam bila u vezi s jednim dečkom, on i njegova ekipa imali su neku internu foru s tim brojem. Par dana nakon toga, išla sam raditi mail adresu, i nijedan drugi broj mi nije padao na pamet osim 33, pa sam ga stavila u adresu. Također sam ga bubnula i u lozinku. Nakon toga počinje ludilo. Svako moje spontano gledanje na sat se dešava u sat i 33 minute. Neki obrasci se najčešće ponavljaju, kao: 13:33, 16:33, 18:33, 1:33, 2:33, 3:33, 9:33. Osim sata, tu su scene u filmovima gdje svako malo netko nosi majicu s brojem 33. Najbolje je kada neki film gledam više puta, i tek u zadnjem gledanju primijetim taj broj u sceni od svega par sekundi. Nikad ne gledam registracije auta, ali onda i kada pogledam, ona sadrži "33". Jučer navečer sam hodala ulicom, uopće ne obraćajući pažnje na aute koji su bili uzduž parkirani. Odjednom pogledam prema autu kraj kojeg sam prolazila, registracija 3333. Da ne pričam kako stalno nailazim na sniženja od 33%, ili uzmem neki list papira gdje je ispisano puuuuno brojeva, od svih njih ja ću prvo uočiti 33, bez iznimke. Tek prije nekih godinu dana mi je palo na pamet da si zbrojim sve znamenke datuma rođenja. Dobila sam 33. :o Prije par mjeseci sam tek saznala točan datum rođenja moga djeda: dva dana prije mog rođendana, godina 1933.

Još sam se više zaprepastila kad sam, jučer ili prekjučer, dobila poriv da uzmem CD na kojem su stare slike od mog posjeta rodbini u drugoj zemlji, od prije više godina... Među prvim slikama smo bili ja i moj bratić, otvorim sliku, a na njegovoj majici piše 33. Koliko god sam te slike dosad pregledavala, nikad to nisam primijetila.

Nailazila sam na svakakva objašnjenja - da je 33 savršen i sveti broj, negdje drugdje ga opet povezuju sa Sotonom (iako u njega ne vjerujem ;) ), ali eto... Sad čitam ovo gore objašnjenje, i ako ima i malo istine u tome, onda sam jako jako sretna!! :mrgreen:
Krijesnica

Postod Hitheroad91 » 15 Mar 2013, 16:29

Moji su brojevi 22 i 7.. Nekad izmesani,nekad sami tako stoje i u cudu gledam u njih kad shvatim. :)
Mnooogoo puta su bile slucajnosti da bih mislio vise da su to slucajnosti. Imao sam prvo misljenje da to jesu slucajnosti i da sam mozak moj se skoncentrise nesvesno na te brojeve,a ne vidi druge kako bi mene prevario. Ali sto vise nisam verovao,vise sam uvida dobijao da trebam da verujem. :)
Primer: Ova prica se vezuje i za lose stvari,tako da molim vas imajte to u vidu. Ne zelim deliti nesto sto ne treba,ali neizbezno je i moram spomenuti to.
Posto pusim marihuanu -----------(svestan sam da je to zavisnost,i da njoj ucuktavam svoje dete i emocionalni naboj i da je nesto s' cime se ne treba poistovetiti i trudim se da se izborim sa njom-jos je veliki deo mene,ali bilo bi i dvolicno od mene da pricam samo protiv nje,kad je volim na neki nacin i ne volim)--------uhapsili su me pre dva meseca i cekao sam da dobijem poziv za sud. Sad,pre neki dan se poklopilo da moj drugar jedan ode na sud zbog istog,ja dobijem poziv za sud,a treci drugar padne taj dan za isto i sad ceka poziv. Sva tri koraka tog procesa sa drzavom smo imali isti dan. :D Posto je treci drugar pao taj dan(s' njim sam bio ja i jos tri drugara),on je preuzeo odgovornost na sebe i spasio nas ostale. Cekali smo ga u stanici dok nije zavrsio sa inspektorima. Dok smo ga cekali shvatio sam da je broj zgrade policije 22. I kad sam pomislio da ne trebam da se poistovecujem sa situacijom(posto sam dosta bio uzdrman iz licnog iskustva,a i zbog njega),i pomislio da je sve ovo potrebno kako bih nastavio zivotom koji sam zacrtao,izvadio sam telefon i na njemu je pisalo 21:22... Uzeo sam ovaj uvid kao nesto pozitivno. Kasnije kad smo se vratili u kraj,drugar mi je rekao spasio sam vas,ali brate ti si dobar,nemoj ovo da ti se vise desava. Bio sam iznenadjen sto mi je to rekao. Krenuo sam kuci sam,a na mobu je pisalo 22:22... Zelim vam reci da od pocetka problema sam samo dva put pogledao na telefon. Toliko je bilo sati ta dva puta. 2 dana kasnije sam nasao ovaj sajt. Ovo se desilo skoro i zelim se izboriti sa svojim problemom. Znam da su me brojevi vodili ka problemu,kako bi mi pokazali kako da se izvucem. <3
Korisnikov avatar
Hitheroad91

