Kafić "Dobre vibre"

Danas ti je rođendan? Na čemu si zahvalna? Kako si počela? Predstavi se :)
User avatar
Mila
Posts: 281
Joined: 19 Aug 2012, 20:53

Re: Kafić (ex. Dobro jutro, dobar dan, laku noć i lepi snovi

Post by Mila »

Napokon neko sa utiscima, od sinoc sam svako malo ulazila da vidim da li je neko pisao :-D. Znala sam da to prosto mora proteci divno, zao mi je sto nisam bila u prilici da uzivo osetim tu kolicinu pozitivne energije. A verujem da se predavanje dopalo posetiocima i da ce ih biti sve vise i vise. Da pomognete u razvoju svesti kod sto veceg broja ljudi i da se ova nasa zajednica prosiri :-*.
Lekcija je uvek voleti sebe.
User avatar
DenVik
Posts: 870
Joined: 24 Jan 2013, 21:14

Re: Kafić (ex. Dobro jutro, dobar dan, laku noć i lepi snovi

Post by DenVik »

Pa, sledeći korak je predavanje i druženje u Beogradu, pa na Zlatiboru....pa onda sve ostalo :mrgreen:
Naravno da će biti druženja, ali to zavisi i od vas.( zovite, interesujte se, pokrenite se, uzmite svoj život u svoje ruke, ovo se ne odnosi na stare forumaše :mig: )
Ja samo da vam kažem: ko iole drži do sebe u ovoj priči, želi bolje, više, oseća to, sanja, zbunjen ili ne , potrudiće se da oseti isto-uživo, a biće sve jače, svako okupljanje biće lepše, spontanije, bolje( a juče je sve bilo savršeno, možete li onda da zamislite šta sledi?)
Mila i Najzad, znam da ste mogle -vi bi došle, ali sve u svoje vreme, možda da nas je bilo više ne bismo se rastali do ponoći, e to bi razbesnelo Vika( a on nikad ne besni)što znači-sve je dobro.
Uvek sam u pravo vreme, na pravom mestu i uspešno činim upravo ono što treba
User avatar
Mila
Posts: 281
Joined: 19 Aug 2012, 20:53

Re: Kafić (ex. Dobro jutro, dobar dan, laku noć i lepi snovi

Post by Mila »

Nadam se da cete postaviti i neki video :-D.
Lekcija je uvek voleti sebe.
Зоран
Posts: 203
Joined: 27 Mar 2013, 15:02

Re: Kafić (ex. Dobro jutro, dobar dan, laku noć i lepi snovi

Post by Зоран »

Pozdrav svima. Posle savršeno provedenog prethodnog dana, ostaje da svaki naredni bude još bolji i lepši. Drago mi je da je počela ta priča sa okupljanjem i da je velika količina energije time stvorena. Biće prilike, sigurno, da veliki broj članova uzme učešće na narednim skupovima pa da ta energija bude još moćnija. A uz ovakva divna bića nema sumnje da će ta energija biti oslobođena svake negativnosti i pomoći svima da stvorimo raj na zemlji...:) :zdravica:
User avatar
sarah
Posts: 495
Joined: 05 Sep 2012, 13:24

Re: Kafić (ex. Dobro jutro, dobar dan, laku noć i lepi snovi

Post by sarah »

Jooo šta reći Den je sve verno prenela :svekul: Ljudi moji ja sam bila tako napunjena energijom ljubavi i inspirisana, da sam morala da kažem tamo svima koliko nam sve ovo znači, i da podelim to neko osećanje koje me je obuzelo :) Lepo je Den rekla nisu mogli od mene doći do reči Hihiiii i baš sam i članu rekla da ja teško palim i treba mi vremena, al kad upalim ne stajem :lol:

