Bol u grudima dok stvaram pozitivne emocije

Moć misil, kako misliti pozitivno, kako izgraditi zdrav stav, sumnja, ljubav, ljubav prema sebi, zahvalnost

Re: Bol u grudima dok stvaram pozitivne emocije

Postod Krijesnica » 02 Feb 2013, 21:14

Ako je proces započet, nipošto ga ne smiješ prekidati! Jer ga zapravo ni ne možeš prekinuti, on će se sam nastaviti a ti ćeš samo ignorirati to što osjećaš. To te neće nikamo dovesti, osim do još većih bolova i blokada.

Ako te je glava samo jednom zaboljela, nemoj to odmah pripisivati nečemu. Na kraju ćeš si stvoriti autosugestiju da te bole dijelovi tijela koji te ne bi trebali boljeti. :D

Mogu pitati kojom tehnikom otvaraš čakre?
Krijesnica

Postod nikola » 02 Feb 2013, 21:31

Icicu polako polako :D ali sigurno. Iskreno receno, ne koristim ni jednu tehniku, do skoro sam stvarao samo pozitivne emocije u telu, svaki dan sam to radio, desavalo se da po ceo dan namerno stvaram te emocije jer sam svuda citao da treba sto vise da se osecamo dobro jer u tom stanju dopustamo da nam se dogadjaju lepe stvari :D. Koje cakre su se tebi otvorile?
Korisnikov avatar
nikola

Pridružio se: 21 Nov 2012, 13:52

Postod Krijesnica » 02 Feb 2013, 23:34

Meni su otvorene: treće oko, grlena čakra, srčana i druga čakra. Trenutno mi se otvara krunska pa teturam naokolo s vrtoglavicama.

Muku mučim s prvom čakrom, mislim da je i ona otvorena ali negdje "pušta energiju"...
Krijesnica

Postod nikola » 03 Feb 2013, 23:48

Samo napred Krijesnice :D sve ce doci na svoje...
Korisnikov avatar
nikola

Postod Krijesnica » 04 Feb 2013, 16:45

Naravno, sve će se to posložiti kad bude vrijeme. Ne zaboravi onu izreku "red nastaje iz nereda". Neki puta i čakre moraju podivljati, da bi se naučile pravilno raditi ^^
Krijesnica

Postod nikola » 04 Feb 2013, 17:17

Heheehehe :lol: lepo receno :D
Korisnikov avatar
nikola

Postod nikola » 06 Feb 2013, 23:15

Zdravo krijesnice, moram da te pitam jos nesto u vezi cakri dok ih otvaras :). Da li ti se desava kad se nesto iznerviras da pocne da ti se vrti u glavu, da te bole organi u telu, da se osecas malaksalo... Meni se to desava, al samo kad se iznerviram nesto. bas se pitam zasto je to tako, ranije nisam imao takve probleme :?

hvala Krijesnice :)
Korisnikov avatar
nikola

Postod Krijesnica » 07 Feb 2013, 15:39

Zdravo Nikola!

Meni se takve stvari događaju neovisno o emocijama, ili ja barem još nisam uvidjela tu neku poveznicu. Bolove znam osjećati u raznim dijelovima tijela, često imam osjećaj i kao da "putuje" s jednog dijela tijela na drugi. To je uzrokovano čišćenjem energetskih kanala. Imala sam svakakve simptome, od glavobolje, vrtoglavice i umora, preko spontanih trzaja i pokreta, čak je jednom došlo do povraćanja, što je isto normalno kada emocije žele izaći van.

Ako se tebi to javlja uglavnom kad se iznerviraš, onda si upravo otkrio svoju blokadu! Preispitaj što to kod tebe izaziva živciranje. Uvidi sve situacije, osobe i događaje koji te tjeraju u takvo stanje. Potom dokaži samom sebi da ti ne ovisiš o vanjskim okolnostima, to su samo tvoje reakcije na njih. Čovjek ima sposobnost da sve to promatra s mirom u sebi, bez reakcije na išta. To je malo teže postići, ali ako budeš o tome svaki dan razmišljao i nastojao da se ne vežeš za vanjske okolnosti i događaje, malo po malo ćeš uviđati sve više situacija u kojima je oko tebe vladao kaos, a ti si uspio ostati miran.

Ovi fizički simptomi te ne bi trebali previše brinuti. Znam da su neugodni i nekad se javljaju baš kada ne treba...ali to je prolazno, čovjek koji se razvija u duhovnom smislu se treba očistiti, a kada osjetiš negdje bol ili nelagodu, onda znaš da je tu blokada. Ako te zaboli npr. ruka, probaj samo zažmiriti i fokusirati se na to mjesto. Prebaci svu svoju koncentraciju na to područje. Budi tih. Moguće je da dođeš do spoznaje o tome kakvu blokadu imaš. Osluškuj tu energiju, gdje god da ju osjetiš, uvijek možeš doći do nekih novih saznanja koje će ti olakšati daljnji napredak. :)
Krijesnica

Postod Krijesnica » 07 Feb 2013, 15:43

Eh, još samo nešto želim dodati...

Ako ti vrtoglavice traju po par dana, to je znak da nisi uzemljen, tj. da imaš više energije u gornjim čakrama nego što imaš u donjim. (Treće oko i krunska čakra najčešće izazivaju vrtoglavicu i malaksalost..) Najbolji način da se toga riješiš je šetnja i boravak u prirodi. Možeš par minuta stati negdje na livadu, ili se nasloniti na veliko drvo. Poveži se sa zemljom pod svojim stopalima, ona će povući višak energije prema dolje :)
Krijesnica

Postod nikola » 07 Feb 2013, 17:34

Mnogo se nerviram samo oko jedne osobe i neznam kako u tim trenucima da ostanem miran. nesto ima u meni sto mi smeta kod te osobe, i neznam kako da se resim toga? Mozda ce taj los osecaj isplivati vani kad budem ocistio cakre?
Hvala puno Krijesnice :D
Korisnikov avatar
nikola

PrethodniSledeća

Povratak na Misli i osećanja