Kafić "Dobre vibre"

Danas ti je rođendan? Na čemu si zahvalna? Kako si počela? Predstavi se :)
User avatar
Zika
Posts: 690
Joined: 19 Aug 2012, 23:17
Location: Kanada
Contact:

Re: Kafić "Dobre vibre"

Post by Zika »

Nemoj Članice da se zbunjuješ, toliko je koliko si izbrojala. Ja nikada nisam imao vremena da ih brojim a i da jesam to bi bilo na starim modelima koji ne mogu da se porede sa novom tehnologijom.

Hej Zdenka, jel ti je ovo slika iz zabavišta kad si dizala pobune?

Meni se desilo nešto što nisam planirao. Pre dva dana sam se spotakao, sapleo u sopstvenoj kući i pao. Bilo bi OK da sam pao na nšto mekano ali nisam. Udario sam u sto i povredio rebra, baš tamo gde bi trebala da se buši rupa za krila. Bol mi se povećao za dva dana i otišao sam kod doktora, objasnio šta mi je i da me najviše boli kad kinem, zakašljem se pa i kad dišem. Dobio sam odličan savet da ne radim ništa od toga što mi nanosi bol. Brilijantno, zar ne? Ipak me je poslao na rentgensko snimanje. Danas trebam da čujem da li sam uspeo da slomijem neko rebarce pa ako nisam moraću tu akrobaciju da ponovim.

Eto, sada sedim kod kuće, ne kijam, ne kašljem i ne dišem ali ipak mogu da vam svima pošaljev veliki pozdrav. :drugari: :zdravica: :ruzha: :ruzha: :ruzha: :ruzha: :ruzha: :ruzha: :ruzha:
User avatar
Član 257
Posts: 803
Joined: 25 Oct 2012, 11:30
Contact:

Re: Kafić "Dobre vibre"

Post by Član 257 »

Ne, Žiko.
Ovo je slika iz zabavišta gde sam dizala pobune...
Attachments
bbb.JPG
bbb.JPG (17.29 KiB) Viewed 562 times
"Vaše unutrašnje biće vas uvek vodi ka onome šta želite. Ono vas nikada ne štiti od nečeg drugog." Abraham
User avatar
Zika
Posts: 690
Joined: 19 Aug 2012, 23:17
Location: Kanada
Contact:

Re: Kafić "Dobre vibre"

Post by Zika »

Dobra kamuflaza Zdenka, kome bi palo na pamet da posumlja ista. :andjeo: :bravo: :lol: :lol: :lol:
User avatar
najzad
Posts: 229
Joined: 19 Jan 2013, 17:54

Re: Kafić "Dobre vibre"

Post by najzad »

Evo Ziko trcim dok si tu da preuzmes direkt gibanicu - guzvaru sam upravo napravila. :zdravica:
Vidim lepo se razgovarate , pa necu da kvarim. :)
User avatar
gagica
Posts: 57
Joined: 01 Jul 2013, 18:21

Re: Kafić "Dobre vibre"

Post by gagica »

Potrci brze jer ako te stignem ostade Zika i bez gibanice :lol: :lol: :lol:
User avatar
DenVik
Posts: 870
Joined: 24 Jan 2013, 21:14

Re: Kafić "Dobre vibre"

Post by DenVik »

E, gibanicu i ja volim. Zika je na dijeti, zbog rebara.( nadam se da si dobro i da ce proteci sve dobro)

Zdenka, kakva opticka varka, tako slatka devojcica, a vec ima svoj privatni KGBCIAFBI.
Jo, hvala za fotku :ruzha:
Uvek sam u pravo vreme, na pravom mestu i uspešno činim upravo ono što treba
User avatar
gagica
Posts: 57
Joined: 01 Jul 2013, 18:21

Re: Kafić "Dobre vibre"

Post by gagica »

UJUTRO: Probudis se, pogledas na sat-07:00, odspavas jos 5 minuta, ponovo pogledas na sat - 08:30!

NA POSLU: Pogledas na sat - 13:00, radis 20 minuta, ponovo pogledas na sat - 13:02!

UVECE: Pocnes sa seksom, pogledas na sat 22:30, "radis" sat vremena, ponovo pogledas na sat - 22:40!!!
User avatar
najzad
Posts: 229
Joined: 19 Jan 2013, 17:54

Re: Kafić "Dobre vibre"

Post by najzad »

Evo, ja se najedoh a da li ces i ti Ziko stici, ne znam, :nempojma: guzva oko guzvare, :)
Izgleda da cu zajedno sa "hipicem" i Vinom sto oko foruma a sto uz i niz Dunav (kazu nista nije slucajno) da sprintam pa nece biti zime. :svekul:

Jo, umalo da ti posaljem bas " Leb i sol" no onda naleteh na japance, sto mi se ucinilo interesantnije, misleci da ce ti ta verzija biti nova.

Haha, sad sam videla Gagicin vic. Pazi se Ziko to te ona zamajava, :ludiranje: zna koliko volis viceve pa ce da ti mazne parce :)
User avatar
Zika
Posts: 690
Joined: 19 Aug 2012, 23:17
Location: Kanada
Contact:

Re: Kafić "Dobre vibre"

Post by Zika »

Nema veze Najzad, vazno je da se ne baci.
Evo i ja sam spremio nesto za kafic samo ja pravim guzvaru sa tankim korama jer debljih za gibanicu ovde nema.

Neznam da li volite cvarke, ja volim sa vise mesa ali nisam nasao takvu slaninu. Musaka je od patlidzana.
gibanica.jpg
gibanica.jpg (96.12 KiB) Viewed 528 times
User avatar
jovanajovana10
Posts: 362
Joined: 17 Nov 2012, 16:24

Re: Kafić "Dobre vibre"

Post by jovanajovana10 »

uuuuu Ziko , njam , njam ... gladna sam ! Perfekcija !

posto se blizi petak , da budete pripremljeni - http://202beograd202.wordpress.com/2013 ... etak-foto/
:D :D :D
-Danas je moj srecan dan :) !
-Ovde sam da se menjam na bolje <3 !
http://www.youtube.com/watch?v=UOb0ei-Ej6Q :)
https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/ ... 0543_n.jpg
Post Reply