Pridružio se: 11 Mar 2013, 00:34

Postod Felisiti » 16 Mar 2013, 00:38

Hitheroad91, veoma si drag i iskren dečko, marihuanu nikad nisam probala ali nisam ni osuđivala one koji je koriste. To je jedan od načina da ućutkamo sebe i svoje strahove, nesigurnosti, nedostatak ovoga ili onoga i nije ništa više "grešan" od loših misli kojima trujemo sebe, lošeg ponašanja prema sebi, alkohola, cigareta. Načina je mnogo, a uzrok je uglavnom isti, nedovoljno ljubavi prema sebi.
Važno je da si ti toga svestan i da želiš izlaz iz svega i sigurna sam da će ti se uskoro i ukazati. :)

Brojevi koji ti se stalno pojavljuju su znak da si na pravom putu, bar sam tako ja shvatila "svoje" brojeve. Neverovatno je kako nađu način da mi se bar jednom pojave u toku dana. A nalazim se na važnoj prekretnici i počela je da mi prija ovakva podrška.
Takođe mi je palo na pamet da ih možda sama prizivam jer sam počela i svesno da razmišljam o njima, ali nisam ih prizvala kad su se prvi put počeli pojavljivati, a inače u slučajnosti ne verujem.
Korisnikov avatar
Felisiti

Pridružio se: 21 Jan 2013, 21:08

Postod Hitheroad91 » 16 Mar 2013, 15:26

Felisiti - Tako mi je drago sto delimo misljenja u ovakvim temama... Srecan sam sto vi vidite te brojeve i ne mislite da ste ludi ,vec znamo da je to najnormalnije :D
Imao sam dosta nesvesnih sumnji u slucajnosti i brojeve. Znao bih da uhvatim sebe negde kako pricam ma ne postoje slucajnosti,svi mi imamo svoje puteve i logicno je da se ovako seku izmedju sebe.. Kao da nisam bio svedok milion istih takvih slucajnosti :D <3
Korisnikov avatar
Hitheroad91

Postod Felisiti » 17 Mar 2013, 12:09

Šta je sve meni normalno da vidjam, bolje da ti ne pišem. :D Brojevi su mi tu najmanji problem. :)

Kad sam počela da se bavim sobom, da tako kažem, bilo mi je čudno i meditirati i dobijati poruke kroz san, viđati slike tokom meditacije, a sad mi je normalno da normalnije ne može biti. :roll:
Kad shvatimo da nismo samo fizičko telo, onda se ne plašimo ni onog drugog dela sebe, mislim na duhovni deo i takođe ga uporedo izgrađujemo i tek smo onda celoviti.
Korisnikov avatar
Felisiti

Postod Krijesnica » 17 Mar 2013, 19:25

Hahaha, Felisiti, baš sam danas razmišljala tako o stvarima koje vidim, a znam da ne vide svi...i onda mi padne na pamet kako bih se tulavo osjećala da odjednom naglo izgubim tu sposobnost :shock: da nestanu proročanski snovi, unutarnje vizije, glasovi, aure, da ponovno vidim materiju kao čvrstu (sad ju više vidim kao želatinu)....ne znam, da se vratim u prijašnje stanje mislim da bih odmah išla doktoru na detaljne preglede, osjećala bih se bolesno :lol:
Krijesnica

Postod Felisiti » 18 Mar 2013, 01:27

:D :D E jesi me nasmejala, zamišljam lice tog doktora koji se čudi šta u stvari hoćeš kad si potpuno zdrava. :) :)
Ni ja se ne mogu više zamisliti da budem "obična", da ne radim nešto na sebi, petljam, istražujem, primenjujem.
Nikada mi nije dosadno, ne znam više ni šta ta reč znači. :) Jel se to jede ili maže na hleb? :shock: :D
Korisnikov avatar
Felisiti

Postod Član 257 » 18 Mar 2013, 01:43

O, bože, oni još uvek hapse ljude zbog pušenja marihuane... :D
"Vaše unutrašnje biće vas uvek vodi ka onome šta želite. Ono vas nikada ne štiti od nečeg drugog." Abraham
Korisnikov avatar
Član 257

Pridružio se: 25 Okt 2012, 12:30

Postod Hitheroad91 » 18 Mar 2013, 02:04

I to moram da platim 60.000 dinara..:D
I sad sam upravo nesto shvatio... :D Tj. tek sam sad obratio paznju i to zelim podeliti sa vama :D
Rekao sam vam kako mi se mesaju 22 i 7 nekad.. sad sam pogledao na pozivu za sud,pise mi 27.marta da trebam otici na sud :D
Ja se nadam da je to znak da ce da me puste bez kazne :D
Korisnikov avatar
Hitheroad91

Postod Saiyen1995 » 01 Sep 2015, 13:55

Kako da nadjem ovu Kresnicu ili kako je vec upisana..Imam isti trip kao ona,ali bas potpuno isti...
Saiyen1995

Pridružio se: 01 Sep 2015, 13:53

PrethodniSledeća

Povratak na Malo mistike