Kafić "Dobre vibre"

Danas ti je rođendan? Na čemu si zahvalna? Kako si počela? Predstavi se :)
User avatar
najzad
Posts: 229
Joined: 19 Jan 2013, 17:54

Re: Kafić (ex. Dobro jutro, dobar dan, laku noć i lepi snovi

Post by najzad »

Spavajte mi :andjeo: :andjeo: :andjeo: i snevajte po zelji, ja slavim, cestitam, 100. stanicu nasem kaficu i 1000. post kad se probudi, Spoyggu, cekam Ziku, sad ce on u nocnu smenu. :drugari: :zdravica:
Last edited by najzad on 02 Jul 2013, 13:53, edited 1 time in total.
User avatar
sarah
Posts: 495
Joined: 05 Sep 2012, 13:24

Re: Kafić (ex. Dobro jutro, dobar dan, laku noć i lepi snovi

Post by sarah »

SLUČAJNOSTI ne postoje svi smo mi povezani samo postoji tačno određeni trenutak da se pronađemo i otkrijemo svrhu tog pronalaženja :)

Ljudi moji danas mi se desila neverovatna "slučajnost" :D Svi smo se zahvalili Guti koji je pokrenuo našu Pozitivu (pri tom ja mislim i on je iz Novog Sada) i takođe sam prokomentarisala u prošlom postu kako ćemo postati svetlosni karavan, i kako ćemo stići do svih i svuda i ovde u Bg-e isto, kad meni stiže pp... Guta se javlja i kaže pa ajde da se organizujemo i u Bg-u, kaže ja sam iz Borče :shok: ja mu odgovorim pa i ja sam iz borče isto, i ustanovimo da Guta živi jednu ulicu od mene :rofl: i naravno ja sednem na bajs i odem na kafu kod Gute, utom ga zove i Pozitiva mogu samo da je zamislim kada me je čula :D morala je da sedne malo Hihiiii :lol:

Šta reći :nempojma: to su te SLUČAJNOSTI
User avatar
Zika
Posts: 690
Joined: 19 Aug 2012, 23:17
Location: Kanada
Contact:

Re: Kafić (ex. Dobro jutro, dobar dan, laku noć i lepi snovi

Post by Zika »

Evo "najzad" stgso sam u nocnu smenu. Malo kasnim jer sam probao da nadjem Jednu ulicu od mene u Borci da bih popio jednu kafu na brzak sa Sarom i Gutom ali nisam uspeo. Ta ulica nije listana.

Drago mi je da je sastanak u subotu bio toliki uspeh bas kako sam ja i ocekivao. Hvala pricljivim clanicama za tako detaljan izvestaj o zbivanjima.Posle citanja svih postova ja se osecam kao da sam bio tamo uzivo...OK nije bas tako ali sam dobio sliku dogadjaja. Kad sam spomenuo slike Pozitiva, vrlo su lepe i sad sam se uverio ne samo da ste pozitivne, pametne i drage devojke vec ste i vrlo atraktivne.

Sto se tice mog blagoslova i poslate energije, drago mi je da ste to osetili. Ustvari ja vcas sve blagosiljam svako jutro kad zapocnem dan. Blagoslovim sve svoje voljene, sve prijatelje, zemljake a to znaci da vas trostruko blagoslovim jer ste moji prijatelji, zemljaci i volim vas. :drugari: :zdravica: :ruzha: :)
gutabgd
Posts: 16
Joined: 20 Jun 2013, 17:36
Contact:

Re: Kafić (ex. Dobro jutro, dobar dan, laku noć i lepi snovi

Post by gutabgd »

sarah,
nije namerno, majke mi, mada koliko je slucajno .... ali namerno nije, bar ne mojom namerom
User avatar
Mila
Posts: 281
Joined: 19 Aug 2012, 20:53

Re: Kafić (ex. Dobro jutro, dobar dan, laku noć i lepi snovi

Post by Mila »

