Kafić "Dobre vibre"

Danas ti je rođendan? Na čemu si zahvalna? Kako si počela? Predstavi se :)
User avatar
jaspis
Posts: 314
Joined: 29 Jan 2013, 20:55

Re: Kafić (ex. Dobro jutro, dobar dan, laku noć i lepi snovi

Post by jaspis »

aaaauuuu nema me par sati i opet zurka ;)
nadam se da ne kasnim
Dajte meni molim lijepo jednu ljutu za probavu, najela se rezanaca sa pekmezom i kajmakom :P nisam to jela godinama pa sam valjda htjela nadoknadit u jednom obroku sve propusteno joj...
I nek se zapise,: danas sam prvi put isla u grad u kratkim rukavima jejejeee ;)

Sto se bijele kuce tice ma nema sanse, mozda bolje da Ziku posaljemo, on je mudriji a i blize mu je ;) ne mrdam ja s ovog naseg divnog balkana hehe
Osjecam se frustrirano, ne snalazim se s tim smajlicima, mislim nemam pojma koji je koji jer mi comp ne cita a smajlici su must have u ovoj kafani, proucit cu ja njih ;) ako bude nekih nelogicnih ili neodgovarajucih oprostit cete mi?
Nadam se da nema nekih brezobraznih ipak fin je ovo forum sa finim adminom :P
Odo ja u horizontalu sutra imamo kreativno preuredenje stana tj tocnije pretumbaciju namjestaja pa da se odmorim i kvalitetno pripremim za taj dogadaj...
Nooooc
Teži visokom jer u duši ti leže skrivene zvijezde. I sanjaj jer snovi predhode svakom cilju.
User avatar
Felisiti
Posts: 146
Joined: 21 Jan 2013, 19:08

Re: Kafić (ex. Dobro jutro, dobar dan, laku noć i lepi snovi

Post by Felisiti »

Član 257 wrote:Samo da vas pozdravim i mahnem vam! Ja ću jednu pivu!
Rešeni su tehnički problemi? :bravo: Onda naručujem piće za sve, konobar, hajde brže, nemoj tu da se razvlačiš kao dzigerica :) :)
Dobro vam jutro narode :veselica: :veselica:

Jaspis, osim jednog smajlića što se krevelji (a taj mi je omiljeni samo čekam priliku da ga ubacim :ludiranje: ), ostali su svi fini i kulturni. :)
Bilo bi lepo što predloži Pozitiva da imamo jednog smajlića koji šalje poljupce. Mogu i dva, tri, pet. :)

Želim vam svima da lepo provedete ovaj sunčan dan :ruzha:
User avatar
jaspis
Posts: 314
Joined: 29 Jan 2013, 20:55

Re: Kafić (ex. Dobro jutro, dobar dan, laku noć i lepi snovi

Post by jaspis »

Dobra noc svima ;)
Toliko je bilo lijepo danas vani da smo odgodili ove pretumbacije po kuci, ljepse je bilo setati i uzivati na suncu u dobrom drustvu...

Igrala sam s drustvom onaj neki trivial, prvi put u zivotu i pobijedila sam jejejeee ;)
Pripisujem pobjedu svom znanju a ne samo pocetnickoj sreci...

Kafana nam nesto pusta, bit ce da su se svi razbjezali negdje u prirodu...
Odo pajkit, izmorio me svjezi zrak...
Teži visokom jer u duši ti leže skrivene zvijezde. I sanjaj jer snovi predhode svakom cilju.
User avatar
najzad
Posts: 229
Joined: 19 Jan 2013, 17:54

Re: Kafić (ex. Dobro jutro, dobar dan, laku noć i lepi snovi

Post by najzad »

Dobicu kompleks da se najvise smucam po kaficima..hehe,no jasno mi je da je vikend a prelepo sunce te ste ko gusteri,razmileli i suncate se :bravo: . :zdravica: :drugari:
Ja ne mogu da se nacitam, toliko je toga prelepog ovde, jedva uspevam da upijem no moj radoznali duh traga li traga... :veselica: :veselica: :veselica:

Eto i sad sam navratila na predah i vidim da nam je Clan samo mahnuo te necu da ga gnjavim a u stavari jedva cekam da se tehnicke smetnje otklone i da moze da se raspise....Jako me intresuje (opsednuta sam Teslom, jos od detinjstva mu se divim, citjuci o njemu eto pronadjoh i vas dragi moji, malo li je) pa zbog toga te molim Clanu da cim stignes (bez pretenzija) ili otvoris temu o Teslinoj metamorfozi i svetlosnom telu, tvoje iskustvo ce meni-nama svima sigurno mnogo znaciti ( sama si rekla da bi o tome mogla da nam mnogo pises...,pa sam se usudila da te podstaknem i uputim MOLBU jer mislim da je to veliki znak na putu) ili pak "razvezi"na temi gde si zapocela.U nadi da ces me razumeti,zahvaljujem ti se :andjeo: :drugari: :zdravica:

Svima i dalje prekrasan dan s puno ljubavi i radosti od crca zelim :D :veselica: :veselica: :veselica:
User avatar
DenVik
Posts: 870
Joined: 24 Jan 2013, 21:14

Re: Kafić (ex. Dobro jutro, dobar dan, laku noć i lepi snovi

Post by DenVik »