Prvo kada sam upoznala DenVik i Člana, kao da ih znam već sto godina...Den je jedna prelepa energija koja zrači lepotom i samouverenošću i predivnom otvorenošću, ona je ta pokretačka energija, koja me je pomerila da se pokrenem, i ja sam ti zahvalna na tome :drugari: njen Viktor je prelepo plavo oko, pun ljubavi i čistote, koji osvaja svojom otvorenom ljubavi koju nesebično deli tako da sam već na pola puta dobila poljubac koji me je oduševio :) i moram pomenuti i Milutina koji je njihov oslonac i baza i brižnost, i mnogo mi je drago što sam ih upoznala :D
Član me je dočekala sa širokim osmehom i osvojila svojom iskrenim merakom, ona je duhovita duhovna konkretna i usmerena da izvuče ono najbolje u vama, ali kroz osmeh i šegu daje suštinu koja se onda lakše prima i vari :)
Ljudi ja sam već u kolima bila naelektrisana čistom pozitivom, a tek kad smo stigli, i kada me je zagrlila naša pozitiva, osetila sam kao da sam došla kod rođaka tj porodice koju dugo nisam videla :drugari: Tanitu sam prepoznala odmah to je ta suptilana prelepa energija koja osvaja svojom snagom, i zaista svaka ti čast što si sama došla da se vidimo :)
E sad šta reći za trojac Leci, Ivan i Vina, njih da nije ne bi upoznala sve vas, i ne bih se otvorila za ovo fenomenalno iskustvo, jer vi ste zaista fenomen :)
Leciiiii čini mi se znam je od pre rođenja još :shok: ta toplina majčinska učiteljska...u njenim očima sam prepoznala srodnost i duboku ljubav:)
Ivan gađa uvek za stepenik više, taman mislim da sam dosta toga savladala a njegova jedna rečenica me podseti koliko toga još ima da se savlada, uman duhovan i savršena podrška...i nesvestan svoga uticaja na druge :)
Vinaaaa preskromno jedno biće, u meni budi divljenje i zahvalnost, toliko je nesvesna svoje veličine i moći da je to neverovatno i prelepo, i mislim da je baš zato toliko nas okupila i inspirisala jer je jedna čista i jaka pokretačka energija...Hvala Vam svima i Volim Vas sve bića svetlosti, i čast mi je da sam deo jedne takve grupe duša :veselica:
Last edited by sarah on 30 Jun 2013, 13:42, edited 1 time in total.
User avatar
Vina
Posts: 200
Joined: 20 Aug 2012, 04:54
Contact:

Re: Kafić (ex. Dobro jutro, dobar dan, laku noć i lepi snovi

Post by Vina »

Mila wrote: Znala sam da to prosto mora proteci divno, zao mi je sto nisam bila u prilici da uzivo osetim tu kolicinu pozitivne energije. .
HVALA ti što si mislila na nas! Sigurna sam da će sledeći put doći još forumaša, da će se sve savršeno poklopiti! Znam da ste svi bili uz nas mislima, a vibracija je ta koja se računa!
Hvala vam svima od srca, znam da sam snimila i video, ali moram i ovde napisati, hvala, hvala, hvala... DenVik, rasplakala si nam Leci da znaš, sva se istopila, a i mi, kad smo pročitali tvoj prvi post :ruzha: :ruzha: :ruzha: :bravo: :bravo: :bravo:

Stvarno ste bile kao četiri vile, i dale ste posebnu boju našem zajedničkom okupljanju, podigle ste atmosferu!
Ja sam još uvek u šoku, sinoć sam doživela razna neka suočavanja, i trema i sve, ali sam toliko srećna što sam vas sve videla uživo, i ljude koji su došli van foruma, prosto, kamera je jedno, a uživo sasvim druga priča...Još lepša! Jer energija teče u krug, i sve radosno se prenosi i vraća istog momenta.
HVala svima. :ruzha: :ruzha: :ruzha:
Ti si ono o čemu razmišljaš najveći deo vremena.
User avatar
leci
Posts: 351
Joined: 19 Aug 2012, 21:28

Re: Kafić (ex. Dobro jutro, dobar dan, laku noć i lepi snovi

Post by leci »

Kada sam pročitala post od DenVik, toliko sam bila dirnuta do samog centra sebe i onda sam se rasplakala, od ogromne sreće, ispunjenosti i dodirnutosti.
Hvala ti draga i mila DenVik, dovoljno je pogledati u tvoje milo lice i videti dobrotu, lepotu i pitkost tvoga bića.
Hvala ti Neponovljiva Članice, koji humor izbija iz tebe, koje sunce sija, štagod da kažeš meni je lepo, pametno, zanimljivo i smešno.
Sarah draga i mila, koja otvorenost bića, koja spontanst u trenutku da oseti i posluša taj unutrašnji glas, koja toplina i mekoća iznutra, koja milina.
Draga Tanita nežna kao cvet pokriven jutarnjom rosom, tako krhka, mila i snažna u isto vreme, svojim je nežnim osmehom i bistrim pogledom zračila i zračila. Image
Svako od vas je juče doprinela svojom specifičnom energijom, da atmosfera bude predivna i savršena.
Naravno da su tu učestvovali i svi oni forumaši koji su pomišljali na nas i slali nam time puno ljubavi, podrške i pozitivne energije.
Posebno hvala našem zajedničkom Žiki što nas je sve blagoslovio svojom ljubavlju i podrškom.
Hvala Vam Svima na tome dragi prijatelji, dragi forumaši!!!
Image
Šta reći o jučerašnjem okupljanju.
Ljudi moji to je bilo toliko predivno da premašuje sva moja pozitivna očekivanja. Osećala se ta prijateljska i opuštena atmosfera u vazduhu, kao što je na forumu. Svi smo bili na neki divan način povezani i prisni.
Posle predavanja, smo ostavili deo vremena za neka pitanja i odgovore, tako smo to bili zamislili, krenula je lavina divnih i spontanih kazivanja ljudi koji su došli na ovo predavanje. Kao proširena porodica na nekom porodičnom okupljanju, eto tako sam je ja doživela.
Bila nam je gost i Goga Kostić koja se bavi rekonekcijom i koja je napisala divnu knjigu - U Pravu si al baš me briga . Evo ja je od jutros ne puštam iz ruke.
Ljudi bilo je prekrasno, jer smo se svi povezali i inspirisali uzajamno, zajedničkom diskusijom još više i dali jedni drugima mnogo ljubavi.
Divno je bilo, a biće toga još, jer tek smo krenuli. Puna sam utisaka i ljubavi od sviju vas.
Hvala Vam beskrajno, volim vas!
Image
User avatar
Član 257
Posts: 803
Joined: 25 Oct 2012, 11:30
Contact:

