Indigo deca

"Poznati" pozitivci :)

Indigo deca

Postod jelena » 24 Okt 2012, 16:06

Dali ste upznati sa učenjima indigo dece,i njihovim uticajem na planetu.
citiram:
"Lijepa mala djevojčica koja živi u srcu Latgaglije u Latviji voli pričati. Nonšalantno priča o svojim noćnim putovanjima po svemiru u astralnom tijelu. Njezin otac brzo napominje: “Molim Vas, ne obraćajte pažnju na njezine priče, ona jednostavno voli izmišljati.” Oca nije iznenadilo kad je otkrio da je njegova kćer svjesna pojma astralno od svoje pete godine. On jako cijeni svoje dijete. Uvijek će poslušati savjet djevojčice kad popravlja svoj stari traktor. “Ne znam kako to radi, no ona uvijek zna što ne valja sa strojem” kaže. Ima još slučajeva Indigo djece, fenomena koji je u posljednje vrijeme postao svakidašnjica. Pojam indigo dijete prvi je put 1982. godine u svojoj knjizi “Understanding Your Life Through Color” uporabila Nancy Ann Tappe, samoproglašena vidovnjakinja. 2012. godina ima poseban značaj za Indigo djecu. Prema predviđanjima Maya, takozvani “Veliki prijelaz” dogodit će se 2012. nakon što Sunce i Zemlja oblikuju ravnu liniju usmjerenu prema centru galaksije. Navedeni položaj potaknut će nestanak trodimenzionalnog modela svijeta. Stanovnici Zemlje imat će mogućnost živjeti u 4D svijetu, no ponuda se odnosi samo na one čiji se um proširio na bitno drugačiju razinu – na Indigo djecu. Promotrite pobliže svoje potomke. Istraživači tvrde da 95% djece rođene nakon 1994. godine spada među Indigo djecu. Fascinantan pridjev dolazi od boje aure oko njihovih tijela. Unutarnji organi ove djece imaju različite funkcije i njihov imunosni sustav je nekoliko puta snažniji od imunosnog sustava prosječne osobe. Ta djeca također imaju drugačiju DNA, odnosno mutaciju na DNA. Drugim riječima, što se tiče promjena DNA, milijuni stanovnika planeta Zemlje nisu ljudi. Rasa novih bića polako, ali sigurno stupa na pozornicu. I vi biste mogli biti Indigo momak ili djevojka budući da je Indigo fenomen počeo s početkom 1990-tih. No vi ne možete napraviti čudo ili gledati kroz zidove. To je normalno jer se Indigo moći ne povezuju s čudima. Ljudi koji su nadareni darom Indiga pametni su na jedan specijalan praktičan način. Oni se mogu prisjetiti kako su odabrali svoje roditelje puno prije nego su ih oni začeli. Često će početi učiti svoje roditelje jednostavnim biblijskim istinama kao primjerice zašto se brinuti o novcu kad ćeš uvijek imati onoliko novca koliko ti je potrebno ako samo prestaneš razmišljati o njemu. Djeca nove rase usmjerena su stremljenju ka duhovnim visinama. Indigo djeca mogu podivljati poput nesmotrenih razbojnika ili biti tihi poput anđeoskih stvorenja. Jedno je sigurno – njihove psihološke karakteristike i obrasci ponašanja su novi i neuobičajeni. Stoga treba razvijati i primjenjivati nove metode obrazovanja. Ne možemo samo ignorirati potrebe nove generacije jer će inače ova vrijedna mala bića patiti od mentalne nestabilnosti i poremećenog razmišljanja. Treba imati na umu da su oni pioniri nove ere i stoga trebaju našu potporu. Poznati mistik Drunwalo Melhisedek tvrdi da je DNA mutacija kod današnje djece uzrokovana specifičnom reakcijom naših emocionalnih i mentalnih tijela. To je reakcija nečega sličnoga valu koji zrači naše tijelo. Nova informacija važna za život leži u podsvijesti našeg planeta. Drugim riječima, dostupna je svima. Širenje Indiga nevjerojatan je fenomen koji su događa pred našim očima. Svatko tko je svjestan utjecaja mentalnih moći može pratiti putokaze koje ostavljaju Indigo djeca. Drevno proročanstvo o djeci koja predvode čovječanstvo se ostvaruje. Potpuni imunitet od svih bolesti bit će jedna od popratnih pojava koje će uzrokovati čudesne promjene. Sve u svemu, dan kad će svako dijete biti čudo od djeteta je blizu. Pet generacija Indigo djece Američka znanstvenica Lori Johnson detaljno je proučila indigo djecu i podijelila ih u 5 generacija te svakoj pripisala posebne osobine. Prva generacija ili Alfa generacija, rođena je između 1958-1968 godine. Karakterizira ih plavo-zeleni-ljubičasti sloj aure. Proces mentalnoga sazrijevanja za ovu generaciju započinje u 28. ili 29. godini života. Dužina tog procesa traje oko 7 godina. To je razdoblje puno problema, životnih teškoća i bolesti. Kasne tridesete su razdoblje oporavka i procvata psihičkih sposobnosti. Druga generacija ili Beta generacija, rođena je između 1968-1978. Beta generaciju karakterizira mladolik izgled. Sve do starije dobi izgledat će mlađe od svoje kronološke dobi, a i živjet će duže. Pravu indigo zrelost doživjet će tek u četrdesetima. Treća generacija ili Gama generacija, rođena je između 1978-1988 godine. Ova generacija je najčešće dijagnosticirana kao djeca s poremećajima u ponašanju ili nekim oblikom hiperaktivnosti. Razdoblje mentalnog sazrijevanja za ovu generaciju je u njihovim kasnim dvadesetima. Četvrta generacija ili Delta generacija, rođena je između 1988-1998. Ova djeca imaju izuzetno težak pubertet i ponekad su sklona zloporabi droga i alkohola te suicidalnom ponašanju. Roditelji ove djece imaju težak zadatak odgoja i savjetovanja svoje djece. Peta generacija ili Omega, rođena je između 1998-2008 i predstavlja posljednju generaciju. Imaju probleme u prilagodbi okolini. Postoji opasnost od teških oboljenja i povlačenja od vanjskog svijeta poput autizma ili Aspergerovoga sindroma što je rezultat njihove ekstremne senzibilnosti."
Poslednji put menjao jelena dana 27 Jan 2013, 22:27, izmenjena 2 puta
Danijela
Korisnikov avatar
jelena

