Kafić "Dobre vibre"

Danas ti je rođendan? Na čemu si zahvalna? Kako si počela? Predstavi se :)
User avatar
Miso
Posts: 94
Joined: 24 Apr 2013, 20:04
Location: Norveska

Re: Kafić (ex. Dobro jutro, dobar dan, laku noć i lepi snovi

Post by Miso »

Dragi moji ratnici, dok sam postavljao "reinkarnaciju" stigao mi je Mail da sam dobio posao. Hvala vam sto ste me prihvatili da budem deo vaseg a sada i mog foruma.

Ovo je samo dokaz koliko je mocna i jaka cista i iskrena zelja i misao. Posle 4 godine odbijanja, 165 molbi, nerviranja i boliglave, dobih ono sto sam stvarno zeleo.
Druziti se sa vama ovako kratko i dobiti ovoliko puno je fantasticno. Hvala svima koji su mi dali pozitivnu vibraciju, DenVik posebno.
Aleksice uspeces ja cu biti tvoja duhovna baterija.

Vina ti si genije jer si uspela da sakupis dobru Jugoslovensku pozitivu na jednom mestu. :veselica:

KO SE SVAMA DRUZI ZIVOT MU JE DUZI
User avatar
jaspis
Posts: 314
Joined: 29 Jan 2013, 20:55

Re: Kafić (ex. Dobro jutro, dobar dan, laku noć i lepi snovi

Post by jaspis »

Radi se o pogranicnoj propusnici, izgleda slicno kao i putovnica ali vrijedi samo za ljude koji zive uz granicu i idu u drugu drzavu takoder u taj pogranicni pojas...
Kako je meni prebivaliste znaci ono di sam prijavljena i di mi je osobna izdana na samoj granici onda ako idem u Srbiju rade izvadim tu propusnicu jer je jeftinije od pasosa.. Ne mogu sad ic daleko ali i tako mi je ta rodbina koju tamo imam sva isto blizu granice pa mi se isplati...
Član 257 wrote:Jaspis, o kakvoj je propusnici reč? Zar se ne prelazi na pasoš-putovnicu?
Teži visokom jer u duši ti leže skrivene zvijezde. I sanjaj jer snovi predhode svakom cilju.
User avatar
jaspis
Posts: 314
Joined: 29 Jan 2013, 20:55

Re: Kafić (ex. Dobro jutro, dobar dan, laku noć i lepi snovi

Post by jaspis »

Miso bravooo, cestitam na novom poslu i na istini da je bas onakav kakav si zelio ;)
Vidis sve se mozeeee ;)
Bas sam sretna zbog tebe
Teži visokom jer u duši ti leže skrivene zvijezde. I sanjaj jer snovi predhode svakom cilju.
User avatar
pozitiva
Posts: 406
Joined: 20 Jan 2013, 13:24

Re: Kafić (ex. Dobro jutro, dobar dan, laku noć i lepi snovi

Post by pozitiva »

P a
vidim da je svima dobar i divan dan!!! :veselica: :veselica: :veselica: :veselica: :veselica:
I neka vam je!!!! :veselica: :veselica: :veselica:
Uz sve nas sa nama pa kako da nam ne bude!!!! :veselica: :veselica: :veselica:
MIso drago mi je zbog svega!!
Pre svega jer si se pridruzio u nasem kaficu
a za posao
Cestitam!!!!! :svekul: :svekul: :zdravica: :zdravica:
Sad samo vizualizuj sve najbolje, sve ono kako zelis da bude na tom poslu i sve ce se tako ostvariti
sAmo znaj- moras verovati 100% u svoje vizualizacije
Pisala je MIla o tome, ako nisi procotao , idi na temu vizualizacije!
Sve je moguce!
Uz nas jos vise
Podrska je jako vazna!!!
Da nema ovog foruma, ja mislim da bih odlepila u svom zivotu, ovako ...nesto mi se recimo bas lose desi, ja dok pisem ovde em sto mi se podigne vibracija!!!! :veselica: :veselica: :veselica: :veselica: :veselica:jer ovde vlada zaista posebna divna energija!!!
em sto u toku pisanja ja dobijem sama neke odgovore!!!!
neko je spomenuo da treba da pisem dnevnik, e pa necu :lud:
ovo je moj dnevnik jer znam da ne pisem samo sebi vec da sam mojim primerima ustvari podrska drugima, znam to jer su mi rekli
, stoga pisem ja i dalje, necete me se otarasiti tako lako, hihihihi :lol: :lol: :lol:


To je i bio Spoygg-ov cilj kada je otvorio ovu temu!
Da mi koji smo svakodnevno tu imamo mesto gde bismo mogli podeliti svakodnevne situacije a da se ne kose sa kucnim redom
Ovde mozemo pisati sta god nam padne na pamet :zdravica: :bravo:
Sto kaze DV i lepo i ruzno
i mozemo da se smejemo
i isplacemo
i podelimo sve ono sto je deo nas!!!!!!!!!! :veselica: :veselica: :veselica: :veselica:
Jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
Hvala Spoygg!!! :drugari:
tako cu ja samo ukratko da objasnim koliko meni znaci ovaj forum
dakle ,
jutros pocinje jutro jednim od "onih" dana kada ti ne ide
cera kmezi za mnom, ne mogu da mrdnem od nje...(volim ja sto ona mene voli, al moram da se spremam na posao, a o sad joj je tatica na godisnjem pa neka se mazi sad sa njim, ali ne ona hoce bas mene,hihih)mazimo se mi, al ja nista ne stizem....ni speramanje, ni obrok, ni kafa, nista, pri tom zurim sve mi ispada, oblacim crne elegantne pantalpne, zakopcavam se...kad pukne dugme
pre ja bih vec vristala, histerisala, nervcik zivi :lud:
a sad!!!!
ja mirno i sa osmehom zakacim zihericu jer nemam vremena ni za sta drugo
usput , kisa ja mokra
nekad
ja bi se pitala - sta sam ja to skrivila????????????????? :budala: :budala: :budala:
sad!!!!
ja se osmehnem i kazem sebi
e mila moja ovo ti je sad zadatak, iskusenje
da zivot vidi ponavljas li to samo besumucno svoje principe ili ih aista primenjujes
a to su oni vec poznati:
Ja sam ljubav, ja sam ljubav, ja sam ljubav, ja sam ljubav..... ja sam ljubav, ja sam ljubav
i zato ja ocekujem sve najbolje
i zato ja radujem se svemu
i zato ja sada zahvaljujem za sve
i zato ja radim posveceno (i u kuci i na poslu i u odnosu sa detetom ) i na sebi
i zato sam ja ljubazna i dobronamerna prema svima

e sad se pokazalo u ociglednom zivotnom primeru kako ja zaista primenjujem svakodnevno te principe
jer ja sam ocekivala najbolje
a desilo se to sto se desilo
pa sta,
ja sam se radovala tome jer znam da je to samo lekcija
ja zahvaljujem tome, jer sad imam ovo sto imam i znam ovo sto znam i imam ovaj forum i da sa vama podelim koliko sam nepredovala !!!!! :veselica: :veselica: :veselica:
ja sam i pored svega sto se desilo i dalje ljubazna i dobronamerna i nimalo iznervirana
pre bi me takve stvari tipa jutrosnje situacije vec izbacile iz koloseka i vec bi se izvikala na nekoga, vec bi stigla da se posvadjam, vec bi nastao haos od rana jutra
ovako ja sam diiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiivno, divno, divno
i srecna sto mogu da podelim sa vama ovo sve i da vam kazem koliko je glupo nervirati se i zbog sitnica ili velikih stvari kad ja znam da kao ljubav zasluzujem samo najbolje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :veselica: :veselica: :veselica: :veselica: :veselica: :veselica: :veselica: :veselica:
tamaris, hvala na diiiivnim recima,
i si jedno ljubko plavusasto bice i ja te jakooooo volim
i prava si ratnica svetlosti!!!
videcemo se, videcemo se, zovem te!!! :drugari: :ruzha:
jaspis
tvoj primer je zivi primer da sve moze da bude kako mi zelimo , najbolje po nas, samo pozitivne misli i to je sve :veselica: :veselica: :veselica:
ma volim vas ljudi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :veselica: :veselica: :veselica: :veselica: :veselica: :veselica:
User avatar
Mila
Posts: 281
Joined: 19 Aug 2012, 20:53

