Da se upoznamo :D

Danas ti je rođendan? Na čemu si zahvalna? Kako si počela? Predstavi se :)
User avatar
tamaris
Posts: 96
Joined: 30 Sep 2012, 19:07

Re: Da se upoznamo :D

Post by tamaris »

Pozdrav svima :) Ja sam Tamaris imam 27 godina, ali se ne osecam tako :) Ekonomija, marketing, psihologija centar su mojih interesovanja, pored toga ljubitelj sam svih prirodnih lepota, svakog zivog stvorenja na planeti, volim Muziku Ples svaki izraz Kreativnosti. Volim da citam i pisem :) Sa zakonom privlacenja sam se susrela pre 4 godine zahvaljujuci mojoj majci koja mi je najveca podrska i najbolji prijateljTada sam kao i jedan deo vas shvatila da sam ZP ja i ranije primenjivala, i sve mi je bilo jasno, prihvatila sam odgovornost za svoj zivot i naucila da koristim svoju moc na kreativan nacin i napravila sam od svog zivota mesto koji sad zovem Raj na zemlji :). Mogu da kazem da je bilo uspona i padova, perioda kada sam nekontrolisanim kapacitetom upijala ovo univerzalno znanje ali i onih momenata kada je bila opsta pustos i neka vrsta nezainteresovanosti, ali kako ja volim da kazem jednostavno tada nije bilo vreme za to. Ono sto danas mogu da kazem da sam preponosna na svoj zivot sada, normalno jos uvek mi dolaze izazovi na kojima bih trebalo da poradim, ali sada zahvaljujuci i vasoj podrsci uspevam da ostanem u svojo dobroj vibraciji cak i kad mi se desavaju te izazovne situacije, pocnem da tonem na momenat i reagujem sto se kaze ¨na prvu loptu¨ali onda kazem sebi ¨Stop! Sta radis sad?¨ i opet sam tu srecna zdrava radosna zaljubljena Ja.Za pocetak na dar cu vam pokloniti jednu afirmaciju koju cesto ponavljam ¨OVO ILI NESTO BOLJE SADA SE OSTVARUJE ZA MENE NA POTPUNO ZADOVOLJAVAJUCI I HARMONICAN NACIN ZA NAJVISE DOBRO I U INTERESU SVIH!¨
Pahulja
Posts: 2
Joined: 12 Oct 2012, 12:38

Re: Da se upoznamo :D

Post by Pahulja »

Hello svima. Zovem se Snezana. Zivim i radim u Kanadi. Ovo je moja prva posjeta. Vasa iskrena zelja da ipunite ljude nadom i iscjeliteljskom snagom ljubavi je nesto sto me je iskreno dirnulo. Radujem se sto sam vas pronasla, ljude koji broje blagoslove cak i dok hodaju po trnju... mi smo pozvani da budemo svijetlo svijetu i da podignemo umorne. Saljem tople pozdrave svima.
User avatar
Zika
Posts: 690
Joined: 19 Aug 2012, 23:17
Location: Kanada
Contact:

Re: Da se upoznamo :D

Post by Zika »

Dobro nam dosla Pahulja.
Pozdrav iz British Columbia
Linda
Posts: 148
Joined: 12 Oct 2012, 22:15

Re: Da se upoznamo :D

Post by Linda »

Zdravo Ratnici svetlosti. I ja cu se druziti sa vama od sada. Ljubi vas Linda :D
User avatar
Monja
Posts: 201
Joined: 14 Oct 2012, 15:23

Re: Da se upoznamo :D

Post by Monja »

Veeeliki pozdrav i od mene :D

Zovem se Monja i znam da cemo se fenomenalno druziti :D
Nema tog delanja koje može da nadomesti neusaglašenost energija. - Abraham
User avatar
ollia
Posts: 1
Joined: 14 Oct 2012, 11:55
Location: Greece

Re: Da se upoznamo :D

Post by ollia »

Pozdrav za sve Ratnike.
Pratim vas vec neko vreme i na FB,YT...pa je prilika i da se upoznamo! :)
Sjajan posao!!!
Vec par godina iscitavam razne autore,kojima se i vi bavite,a uglavnom su ih vec clanovi foruma i spomenuli.
Posle velikih lomova i brodoloma,prave kataklizme sam se nasla na dnu....
Usledila je teska bolest,i svet nije imao vise smisla.
A onda,nekako u bunilu,sam nasla poslednji atom snage,i okrenula sam se drugacijem,onom manje znanom,i pocela da menjam i sebe i sve oko sebe.Naisla sam tada na Louise...
Jos uvek sam na pocetku,ali prvi je korak napravljen!
Sve je zaista pocelo da se menja,i sve je postalo jasnije.
Vise se ne plasim.Sve je dobro u mom svetu!
Svaki je dan nova pobeda,novi uspeh,i zaista svaki novi dan mi donosi po jedno novo cudo!
Srecna sam i zahvalna na svemu tome.I zahvalna sam i teskocama koje su me "naucile" ovim divnim istinama,koje su dugo cekale da ih otkrijem i saznam.
A cuda se desavaju svaki dan!!! Samo sam ranije verovala da se ona desavaju nekom drugom...
Vegan sam vec tri godine,a na presnoj sam ishrani,poslednjih godinu i po dana.To je jos jedno moje cudo.
Isceljujem i duh i telo,istroseno i otrovano pogresnim,losim,negativnim...
Zivim u Grckoj vec 15 godina,rodjena sam u Beogradu.
Ja sam filolog,takodje sam i mama jednom decaku,ali ipak ,zena koja tek sada pocinje da zivi svoje najbolje godine!
Hvala na vremenu i inspiraciji.
O.
Najbolje tek dolazi!
User avatar
tin_
Posts: 15
Joined: 12 Oct 2012, 12:19

Re: Da se upoznamo :D

Post by tin_ »

Cao svima! Ja sam Kristina imam, za par dana 20 godina:) Pozdrav svim ratnicima svetlosti, ovo je stvarno divno mesto da damo jedni drugima podrsku i da se ucimo da budemo dobri prema sebi. Hvala svima koji su zapoceli ovo! :)
User avatar
BREE
Posts: 14
Joined: 15 Oct 2012, 10:46

Re: Da se upoznamo :D

Post by BREE »

Ja Postovao a nisam se Predstavio!!! :) Zovem Se Aleksandar !!! Imam mnogo interesovanja u zivotu a najvishe paznje mi odvlaci muzika(Dj-ing,produkcija,komponovanje) i svsta josh nesto.... Pratim Ratnike Svetlosti Vinu i Spoygg-a od pocetka sajta samom,samo sto nisam od starta ucestvovao na forumu.... Mislim da su stvari kojima se Sajt Bavi i svi mi interesujemo veoma velicanstvene i zelim puno srece svima!!!
:)
Ivan Spg
Gradska Čistoća
Posts: 684
Joined: 19 Aug 2012, 19:58
Location: Novi Sad
Contact:

Re: Da se upoznamo :D

Post by Ivan Spg »

Samo ti postuj :D Pozdrav i dobrodošlica tebi i svima koji su došli u zadnjih par dana. Hvala na lepoj želji, idemo svi zajedno u nove pobede :D
Kućni red - obavezna lektira za sve novajlije pogledajte ovde.
User avatar
Ljubav
Posts: 8
Joined: 16 Oct 2012, 08:54

Re: Da se upoznamo :D

Post by Ljubav »

Dobar dan vam želim :D
Ponovo sam sa vama, a pratim vas od početka. Bila sam i na vašem starom forumu :D
Cenim to što radite i želim vam svako dobro u budućnosti!
Image
Post Reply