Pridružio se: 30 Sep 2012, 00:59

Re: -Matijas De Stefano-

Postod sarah » 27 Okt 2012, 12:52

Draga Jelena čula sam za indigo decu i meni je to skroz logično da nam dolaze nova znanja kroz nove-stare duše koje su u deci planete, mislim da sam jednom davno pogledala video o indigo deci koja se pojavljuju u svim krajevima sveta i da su oni neovisno od kulturoloških i drugih uticaja imaju zajedničke osobine kao što su povećana senzibilnost, telekineza, vidovitost i druge "moći"...
Kašu da se indigo generacija pojavila osamdesetih a to se poklapa sa buđenjem i čitavom pričom o kvantnom skoku i evolucijom svesti, tako da mislim i da su mnogi na ovom forumu indigo deca :D
Korisnikov avatar
sarah

Pridružio se: 05 Sep 2012, 14:24

Indigo deca

Postod jelena » 27 Okt 2012, 13:53

Draga Sarah potpuno se slažem sa tobom.Indigo deca su deca nove generacije i svha im je da dignu vibraciju zemljii.Tu bi naglasila i neke životinje koju uzdižu vibraciju zemljidelfini,slonovi itd..
Poslednji put menjao jelena dana 27 Jan 2013, 22:27, izmenjena samo jedanput
Danijela
Korisnikov avatar
jelena

Indigo deca

Postod jelena » 21 Nov 2012, 23:58

Evo volela bi da malo pokrenemo ovu temu.
Dali imate u svome okruženju neku decu koja bi po vašem mišljenju mogla biti indigo?

