TRECE OKO

Anđeli, Aura, Channeling, Svetlosno telo, Vibracija tela, "Neobjašnjive" pojave, Slučajnost, Znakovi, Borjevi, Imena i njihovo značenje i uticaj

"Malo" znači da ove pojave nisu obavezno nešto što je neobjašnjivo, nego samo da moramo pomalo da naslućujemo kako funkcionišu
User avatar
Član 257
Posts: 803
Joined: 25 Oct 2012, 11:30
Contact:

Re: TRECE OKO

Post by Član 257 »

Ja sam mislila malo da pišem sa naučne strane, ali vidim da vas zanima spiritualnost...
"Vaše unutrašnje biće vas uvek vodi ka onome šta želite. Ono vas nikada ne štiti od nečeg drugog." Abraham
User avatar
nikola
Posts: 114
Joined: 21 Nov 2012, 11:52

Re: TRECE OKO

Post by nikola »

Ja svakog dana osecam pulsiranje kod ushne skoljke i kad legnem da spavam imam neki svrab po licu. Ranije mi se to nije desavalo :)
zoks
Posts: 4
Joined: 04 Sep 2012, 22:49

Re: TRECE OKO

Post by zoks »

@jelena
Draga Jelena,
hvala ti na ogovoru, sada su mi neke stvari puno jasnije. Jedino se brinem ako dodje do toga da se skroz otvori trece oko kakve cu posledice imati. Posto sam na internet citala da nije dobro otvarati trece oko i da ako dodje do toga da mogu da se imaju mentalne posledice (ako me razumes sta hocu da ti kazem). Zato se i brinem.
To je meni sve pocelo iznenada, nisam znala sta se desava, nisam nikada meditirala na trece oko, prvo su mi se pocele pojavljivati boje, a posle taj osecaj na celu i nisam znala o cemu se radi. Nemam ni sa kim da popricam o tome zato sto nikoga ne poznajem da je imao takav slucaj ili da zna nesto oko toga. Drago mi je da si mi ti odgovorila, ako znas nesto vise o tome mozes li mi napisati.
Sto se tice intuicije prihvatam je i sve je jaca i jaca. Cak mi se desava da znam sta ce se desiti u svakom momentu i sta ce mi ko reci ili pitati.

Hvala jos jednom :)

Puno pozdrava :)
User avatar
jelena
Posts: 323
Joined: 29 Sep 2012, 23:59

Re: TRECE OKO

Post by jelena »

Zoks nemoj se previše zabrinjavati zbog onog što piše na intrnetu.

Danas živimo u vremenu BUĐENJA.

Sada iz kosmosa dolazi energija koja je odgovorna za spontano buđenje epifize.Svi mi prolazimo kroz to samo što neki neobraćaju pažnju na te siptome.Jer sve što se dešava nedešava se slučajno.Da nisi spremna za te promjene nebi ti se dešavale.Sve što ti se dešava je dozvolila i proizvela tvojha JA-jesam prisutnost ona je sve to iskreirala da bi te vratila tvom izvoru.Zato joj se prepusti bez straha i veruj joj,kad god možeš pokušaj je osetiti u sebi to ćeti pomoći da se neosećaš usamljeno jer ona je tu u tebi ona se uzdiže i izražava kroz tebe.
Da nisi spremna na te promjene ona se nebi budila.Zato budi srećna jer nisi sama ona(BOG)je u tebi i on te vodi.

Nemoj puno razmišljati glavom već pusti da te srce vodi kroz osećaje i emocije,jer BOG je u srcu pusti ga da se kroz tebe širi,nemoj dozvoliti EGU da ti kvari užitak analiziranjem.

Jako ima puno ljudi sa otvorenim trećim okom ali ga ne iskorištavaju za neko viđenje već ga kroz meditaciju spuste u srce i tako šire ljubav na sve oko sebe iskorištavaju tu energiju da bi probudili što više ljudi.

