Meditacija

Abraham, Pleiadians, EFT, Vizuelizacija, Audio knjige, Meditacija, Afirmacije, Silva metod, Tehnike za privlačenje novca, Binauralni zvuci
Post Reply
User avatar
pozitiva
Posts: 406
Joined: 20 Jan 2013, 13:24

Re: Meditacija

Post by pozitiva »

Ma nema na cemu draga
Zato smo tu
Mislim da ima link u odeljku silva metod
A ako hoces posalji mi mail u pp pa cu ti poslati,imam u elektronskom obliku
Sve za pozitivce i one koji zele da napreduju
Ne bih ti opisivala metodu jer u knjizi kazu da prvo treba iscitati celu knjigu zatim raditi vezbe
Ali hajd,sutra cu opisati taj deo kako se radi u odeljku
silva metod,
Mada ,ponavljam prvo treba iscitati knjigu zatim je ponovo citati pa i primenjivati vezbe:)


PS. Kupih danas dve knjige o reikiju ..jeeeese
Mislim.da i tu ima i meditacija,cim procitam pisem
Zato odoh citati:)
Pozitivno od pozitive:))))))))))
User avatar
pozitiva
Posts: 406
Joined: 20 Jan 2013, 13:24

Re: Meditacija

Post by pozitiva »

Felisti je postavila link koji minut pre mog odgovora
Sorry felisti,nisam videla:)
User avatar
Zika
Posts: 690
Joined: 19 Aug 2012, 23:17
Location: Kanada
Contact:

Re: Meditacija

Post by Zika »

Krijesnica
Pogledaj ako hoces nekoliko meditacija koje sam pripremio za prijatelje a bazirani su spiritualnom ucenju Ja Jesam.

Ovo je link
https://www.dropbox.com/sh/4poh9xrbaeem077/-Ax-Xr-GLY
i nalaze se u folderu "Meditacije". Tamo se nalaze i druge fajle i mozda ce te jos nesto interesovati.

Takodje sam malo pisao i u postu "Ko smo mi" na ovom forumu.
Krijesnica

Re: Meditacija

Post by Krijesnica »

Hvala Felisiti, Pozitivi i Žiki na pomoći i odgovorima :D Zbilja ste predivni ljudi, volim vas!
User avatar
pozitiva
Posts: 406
Joined: 20 Jan 2013, 13:24

Re: Meditacija

Post by pozitiva »

Uvek draga
Uvek,kad god mogu pomoci cu:)
I ja volm sve Vas
Volim Vas:)))))))
tomislav325
Posts: 10
Joined: 27 Jan 2013, 11:33

Re: Meditacija

Post by tomislav325 »

Šta mislite dali bi afirmacije bile utjecajnije kad bi ih ponavljao dok sam u meditativnom stanju?
User avatar
DenVik
Posts: 870
Joined: 24 Jan 2013, 21:14

Re: Meditacija

Post by DenVik »

Bilo bi odlicno, ako si u toj fazi svesnog u meditaciji. Mislim da je najvaznije pronaci sopstveni metod, sta god da je to. Borila sam se kao lav sa sobom u tisini, dok nisam otkrila audio vodjene meditacije. Ovim putem zelim Vini da se zahvalim, njen glas me vodi u mirno stanje i veoma mi prija. Ako nisam bezobrazna, molila bih za jos poneki snimak, kada stignete, naravno.Ipak volim na svom jeziku ( probala neki drugi jezik, ne pase)i boja Vininog glasa je posebna( bozanska).
Uvek sam u pravo vreme, na pravom mestu i uspešno činim upravo ono što treba
User avatar
Felisiti
Posts: 146
Joined: 21 Jan 2013, 19:08

Re: Meditacija

Post by Felisiti »

tomislav325 wrote:Šta mislite dali bi afirmacije bile utjecajnije kad bi ih ponavljao dok sam u meditativnom stanju?
Mislim da afirmacije imaju bolji efekat kad utišamo um, a meditacija jeste jedno od tih stanja.
Možeš i da snimiš afirmacije pa da ih slušaš u toku sna i neposredno pre nego što zaspiš, kada nemaš nikakvih otpora, kad ti ego ne "šapuće" da nije tako.

Moja meditacija izgleda tako što najpre opustim deo po deo tela (bez grčenja mišića, samo u sebi ponavljam da opuštam stopala, i to i osetim, pa se u mislima penjem ka gore, dok se potpuno ne opustim po pojedinačnim delovima) i tada se skoncentrišem na disanje.
Dišem polako i opušteno, onako kako mi odgovara i ne obraćam pažnju na misli kad se pojave.
Obično je radim ležeći, pa mi se nekada desi da i neplanirano zaspim. :roll:

Kad se samo setim svojih početaka, joj, kako da ležim tako bezveze, da ne mislim ni na šta, to mora da je mnogo dosadnoooo... :D
Sad nema dana da preskočim meditaciju, opušta me i nekako upotpunjava.
sale

Re: Meditacija

Post by sale »

o meditaciji nisam nikad razmisljkao kao u zadnjih nedelju dve dana i cini mi se tacnije verujem da deluje,potrebno mi je da se ocistim od od svega negativnog sto mi se skupilo ovih godina,zato zelim da probam sa meditacijom,znaci neznam kako da pocnem sta da probam,totalni pocetnik,zato molio bih nekog za nesto konkretno video ili tako nesto,sta da probam,koliko treba da traje meditacija kako se sve to kontrolise,ako moze nezelim nesto naopako da uradim zelim da udjem u sve to i izvucem sve najbolje mir kvalitetniji zivot link nesto za totalnog pocetnika,sta da probam kako i na koji nacin za pocetak,HVALA VELIKO
User avatar
DenVik
Posts: 870
Joined: 24 Jan 2013, 21:14

Re: Meditacija

Post by DenVik »

O, Sale,evo ja opet, izvini. Udji na you tube, ukucaj ratnici svetlosti, subskrajbuj se na kanal, nadji Vinin video sa meditacijom. Mislim da imas puno dobrih Vininih video zapisa o bukvalno svemu.
Uvek sam u pravo vreme, na pravom mestu i uspešno činim upravo ono što treba
Post Reply