Kafić "Dobre vibre"

Danas ti je rođendan? Na čemu si zahvalna? Kako si počela? Predstavi se :)
User avatar
Mila
Posts: 281
Joined: 19 Aug 2012, 20:53

Re: Kafić (ex. Dobro jutro, dobar dan, laku noć i lepi snovi

Post by Mila »

Ahahahaha i ja sam ocekivala da Tanita ima neku ultra ludu frizuru, pa sam tako zakljucila da je ova nezna plavusa sigurno Sara. I pitala se gde je Tanita na slikama :totalnolud:. Hvala za slike, lepo vas je videti :ruzha: .
Lekcija je uvek voleti sebe.
User avatar
najzad
Posts: 229
Joined: 19 Jan 2013, 17:54

Re: Kafić (ex. Dobro jutro, dobar dan, laku noć i lepi snovi

Post by najzad »

Predivno, zracite :andjeo: :andjeo: :andjeo: :andjeo: :andjeo: Hvala vam :ruzha: :ruzha: :ruzha: :ruzha: :ruzha:
gutabgd
Posts: 16
Joined: 20 Jun 2013, 17:36
Contact:

Re: Kafić (ex. Dobro jutro, dobar dan, laku noć i lepi snovi

Post by gutabgd »

odusevljen sam ukupnim.
istorija je tu da nas uci buducnosti, a ne vidim ni jednu tamnu mrlju vezanu za buducnost.
HVALA VAM STO OVO RADITE!!!!
Ivan Spg
Gradska Čistoća
Posts: 684
Joined: 19 Aug 2012, 19:58
Location: Novi Sad
Contact:

Re: Kafić (ex. Dobro jutro, dobar dan, laku noć i lepi snovi

Post by Ivan Spg »

Heheheh odlično rečeno!!!
Za one koji ne znaju Guta je taj koji je pokrenuo našu Pozitivu da eksplodira u ovaj vorteks kreativnosti. A samim tim i uticao da se ovo okupljanje desi sada i ovde. Svi možemo biti zahvalni na velikom doprinosu i savršenom uklapanju mnogih elemenata koji su stvorili ovaj talas pozitivnih vibracija :zdravica: :zdravica: :zdravica:
Kućni red - obavezna lektira za sve novajlije pogledajte ovde.
User avatar
jaspis
Posts: 314
Joined: 29 Jan 2013, 20:55

Re: Kafić (ex. Dobro jutro, dobar dan, laku noć i lepi snovi

Post by jaspis »

Pozdrav svim predivnim ljudima ovdje ;)
Toliko dobre energije na jednom mjestu mmm njam.
Grlim vas sve, uzivam citati ove dojmove s okupljanja, mora da je bilo predivno ali vjerujem da to bas treba osjetiti na licu mjesta, tesko je sve ovdje objasniti i napisati kako je bilo..
Htjela sam vas upoznati i ranije ali sad to zelim jos vise, a sto zelis i dobijes zar ne?
Nadam se da se sad vec dogada sto ce dovesti do toga u bliskoj buducnosti
Ljubim vas punoo
Teži visokom jer u duši ti leže skrivene zvijezde. I sanjaj jer snovi predhode svakom cilju.
Valerija
Posts: 3
Joined: 29 Jun 2013, 20:59

Re: Kafić (ex. Dobro jutro, dobar dan, laku noć i lepi snovi

Post by Valerija »

Posto slucajnosti ne postoje (davno smo to naucili), VI SVI ste pre par nedelja "pristigli" u moj zivot nesvesno prizvani bas, bas kad je trebalo :andjeo:
Sada, VI SVI ste deo mog novog zivotnog iskustva i jako sam srecna zbog toga. Hvala Vam. Nase druzenje u subotu je meni bilo dragoceno jer smo disali i sijali isto. Jedva cekam da se vidimo opet, a potrudicu se da budem aktivna na forumu kako bih VAS SVE jos vise osetila.
POZDRAV SVIMA :ruzha:
User avatar
tanita
Posts: 162
Joined: 31 Jan 2013, 18:11

Re: Kafić (ex. Dobro jutro, dobar dan, laku noć i lepi snovi

Post by tanita »