Sad ja malo van teme o zajednicnom druzenju, ali evo sta mi se upravo dogodilo. Juce sam bila odlucna 99% da napustim fakultet. I krecu kojekakve ideje u glavi, razocaranje u sebe, sta cu roditeljima reci, ima da me se odreknu u najmanu ruku, od kad sam postala apsolvent tri godine sam protracila i samo trosila pare na ispite na koje nisam izlazila... agonija. Cujem se sa momko, on mi pruzi maximalnu podrsku, ja se rasplakala od toga i zahvalila zivotu sto me on toliko voli i podrzava. Cujem se posle toga sa Pozitivom, ona naravno u fazonu sve je to dobro, vizualizovacemo, znas da mozes da dobijes sve sto hoces. Inace, kad god bih pomislila na ovaj haos u kome se nalazim uvek bih se smirivala afirmacijom: "Sve je dobro. Sve se desava za moje najvece dobro. Iz ovoga ce izaci samo dobro za mene. Bezbedna sam". I juce kaze meni tata, zvace me jedna zena koja je isto apsolvent na mom faxu da se cujemo. Meni pao mrak na oci, samo mi jos ona fali, i ovako moji ne znaju pravu situaciju. Ali, hopsala sam kad god pomislih na nju. I juce odlucim, cisto eto tako, da znam da sam i to probala, vezbu iz silve sa casom vode. Uvece izgovorite reci: "Ovo je sve sto treba da ucinim da bih resila problem koji imam na umu", zmurite za to vreme, gledate malo na gore i otpijete pola case vode. Ujutru ucinite isto to, popijete drugu polovinu case vode. Malopre zvoni telefon, prijatan zenski glas. Doktorica, specijalista odavno,muz, dvoje dece, moj fax upisala nesto pre mene i kao apsolvent ga zapustila; sada je odlucila da zavrsi to. Medjutim, i pored toga sto je "bitna" u nasem gradu, prica sa mnom kao sa najravnopravnijim bicem na planeti, prijateljski, otroveno. I, rekoh joj ja kako stvari stoje, ona je u slicnoj, iako boljoj situaciji do mene. Dogovorismo se mi da se vidimo najkasnije u petak. A zasto sve ovo pisem? Pa, zato sto mi je rekla da postoji mogucnost da polozim jos tri ispita i uzmem zvanje pravnika. Mislim da to mogu, a kada sam dovde dogurala, bolje da zavrsim i to nego ni to. I jos mi ona zena prica kako nam se stvari ne desavaju slucajno, iako to tako izgleda; a ja se samo smekam u sebi sam nasla jos nekoga ko zivot mozda vidi na slican nacin kao i ja :aloalo: .I eto tako, ja sam jos u pozitivnom cudu, pa da ga podelim sa vama :ludiranje: .
Lekcija je uvek voleti sebe.
Ivan Spg
Gradska Čistoća
Posts: 684
Joined: 19 Aug 2012, 19:58
Location: Novi Sad
Contact:

Re: Kafić (ex. Dobro jutro, dobar dan, laku noć i lepi snovi

Post by Ivan Spg »

Hehehe hvala na podeli :D Divno.
Kućni red - obavezna lektira za sve novajlije pogledajte ovde.
User avatar
maksimilijan samot
Posts: 45
Joined: 10 Mar 2013, 21:51
Location: Beograd

Re: Kafić (ex. Dobro jutro, dobar dan, laku noć i lepi snovi

Post by maksimilijan samot »

Dobro jutro, dobar dan, šaljem vam sa posla osmeh i pozitivne vibracije ovog divnog julskog dana i moram da podelim sa vama jedan link koji mi je ulepšao jutro. :)
http://www.politika.rs/rubrike/Drustvo/ ... ca.sr.html
Zahvalnost Tvorcu, Pozdrav Suncu, Ljubav Nebu.
Ivan Spg
Gradska Čistoća
Posts: 684
Joined: 19 Aug 2012, 19:58
Location: Novi Sad
Contact:

Re: Kafić (ex. Dobro jutro, dobar dan, laku noć i lepi snovi

Post by Ivan Spg »

Fantastično, ostadoh bez reči :)
Kućni red - obavezna lektira za sve novajlije pogledajte ovde.
User avatar
sarah
Posts: 495
Joined: 05 Sep 2012, 13:24

Re: Kafić (ex. Dobro jutro, dobar dan, laku noć i lepi snovi

Post by sarah »

Žikoooooo druže što mi drago da si opet tu sa tvojim divnim postovima koji su nam svima nedostajali :bravo:
Mila to je to kada zatražiš rešenje ili ti odgovor on ti uvek dođe, znam i ja za tu opciju koju su pomenula za diplomu i to ti je super rešenje :)

Hoću i ja da poželim dobrodošlicu Valeriji i Gagici ne stigoh :drugari: od silnih slučajnosti :budala:
User avatar
najzad
Posts: 229
Joined: 19 Jan 2013, 17:54

Re: Kafić (ex. Dobro jutro, dobar dan, laku noć i lepi snovi

Post by najzad »

Hvala Mili, Maksimilijan Samotu i Sarah na tako lepim vestima kojima sam zapocela dan. :drugari: :zdravica: Mozda se i meni ostvari da se sretnem sa nekim Ratnikom Svetlosti jer napokon sutra oko podne krecem za NS no vec posle 24 sata retur. :totalnolud:
Da ,pozdravljam sve nove clanove i zelim im dobrodoslicu. :drugari: :svekul:
Post Reply