Kafić "Dobre vibre"

Danas ti je rođendan? Na čemu si zahvalna? Kako si počela? Predstavi se :)
User avatar
pozitiva
Posts: 406
Joined: 20 Jan 2013, 13:24

Re: Kafić (ex. Dobro jutro, dobar dan, laku noć i lepi snovi

Post by pozitiva »

misooo
samo napred!!!!!!!!!!!!
uz tebe sam
uz tebe smo
a ovo sto se desilo posmatraj ovako:
ocigledno mu (poslu) nije bilo ni vreme ni mesto
kako?
e pa ovako
da si mozda bio ti taj koji je dobio posao
i recimo
ispostavi se da je na poslu suvise stresno,rokovi, kolege nadrndane...ko zna koji scenario je mogao biti
e a posto Iniverzum zna da ti sad ides drugom stazom
sigurnom
pozitivnom
koji pdrazumeva postovanje ZP
onda ti Univerzum kaze da ovo nije posao za tebe
mi nikada ne znamo sta je za nas dobro
mi znamo sta zelimo
ali mi nikada ne znamo da li je to za nas bas dobro ili ne
to zna Izvor
zato i kazemo
Izvor zna sta nama treba
a i naravno
u pravu si
nasi otpori ma gde i koji bili nas koce
tj mi zaustavljamo tok energije nasim otporima
ja sam uz tebe
Univerzum je uz tebe
a tioprosti
situaciji na proslom poslu
oprosti svima koji su ucestvovali u tome
oprosti sebi
raskrsti sa prosloscu
ona se zavrsila
vibrirajuci u tome
samo prizivas jos vise takvih stvari
a ja ti to necu dozvoliti :mig: :nebimoglo:
nego
ajmooooooooooo
dizemo vibru
http://www.youtube.com/watch?v=a_426RiwST8 The Black Keys - Lonely Boy (Official) :veselica: :veselica: :veselica: :veselica: :veselica: :veselica:
kad vidim ovog kako vrcka puknem od smeha
dobar je nema staaaaaaaaa
ooooo
ooooo
oooo :veselica: :veselica: :veselica: :veselica: :veselica: :veselica: :veselica: :veselica: :veselica: :veselica:
a ja samo da vam kazem
da cu drzati radionice o ZP
zvace se kljuc pozittive
ahahahah
koji naziv
ahahahah
a
ja pozitiva
ahahah
kako sam privuklaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
obooooooooooooooozavaaaaaaaaaam
ova ZP :veselica: :veselica: :veselica: :veselica: :veselica: :veselica: :veselica: :veselica: :veselica: :veselica: :veselica: :veselica: :veselica: :veselica: :veselica: :veselica: :veselica: :veselica: :veselica: :veselica: :veselica: :veselica: :veselica: :veselica:
i obozavam vaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaas :veselica: :veselica: :veselica: :veselica: :veselica: :veselica:
i zato sad pocinje veceras zurkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
pice celo vece na moj racun
http://www.youtube.com/watch?v=z3-OaNevkfg litle richard lucie :veselica: :veselica: :veselica: :veselica: :veselica: :veselica: :veselica: :veselica: :veselica: :veselica: :veselica: :veselica: :veselica: :veselica: :veselica: :veselica: :veselica: :veselica: :veselica:
http://www.youtube.com/watch?v=sIXLHtg2Btk The Clash - Should I Stay Or Should I Go (Studio Version) :veselica: :veselica: :veselica: :veselica: ajmooooooooooooooooooooooooooooo
User avatar
DenVik
Posts: 870
Joined: 24 Jan 2013, 21:14

Re: Kafić (ex. Dobro jutro, dobar dan, laku noć i lepi snovi

Post by DenVik »

