-AURA-

Anđeli, Aura, Channeling, Svetlosno telo, Vibracija tela, "Neobjašnjive" pojave, Slučajnost, Znakovi, Borjevi, Imena i njihovo značenje i uticaj

"Malo" znači da ove pojave nisu obavezno nešto što je neobjašnjivo, nego samo da moramo pomalo da naslućujemo kako funkcionišu

Re: -AURA-

Postod leci » 06 Nov 2012, 21:33

Nisam nešto bila radoznala da saznam kako mogu videti auru, ali čitajući vaše postove sam se malo zamislila, pa što da ne. Stanem ispred ogledala i zagledam se u vrh svoga čela, to sam negde pročitala i gledam tako gledam, skoro da odustanem, kad se pojavi iznad glave svetlost skoro prozirna beličasta sa primesama razlivajućih boja, kao u duge. Bila sam hepi, jer sam negde nosila u sebi uverenje, da to ja ne mogu videti, to samo mogu neke senzitivne osobe. Ovo nije sve! Na to sam skoro zaboravila, nego malopre sam meditirala a moj pas je ležao ispred mene u vidnom polju.Ja sam gledala dok meditiram, jer tako mi nekada prija. Meditiram ja tako i u jednom trenutku moj pas se okrene na drugu stranu i privuče me svetlost koja je isijavala iz njega, divna narandžasta boja, ni jaka nislaba sa žutom bojom iznad nje. Tako je bilo zanimljivo. Bibi se okrenuo nekoliko puta i tada se ukažu veće površine aure, mada celo telodobije narandžasto sa tekmalo žute obris. Eto da podelim svoju igrariju sa vama. Ljubi vas Leci. :D
Korisnikov avatar
leci

Pridružio se: 19 Avg 2012, 22:28

Postod jelena » 07 Nov 2012, 18:49

Bravo Leci pa ti vidiš jasno aure njene boje.

BOJE LJUDSKE AURE SU BOJE ČAKRI-DUGINE BOJE-prvo sloj je crvena,drugi narandžasta,treci žuta,cetvrti zelena,peti plava,sesti indigo,sedmi ljubičasta,ako su boje usklađene znači da su čakre usklađene,ako ne onda neke boje prevladavaju u zavisnosti koja čakra je razvijenija.

Ja vidim jasne boje oko priedmeta u boji,ali na sebi nevidim (dugine boje)već bjelkasto prozirnu indigo svetlost tu boju vidim kod onih koje sam posmatrala,uvek je ista.Jedino sam kod starijeg sina vidila ružičastu.(znači još nemogu videti jasne boje)
Volim kada šetam gledati ljude (neprimjetno)i većinom vidim svetlost bez boje koja ih prati kao da su u balonu ili kada razgovaraju vidim kako im se aura isprepliće kod nekih je veća a kod nekih manja.
To mi je jako interesantno.
Poslednji put menjao jelena dana 08 Nov 2012, 10:52, izmenjena 2 puta
Danijela
Korisnikov avatar
jelena

Pridružio se: 30 Sep 2012, 00:59

Postod leci » 08 Nov 2012, 02:47

Jelena, da ti pravo kažem i ja sam bila iznenađena što sam to videla, zaista ali zabavno je, he he he . Znači prvi sloj sam videla jeeee :D
Korisnikov avatar
leci

Postod jelena » 13 Feb 2013, 13:54

Evo još jedna emisija Gorana Tasiča gdje objašnjava kako je razvijo svoju auru.
Tu on izjavljuje kako su ljudske aure povezane i kako je razvijanjem svoje aure aktivirao i tuđe aure bez da su oni radili na sebi.
http://www.youtube.com/watch?v=FCv_GXop-6M
Tu možemo naći odgovor na ono iGOROVO pitanje u temi 21.12.kako ćemo promjeniti društveno stanje u svjetu.
Znači kada pojedinac radi na sebi tako pročišćava svoje čakre i razvija svoju auru koja se širi u prostor i dodirujući se sa drugim aurama mjenja njihovo iformacisko polje.Te dovodi do duhovnog rasta cjele mase.T je taj Božiji plan jedna šačičica duhovno razvijenih ljudi može velika čuda napraviti u svjetu.