Mislim da smo mi još daleko od toga nije ga baš tako jednostavno potpuno otvoriti to su samo male naznake širenja epifize.
Nemoj se uopšte opterećivati sa tim samo pusti prisutnost da te vodi jer će ti ona dati smirenost i otvorenost za mnoge mogućnosti.

I zapamti nisi ti sama u tome jako je puno ljudi sa istim siptomima..




Jednom mi je neko rekao:" Ma daj opusti se i uživaj od svih problema koje si iskreirala u svojoj glavi napravila si oko sebe čakuru u koju BOG nemože prodreti,kuca i kuca a niko neotvara vrata zato što od silnih misli nečuješ njegov poziv."

"A zamisli da napraviš samo jedan mali prolaz kako bi on u tebe ššššššššššš.....uletio i ispunio te"

Zato smirite svoj UM , otvorite srce i pustite ga da uleti u vas.
I VERUJTE MU.

To je sve što od vas želi da ga pustite unutra i da mu verujete.

Pustite da kroz vas živi,da se izražava,da uživa u dodirima,okusima i ljubavi.
LJUBAV JE NAJJAČA ENERGIJA U UNIVERZUMU.
Dopustite si da je osetite u punom izražaju da sa ljubavlju gledate na sve oko sebe.
Da na svakog gledate BOŽIJIM očima,očima LJUBAVI ;) ;) ;)
Last edited by jelena on 24 Dec 2012, 12:33, edited 2 times in total.
Danijela
User avatar
sarah
Posts: 495
Joined: 05 Sep 2012, 13:24

Re: TRECE OKO

Post by sarah »

257 Mene interesuje sve vezano za treća oko, tako da ako imaš volje i želje napiši nam šta znaš o tome...Meni Sve vezano za treće oko postaje interesantno i novo iskustvo i radujem se što ovde mogu da pročitam da se to i drugima dešava, Zoks nemoj da brineš ni za šta, meni se čini da mentalne posledice mogu da budu samo posledice straha, ne prepuštanja i ne znanja :)
Ako verujemo svom biću to znači da puštamo da nas vodi Božija promisao i da će nam uvek biti dato onoliko koliko možemo da iznesemo :)
User avatar
sarah
Posts: 495
Joined: 05 Sep 2012, 13:24

Re: TRECE OKO

Post by sarah »

Tako je Jeloooo, Buđenje je blagoslov koji nama materijalnim bićima postaje proces koji traje za neke duže a za neke kraće, ali napokon i mi koji smo počeli sa osvešćivanjem našeg prisustvo i čišćenjem od dominacije EgoUma počinjemo da osećamo simptome početka jednog divnog procesa vraćanja sebi i Božanskom u sebi koje je čista Ljubav :)
User avatar
jelena
Posts: 323
Joined: 29 Sep 2012, 23:59

Re: TRECE OKO

Post by jelena »

Član 257 wrote:Ja sam mislila malo da pišem sa naučne strane, ali vidim da vas zanima spiritualnost...

ČLAN 257
I ja bi kao i Sarah volela da sa nama podeliš neka svoja iskustva.
Sigurna sam da ih imaš mnogo.
Danijela
User avatar
jovanajovana10
Posts: 362
Joined: 17 Nov 2012, 16:24

Re: TRECE OKO

Post by jovanajovana10 »

joj ljudi moji ,
imala sam cudno iskustvo ,nemam pojma sta se desilo ...
....putuje ja tako kuci busom (inace putujem 2,5 sata i jako mi bude dosadno jer vec mrak padne zimi kada idem kuci, ako neko zanimljiv ne sedne pored mene smorim se ) , stavim ja tako slusalice i pustim muziku koju sam nedavno prebacila na telefon a inace je koristim prilikom meditacija, odvrnem je do kraja i zazmurim ... posle nekog vremena kad sam vec skoro zaspala dogodi mi se tako jak osecaj kao nikada izmedju mojih obrava kao da se nesto zapalilo , nikada tako nesto snazno a ja se jos udubela u to jer i je bilo cudno sta se dogadja i nisam otvarala oci ...otvotim ja oci posle nekog vremena i vidim da su putnici nesto u bunilu, kondukter mase a autobus pun dima , naravno nista ja nisam cula ispod slusalica , smanjim muziku i cujem da se zapalila instalacija ,grejanje u busu ili boga pitaj sta...
izgleda da sa sam dobila dobar znak upozorenja da se probudim pre nego sto se ugusim, jer je ocigledno negde gorelo, samo nisam znala gde:) ...
stajala sam malo duze na hladnoci dok su popravili bus ali mi je makar bilo smesno i zanimljivo:)
puno pozdrava svima :*
-Danas je moj srecan dan :) !
-Ovde sam da se menjam na bolje <3 !
http://www.youtube.com/watch?v=UOb0ei-Ej6Q :)
https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/ ... 0543_n.jpg
Krijesnica