Mišo, tebi svaka čast.
Znaš, kad si dobio pozitivan odgovor za taj posao pre dve nedelje, ja sam bila baaaaš srećna zbog toga.
Ali pošto ja znam kroz kakve promene prolaziš ovih dana, mogu samo da kažem- Univerzum( Bog) te voli i usmerava ka nečem boljem. I ovo nije samo puka fraza ovde na forumu, ovako jeste u životu. I ja prolazim kroz svoju promenu( i hvala M zbog toga)
Mišo je jedan od jačih forumaša ovde( jak duhom, jedan je od svesnijih, prošao takve transformacije o kojima su neki samo čitali u knjigama)
Hvala ti na jačini da ovo podeliš ovde sa nama. I slažem se sa Pozitivom, sve što je rekla je na mestu( ipak je ona naš life coach :mig: )
Mišo :drugari: :zdravica: , ajde da mi popijemo u to ime. Sve što se dešava treba da se dešava.
Uvek sam u pravo vreme, na pravom mestu i uspešno činim upravo ono što treba
User avatar
leci
Posts: 351
Joined: 19 Aug 2012, 21:28

Re: Kafić (ex. Dobro jutro, dobar dan, laku noć i lepi snovi

Post by leci »

Mišo, u vezi posla zaista imama iskustva i po meni, život te priprema za mnogo, mnogo više. Ovo vreme sada je period kada se potvrđuješ sebi, Božanskimzakonima i Univerzumu, da možeš i hoćeš i želiš!
Ti znaš šta želiš, jel tako?
Kada se desi, to veliko, za čega se sada otvaraš i potvrđuješ, javi nam brate, da se radujemo sa tobom!
Image

Pozitiva koliko reči podrške. Koliko rečenica.
E maher si neprevaziđeni! Strujno vulkanska energija!
Blago Miši i svima kojima treba podrška i pomoć!
Image

Slušaj DenVik dođi bliže da stanuješ, he he he a što se tiče okupljanja, ja sam za i sigurna sam da će doći vreme za to ćemo svi osetiti.
Volela bih da te vidim, i volela bih sve da vidim. Sve se proprema za to, verujem. Kada dovoljno ljudi bude želelo okupljanje, tada ćemo se okupiti. Tako ja to vidim. Da li se slažeš samnom, ili imaš neki predlog?
Image
User avatar
Miso
Posts: 94
Joined: 24 Apr 2013, 20:04
Location: Norveska

Re: Kafić (ex. Dobro jutro, dobar dan, laku noć i lepi snovi

Post by Miso »

Hvala Pozitiva, DV i Leci, zaista umete. :andjeo: :andjeo: :andjeo:
I ja sam svestan ovih desavanja ali telo trazi opustanje zato sam i bio umoran na cudan nacin.
Jako je tesko dokazivati kvalitete u zemlji koja nije tvoja bez obzira koliko dugo bitises u njoj.
:svekul: idemo dalje sa osmehom na licu.
Nemam razloga za tugu ama ni malo. Ceo zivot mi funkcionise fantasticno sem ovog jednog segmenta ali i na tome radim debelo.

Ovde sam od Bosnaca naucio da u cipelu treba staviti kamencic da malo zulja ako sve ide super,
medjutim nisu u pravu, ne treba nista da zulja pa ni taj kamencic. Sve se moze udesiti.

Hvala vam drage moje devojciice. :ruzha: :ruzha: :ruzha:
User avatar
sarah
Posts: 495
Joined: 05 Sep 2012, 13:24

Re: Kafić (ex. Dobro jutro, dobar dan, laku noć i lepi snovi

Post by sarah »