heiiiiiii dragi moji, juče sam pokušavala da vam pišem svoje eseje o utiscima, ali sam bila u putovanju
pa tek sad do kompa. (u jednom momentu u busu, dok mi išla muzika na sluške, kaze mi telefon da će se ugasiti
za 30 sekundi, baterija prazna, i ladno nastavi dalje da svira dok nisam doputovala. pomislih: pa da, sad se on puni na mene preko sluški. to je to. ne treba mu struja. :D
Pre svega imam jaku zelju da Vam se svima zahvalim na onom divnom osećaju koji sam dozivela u subotu, boraveći sa Vama.
da mogu, ponovila bih to, sad svaki dan u 17h. :)
Vina i Ivan su me na ulazu sačekali kao najbolji drugari kojima dolazim,recimo na rodjus, pa se smeše i odašilju energiju radosti i dobrodošlice. I više nego dovoljno da se čovek oseća da je na pravom mestu :) (iako mi taksista malo lutao okolo pa mi već proradio moj alarm da kasnim, kao ćuko dahćući sam utrčala unutra) :) U dvorištu Den i njen Vik. Den kao crvenokosi andjelak, topla, brizna, draga i drugar, primila me u zagrljaj i objasnila da ne kasnim. hah uteha :)
Ulazim unutra a Pozitivaaa, čini mi se sa komplet ekipom njenih smajlija, koji tako lebde oko nje, gde kod se makne,
zastalaa pa me pita kako to da nisam ljubicasta i gde mi je kresta, a ja ne odgovaram ništa nego nasrnula na nju i grlim je hahaha. :) (nisam mogla da odolim :D
Tu sam upoznala i Saru, zena zmajica, divna, srdačna, hrabra naša ratnica.
Sa Članicom sam tek naknadno utvrdila isto geografsko poreklo hehe pa se nismo ni stigle radovati, ali
sudeći po korenima, ako se spojimo opet, moglo bi se i zaigrati i zapevati onako od sveg glasa. :)
I zatim su zauzeli svi svoja mesta (draga Den mi je čuvala jedno ,sedalo, do nje, nije joj bilo ni potrebno da
pročita poruku u kojoj sam joj to napisala, ona je to osetila i delala.)
Pošto smo se svi udobno smestili, Pozitiva je počela uvodnu reč. pored nje, a ispred nas svih su Vina,Ivan,Leci.
E tu sam se već osećala kao da sam nakon mnogo godina vraćam kući, da sam sa svojim najmilijim, na nekom recimo porodičnom okupljanju, malo ćemo se umiriti i razmeniti poučne i lepe misli, a onda prelazimo recimo na ,dezert,:)
a dezert? Za dezert nam je Leci spremnila svoje srdačne zagrljaje, po završetku predavanja, koji su svojom toplinom
pojačali osećaj miline zbog porodičnog okupljanja. Leci, divni ste. :andjeo:
Energija neopisivo lepa, prozračna, opuštena, isceljujuća.
I da: što Den kaze, prepustile smo nas dve svoju reč Sari i Članici hihi, i meni se desilo, u par momenata da bih se nadovezala nekom mišlju
na to o čemu ste pričali, ali samo par trenutaka posle, je neko, (u tom slučaju Ivan), rekao upravo to što
mi je bila misao, tako da smo se razumeli savršeno.:)
Shvatam da su misli i priče o kojima se razgovaralo, ne plod naučenih teorija ili nečijih vizija, već odraz vlastitih iskustava
i iskonske potrebe čoveka za ljubavlju i lepotom zivljenja.
I da, to je to, vizija o zivotu u društvu ljudi koji se oslobadjaju okova ega, društvenih normi, uzdizu i neguju svest i energiju, je nadahnjujuća.
Hvala Vam svima od srca, što smo se upoznali i prepoznali, u zelji za istim. :andjeo:
User avatar
sarah
Posts: 495
Joined: 05 Sep 2012, 13:24

Re: Kafić (ex. Dobro jutro, dobar dan, laku noć i lepi snovi

Post by sarah »

POZITIVA HVALA tebi draga ti si naš turbo katapult u vorteks :) Hvala i Guti takođe :D

Hvala Vam ljudi svima,(i koji ste bili i koji niste), na lepim rečima i pohvalama svi do jednog ste pravi :andjeo:
Sigurna sam u to da ćemo ova naša okupljanja pretvoriti jednog dana u putujući karavan svetlosti i da ćemo širiti ovu našu priču svuda gde nas Univerzum vodi, mi smo već u povratku krenule da maštamo o tome kako ćemo Vas jednog dana dočekati i u Bg-u :)
User avatar
DenVik
Posts: 870
Joined: 24 Jan 2013, 21:14

Re: Kafić (ex. Dobro jutro, dobar dan, laku noć i lepi snovi

Post by DenVik »

Hej, porodico.
Mene još drži, puna sam dobre energije..
tačno mogu da zamislim šta tek sve možemo.
Guta, tebi hvala, upoznaćemo se ubrzo.

I da, hoću toga još... :veselica:
Uvek sam u pravo vreme, na pravom mestu i uspešno činim upravo ono što treba
User avatar
leci
Posts: 351
Joined: 19 Aug 2012, 21:28

Re: Kafić (ex. Dobro jutro, dobar dan, laku noć i lepi snovi

Post by leci »

Jedva sam čekala da uradim zacrtano, pa da dođem i pročitam šta ste pisali. Image
Ja sam ljudi još puna sreće i utusaka, i dok čitam vaše postove, prolaze me divna osećanja prijateljstva, privrženosti, povezanosti i ljubavi prema svima vama, i prema onim forumašima koje još nisam videla, i ovih anđelčića što su bili da podupru i ukrase naše prvo okupljanje.Image
Definitivno nam je jasno a smo proširena porodica i koja naravno ima potrebu da se vidi, zagrli i popriča. Tako ćemo i mi raditi. Eksplodirala sam od novih ideja i projekata koji su mi se javili posle predavanja. Jedva čekam sve da vas vidim i zagrlim. Ljubim vas
Image
Puno ljubavi i pozdrava svima,Image !
Post Reply