Re: TRECE OKO

Post by Krijesnica »

Jovana, izgleda da si dobila upozorenje od nelokalizirane inteligencije kroz svoje treće oko. Obavezno budi zahvalna na tome, tko zna, možda ti jednom to spasi život.

Nego...nisam pročitala cijelu temu, tek nekoliko postova, ali želim reći par stvari vezanih za treće oko.
Otvaranje trećeg oka/šeste čakre/intuicije ne smije biti povezano za strahom! To je vaša prirodna sposobnost da vidite stvari onakvima kakve doista jesu! To je dar naših predaka, međutim, u jednom dijelu povijesti su shvatili kako će naš svijet izgledati danas... Bilo im je jasno kakve će moralne vrijednosti biti, te da bi mnogi ljudi svoju sposobnost trećeg oka mogli korisiti na krive načine. Stoga su se pobrinuli da tu našu sposobnost prikriju, kako bi ju otkrili oni koji će se njome znati služiti.

Otvorila sam treće oko i nema ničeg strašnog u tome. Zapravo, kada malo bolje razmislim... To je bila drastična promjena, pomak u svijesti, samo jedno jutro se probudiš i shvatiš da svijet nije onakav kakav je bio jučer. Ili ti više nisi takav... Međutim, sve je stvar navike. Na primjer, ja osobno uživam u toj sposobnosti i da mi se šesta čakra sad iznenada zatvori, ja bih se doslovno osjećala tupom na ostalih pet osjetila. Treće oko mi je blagoslov na kojem sam zahvalna.

Ako netko voli promjene, i želi da mu je u svakom trenutku dostupna apsolutna istina, neka se ne ustručava od rada na trećem oku. Ljudi se toga boje samo zato što možda neke stvari ne žele znati, vidjeti. Ali, naravno, potrebno je strogo slijediti uputstva meditacije i rada na sebi. To je kao kad dobijete lijek na recept. Ako pijete jednu tabletu dnevno, to je u redu. Međutim, ako ih popijete pet, očekujte da će vam biti jako loše.
User avatar
jovanajovana10
Posts: 362
Joined: 17 Nov 2012, 16:24

Re: TRECE OKO

Post by jovanajovana10 »

Krijesnica wrote:Jovana, izgleda da si dobila upozorenje od nelokalizirane inteligencije kroz svoje treće oko. Obavezno budi zahvalna na tome, tko zna, možda ti jednom to spasi život.

Nego...nisam pročitala cijelu temu, tek nekoliko postova, ali želim reći par stvari vezanih za treće oko.
Otvaranje trećeg oka/šeste čakre/intuicije ne smije biti povezano za strahom!
naravno draga :) meni je donelo srecu,radost,pomoglo mi je :) svesna sam toga i hvala mu
zavisi na sta se usmerimo i sta trazimo i kako vidimo stvari ,ja sam trazila pomoc i verovala sam mu i dobila sve najbolje za uzvrat :)
kada prvi put dobijemo noz u ruke mozemo da se posecemo ili da se nahranimo ,zavisi kako ga koristimo :)
sve najbolje zelim :) <3
-Danas je moj srecan dan :) !
-Ovde sam da se menjam na bolje <3 !
http://www.youtube.com/watch?v=UOb0ei-Ej6Q :)
https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/ ... 0543_n.jpg
Post Reply