Mišo znam o čemu pričaš prošle godine sam i ja doživela veliku nepravdu na poslu(i to nije samo moj subjektivni osećaj), ta priča se na kraju završila tako da sam bila ja sama protiv uigranog sistema i naravno izgubila...Ovde se ljudi ne laktaju da bi dobili posao, već gaze :nebimoglo: I bez obzira koliko sam ja radila na tome da oprostim celu tu situaciju, i da otpustim, ja kao da još uvek imam neku averziju prema kolektivu i sistemu u kojima se obavljaju poslovi, čitavom tom paketu ljudi koji se snalaze kako znaju i umeju, izazvani pod pretnjom za egzistenciju...Da ne bih ulazila dalje u dr temu, rećiću samo da sam svesna da sam sve to sama privukla, i da se uvek desi onako kako treba da bude za nas, da bi iz toga nešto naučili. I dan danas me zovu kolege koje su tamo ostale da rade i pričaju kako je neizdrživo itd, i ja pomislim kako sam možda srećna što sam dobila svo ovo vreme da dobro razmislim šta želim da radim i da nešto promenim tako da meni bude dobro, i da radosna dolazim kući s posla bez iscrpljenosti i bez energije za bavljenje sobom.
Želim ti da ti se ostvari sve ono što treba za tvoju sreću i uspeh, i sebi želim isto to :) I postoji nešto što se zove lična misija u životu i njeni izaslanici koji nam pomažu da se očistimo od svega nepotrebnog da bi dobili mesta za rast i lični razvoj :)


Leciiii draga Leci :andjeo: nemam reči koliko sam se obradovala kada sam videla tvoj video, onakva si baš kakvu sam te zamišljala, smirena blaga i isijavaš ljubav, pravi predstavnik i predvodnik porodice ratnika svetlosti :drugari:
Last edited by sarah on 31 May 2013, 00:13, edited 1 time in total.
User avatar
Miso
Posts: 94
Joined: 24 Apr 2013, 20:04
Location: Norveska

Re: Kafić (ex. Dobro jutro, dobar dan, laku noć i lepi snovi

Post by Miso »

Leci,Javicu se i bicu sa vama svo vreme, naravno.
Delicu i znanje i energiju. sada imam jedan put koji sam zacrtao i moram se spremiti dobro za to putovanje. A pomoci ce svima ne samo meni.

Usput, danas dobih obavestenje od biroa da ce mi platiti sve potrebne kurseve za dobijanje posla na platformi, zar to nije ono sto smo jutros odnosno juce pisali nas nekoliko.?
Vera, ljubav, iskrenost ...................

Sarah, tacno je, ne mozemo se boriti protiv sistema ali ipak nije to sistem nego ljudi koji ga zloupotrebljavaju. Ja imam 800 ljudi iz bivse firme na mojoj strani i samo troje protiv mene ali ovo troje odlucuju nad svima i oni se osecaju lepo i nadmocno. E danas se i ja osecam jos lepse i nadmocnije jer znam puno vise o sebi i o njima. Znam da im ne zelim nista od onoga sto zele oni meni.
I kajem se sto sam ikada pozeleo nesto lose istoj ekipi a jesam ne znajuci da to upravo radim sebi.
Danas mi je drago da nisam u tom njihovom matriksu koji oni stvaraju samo za sebe a zao mi je svih onih 800 i vise koji ne mogu da izadju iz toga a zeleli bi. Ima tu puno divnih ljudi koji zasluzuju bolje. Medjutim moj proces je u toku i znam da cu doci u situaciju da nekome od njih i pomognem. Pa i ovim troje jer su samo marionete nekog vrha.(pocinje druga tema, NE).
HVALA !!!
User avatar
tanita
Posts: 162
Joined: 31 Jan 2013, 18:11

Re: Kafić (ex. Dobro jutro, dobar dan, laku noć i lepi snovi

Post by tanita »

Dragi Mišo, rado čitam tvoje tekstove, i respect za iskustva i znanje koje poseduješ. Samo mi je zapela za oko ova rečenica koju sam izdvojila, pomislila sam da je mooozda upravo to tvoj otpor (moja-tvoja zemlja).Mozda grešim, ipak si ti dugo u ovoj priči. ali nećeš ti meni zameriti, ipak smo mi svetlosni drugari i zelimo jedni drugima samo najbolje ;)
Miso wrote: Jako je tesko dokazivati kvalitete u zemlji koja nije tvoja bez obzira koliko dugo bitises u njoj.
Ps.
Pozitiva u kavanici pušta rock and roll, yeeeaah :veselica: :veselica: :veselica:
User avatar
Miso
Posts: 94
Joined: 24 Apr 2013, 20:04
Location: Norveska