Moj najmlađi sin koji je star dve godine, jako je interesantan prosto zrači ljubavlju svakoga koga sretne( bio potpuni stranac ili poznanik )ljubi i mazi.Recimo idemo u šetnju i svakog prolaznika koga po prvi put vidi zaustavi i zagrli i ljubi.
Uzadnje vreme ljubi sve što stigne mačku,psa,pile sve što je živo.Ničega se ne boji ni jedne životinje.Prosto zrači ljubavlju i Koga god dotakne podiže mu vibraciju svi se poslje susreta sa njim osećaju puno bolje.
Sada svi u našem okruženju samo pitaju za njega,pozdravljaju ga i posećuju:

http://www.youtube.com/watch?v=OJgkhikvEP4
A ima i dosta dece u mom okruženju koja imaju interesantne snove u vezi događaja vezanih za ovaj period.

Da li imate sličnih iskustava sa svojm decom?

PIŠITE...
Na rubu znanosti:
http://www.youtube.com/watch?v=0KPA00eK ... re=related
Poslednji put menjao jelena dana 27 Jan 2013, 22:28, izmenjena samo jedanput
Danijela
Korisnikov avatar
jelena

Re: Indigo deca-Matijas De Stefano-

Postod Zika » 26 Nov 2012, 12:17

Indigo Deca se sve vise radjaju i kroz vreme ce im se broj još više povećati. To su u stvari deca koja su vrlo napredna u oblasti spiritualnog razvoja. To su u stvari Indigo Soul deca, Soul koji se u ranijim životima na zemlji razvio kroz Spiritualnu Evoluciju i dostigao stupanj Indigo. Odavno Indigo Souls dolaze u život ali su se ranije radjali u mnogo manjem broju. Postoji prilican broj Indigo Souls u sada već odraslim ljudima ali je većina postigla taj stepen svesnosti u toku života kroz Spiritualno delovanje. Indigo Deca imaju a imace jos vecu ulogu u dogadjajima do 2012 i kasnije do 2024 godine. To su budući političari, naučnici, književnici, umetnici, istraživači. Naravno veliki deo će imati svoje uloge u svim fazama društvenog života u svim profesijama. Zajednički sa svim ostalim naprednim i pozitivnim ljudima će raditi (ili već rade) na osnovnim promenama društva, svesnosti čovečanstva, medjusobnim ljudskim odnosima kao i odnosima prema našoj planeti Zemlji i prirodi i time sprečili uništenje Zemlje i života na njoj.

1928 godine smo ušli u novo doba Sedmo Zlatno Doba, kada je St. Germain otvorio Sedmi sil (pečat) tako da Violetni Zraci nadvladavaju na Zemlji.- Violetni Zraci imaju veliku moć prečišćacvanja, apsorbuju negativne energije i preobražavaju ih u korisne. To je priprema za novo Zlatno Doba koje ce biti novi Renesansni period u svim oblastima života, nauke, medicine, tehnologije, književnosti, muzike. Već smo zakoračili u eru kristalne tehnologije. To je početak nove Civilizacije.

Mnogi odrasli, koji su rodjeni kao Dijamantski ili Violetni Soul, su već prošli kroz stepene razvoja i postali Indigo (Indigo kao i svi ostali Soul imaju 12 stupnja razvoja kroz koje se mora uspešno proći da se prešlo u sledeći).

Najglavnija karakteristika Idiga je da su vidljivo različiti od ostalih, vrlo upadljivo. Ostali detalji variraju od osobe do osobe jer smo svi različiti.

Od 1990 godine se deca radjaju kao Kristalni Soul i imace nosecu ulogu u ostvarivanju promena posle 2012.
Korisnikov avatar
Zika

Pridružio se: 20 Avg 2012, 00:17

Re: Indigo deca

Postod jelena » 28 Nov 2012, 13:40

Indigo deca su deca budućnosti.
http://www.youtube.com/watch?v=XVDNAM4LNVQ
Poslednji put menjao jelena dana 27 Jan 2013, 22:32, izmenjena 2 puta
Danijela
Korisnikov avatar
jelena

