Privlačenje novca

Abraham, Pleiadians, EFT, Vizuelizacija, Audio knjige, Meditacija, Afirmacije, Silva metod, Tehnike za privlačenje novca, Binauralni zvuci
User avatar
nikola
Posts: 114
Joined: 21 Nov 2012, 11:52

Re: Privlačenje novca

Post by nikola »

Bravo Pozitiva :bravo: samo napred i opusteno... Vec te vidim kako se radujes velikom prilivu novca :veselica: :veselica: :veselica: :veselica: :veselica: :veselica:
User avatar
DenVik
Posts: 870
Joined: 24 Jan 2013, 21:14

Re: Privlačenje novca

Post by DenVik »

Bravo, Pozitiva.
hvala sto si ovo podelila.
I ovo je bukvalno ovako kako si napisala.
U prvo vreme ces se samo dobro osecati..nece se nista desavati a ti i dalje nastavi da verujes.
Taj dobar osecaj koji se u meni stvara mi kaze da ja zasluzujem svoje dobro, zasluzujem da imam novac koliko osecam da mi treba i dolazi mi uvek lepo i lako i u pravom trenutku i uvek, UVEK, imam dovljno novca za sve sto je potrebno meni i mom detetu.
I ovo prosto jeste( pricas to sam sebi, pa pocnes da osecas i u jednom trenutku vidis da to i zivis, ali to je jedan proces i treba mu malkice vremena)
Uvek sam u pravo vreme, na pravom mestu i uspešno činim upravo ono što treba
User avatar
pozitiva
Posts: 406
Joined: 20 Jan 2013, 13:24

Re: Privlačenje novca

Post by pozitiva »

divno se osecam i dalje u vezi novca i afirmacija!
to je zaista lep pocetak!!!
osecam da stize moje vreme!!!
do tad
evo lepih reci od luiz:
http://ratnicisvetlosti.com/prevod/zakl ... ment-69234
User avatar
maksimilijan samot
Posts: 45
Joined: 10 Mar 2013, 21:51
Location: Beograd

Re: Privlačenje novca

Post by maksimilijan samot »

Hvala vam za divne rečenice,dragi prijatelji...
svaka od ovih pozitivnih misli,ako je primimo bez sumnje je dopuna naše energije i izgradnja naše pozitivne svesti... Ipak, moram vam skrenuti pažnju i osvetliti put kojim sam i sam već prošao... :)
Prvo, pazite na povećani potencijal vaših misli. Ljudi uglavnom na novac gledaju kao na nešto preterano bitno i važno, a sve što je preterano je loše... Novac sam po sebi je tvorevina čoveka, i na početku je zamenio sistem trampe da bi olakšao ljudima da lakše funkcionišu, na početku je imao pozitivan predznak,ali kako to biva sa svim pozitivnim pronalascima čovek je počeo naopako da koristi novac,a zlo je ništa drugo do dobro korišćeno unatrag, i novac se danas uglavnom koristi da bi kontrolisao ljude... E sad što sam sve ovo napisao? :D Ove informacije su potrebne da bi spustile nivo potencijala naših misli koji svaki put kad je reč o novcu skoči u nevidjenu visinu... Energija Kosmosa teži ravnoteži i miru, ako na novac gledamo kao što smo navikli nikada nećemo imati novca,jer nam Kosmos neće dozvoliti materijalno ostvarenje nečega što preterano želimo a nema veze sa razvojem naše duše i energije(Jedino što se ostvaruje uvek i duplira od strane Kosmosa,a ima povećan potencijal je Ljubav ka Kosmosu, Tvorcu, Svetu...) Svaka naša želja koja se zasniva na materijalnom će se ostvariti samo i samo ako nam nije konačan cilj to materijalno već sreća i pozitivna energija koju ćemo širiti na ljude oko nas. U današnje vreme novac i duhovnost i energija su nespojivi pojmovi-e zbog toga ima toliko siromašnih... ukoliko novcem želimo postići viši cilj novac će se sam od sebe stvoriti...
Drugo, da bi bili srećni zaista u svim sferama života potrebno je svakog dana od Tvorca tražiti samo ono što nam treba: "Daj mi ono što mi treba a ne ono što želim,jer Ti znaš šta mi treba za istinsku Sreću"... Uzmite papir i olovku i definišite koliko novca vam je zaista potrebno da bi učinili sebe i svoje bližnje i sve ljude oko sebe srećnim,ali dobro razmislite šta za vas same predstavlja Sreća... Ukoliko su to avioni i kamioni, najskuplja garderoba,10 stanova, 5 žena ili muškaraca, onda ste istinski nesrećni, i već ste sa tim ili bez toga na dnu...
Divan je primer jednog mog prijatelja koji je video dvoje mladih Cigana koji su polupocepani i prljavi išli držeći se za ruke, naišli na kontejner iz kog je virelo neko drvo,izvukli ga videli da je u pitanju garnišla i tako počeli da se raduju i da grle i ljube jedno drugo! Prijatelj je stao zaprepašćen da razmišlja o sreći... S druge strane koliko li je srećan čovek koji je platio koliko desetina miliona dolara da bi poleteo u svemir kao turista???
Da ne filozofiram mnogo... Svakoga dana po više puta zatražite od Univerzuma da vam da samo ono što vam treba, i to će vam se i dati... Dobićete taman onoliko svega koliko vam je potrebno za sreću, pa i novca, neko manje neko više ali sasvim dovoljno da u potpunosti imamo sve i doživimo sve što treba da imamo i da doživimo.