Pa, dobar nam lepi dan.
Jaspis, pozdrav, nemam pojma sta si to igrala, ali mi drago da si pobedila.( sta ti je 5min sa kraljicom , ta vibracija ti sad ko munja)
Gde su nam ljudi i ljudice? Dje ta Krijesnica, da nam malo vrsi degustaciju pica( znam ja, ti malo meditacija, malo cakracija, a kolko vidim malo, malo pa ups, sorry, ja se zapih ( vode) na nekom skupu, pa ups eto opet bila na zurci, pa ups opet...) dobro, mladost je to, secam se :mig: sve je :svekul:
Gde taj Nikola, John, Zoki, Buki, Hitherroad91, Tomislav, Dragisa? Ima li novih, starih ljudi, dusa? Jelena, Monja, Joanna, Sunce, Naly, Nina+, gde je Tasa?
Nismo mi zakupili prostor, samo nam je ovo tema za zezu..a zeze nikad dosta..to nam je portirnica za Vortex :veselica:
Alexice, srce aj ti samo izvoli, a Tempirani ce doci samo da preda neki projekat .
Draga Najzad, prenecu Clanu, valjda cu je i licno videti ovih dana.
Vik I Ja smo U Bgd u utorak i bicemo 15-ak dana, ko zeli da pije kavicu neka salje pp...
Vidim ja da sam sama u kavani, vidimo se u sredu...odmorite malo od mene
Uvek sam u pravo vreme, na pravom mestu i uspešno činim upravo ono što treba
User avatar
tanita
Posts: 162
Joined: 31 Jan 2013, 18:11

Re: Kafić (ex. Dobro jutro, dobar dan, laku noć i lepi snovi

Post by tanita »

Ne mogu d'odolim, moram da zadjem makar jednom u kavanu danas. :trazhi: Oooo vidim DV za šanAkom. cenim da je sve u najboljem redu. :D Osećaj sigurnosti :D Vidim nešto piše... objašnjava mi da su to pozivnice (lepe kartonske sa puno smajlija) :) i da namerava da ih pošalje svim pobrojanim članovima. Kaze sprema se veliki koncert lepe nam Alexice koji će se odrzati u veoma bliskoj budućnosti. :D Pomislih zgodna prilika da se opet okupe svi na jednom mestu, i viknuh konobara: tura za sve! :zdravica: dobra noć :andjeo:
User avatar
Član 257
Posts: 803
Joined: 25 Oct 2012, 11:30
Contact:

Re: Kafić (ex. Dobro jutro, dobar dan, laku noć i lepi snovi

Post by Član 257 »

Danas sam prvi put u životu gledala bejsbol utakmicu u živo u Beogradu. Igrali su plavi protiv crvenih i crveni su pobedili. Srećna,srećna,srećna sam zbog toga. najzad,nemam tehničku mogućnost da kuckam opširno. Poz za sve!
"Vaše unutrašnje biće vas uvek vodi ka onome šta želite. Ono vas nikada ne štiti od nečeg drugog." Abraham
User avatar
jaspis
Posts: 314
Joined: 29 Jan 2013, 20:55

Re: Kafić (ex. Dobro jutro, dobar dan, laku noć i lepi snovi

Post by jaspis »

A igrala sam trivial, igra znanja ;) necu ja u makar cemu pobijedit...
Vodee??? daaaa, opet su me moji dragi prijatelji natjerali u kuhinju, pravila sam one pizze preklopljene sa slaninom i svime ;) zednaaa sam sad
Od sutra zivim samo od sunca ;) i mozda kojeg reda cokolade..
Krijesnica nam se sunca mislim isto tako po danu a po noci svijetli negdje kako joj i ime govori...

Tralallaaa jesam vam rekla, idem na more za 3 tjedna ;) pod navodnicima kao radit hahahaa :D
Mozda otvorim forumsku sezonu kupanja ;)

Odo spavat, prisvojila sam ovu kafanu ko da mi je drugi dom
Ujutro idem na radionicu onu za izradu nakita opet, joj puna sam ideja ;)
Kako privuci bocu vode u krevet bez dizanja dupeta s istog?
Ako neko zna nek napise ovdje ili privatno, svejedno mi, unaprijed hvala ;)
Teži visokom jer u duši ti leže skrivene zvijezde. I sanjaj jer snovi predhode svakom cilju.
User avatar
jovanajovana10
Posts: 362
Joined: 17 Nov 2012, 16:24

Re: Kafić (ex. Dobro jutro, dobar dan, laku noć i lepi snovi

Post by jovanajovana10 »

pozdrav svima i laku noc ujedno!
neverovatno je kako mi u poslednje vreme prija da sedim tako da mi noge dodiruju zemlju ili setam nocu kada je zvezdano nebo-ja to ne mogu da objasnim koliko se predobro tada osecam :-):-):-):-)
napun baterije tako.
a ustajem u 11h -6sati spavanja,tako da laku noc!
-Danas je moj srecan dan :) !
-Ovde sam da se menjam na bolje <3 !
http://www.youtube.com/watch?v=UOb0ei-Ej6Q :)
https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/ ... 0543_n.jpg
User avatar
najzad
Posts: 229
Joined: 19 Jan 2013, 17:54

Re: Kafić (ex. Dobro jutro, dobar dan, laku noć i lepi snovi

Post by najzad »

Dobro jutro :drugari: :andjeo:
Dragi clanu hvala na brzom odgovoru, no bice dana, :svekul: ja znam da ce tehnicki... sve da stima kad dodje za to vreme :kul: vazno je da si primila k znanju :bravo:
i tebi i Den :ruzha: :ruzha: :veselica: :veselica: :veselica:
Post Reply