kako da privucemo osobu u koju smo ludo zaljubljeni??? :cry:

Odnos, komunikacija, interakcija sa ljudima oko nas. Kako, šta, zašto? Mame, tate, braće, sestre, prijatelji, poznanici, partnerke, partneri, žene, muževi, kolege...

Re: kako da privucemo osobu u koju smo ludo zaljubljeni??? :

Postod Zdravko » 24 Sep 2013, 02:51

Zika je napisao:Puno pozdrava i tebi Zdravko. Nismo se u potpunosti sporazumeli i jeste, ja sam pobrkao naslov sa onim sta si ti rekao. Sada se razumemo bolje.

I, sta mislis..?
Zdravko

Pridružio se: 19 Sep 2013, 22:49

Postod DenVik » 24 Sep 2013, 08:33

Ma, nemam ništa protiv da osoba A simpatiše, voli, privlači se sa osobom B, a osoba B je eto "širokogruda" pa se eto privlači i sa osobom C, a opet osoba C voli i osobu D a možda simpatiše i osobu A koja shvata, odjednom da se privlači sa osobom E. Velika je ovo planeta, mogućnosti su ogromne i razne.
E, a u tome i jeste poenta, da odaberemo ono što je najbolje za nas.

Samo ovaj forum nije mesto za takvu vrstu diskusije. Ovo je forum duhovnog razvoja.
Uvek sam u pravo vreme, na pravom mestu i uspešno činim upravo ono što treba
Korisnikov avatar
DenVik

Pridružio se: 24 Jan 2013, 23:14

Postod Zdravko » 24 Sep 2013, 23:33

Obrisao sam poslednji post, cini mi se da ne idem u dobrom smeru...
Zdravko

Pridružio se: 19 Sep 2013, 22:49

Postod Član 257 » 26 Sep 2013, 10:12

Šta znači ''ludo zaljubljeni''?
:nempojma:
"Vaše unutrašnje biće vas uvek vodi ka onome šta želite. Ono vas nikada ne štiti od nečeg drugog." Abraham
Korisnikov avatar
Član 257

Pridružio se: 25 Okt 2012, 12:30

Postod Zika » 26 Sep 2013, 19:32

Član 257 je napisao:Šta znači ''ludo zaljubljeni''?
:nempojma:

Paz' 'vako. To "ludo" ne znaci nista i suvisno je jer je zaljubljenost vec ludilo. Moze se slobodno reci: Lud, ludji, zaljubljen umesto najludji.

Inace, zaljubljenost je faza koja prethodi ljubav u kojoj . se totalno izgubimo a mozak i srce odbiju da saradjuju. I ostali nasi organi hoce da deluju sami za sebe pa nista ne vidimo, nista ne cujemo itd. Na srecu, zaljubljenost ne traje vecito jer se moze pretvoriti u ljubav ili u razlaz. Obicno se pretvara u pravu ljubav i traje dokle traje.

Komplikacje nastaju kad se Mileva zaljubi u Djordja a Djordje je zaljubljen u Jovanku koja je zaljubljena u Mikicu koji je gej. Jedino resenje je tada da se svi zatvore u jednu sobu i da kukaju.
Jel sad Jasno?
Korisnikov avatar
Zika

Pridružio se: 20 Avg 2012, 00:17

Postod Član 257 » 26 Sep 2013, 23:43

Što da kukaju? Pa neka se zatvore u sobu i nek svi zajedno slušaju mambo!!! Ili igraju tablića...
Ili se dogovore na licu mesta oko toga ko će sa kim... :svekul:
"Vaše unutrašnje biće vas uvek vodi ka onome šta želite. Ono vas nikada ne štiti od nečeg drugog." Abraham
Korisnikov avatar
Član 257

Pridružio se: 25 Okt 2012, 12:30

Postod jovanajovana10 » 27 Sep 2013, 00:31

Zika je napisao:Komplikacje nastaju kad se Mileva zaljubi u Djordja a Djordje je zaljubljen u Jovanku koja je zaljubljena u Mikicu koji je gej. Jedino resenje je tada da se svi zatvore u jednu sobu i da kukaju.
Jel sad Jasno?

nikad mi nisu bile jasne te '' lanane reakcije '' :D ma ni u latino-americkim serijama :D
ali sigurno je da nista od toga nije ljubav ni zalubljenost
sve je to opsesija
a ljubav i opsesija su suprotnosti.

lancane reakcije :D su daleko od ljubavi ... i od lude ili bilo kakve zaljubljenosti ... to je gomila ljudi koja trci negde (ko da ih neko juri) a niko od njih ne zna u gde ce ali prati onog ispred :D - ja to tako vidim :D
-Danas je moj srecan dan :) !
-Ovde sam da se menjam na bolje <3 !
http://www.youtube.com/watch?v=UOb0ei-Ej6Q :)
https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/ ... 0543_n.jpg
Korisnikov avatar
jovanajovana10

Pridružio se: 17 Nov 2012, 18:24

Prethodni

Povratak na Ljudi oko nas