Grlim vas sve i ljubim! :* :)
Zahvalnost Tvorcu, Pozdrav Suncu, Ljubav Nebu.
User avatar
pozitiva
Posts: 406
Joined: 20 Jan 2013, 13:24

Re: Privlačenje novca

Post by pozitiva »

ok
razumem sta si hteo reci
al niko ovde bar ne od nas koji ovde visimo
ne govorimo o novcu bez viseg cilja
pa sta i da je tako
Tvorac zna kome sta treba,Univerzum to zna
covek je jedini koji to ne zna
a znas zasto???
zato sto ima otpore
Bozansla energija " ne radi" tamo gde radi ego!!!
ako i neko zeli kucu od tri miliona dolara, Univerzum, Tvorac ce mu to dati
a to je njegova lekcija kojom ce on nesto nauciti
ja ne moram nikom da se dokazujem za sta meni treba novac
ali kad smo vec kod toga
reci ci vam zato sto to zelim vec danima da podelim sa vama
meni treba novac da bi pohadjala razne seminare, usrecivala sebe i druge, pomagala im, da postanu i ostanu srecni
e sad
tumarajuci i trazeci gde i kako mogu da postanem life-coach, zvanicno
hehe
U Srbiji postoji jedan lik i jedini koji ima licencu direktno od Luiz da obucava druge
i da on moze da ti da licencu na godinu dana
ali njegov seminar od 6 dana u nekoj vili sa tri obroka kosta
2600 eura
U Srbiji!!!
e pa za te pare kad ih budem imala direktno cu otici kod Luiz , avionom, pohadjati njen seminar i imati i prevodioca, svog licnog kome cu platiti put!!
samot maximilijan
nebitno je ko ima koji motiv za novac
svako ima svoje lekcije
i mora da ih nauci ovako ili onako
ne razumem zasto se mora uvek gledati negativno na novac ako ga ja zelim
taman sam se oslobodila negativnih misli o svemu tome
ti mi nametnes negativnu vibraciju
ovde smo da se podrzimo
pa ma sta bilo
pa sta i ako neko zeli svo bogatsvo ovog sveta
mozda to njemu bas treba da bi naucio zivotnu lekciju
ovde nije rec o privlacenju novca samo
vec osloboditi se negativnih misli
misliti pozitivno
a ako ce nam razmisljanje o kuci od tri miliona dolara doneti visoku vibraciju
onda je potpuno nebitno sta zelimo
Univerzum ce nam poslati bas ono sto nam treba
ako ja treba da postanem life coach ja cu postati
ako ne treba ova blokada koja polako nestaje otvorice vrata za neke druge stvari
kako Vina kaze u jednom videu
najbitnije je u kako se osecate u svakom trenutku
poenta svega ovoga jeste dobra vibracija
na dobru vibraciju Univerzum ce samo reagovati dobro!!!!
tako da evo upravo mi je stigla poruka
da sam dobila platu
jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
NOVAC MI UVEK DOLAZI U PRAVO VREME!!!
sutra idem za BG da odnesem prijateljima stvari za bebu i novac mi treba da odem tamo
stoga - VISI CILJ!!!
ne moramo da se dokazujemo za sta nam novac treba
bitno je da otklonimo otpore ,
preslusajte videee Vinine
da li volite bogatase 1,2,3!!!!!
o ja vas sve grlim i ljubim
i novac nije prljav
ja se dobro osecam kad imam puno novca
ja volim novac!!! :veselica: :veselica: :veselica: :veselica: :veselica: :veselica: :veselica:
User avatar
maksimilijan samot
Posts: 45
Joined: 10 Mar 2013, 21:51
Location: Beograd