Re: Kafić (ex. Dobro jutro, dobar dan, laku noć i lepi snovi

Post by Član 257 »

Evo i mene. Sorry, raja, ali ja zaspah u pola dva sinoc i probudih se u sedam, pa na drugi kraj grada tamte-vamte. Evo, sedoh da popijem kaficu pa opet na drugi kraj (a ovo nije mali grad). Nikako da stignem da napisem ni reč, a mozda me obuzelo ono Lecino predavanje- Prvo malo zastani, oslušni, samoposmatraj pa komentariši. :svekul:
Bilo je ovako:
Sarah je kasnila....hahahahhahahahha A meni je poseban merak kad mi koji nismo iz Bg pronadjemo Sava centar, a Beogradjanke kasne.... :budala: :lol:
Super smo se vozili do Novog Sada, samo smo pričali. Prićali. Pričali. Iz druge pronadjosmo Rusinski dom, zahvaljujuci jednoj teta Marinki, koja nam ne sve ''lepo'' objasnila. (Kad ste u Novom Sadu i kad se izgubite, ako vam naidje zena koja se zove Marinka, ne verujte joj).
Docekali su nas Vina, Leci i Ivan (da nije imao uši smejao bi se oko glave, koliki kez je imao). Moj čo'ek, sangvinik.
Unutra je bila Pozitiva, spremala, pustala muziku, namirisala sve etericnim uljima... Kakva je Pozitiva?
Ovako: kad bih vas uvela sad u neku masu od npr. sto hiljada duša i da vam ne kažem ko je ona, vi biste je od prve prepoznali. Sve ono śto mislite o njoj na ovom forumu-e, to je tako i u živo. Živa, vrckasta, pozitivna, puna emocija...ma u fulu.
Imali smo jednu malu salu, sa stolicama, stolovima, rasporedjeno za predavanja. Mi (seljanke) smo odmah zauzele prvi red. Da ne bi propustili nesto. Šalim se. Ja sam sela u prvi red jer želim da se dobro vidim na slikama, jer smatram da se juče pisala istorija, ali otom-potom.
Bile su na rasporedu četiri teme koje su predavali Pozitiva, Leci, Vina i Ivan.
Pozitiva je pričala svoju licnu pricu: sta ju je navelo da pozeli da se bavi lajf koučingom i tako pomaze ljudima, zatim nas je upoznala sa svojim nacinom meditacije i svi smo meditirali da smo u nekoj lepoj baštici i okopavamo cveće. ( ja ne znam sta su drugi zamisljali, ali ja nisam bašticu. Poznata sam po tome da ne slušam. Ja sam zamišljala kako prolazim kroz pšenična polja, sva okupana suncem i milujem rukom vlati i zrna....ali to sam ja :ludiranje: )
Zatim je Leci drzala svoju temu. Najvise mi se dopao deo priče o tome kako bi bilo lepo da pre reakcije na dogadjaje oko nas uvek malo zastanemo i osmotrimo sa drugog nivoa svesti samu situaciju. Pre neke reakcije, zastanemo i posmatramo sami sebe iznutra. Kako se osecamo.
Od Leci sam čula i najlepšu definiciju oprosta koju je neko rekao. Možda je njena, možda ne, ali ja sam je prvi put čula i glasi ovako: ''Oprostiti znači prihvatiti sva svoja iskustva''.
Zatim je bila pauza.
Sledeca na redu je bila Vina. I desilo se nesto zanimljivo. Vina je imala tremu. :pardon: :pardon:
Ali tu je bio sinhronizovani delfin zvani Ivan, da pripomogne svojoj ljubi, da zavrsi uspesno svoje predavanje. To je bilo tako slatko.
Vina, ako ovo čitaš, izražavam moje najdublje poštovanje tebi, jer, juče sam videla ko si i šta si u stvari. Hvala ti na prirodnosti, autenticnosti. Drago mi je sto sam mogla u oči da ti kažem sta mislim.
E, ja sam se prevarila u očekivanjima vezanim za Ivana. Ja sam neko ko retko očekuje, uglavnom nemam predstave o tome kakav je neko, ali ja sam mislila da je Ivan jedan melanholican dečak, ozbiljan. On čovek,sangvinik, sa primesama melanholika, baš kao ja. Osim što je štopao vreme svim govornicima (da ne bi neko ostao duže u baštici, nedajbože, pa se izgubio), celo vreme je održavao atmosferu na nivou. Znao kad da kaže šta mudro, kad da nas nasmeje. Držao je temu -Kako svako ko bilo šta želi, samo ulažući jedan sat dnevno u kreativnost, može postići bilo sta u zivotu. ( i ja sam racunala koliko je dnevno gledanja televizije vremena godisnje, ali ja sam racunala po dva sata dnevno) . Super je bilo.
Posle tema imali smo deo sa pitanjima, odgovorim i licnim iskustvima. Bila je sa nama jedna devojka čija mama ima divno iskustvo u borbi protiv raka (prevedeno na jezik Ratnika svetlosti-iskustvo u Dopuštanju zdravlja i dobrobiti) Čuli smo još divnih iskustava divnih ljudi iz publike. Svi su se interesovali hoce li biti ovoga jos. Sa nama je bila i doktorka Goga. Mnogi su imali priliku da kupe njenu knjigu sa autogramom. Kad smo odlazili grlili su nas i ljubili. Sala je, inače, bila puna. Sve stolice su bile zauzete. Nas, ekipu iz BG je ispratio najlepši zalazak sunca ikad. A mi smo u autu prićali, prićali, prićali....
Sve vas voli Član 257...
Posebna zahvalnost za Milutina i Vika.