Evo prilažem moj članak na blogu na tu temu,moje shvatanje aure:
http://bezuvjetnaljubav.blogspot.com/
Danijela
Korisnikov avatar
jelena

Postod leci » 16 Feb 2013, 17:05

Draga Jelena,

Ovo što je proučavao i dokazao Goran Tasić upravo dokazuje koliko smo svi mi povezani i toga ćemo biti svesni sve više i više i to je divno. To je takođe dokaz kako sve što mislimo, osećamo i radimo utiče i dodiruje sve nas i tako se osvešćujemo i razvijamo.... Ono što ja iskusim i što je meni jasno kao beli dan,pa se time menjam i dalje moje biće šalje vibraciju, kao lični identitet dalje i to utiče na krug ljudi oko mene, životinje, biljke...to je toliko magično i zanimljivo i to je zapravo najveće čudo koje postoji za mene...život!

Jelena imaš lepe tekstove na blogu,bravo.
Ljubim te.
Slika
Korisnikov avatar
leci

Postod jelena » 16 Feb 2013, 19:22

Hvala draga Leci.
Ljubim i ja tebe PUUUNNNNOOOO...
Hvala ti puno i na tvojoj svetlosti što širiš na sve nas i dižeš i našu vibraciju.
To se tako jasno osjeti da prosto uživam u tvojim tekstovima ..
Danijela
Korisnikov avatar
jelena

Postod sarah » 16 Feb 2013, 22:23

Divne ste Obe i slažem se s Obema i uživam u vašim textovima :P :P
Korisnikov avatar
sarah

Pridružio se: 05 Sep 2012, 14:24

Postod Krijesnica » 17 Feb 2013, 13:30

Sve ima svoju auru, kako živa, tako i neživa priroda (jer su i obični predmeti prožeti energijom i imaju svoje energetsko polje). Energetska polja mogu se snimati Kirlianovom fotografijom. Osim bića i predmeta, i boje imaju svoju auru. Aura svake boje je njezina komplementarna, odnosno suprotna boja. Npr. aura plave boje je žuta, aura zelene boje je crvena, aura crvene boje je zelena, itd. Gledanje aure se može vježbati i pomoću obojenih predmeta. Ja sam vježbala na način da sam uzela bijeli papir, i na njega stavila crvenu olovku. Zagledala sam se u olovku i onda sam lagano pomaknula pogled u stranu, i oko nje se pojavilo energetsko polje zelene boje. Možete probati i tako da na bijelu plahtu stavite zelenu majicu, pa ju gledate dok se oko nje ne pojavi crvena boja.

Tako sam počela viđati energetska polja oko ljudi, predmeta, elektronskih uređaja, ma svega zapravo..prilično je jednostavno. Osobe koje su otvorile treće oko imaju razvijenu sposobnost viđenja auri. Nije tako teško, vježbe opuštanja isto pomažu jer je auru teško vidjeti dok su oči napete i širom otvorene. Najbolji rezultati se postižu spontano, u tzv. stanju sanjarenja. To je ono kada se opušteno zagledate u neku točku i dopustite da vam um luta...tada su oči toliko opuštene da gotovo odmah registriraju finije vibracije, koje s vremenom postanu vidljive u svim uvjetima.
Krijesnica

Postod jelena » 17 Feb 2013, 13:48

Upavu si Krijesnice i ja sam tako počela viđati aure gledajući u predmete raznih boja viđala sam njihove prateće boje.
Crvena boja daje tirkiznu auru, tirkizna boja daje crvenu auru
Narandžasta boja daje plavu auru, plava boja daje narančastu auru.
Žuta boja daje ljubičastu auru, ljubičasta boja daje žutu auru
Zelana boja daje ružičastu auru, ružičasta boja daje zelenu auru.

I onda sam počela posmatrati auru svoje ruke na bjeloj ili crnoj pozadini ili svoje glave u ogledalu.Naj jasnije se vidi aura u polumraku.Poslje sam prešla na gledanje ljudi oko sebe a najinteresantnije mi je posmatranje ljudi dok šetaju i razgovaraju tada se vidi kako se aure isprepliću ,dodiruju.

Krijesnice interesuje me dali jasno vidiš boje oko ljudi?
Koje su boje ljudi oko tebe?
Danijela
Korisnikov avatar
jelena

Postod leci » 20 Feb 2013, 02:04

Hvala Jelena i hvala Sarah, gledaću da češće dođem na forum, a to mi je i želja. Ljubim vas. :D
Korisnikov avatar
leci

PrethodniSledeća

Povratak na Malo mistike