Kafić "Dobre vibre"

Danas ti je rođendan? Na čemu si zahvalna? Kako si počela? Predstavi se :)
User avatar
Monja
Posts: 201
Joined: 14 Oct 2012, 15:23

Re: Kafić (ex. Dobro jutro, dobar dan, laku noć i lepi snovi

Post by Monja »

Devojke hvala vam na predivnim opisima. Juče sam toliko mislila na vas da sam svaki put, otprilike u vreme kad je počinjao sledeći segmenat vašeg druženja, pogledala na sat i poslala vam enerdži. Sada ste mi vratili tu energiju milion puta uvećanu i poboljšanu. Hvala vam svima još jednom. Volim vas, volim vas... Vidimo se uskoro :veselica: :veselica: :veselica: :veselica:
Nema tog delanja koje može da nadomesti neusaglašenost energija. - Abraham
User avatar
Vina
Posts: 200
Joined: 20 Aug 2012, 04:54
Contact:

Re: Kafić (ex. Dobro jutro, dobar dan, laku noć i lepi snovi

Post by Vina »

Divno je čitati ove komentare, hvala svima <3 <3 <3
Ti si ono o čemu razmišljaš najveći deo vremena.
Krijesnica

Re: Kafić (ex. Dobro jutro, dobar dan, laku noć i lepi snovi

Post by Krijesnica »

Žao mi je što nisam imala prilike biti s vama, ali sam neizmjerno sretna što se barem dio Ratnika okupio i širio pozitivne vibracije. <3 Vjerujte da se to dalo osjetiti i u srcima nas koji nismo imali prilike biti s vama...jučer sam osjećala nevjerojatan mir unutar sebe, našla sam se u nekim situacijama iz kojih bi inače tražila najbrži izlaz, no jučer se nešto u meni pomaknulo...prihvatila sam sve kako je došlo, kao da sam sama to birala, dopuštala da stvari idu svojim tokom i ishodi su nevjerojatni...uobličila sam situacije onako kako meni odgovara, i znam da do toga ne bi došlo da se toliko Ratnika prepunih ljubavi i snage nije okupilo na jednom mjestu. Volim vas,i samo nastavite širiti ljubav i svjetlost, mnogi to osjete a da ni ne znaju zašto!!
Ivan Spg
Gradska Čistoća
Posts: 684
Joined: 19 Aug 2012, 19:58
Location: Novi Sad
Contact:

Re: Kafić (ex. Dobro jutro, dobar dan, laku noć i lepi snovi

Post by Ivan Spg »

:zdravica:

sedam već treći put za komp da nešto napišem :D hahaha

Moćno je reč koja najbojle opisuje jučerašnji susret :)

Ekipica sa foruma me je oduševila, moja porodica se juče proširila za nekoliko članova :D hehehe

Osećam totalni mir & radost i baš sam ultra hepi :veselica:

Čekam da mi se baš skroz slegnu utisci, ali jednu stvar već sad znam ovo mora uskoro da se ponovi!!! :bravo:


E sad detaljčići :)
DenVik, Sarah i Član ekipa ludilo :D Svaka me je oduševila na svoj način, predivna vibracija. Tanitu nisam spomenuo s njih tri pošto mi je ona malo drugačiji vajb i ona me je oduševila, totalni sjaj i smirenost :svekul:
Predavači, eh predavači :D Pozitiva nije mogla da dočeka da se završi uvodna reč i već je ustala da predaje, da nisam skratio uvod mislim da bi pričala preko mene, 'ladno :D (samo su joj falili smajlići, moraćemo joj napraviti neke znakove da diže) hahaha :djavo:
Leci je tražila produžetke nekol'ko puta, da dan traje duže bio bi kratak za sve što ona ima da kaže i naravno: "Samo još jednu stvar sam htela da kažem..." :lol:
Od Vine sam načio svašta nešto i imam osećaj da je ispaljivala milion vati pozitivne energije dok je pričala, inače, svi su me oduševili i Pozitiva i Leci i Vina, nadmašile su sva moja očekivanja. Vinin fokus, mogao si seći metal nijme hehehe.
E Den, već je kasno, ja sam odavno uobražen :D Al' dobro mi stoji :ludiranje: Ma šta da vam kažem, nisam ja slučajno izabrao ko će kad da priča, nabacio sam sebi mali zadatak da prodrmam atmosferu pre nego što krenu pitanja&odgovori, ne znam samo dal' sam uspeo? :trazhi:

Sarah je ladno mogla s nama da predaje samo da je neko obavestio koji minut ranije, DenVik&Tanita su pustile nas da pričamo al' su zračile kao zvezde bliznakinje u svim pravcima, Član, hehe, Član kad kaže, ona ozbiljna a okolo svi padaju sa stolice od smeha :rofl:

Goga je bila isto super, baš se lepo pokazala, kulturna, odmerena, puna interesantnih informacija. Ostatak posetilaca je bio isto super, bilo je lepih pitanja, i nekoliko ličnih priča koje su me dirnule svojom lepotom.

