Da se upoznamo :D

Danas ti je rođendan? Na čemu si zahvalna? Kako si počela? Predstavi se :)
User avatar
Vina
Posts: 200
Joined: 20 Aug 2012, 04:54
Contact:

Re: Da se upoznamo :D

Post by Vina »

vanja wrote:Htela sam da vas pitam jel imate neki savet kako se osloboditi ankcioznosti? Slusala sam i gledala vas preko video poruka i citala sve skoro sto ste preveli , najomiljenija mi je Luiz Hej i Leci . Takodje dok gledam i slusam Vinu imam osecaj kao da se znamo sto godina znaci ona mi je vrh kako ona to sa srcem prica. Sve mi pomalo pomaze ,ali ako znate nesto bas za to da mi kazete, hvala vam puno i ljubim
Hvala ti Vanja, drago mi je da se inspirišeš preko mojih videa, to mi je ultra radost! Eto, baš je to i razlog što smo pokrenuli forum jer smo hteli da i VI podelite svoja divna, inspirativna iskustva i da zajedno razmenimo gomilu korisnih stvari i reči koje nam svima pomažu, jer svi se suočavamo sa stresom u ovakvom ili onakvom obliku, svi do jednog. Mislim da je ovo odličan početak našeg druženja na još višljem nivou! :D
Ti si ono o čemu razmišljaš najveći deo vremena.
User avatar
Vina
Posts: 200
Joined: 20 Aug 2012, 04:54
Contact:

Re: Da se upoznamo :D

Post by Vina »

Mila wrote:Uzgred, zelela bih da kazem kako sam se "aktivirala" na temu Zakona privlacnosti. Naime, ja sam se sa ovim Zakonom upoznala pre 2 godine, kratko sam ga primenjivala, a zatim batalila. Jednom prilikom dok mi je momak objasnjavao kako da se izvucem iz depresije; da zamisljam kako ispunjavam svoje ciljeve, da razmisljam sta je dobro u meni i svetu koji me okruzuje, da sebi govorim pozitivne recenice... shvatila sam da on zapravo zivi ovaj zakon, jer i on sam tako funkcionise. Iako ne zna da postoji nesto sto se zove Zakon privlacnosti, afirmacije, vizulalizacije; on to zivi. I tada mi je postalo jasno zasto njemu u zivotu skoro sve polazi za rukom, a meni ne. Opet sam pretrazivala Internet, nasla sajt Ratnika svetlosti, susrela se sa jos nekim pozitivnim iskustvima ljudi iz moje okoline... i eto me ovde sa vama :).
Sad kad sam pročitala odmah sam te se setila iz mail-a, pisala si nam. Tvoja priča je fantastična i sećam se da mi je bilo baš inspirativno kad sam čitala, predivno... Hvala ti što si došla na forum :D
Ti si ono o čemu razmišljaš najveći deo vremena.
User avatar
BIONA
Posts: 15
Joined: 20 Aug 2012, 17:03
Location: Sarajevo

Re: Da se upoznamo :D

Post by BIONA »

Pozdrav svim divnim ljudima :)

Bas sam se obradovala otvaranju ovog foruma :D

Bice ovo mjesto puno pozitivne energije, gdje cemo svi zajedno nesto novo nauciti !


Vina i ostali, imate veliki pozdrav iz Sarajeva ;)
Cherish your visions and your dreams as they are the children of your soul, the blueprints of your ultimate achievements." - Napoleon Hill
User avatar
Vina
Posts: 200
Joined: 20 Aug 2012, 04:54
Contact:

Re: Da se upoznamo :D

Post by Vina »

Hvala mila, radujemo se :D
Ti si ono o čemu razmišljaš najveći deo vremena.
marijatanjug
Posts: 1
Joined: 20 Aug 2012, 17:32

Re: Da se upoznamo :D

Post by marijatanjug »

