Zoran iz Zemuna

"Poznati" pozitivci :)

Zoran iz Zemuna

Postod maksimilijan samot » 11 Okt 2013, 02:33

Zoran iz Zemuna je Ratnik Svetlosti u pravom značenju te dve reči. Iza njegovog znanja, čiji je on samo prenosilac, se ne krije ništa drugo do pozitivne energije i Univerzuma... Nema materijalne pozadine od zarade na knjizi, nema hranjenja ega, nema sujete, nema njega sveznajućeg...ima samo njegovog iskustva i saveta kojim se bez bola, lagano, bez besa, nemira, pobedjivanja sebe, bez neželjnih "potrebnih" efekata dolazi do spoznaje i Svetlosti... Knjiga koja se pojavila u periodu mog života kada sam sebi postavljao razna egzistencijalna pitanja, kada su se nemirne misli rojile a puteva je bilo mnogo, ili mi se to tada samo tako činilo. Knjiga je unela mir, Svetlost, nadogradila ljubav, pomogla da više volim i poštujem sebe i da koračam svestan kroz život.
Večeras sam se opet setio "Iza ogledala" Zorana iz Zemuna.Savetujem svima da je pročitaju pre bilo koje literature i udzbenika kako biti srećan jer će vam pomoći mnogo u napredovanju. Ne mogu da ostavim link sa mobilnog sam, ali je dovoljno da na googlu ukucate Zoran iz Zemuna PDF i pronaći ćete brdo sajtova sa jednom te istom jedinom knjigom.
Čitaj sa srećom i osmehom jer si zaslužila ili si zaslužio da znaš da si deo Tvorca i Univerzuma, i da ne zaslužuješ da patiš i sa bolom i nemirom dolaziš do spoznaje. Ključevi za sva vrata su već u tvojim rukama samo imaj svest i zavibriraj. : )
Zahvalnost Tvorcu, Pozdrav Suncu, Ljubav Nebu.
Korisnikov avatar
maksimilijan samot

Pridružio se: 10 Mar 2013, 23:51

Re: Zoran iz Zemuna

Postod Zika » 11 Okt 2013, 19:36

Kada sam pre mnogo godina pokusavao da, za prijatelje koji nisu znali engleski, nadjem neki sajt o Spiritualnosti i pozitivnosti na nasem jeziku naisao sam na Zorana iz Zemuna. Iza ogledala je vrlo razumljivo, vrlo jednostavno, bez dubokog ulazenja u Meta fiziku i ja sam je preporucivao na mnogim mestima. Da se ne upustam u dalje analiziranje, jer je Maksimilijan to vec uradio, preporucicu je svakome a pogotovo omima koji su na pocetku svog prosvetljenja.

Ako imate poteskoce da nadjete "Iza ogledala" dacu vam link za moju Drop box odakle mozete da skinete knjigu u PDF
formatu https://www.dropbox.com/sh/4poh9xrbaeem077/-Ax-Xr-GLY

Tamo mozete naci i neke audio snimke Zorana kao i moje i jos po nesto sto vas moze zainteresovati.
Korisnikov avatar
Zika

Pridružio se: 20 Avg 2012, 00:17

Postod maksimilijan samot » 28 Jan 2015, 11:58

Pazi ovo Zikice,
Da bi Zoran iz Zemuna pokazao kakvu energiju ima, i da radionice od 1500 din u Zemunu i 2000 din u Subotici zaista toliko vrede, postavio je sledeci snimak https://www.youtube.com/channel/UC0aCLb ... 581-72MbgQ ... Iz dana u dan razocarenje je sve vece i vece... Ljudski Ego ce pokvariti sve ono sto zaista vredi... Koji je smisao snimka u kom sugerise da "osetite energiju", koja je negativna i zenska i koja vam nece nauditi? Koji je smisao svih fascinacija? Sta sad, treba da vam ostavim snimak kako levitiram pa da vam time dokazem da imam neko znanje i da sam "baja"... E moj Zorane... Majkl, ukoliko uopste i postoji i ukoliko ga nisi izmislio, sve sa Arhangelom Mihailom,bi bio odusevljen tvojim sajtom purpurna svetlost... Zivio ti meni i zdrav mi bio i pdv nikad ne platio. ;)
Korisnikov avatar
maksimilijan samot

Postod maksimilijan samot » 28 Jan 2015, 12:25

A ko zaista zeli da nauci nesto od nekoga ko "daje sve za dzaba, jer za dzaba mu je i dato", neka poseti
https://www.dropbox.com/sh/4poh9xrbaeem077/-Ax-Xr-GLY :)
Pozdravljam vas sve i svako dobro od Stvoritelja vam zelim i slusajte dusu i osecaj koji vas vodi iznutra, jer niko bolje od vase duse ne zna sta je to sto je vama potrebno :)
Korisnikov avatar
maksimilijan samot

Povratak na Učitelji, autori, inspirativni ljudi