Bol u grudima dok stvaram pozitivne emocije

Moć misil, kako misliti pozitivno, kako izgraditi zdrav stav, sumnja, ljubav, ljubav prema sebi, zahvalnost

Re: Bol u grudima dok stvaram pozitivne emocije

Postod pozitiva » 25 Apr 2013, 13:34

ljudi...jesam ja caknuta...kad nemam nikakve blokade, bolove, grcenja, probadanja
i posle reiki inicijacije nisam imala problema. ni pre a ni za vreme
moj energetski kanal je savrseno otvoren i prosiren, sve cakre na svom mestu bez ikakvih zakrcenja...??
jesam li ja normalana? :budala: :budala: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :ludiranje: :ludiranje: :ludiranje: :ludiranje: :ludiranje:
stvarno ne znam jesam li normalna....
kod mene sve to tako prolazilo da nisam ni osetila
u cemu je moj problem? :trazhi: :trazhi: :mig:
Korisnikov avatar
pozitiva

Pridružio se: 20 Jan 2013, 15:24

Postod DenVik » 25 Apr 2013, 15:10

Pozitiva, nemam ni ja nikakve senzacije ovog tipa, zdrava ki dren ceo zivot( prehlade da, ali svi znamo zbog cega je to :budala: )
ali mislim da smo mi imale neke druge blokade, otpore..mozda prosto nismo pridavale znacaja i ako se pojavi nekad nesto, jer nam je nesto drugo odvlacilo paznju.
Svako prolazi na svoj nacin kroz budjenje.
Ja samo sticem utisak da ponekad ne znamo sta cemo sa pojedinim emocijama, osecajima koji se stvaraju jer uklanjamo odredjene zidove u sebi. Smatram da nesto moram osecati, lose, lose, pa fenomenalno dobro-to je znak da sam na pravom putu.
Nikola, ja sam htela da eksplodiram pred ovo prolece,( ali mi se posle desilo i nesto privatno, jako dobro, promena, mala ali bitna) ali sad sam nekako u fazi da mogu da "posmatram" svoje emocije, vrlo interesantno stanje, tako da mislim da moze da ti bude par dana lose, bzv, jer si u sred procesa promena.
Da li je vezano za cakre? Moguce.
Ali je sigurno vezano za tvoju konekciju sa samim sobom, nesto se negde opire :mrgreen: i nece da izadje( bar je kod mene tako, ne mora biti i kod tebe)
Uvek sam u pravo vreme, na pravom mestu i uspešno činim upravo ono što treba
Korisnikov avatar
DenVik

Pridružio se: 24 Jan 2013, 23:14

Postod nikola » 25 Apr 2013, 16:06

Moguce da je tako kao sto kazes :svekul: Ali me mnogo nervira ponekad, nemogu da se opustim kad sam u nekom drustvu, bas fujjj. Hvala DenVik :zdravica:
Korisnikov avatar
nikola

Pridružio se: 21 Nov 2012, 13:52

Postod DenVik » 26 Apr 2013, 11:59

Nikola, ima ta vezba disanja, ne znam jeste li je pominjali u Procesu, udah( 1,2,3,4) zastanes(1,2,3,4) izdahnes( 1,2,3,4), nije vezba bas iz proocesa ali ima nesto slicno.
Super stvar, pre sastanka,bilo kog i bilo gde, zastanem i kazem sebi da cu bas dobro da se osecam( a i vec se dobro osecam) :mig:
Ovo disanje je meni fenomenalno, umiri misli, umanji protok nemira i onda mogu da oslusnem sebe.
mada, ko ce ga znati, mozda si u drustvu ljudi koji ti ne prijaju zbog necega i tvoje Ja ti salje signale( to ces samo ti znati)
probaj ovo, ne kosta nista, a moze da koristi :svekul:
Uvek sam u pravo vreme, na pravom mestu i uspešno činim upravo ono što treba
Korisnikov avatar
DenVik

Pridružio se: 24 Jan 2013, 23:14

Postod nikola » 26 Apr 2013, 16:24

Muchas gracias DenVik :bravo: Probacu ovo disanje. Kad god osetim napetost ili nervozu odradicu par puta ovo pa cemo videti dal i kod mene deluje :zdravica:
Korisnikov avatar
nikola

Postod Krijesnica » 26 Apr 2013, 17:25

Mene steže oko srca ovih dana. >.< Baš ne volim taj osjećaj, počnem se uvjeravati da mi nije dobro, ali dobro mi je, ovo je valjda samo čišćenje...
Jučer sam osjetila jaku aktivnost u drugoj i trećoj čakri, stavim dlan na njih i osjetim kako energija isijava, valjda bi se uskoro trebala probiti blokada iz druge čakre, već me umara... Potpomažem si afirmacijama, bojama, nastojim mijenjati obrasce ponašanja i djelovanja, imam osjećaj da mi to puno koristi.

Trebala bih večeras meditirati na srce da vidim kakvog tu smeća ima, nešta me gadno opterećuje u zadnje vrijeme...
Krijesnica

Postod nikola » 27 Apr 2013, 21:02

I mene danas nesto kao ziga oko srca, a imao sam i ja bolove oko srca, bas nezgodno, ali procice :zdravica: Pozdrav :)
Korisnikov avatar
nikola

Postod twister » 17 Jul 2013, 17:04

ponekad kad se sasvim ubacim u vortex i poravnam sa izvorom, navala osjećaja je tako jaka da mi suze krenu.... onda pomislim, ah da ne bi univerzum pogrešno protumačio suze :? ...onda se nasmijem sama sebi zbog te glupe sekunde sumnje... jer...sve je predivno...bez obzira na suze... to su suze radosnice...
It's done...It's done...It's done...
Korisnikov avatar
twister

Pridružio se: 17 Jul 2013, 16:48

Postod Spoygg » 17 Jul 2013, 17:18

Pozdrav Twister dobrodošla na forum :) Unizverzum ne gleda toliko reči i gestove nego vibraciju koja se nalazi iza njih :)
Kućni red - obavezna lektira za sve novajlije pogledajte ovde.

BRZI PREGLED NAJNOVIJIH POSTOVA pogledajte ovde

audio knjige
Korisnikov avatar
Spoygg
Gradska Čistoća

Pridružio se: 19 Avg 2012, 20:58

Postod Krijesnica » 21 Jul 2013, 12:58

Kako je Spoy lijepo odgovorio ^^ Upravo to, stvari se "mjere" pomoću osjećaja koji je čista energija, vibracija.... Suze su suze, uvijek iste, ali razlikuju se po tome koji ih je osjećaj potaknuo da teku. Ista stvar je i s riječima. Možeš svojoj najboljoj prijateljici izgovoriti neku pogrdnu riječ, ali to neće imati značajnog utjecaja na nju jer ona osjeća da je to šala. Sve je u tvojoj namjeri.

Meni je smiješno kako neki ljudi iz okoline izlaze sa svojim procjenama kada sam npr. šutljiva. Automatski dolaze do zaključka da nešto ne valja, da sam tužna, potištena... A ja šutim jer mi je toliko lijepo i divno da naprosto ne moram ništa nikome govoriti :D
Krijesnica

Prethodni

Povratak na Misli i osećanja