Hvala svima, i čuvajte se delfina :rofl: :veselica:


Svima koji nisu bili možete samo da se radujete jer je lavina krenula, biće uskoro prilike da se opet vidimo!!!
Kućni red - obavezna lektira za sve novajlije pogledajte ovde.
Зоран
Posts: 203
Joined: 27 Mar 2013, 15:02

Re: Kafić (ex. Dobro jutro, dobar dan, laku noć i lepi snovi

Post by Зоран »

Mogu samo da zamislim tu količinu energije koja je bila juče...:) Ili ne mogu....? Hm, ma svejedno, samo neka takvo raspoloženje svima pređe u naviku i dovoljno je...:) :zdravica:
Ivan Spg
Gradska Čistoća
Posts: 684
Joined: 19 Aug 2012, 19:58
Location: Novi Sad
Contact:

Re: Kafić (ex. Dobro jutro, dobar dan, laku noć i lepi snovi

Post by Ivan Spg »

Verujem da možeš :) Hvala ti i svima na divnim komentarima, podršci i učestvovanju.
Baš si lepo rekao ovo, neka svima pređe u naviku hehehe ima i dobrih navika ;)

Naravno svega ovoga ne bi bilo bez Žikinog blagoslova. Hvala Žiko osetilo se, kao i sve pozitivne vibracije koje su slali ostali forumaši hehehe
Kućni red - obavezna lektira za sve novajlije pogledajte ovde.
User avatar
Dreamcatcher
Posts: 37
Joined: 25 May 2013, 22:00

Re: Kafić (ex. Dobro jutro, dobar dan, laku noć i lepi snovi

Post by Dreamcatcher »

I ja sam jucer bila sa vama, jesam, jesam! Niste me vidjeli ali mozda ste me osjetili.
U vrijeme kada se odrzavalo predavanje mislila sam na vas i na ovo okupljanje, vizualizirala salu, Pozitivu,Vinu,Ivana, Leci, ljude koji su dosli, energiju kojom zraci ova mala obitelj...
Zapravo, energiju nisam vizualizirala, to se osjetilo samo od sebe pa ne cudi sto sam cjelo vrijeme imala neki kez na licu i osjecala se predobro.

Bila sam nekoliko stotina kilometara udaljena od mjesta okupljanja a opet kao da sam bila tamo, slusala svaku rijec i upijala... Hmm...kakav je tek osjecaj bio biti tamo... Mogu zamisliti.

Sigurno se pitate sto nasa inace brbljiva Pozitiva cuti, sto ne napise ovdje i ona svoj utisak, ali...Ne moze.
Ostavili ste je bez rijeci, sunce moje skroz je zanijemilo od srece i ispunjenosti.
I hoce da kaze nesto i krene i ...... tajac, rijeci ne izlaze iz usta ili jednostavno ne moze naci rijeci kojima bi opisala ovo sto osjeca.

Presretna je zbog vas, svih ljudi koji su dosli,sebe...svi zajedno stvorili ste neku posebnu energiju, posebnu vibraciju, tesko je to opisati...

No ostavit cu da vam nas Pozitivko sama napise sve kad se slegnu emocije.
A znamo svi da nas kada dodje ceka duuuugacki post nabijen pozitivom, ona drugacije postove ni ne pise.