Cao svima,

Ja sam Marija. Obozavam ljude koji su pozitivni i koji gledaju na stvari iz vise uglova, koji ne smatraju da su samo oni u pravu i shvataju da je sirina u razmisljanju dobra osnova da biste bili srecni i slobodni. Ne volim da kritikujem, osudjujem i verujem da svako ima pravo na svoj zivot. Takodje, ne volim da ogovaram jer sam se godinama lose osecala jer su mene ogovarali i zbog se toga osecala krivom?! Sto je, naravno glupost. Zbog svega toga, izgubila sam samopouzdanje, postala nesigurna i anksiozna. Medjutim, s obzirom da godinama citam i verujem u moc pozitivnog razmisljanja, a i prihvatam odgovornost na sebe sto sam se lose osecala, promenila sam nacin razmisljanja i svakodnevno dobijam potvrdu da sam na pravom putu. Volim vas sve!!!
Delfin
Posts: 14
Joined: 20 Aug 2012, 18:21

Re: Da se upoznamo :D

Post by Delfin »

Pozdrav svima!
Ja sam skeptik radoznalog duha. Moram priznati da nemam pojma o čemu vi ovdje pričate, ali naslućujem da je zanimljivo. Iako radim u okruženju poptuno oslobođenom od duhovnosti bilo koje vrste, nastojim to da kompenziram okružujući se pozitivnom energijom. Priključila sam se ovom forumu upravo iz tog razloga. Prije deset godina završila sam studij filozofije, nekada sam mnogo čitala isključivo filozofske tekstove, a sad uglavnom čitam stručnu literaturu egzaktnije prirode. Nedostaje mi to. Nadam se da ćemo se lijepo družiti ovdje!
Ivan Spg
Gradska Čistoća
Posts: 684
Joined: 19 Aug 2012, 19:58
Location: Novi Sad
Contact:

Re: Da se upoznamo :D

Post by Ivan Spg »

Hej Delfin dobrodošla i svaka čast na otvorenosti i iskrenosti. I ako ti možda sve ovde izgleda luckasto dobro ćemo se družiti :D
Kućni red - obavezna lektira za sve novajlije pogledajte ovde.
User avatar
tirkiznimrav
Posts: 7
Joined: 20 Aug 2012, 19:00

Re: Da se upoznamo :D

Post by tirkiznimrav »

Pozdrav svima
Last edited by tirkiznimrav on 27 Mar 2013, 11:20, edited 2 times in total.
Vasiljvatra
Posts: 12
Joined: 20 Aug 2012, 21:08

Re: Da se upoznamo :D

Post by Vasiljvatra »

Zdravo Ratnici Svetlosti! Ja se zovem Ana, imam 28 god, zavrsavam knjizevnost ( jos 2 ispita ). Volim da citam, da mastam, da sanjam, da se druzim, da se smejem, da uzivam u svetu oko sebe bas onakvom kakav jeste, volim svoju porodicu i decka. Od autora iz ove oblasti nise pominjali Dajanu Kuper, koja je sjajna. Ja pozitivne aspekte nastojim da nalazim svuda oko sebe, imala sam teske situacije u zivotu, ali sada je sve ok, i idem samo ka boljem. Kako sam se menjala ja, tako su se menjali okolnosti...na bolje. Ovaj zakon je logican i sastavni deo zivota svih nas, jedina razlika kod ljudi kojima uspeva i onih kojima ne, je sto su prvi svesni istog,a drugi nesvesni:*** Volim vas i radujem se druzenju, saljem vam ljubav:*
Vasiljvatra
Posts: 12
Joined: 20 Aug 2012, 21:08

Re: Tragac

Post by Vasiljvatra »

tragac wrote:Pozdrav ja sam Tragac imam 33 godine i tragam za smislom zivota :D
Volim prirodu,zivotinje i biljke,dobre ljude,lepe zene :D,pecanje i fudbal.
Ne volim sebe,svoj zivot,svoje roditelje,svoj posao i svoju sadasnju devojku :D Rob sam gordosti,narcizam i egoizam mi nisu strani :D
Zelim da se menjam ali ne znam kako,isao sam i na terapiju,al mi ponestalo kesa :/
Pocni da volis sebe, uci da volis sebe kroz afirmacije, oprastanje i pozitvne aspekte o sebi i drugima i onda ce se poboljsati tvoj odnos sa tvojom porodicom, devojkom, radices posao koji voli...sve ce postati bolje.
p.s Ovo ti kazem iz licnog iskustva!
Post Reply