Postod jelena » 29 Nov 2012, 16:30

"Kako prepoznati nekog i da li znamo nekoga ko je Indigo i Kristalno dete ili odrasli?
Objasnićemo glavne karakteristike ovih ljudi. Ono što prvo želimo reći da je Indigo/Kristalni fenomen novi korak u našoj evoluciji kao ljudske rase. Mi svi, na neki način postajemo Indigo i Kristalni. Oni su ovde da nam pokažu put, te tako informacija može opšte biti lakše prihvaćena dok prolazimo kroz tranziciju novog stupnja našeg razvoja i evolucije.
Kristalna Deca su veoma moćna deca i njihova glavna svrha je da nas povedu putem naše evolucije, otkrivajući našu moć i božanstvenost. Oni funkcionišu više kao grupna svesnost nego kao individualci. Oni funkcionisu u tzv. Svesti Jedinstva. Oni su moćna snaga za Ljubav i Mir na Zemlji."
Evo jedan jako ljep članak koji puno objašnjava o ulogi indigo i kristalne dece:
http://vesnamihajlovicblog.wordpress.co ... i-odrasli/

Evo jedan video o indigo deci i njihovoj poruci odraslima:
http://www.youtube.com/watch?v=fxvriVUk_5A
Danijela
Korisnikov avatar
jelena

Postod Krijesnica » 04 Mar 2013, 15:30

Ima li indigo djece ili indigo odraslih na forumu? :D
Krijesnica

Postod jaspis » 05 Mar 2013, 11:24

Ima sigurno :)
Postoji puno "testova" kojima se odreduje da li je netko indigo ali meni je to malo klimavo jer mnogi imamo neke karakteristike toga ali ne i sve.
Nadalje citala sam po nekim forumima kako se ljudi identificiraju s tim, kao ja sam indigo a ti nisi ;(
Pa onda tu krenu kojekakve rasprave i podjele a bilo je i pametovanja...
Jos sam primjetila kako neki roditelji koji imaju razmazenu i neodgojenu djecu ponasanja te djece pripisuju tome da im je dijete indigo XD
Indigo djeca su predivna i potrebna su ovom svijetu ali nekima je to samo dobar izgovor za sve i svasta a dobar izgovor zlata vrijedi ponekad...
Nije cini mi se lako biti indigo, to nosi sa sobom odredenu odgovornost ali svatko tko preuzme tu lekciju i sposoban je nositi se s njom
Zato mi se cini da mi ljudi opet vise idemo na neke kategorizacije nego na samu poruku koju nam indigo djeca donose
Teži visokom jer u duši ti leže skrivene zvijezde. I sanjaj jer snovi predhode svakom cilju.
Korisnikov avatar
jaspis

Pridružio se: 29 Jan 2013, 22:55

Postod Krijesnica » 05 Mar 2013, 22:51

Da, vidjela sam mnoštvo takvih testova, ali mislim da se jako teško identificirati s njima ako osoba doista nije Indigo. Osoba koja to nije, će uglavnom čitati o tome samo sa zanimanjem, ali bez vezanja za pročitano. Indigo djeca osjete svojevrsnu povezanost s time, prepoznaju sebe u potpunosti i veoma emocionalno reagiraju kada shvate tko su i što su. Zapravo tu se više javlja osjećaj "prisjećanja" svog istinskog porijekla, dok je ne-Indigovcima to nešto novo i neistraženo.

jaspis je napisao:Ima sigurno :)
Jos sam primjetila kako neki roditelji koji imaju razmazenu i neodgojenu djecu ponasanja te djece pripisuju tome da im je dijete indigo XD

Do toga dolazi jer roditelji uglavnom ne znaju što Indigo zapravo znači. Takvi roditelji samo traže opravdanje za ponašanje svoje djece, i vrlo često pogrešno shvaćaju izraz da "Indigo djeca imaju posebne talente". Tu se ne radi o talentima tipa slikanje, pisanje, kreativni rad (iako je i ta osobnost izražena kod Indigovaca). Radi se o sasvim drugačijim vrstama sposobnosti, kao što su vidovitost, telepatija, proširena svjesnost, itd.
Dakako da bi svaki roditelj volio da se njegovo dijete po nečemu ističe, ali etiketa Indigo nije način da se to postigne. Život Indigovca je u početku veoma težak, protkan velikim životnim gubicima i boli koja ga zapravo potiče da osvijesti svoju istinsku prirodu. Bezobrazna djeca samo žude za pažnjom, dok će Indigovac ponekad više inzistirati na bilo čemu, samo da nije u centru pažnje.
Krijesnica

Sledeća

Povratak na Učitelji, autori, inspirativni ljudi