Ljubac svima!!!
...The Way Flows In You...
User avatar
najzad
Posts: 229
Joined: 19 Jan 2013, 17:54

Re: Kafić (ex. Dobro jutro, dobar dan, laku noć i lepi snovi

Post by najzad »

Pst..psssst, pustimo je ,dragu nasu Pozitivicu, u dubokom je jos snu, prelepom, ostvarenom, koji je toliko prizeljkivala, nek joj traaaaaaaaaaaje jos. A nece joj biti lako bome, :drugari: toliko ste divnih stvari izrekli svi, svako na svoj nacin dozivljeno (jezila sam se od miline) sa puno emocija i vrlo slikovito i zapravo profi docarano. :bravo: :bravo: :bravo: :ruzha: :ruzha: :ruzha: :drugari: AMBASADORI RATNIKA SVETLOSTI :svekul: :zdravica:
User avatar
pozitiva
Posts: 406
Joined: 20 Jan 2013, 13:24

Re: Kafić (ex. Dobro jutro, dobar dan, laku noć i lepi snovi

Post by pozitiva »

dobro jutro svetlosni ljudi :drugari: :drugari: :drugari: :drugari: :drugari: :ruzha:
evo i mene
sta sam to uradila????? :shok: :shok: :shok: :shok:
svesna li sam???
ne znam
ali ono sto sam juce znala reci bila je jedna jedina rec HVALA :drugari: :drugari: :drugari: :drugari: :drugari: :drugari: Image
a jutros
daaaaaaaaaaaa
jutros sam konacno osetila taj slatkasti ukus zadovoljstva i svesnosti
juce....ne znam....ni reci da izadje iz mene sem vec jedne pomenute HVALA
NEMA DRUGE RECI ZA SVE OVO
NEMA!!!!!!!!!!!!!!!!
HVALA DRUGARI :drugari:
HVALA RATNICI SVETLOSTI :drugari:
HVALA SVIMA (i onima oji su bili energijom i mislima uz nas) Image
HVALA VINAImage
HVALA IVANEImage
HVALA LECIImage
HVALA NASIM DRAGIM FORUMASICAMA CLANICEEEEEEEEEEEEEEEEImage
SARAHImage
DVImage
TANITICE Image
hvala svim mojim drugaricama koje su se odazvale na moj poziv
HVALA DR GOGI SVETLANI KOSTIC NA PODRSCI OD SAMOG POCETKA I ZATO STO STE DOSLI I VI IZ BEOGRADA DA PODRZITE OVU NASU SVETLOSNU PORODICU!!!!
HVAALAAAAA
Image

e sad kako da pocnem
prvo nase okupljanje i ideja dosla je u proslu nedelju kada smo se Vina , Ivan i ja bukvalno licno upoznali i svega razmenili par recenica o poslu i dogovorili se
E TO JE TAJ RAD!!! :mig: :veselica: :veselica: :veselica: :veselica: :veselica:
zatim je sve usledilo elektronski i ideje su se samo nizale i stvorili smo ovaj booom, ovu istoriju u subotu!
SVAKA NAM CAST!!!


dalje zelim reci o nasim forumasicama
clanica 257
uh
lepa, duhovita, bacala nas je u nesvest od duhovitih recenica
bukvalno smo padali sa stolica
a i rekla je sve i jednu pametnu
clanice
obozavam te!!!!!!!!!!!!!!!!!! :drugari: :ruzha:
sarah
koja je to pametnica
i Ivan je u pravu kada kaze da je mogla s nama drzati predavanje
ona mi je ne samo postovima zatvarala usta vec i retorickim sposobnostima
bravo sarah!! :bravo:
inace je toliko draga da ne mozete da je ne grlite
zatim
moja i samo moja i jedina DV
hvala ti draga
hval do neba jer si dosla
moja energija koja me oseca a ne moramo se cuti, zna da mi je pala vibracija i da zeli da me pozove da me pridigne
hvala
ona je tako lepa, moja crvenokosa
tako lepa
a energija, jaka, neopisiva
zaista!!!!!!!!!!
Ali Vik te je presisao u svemu, oprosti al on je zvezda veceri :svekul:
a Militin ti tako "stoji"!!!
taniica
oooo moja tanitica
tanitice
gde je kresta??? :shok:
ja ocekivala malu ljubicastu sa kresticom, a dosla jedna slatka, mala plavusica, mila, leprsava, kao pelin , neko rece pufna i jesi mala slatka pufna koju bi mogla da grlim svaki dan milion puta!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
HVALA VAM JER STE SEDELE U PRVVOM REDU I OSETILA SAM BUKVALNO TALAS VASE DIVNEEEEEEEEEEEE ENERGIJE
TO JE TA SVETLOSNA ENERGIJA!!
TO JE TAJ RAD!! YES!!! :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :veselica: :veselica: :veselica: :veselica: :veselica: :veselica:


A MI
mi ko mi, predavaci puni sebe ah
salim se
ja ko ja...
iznenadila sam se da sam sve sto sam htela reci i uradila vodjenu meditaciju minut pre isteka mojiih 25 minuta, tj zavrsila sam moju rec za 24 minuta i ostao mi je minut, tu sam se pohvalila, jer sam na delu htela pokazati, kako za sve sto uradimo bilo dobro ili ne, treba sebe pohvaliti, gde je na moje iznenadjenje usledio gromoglasan aplauz, eto vidite sta privlacimo samopohvaljivajem!!!!
hvala svima na opisima, iznenadili ste me....nisam ocekivala, samo sam zelela pruziti ljubav...
a dobia toliiiko ljubavi
HVALA VAM
VAN SEBE SAM...
LECI-leci me je odusevila jer je moju zivotnu pricu potkrepila tacno informacijama, redosledom kakv bi trebao da ide i onim tokom kako se desavaju promene, pominjuci tu sve tehnike koje koristimo
a naravno i njeno famozno SAMOPOSMATRANJE
HVALA LECI!!!

VINA
uvek ista, spontana, divna, prave reci na pravom mestu , pravi primeri, iskrenost, spontanost
a tren kada se zaustavila, i kada je njena draga ljubav pohitala da uskoci i tacno kaze ono sto joj treba
je tren koji me je preplavio dubokim osecanjima i ljubavi
to je to
to je ta ljubav
nadopunjujuca
svesna
bezuslovna
bez osudjivanja, kritike
ljubav koja bodri
ljubav koja stvara, kreira!!!
svaka cast!!! :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo:
divno
i
IVAN
potpuno iznenadjenje za mene!!!!!!!!!!!!
od saamog pocetka
od nedelje kada je pokrenuo mene i VINu da ne bude okupljanje u septembru vec SADA!!!
hvala ti na tome
dok smo u ovakvom vortexu, dok smo u ovakvom alajmentu sto bi VIna rekla
da to je to!!!!
hvala Ivane
ono sto me je odusevilo kod njega
covek od akcije, vispren,organizovan, prepametan, ali u istom momentu ladan kao spricer, opusten, radak primerak ovakvog bica!!!
Ivan potpuno bez ijedne "puskice" koju smo sve tri imale, potpuno iz glave ali u svakom momentu vodeci racuna na vreme, vodeci o svakoj reci koju izgovori racuna
ali te reci mi i danas odzvanjaju u glavi i stavljam svaki prst prst na celo i izgledam kao onaj mislilac!!!! :shok:
totalno je potrefio svaku rec, scaku misao
savaokog od nas u toj sali pogodio pravo u centar i ostavio nas da mislimo o tome!!!!
hvala Ivane
i da totalni slagvort je bio i uvod za deo pitanja i odgovoru gde se osetio taj pravi feedback!!!!
hvala svima koji su bili
hvala!!
na pitanjima, ispovestima, osecala se ta divna energija koja je jruzila svima nama!
hvala
hvala svim clanovima foruma - ZIki prevashodno, MOnji, MIli, najzad,Jaspis, MIsi, Krijesnici, jovancici, Zoranu.. i svima koji nisu pisali a bili su uz nasImage
hvala moja dreamacacher jer si me spasila sinoc kad ni rec nisam mogla ni da izustim a kamoli da napisem, hvala!!!Image
HVALA
I ZNATE STA TRAZILI STE GLEDAJTE
BICE TOGA JOS
TEK SMO POCELI!!!! :veselica: :veselica: :veselica: :veselica: :veselica: :veselica: :veselica: :veselica: :veselica: :veselica: :veselica: :veselica: :veselica: :veselica: :veselica: :veselica: :veselica: :veselica: :veselica: :veselica: :veselica: :veselica:
User avatar
pozitiva
Posts: 406
Joined: 20 Jan 2013, 13:24

Re: Kafić (ex. Dobro jutro, dobar dan, laku noć i lepi snovi

Post by pozitiva »

svetlosni drugari
svetlosni drugari
dv tanita i ja.jpg (61.79 KiB) Viewed 1752 times
pametnice hihihi
pametnice hihihi
ydenka sara i ja.jpg (61.84 KiB) Viewed 1752 times
svetlosni drugari
svetlosni drugari
dv tanita i ja.jpg (61.79 KiB) Viewed 1752 times
Attachments
sta reci
sta reci
sara dv i ja.jpg (63.31 KiB) Viewed 1752 times
Post Reply