Re: Privlačenje novca

Post by maksimilijan samot »

Draga pozitiva, zaista mi je jako žao ako si na bilo koji način pogrešno protumačila moje reči...
Ako sam na bilo koji način širio negativnu vibraciju nek mi se deset puta negativnije vrati...
Ovo je na mene drugi "napad" energije posle 5-6 postova ovde i zaista ne znam zašto je to tako, ali imam,dragi ljudi,osećaj da postoji debeo razlog zašto je to tako...
Želim vam samo reći da kako sejemo tako ćemo i požnjeti i neka mi Tvorac vrati deset puta više onoga što želim drugima,kao što želim da njima vrati deset puta više onoga što oni žele meni...
Ovim prestajem da širim svoje "negativne vibracije".
Zahvalnost Tvorcu, Pozdrav Suncu, Ljubav Nebu.
User avatar
pozitiva
Posts: 406
Joined: 20 Jan 2013, 13:24

Re: Privlačenje novca

Post by pozitiva »

CEKAJ
CEKAJ
STANI
vidis sta sada radis
samokaznavas sebe
ako zelis da glumis zrtvu izvoli
a ako ne
oslobodi se tog ega
i kreni zajedno sa nama da napredujes
ovo su moji veliki otpori i treba mi podrska
a tvije reci su bile test za mene
prepusticu mojoj drugarici da napise to
ja te samo molim
prestani da samsazaljevas sebe, prestani da glumis zrtvu i pocni voleti sebe!!!!
to je jedino sto treba da radis!!!
mozda nesvesno siris negativne vibracije jer ne volis sebe dovoljno
zapitaj se
a hvala ti na ovom tekstu
sad znam gde sam i na sta trebajos da poradim!!!
hvala ti
nemam nista protiv tebe ni protiv nikoga
voleci sebe ja volimdruge
tako da ja volim i tebe
i ne odlazi vec uzmi svoj zivot u svoje ruke , jer ti imas moc!!!
hvala ti :ruzha:
User avatar
Mila
Posts: 281
Joined: 19 Aug 2012, 20:53

Re: Privlačenje novca

Post by Mila »

Sad ja upadam u sred price, ali zelim da obnovimo gradivo :pardon: .

Mi svojim uverenjima privlacimo ljude i dogadjaje u svoj zivot. Ovo su vase lekcije. Niko ovde nije nista kriv, nego je Univerzum odlucio da vam posalje test da vidite dokle ste stigli. Da proverite svako za sebe da li ste neke otpore uklonili ili su jos uvek prisutni, koliko su snazni, koliki su u odnosu na prethodni period. I hvala mu na tome, jer sada znate kako dalje. I pohvalite sebe za trud koji ulazete u oblastima u kojima radite. Cim pomislimo da smo npr. u necemu nazadovali, to zapravo znaci da smo napredovali - jer, ne mozemo da "nazadujemo" ako prethodno nismo napredovali :ludiranje:. A kada Um pocne da vrti stara uverenja i da pokusava da nadjaca ono novo na cemu radimo, samo mu recite: "Hvala ti na ovoj informaciji, ali ja sada biram nesto drugo. Blagosiljam te s' ljubavlju i pustam te misli da odu".
Lekcija je uvek voleti sebe.
User avatar
maksimilijan samot
Posts: 45
Joined: 10 Mar 2013, 21:51
Location: Beograd

Re: Privlačenje novca

Post by maksimilijan samot »

Ne kaznjavam sebe upravo suprotno štitim sebe...
Volim sebe više od bilo kog drugog čoveka na Zemlji,i daleko manje od ljubavi koju osećam prema Tvorcu...
Ti i ja ali vrlo verovatno i Forum i ja imamo različite frekvencije, zašto je to tako ako smo na istoj strani zaista ne znam, niti me više interesuje...
Volim vas sve i želim vam Najbolje u radu na sebi,na svojoj sreći i na svetlosti...
Zahvalnost Tvorcu, Pozdrav Suncu, Ljubav Nebu.
User avatar
maksimilijan samot
Posts: 45
Joined: 10 Mar 2013, 21:51
Location: Beograd

Re: Privlačenje novca

Post by maksimilijan samot »

Da, Mila, slažem se sa tobom ali zašto imam tako negativan treptaj u sebi nakon njenog posta? Ako te ne mrzi pogledaj sve moje postove do sada na forumi i kaži mi zašto se dešava to što se dešava?
Zahvalnost Tvorcu, Pozdrav Suncu, Ljubav Nebu.
Post Reply