P.S. Tanita, zemljakinjo, ne stigoh da ti dovoljno dobro docaram da mi je drago sto sam te videla, ali bice vremena.
"Vaše unutrašnje biće vas uvek vodi ka onome šta želite. Ono vas nikada ne štiti od nečeg drugog." Abraham
User avatar
jovanajovana10
Posts: 362
Joined: 17 Nov 2012, 16:24

Re: Kafić (ex. Dobro jutro, dobar dan, laku noć i lepi snovi

Post by jovanajovana10 »

aaaaa :)))))))) ....... divni ste , i slike su vam lepe i sve je bas lepo :) i Vina je u videu toliko srecna :) <3
najnajnajiskrenije se nadam da ce u avgustu isto ovako biti posto cu tada biti u Srbiji , sada planiram jednomesecni put ! :)
prelepo :)
hvala na prenetim utiscima DV ,leci, Clanice,sarah ... :)- osecam se kao da sam bila tamo :drugari: !
drzala sam palceve od kuce :) ;) <3 celog dana sam mislila na vas :) :ruzha: osecala sam se kao da ja trebam da drzim neko vazno predavanje ispred 10 000 ljudi ne znam sto , valjda sam osecala kako je Vini,Ivanu,Leci, Pozitivi :shok:
kao dam sam sedela u poslednjem redu na predavanju i smeskala se - to bih inace i radila :)
:* :* :****
Divne utiske ste mi preneli :) hvala :)
Clanica :
Najvise mi se dopao deo priče o tome kako bi bilo lepo da pre reakcije na dogadjaje oko nas uvek malo zastanemo i osmotrimo sa drugog nivoa svesti samu situaciju. Pre neke reakcije, zastanemo i posmatramo sami sebe iznutra. Kako se osecamo.
ta recenica je meni DEFINITIVNO bila potrebna , vidite svi vi ovde koji me poznajete, HVALA
:*
necu vise pa pisem... stvarno se osecam kao da sam bila tamo ... evo prekidam :)
bas sam srecna :)
-Danas je moj srecan dan :) !
-Ovde sam da se menjam na bolje <3 !
http://www.youtube.com/watch?v=UOb0ei-Ej6Q :)
https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/ ... 0543_n.jpg
User avatar
Miso
Posts: 94
Joined: 24 Apr 2013, 20:04
Location: Norveska

Re: Kafić (ex. Dobro jutro, dobar dan, laku noć i lepi snovi

Post by Miso »

Uprovo procitah vase utiske sa okupljanja i vidim da ste preneli radost jedni drugima. Lepo vas je videti na FB nasmejane i pozitivne. Napravili ste pomeranje kosmosa u pozitivnu buducnost, vasi komentari govore o tome.
Cestitam organizatorima i ucesnicima.
Post Reply