Re: Kafić (ex. Dobro jutro, dobar dan, laku noć i lepi snovi

Post by Miso »

U pravu si 100% nisam ni razmisljao o tome, Hvala ti puno, to je to a znam i zasto. :andjeo:
User avatar
Miso
Posts: 94
Joined: 24 Apr 2013, 20:04
Location: Norveska

Re: Kafić (ex. Dobro jutro, dobar dan, laku noć i lepi snovi

Post by Miso »

Evo ga upravo dokaz zasto sam trazio da se sto vise clanova ukljuci u diskusije i teme foruma. Tanita je provalila problem moje blokade i to je tacno. Zastao sam da osetim i nasmejao se samom sebi. Tanita svaka ti cast ubola si srz iako je razdaljina izmedju nas skoro 3000 Km.
Japanci su radili jedan eksperiment na jednoj vrsti majmuna na nekom ostrvu od 1952 godine. Ucili su ih da se hrane i snalaze, kada je i onaj poslednji i najstariji prihvatio desilo se cudo. Na jednom drugom ostrvu bez ikakvog kontakta ista vrsta je pocela da radi iste stvari kao i ovi prethodni a da ih niko nista nije ucio. Mislim da je jasno.
Tako je i slucaj ovde, koji nije slucajan. Uz malo analize tanita primecuje moju borbu protiv nacionalizma i rasiszma a to je srz. Boli me nepravda koja se nanosi ljudima zato sto su ovog ili onog porekla. Clan sam SOS rasizam ali nas je jako malo, na zalost.
Nemas pojma tanita koji si ventil otvorila.
Iz neizmerne zahvalnosti prema svima vama koji postojite ovde dacu vam za koji dan veoma interesantne podatke, linkove i knjige koje ce vas ubrzati na ovom putu.
Moram samo malo da procistim arhivu i da sortiram. Zaustavicu vreme koje sam hteo da uzmem za sebe pa da podelimo znanje.

:drugari: :drugari: :drugari: :drugari: :drugari: :drugari: :drugari: :drugari: :drugari: :drugari: :drugari: :drugari: :drugari: :drugari: :drugari: :drugari: :drugari: :drugari: :drugari:
User avatar
tanita
Posts: 162
Joined: 31 Jan 2013, 18:11

Re: Kafić (ex. Dobro jutro, dobar dan, laku noć i lepi snovi

Post by tanita »

Aiiiiiiiiiiii ne trebam ti ni reći Mišo koliko mi je drago, jupi jeeeeeee :veselica: :veselica:
Onda je pola posla već gotovo, je l da? :mig:

Veseli me misao da ljudi (kao što smo mi na ovom mestu) imaju slobodu, da kazu iz razlilčitih perspektiva,
ono što osećaju i misle, da to pri tom rade iz najlepših namera, i da nemaju bojazan da će ih neko pogrešno shvatiti. :drugari:
Jako volim slobodu, u bilo kom obliku, i danas sam obraćanjem tebi iskusila njenu snagu i lepotu. :veselica:
A i taj pojam slobode se nadovezuje negde i na tvoju priču, i na priču svih nas koji smo bilo kad
bili sputani nekim oblikom ograničenja slobode - misli, govora, opredelenja, religije, boje kose :totalnolud: hehe i sl.
Mozda imamo materijala i za novu temu. :D

A do tad, sa nestrpljenjem očekujemo da blago iz svoje škrinje (dok očistiš prašinu i otvoriš je) podeliš sa nama :D :veselica:
Post Reply