Re: Kafić (ex. Dobro jutro, dobar dan, laku noć i lepi snovi

Post by Mila »

pozitiva wrote:
Sad samo vizualizuj sve najbolje, sve ono kako zelis da bude na tom poslu i sve ce se tako ostvariti
sAmo znaj- moras verovati 100% u svoje vizualizacije
Pisala je MIla o tome, ako nisi procotao , idi na temu vizualizacije!
Sve je moguce!
Zelim samo da napomenem jednu stvar. Ja u svoje vizualizacije i afirmacije ne verujem 100%. Kada pocinjes nesto, radis na necemu sto nemas, a govoris i vizualizujes da to sada imas - kako verovati 100%, pogotovo u pocetku? Mozes verovati posle, i sto vise ponavljas tu afirmaciju ili vizualicaciju, verujes u nju sve vise i vise. Ali, ono sto zelim da napomenem je da afirmacije i vizualizacije rade, bar za mene, ako samo verujem da je to moguce za mene. Ranije sam bila u fazonu da je to sto zelim za mene prosto nemoguce, a sada vizualizujem i kazem sebi: "Ovo je moguce za mene". I naaaaravno, pokusam da verujem u to sto jace mogu. Ali, kad god sam vizualizovala i govorila sebi da se to najverovatnije nece ostvariti, ili da ce se jako tesko ostvariti - desilo se suprotno od onoga sto sam vizualizovala.
Lekcija je uvek voleti sebe.
User avatar
Miso
Posts: 94
Joined: 24 Apr 2013, 20:04
Location: Norveska

Re: Kafić (ex. Dobro jutro, dobar dan, laku noć i lepi snovi

Post by Miso »

Pozitiva hvala ti puno na ovim recima, znam da to nisu samo prazne reci, to je vibracija koju delimo.

Jutros je dan poceo sa kisom, nije obecavao ni malo sunca. Evo pre satak odose oblaci, nema ni jednog i sunce zasija. Zelim ga i vama.
Ponedeljak, pocetak iz kise u prelepo vreme. Sve se poklapa, treba samo citati putokaze, niko nije ovde slucajno!
User avatar
sarah
Posts: 495
Joined: 05 Sep 2012, 13:24

Re: Kafić (ex. Dobro jutro, dobar dan, laku noć i lepi snovi

Post by sarah »

Mišo :bravo: i čestitam!
Strpljenje se isplatilo kao i držanje pozitvnog kursa u svemu, želim ti da u sreći i izobilju radiš posao koji si zaslužio :)

Pozitiva tvoj ćemo virtuelni dnevnik jednoga dana izdavati u nastavcima...zvaće se dnevnik jednog ratnika svetlosti :drugari:
Ivan Spg
Gradska Čistoća
Posts: 684
Joined: 19 Aug 2012, 19:58
Location: Novi Sad
Contact:

Re: Kafić (ex. Dobro jutro, dobar dan, laku noć i lepi snovi

Post by Ivan Spg »

Hehehe MIšo čestitke i od nas :) Baš mi je drago da ti se to ispunilo. I ja sam imao takvo iskustvo pre godinu i po dana :D Kad mi je stigao mejl pao sam u nesvest :zdravica: :zdravica: :zdravica:
Kućni red - obavezna lektira za sve novajlije pogledajte ovde.
User avatar
DenVik
Posts: 870
Joined: 24 Jan 2013, 21:14

Re: Kafić (ex. Dobro jutro, dobar dan, laku noć i lepi snovi

Post by DenVik »

Mišo, to je to, čestitam( hvala ako misliš da ima i mene u tome, mada sam mišljenja da je to tvoj oproštaj uradio)
Tek će ovde ekipa da se okupi i razbije taj ZP..A?
O, Pozitiva ima li manjih sličica da nam postaviš? ja ovde opet ništa ne vidim osim nekih stomaka??? I Ćarlijaju neki čaršavi oko vas :nempojma:
Uvek sam u pravo vreme, na pravom mestu i uspešno činim upravo ono što treba
User avatar
Član 257
Posts: 803
Joined: 25 Oct 2012, 11:30
Contact:

Re: Kafić (ex. Dobro jutro, dobar dan, laku noć i lepi snovi

Post by Član 257 »

Dobar dan! Jaspis,hvala na odgovoru. Volela bih da te upoznam kad dodješ u Nju Nau. Mišo,želim ti sreću na poslu. Pola moje familije živi u Norveškoj,u Gjöviku,na severu. Gde si ti?
"Vaše unutrašnje biće vas uvek vodi ka onome šta želite. Ono vas nikada ne štiti od nečeg drugog." Abraham
Post Reply