Kafić "Dobre vibre"

Danas ti je rođendan? Na čemu si zahvalna? Kako si počela? Predstavi se :)
Krijesnica

Re: Kafić (ex. Dobro jutro, dobar dan, laku noć i lepi snovi

Post by Krijesnica »

Dobar vam dan predivni Ratnici :andjeo:

Zahvalna sam što sam ovdje s vama...ovaj forum ima jednu predivnu vibraciju, naprosto je nemoguće da ovdje budem loše raspoložena...
Ako osjetim da sam down, vi mi dođete kao punjač praznoj bateriji od mobitela... spajate me s Izvorom i punjenje se lakše odvija :D
Žao mi je, molim vas oprostite, volim vas i hvala vam!!!!
User avatar
sarah
Posts: 495
Joined: 05 Sep 2012, 13:24

Re: Kafić (ex. Dobro jutro, dobar dan, laku noć i lepi snovi

Post by sarah »

Pozitiva šta god da je D danas ja ti šaljem podršku :svekul: uvek bude kako treba biti najbolje za tebe :drugari:

Krijesnice i ja kažem ovaj forum pomaže digli smo ga na izvesnu vibraciju i koristimo ga za podizanje iste :andjeo:

Evo pošto je danas malo zaladilo ja častim čajem :)
Attachments
zp-cajevi-protiv-grceva.jpg
zp-cajevi-protiv-grceva.jpg (45.77 KiB) Viewed 1224 times
User avatar
leci
Posts: 351
Joined: 19 Aug 2012, 21:28

Re: Kafić (ex. Dobro jutro, dobar dan, laku noć i lepi snovi

Post by leci »

Pozdrav svima dragi prijatelji i verujem da vam je ovaj dan po nečemu ipak poseban i specijalan!
Zato da vam kažem, najbolji ste svi vi ovako divno i prijateljski okupljeni. Ljubi vas Leci
ImageImageImage
User avatar
najzad
Posts: 229
Joined: 19 Jan 2013, 17:54

Re: Kafić (ex. Dobro jutro, dobar dan, laku noć i lepi snovi

Post by najzad »

Dobra vam noc :drugari: moji.
Zelim vam najlepse moguce snove a onda na javi da vam se i ostvare.
Volim vas sve forumase i hvala vam na druzenju i predivnoj atmosferi koju stvarate.
HVALA, za toliko iskreno prenesena iskustva, na svim lekcijama, na prelepom humoru, na ukazanoj mudrosti, na podrskama i ljubavi koja se ovde oseti i uvek pomaze.
Iako sam od vecine mnogo starija, dozvolili ste mi da sa vama duhovno rastem, vucete me i podmladjujete, tako mi prijate i velika mi je cast da sam medju vama.
Hvala ti Leci, ucitelju i inspiracijo, sto postojis i sto mi se nadjes uvek kad te trebam. :ruzha: Danasnji dan mi je specijalan, imam mali jubilej, u postovanju. :veselica: :D
User avatar
pozitiva
Posts: 406
Joined: 20 Jan 2013, 13:24

Re: Kafić (ex. Dobro jutro, dobar dan, laku noć i lepi snovi

Post by pozitiva »

sarah wrote:Pozitiva šta god da je D danas ja ti šaljem podršku :svekul: uvek bude kako treba biti najbolje za tebe :drugari:
Dan D draga je upravo ovo
i hvala na podrsci
osetila sam to!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :drugari: :ruzha: :aloalo: :aloalo: :veselica: :veselica: :veselica: :veselica:

http://ratnicisvetlosti.com/dogadjaji/

danas smo se sve dogovorili Vina, Ivan i ja
videli salu, svdela nam se i organizujemo druzenje
jejejejejej
dolazs?
tanita, najzad, to je to iznenadjenje
sad imate jedan veeeeeeeeeeeoma jak razlog za dolazak u NS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
najzad ovo ti je poklon za tvoj rodjendan o kom sam ti govorila draagaaaaaaaaaaa
i da cestitam jubilej 100 postova!!!!!!!!!!!!! :bravo: :bravo: :bravo:

i da rastemo zajedno
podmladjujemo se zajedno
podrzavamo maximalno a sad i uzivo druziiiiiiiiiiiiiimooooooooo :veselica: :veselica: :veselica: :veselica: :veselica: :veselica: :veselica: :veselica: :veselica: :veselica: :veselica:
a kad se samo setim
da sam ovo pisala pre samo mesec dana na temi podrska jedni drugima
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa~!!!!!!!!!!!!!!!!! :aloalo: :aloalo: :aloalo: :aloalo: :aloalo:
evo ovako
DV vec uziva na tamo nekom dalekom ostrvu jer zivot u BG je malo uzurban i njoj je doslo da malo otperja na neko egzotic mesto
malo se umorila od svih organizacija u toj velikoj ustanovi
i orrganizacija kateringa, proslava,
kao nasih kampova, skupova i seminara
sad mora da se odmori za predstojecu sezonu istih i pomenutih organizacija
samo sa novinom, mora sad da organizuje i seminare preko sveta jer nas svuda zovu
hihihi
postali smo poznati
a vec cujem dogovara se sa Luiz da dodje u Srbiju na nase predavanje, hehe!!! :mig: :mig:
a ja vec u toku dana ne da imam 5 klijenata vec se stvorila lista cekanja!!!
to je ta vibracija o kojoj se govori u knjizi Trazi i dobices hehe!!! :veselica: :veselica: :veselica: :veselica: :veselica:
osecam se sjajno
.
.
.
uuuu kako se dobro osecam dok ovo sve pisem
a da Vina i Ivan su u Americi
dogovaraju se oko nekog svetskog sajta i sirenja poz.vibracija heheh :mig: :veselica: :veselica: :veselica: :veselica: :veselica:
ljudi ja toliko svetlosti vidim ovde da nema kraja jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :veselica: :veselica: :veselica: :veselica:
ako sam jos nekog propustila ne zamerite mi, mnogo sam srecna
jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :veselica: :veselica: :veselica: :veselica:
koga nisam sad videla pisem u sl.postu hihihihi :mig: :mig: :veselica: :veselica: :veselica: :veselica:
volim vaaaaaaaaaaas
a sad se ovo ostvaruje
mi krecemo sa skupovima
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :aloalo: :aloalo: :aloalo: :aloalo: :aloalo: :aloalo: :aloalo: :aloalo: :aloalo: :aloalo:
:veselica: :veselica: :veselica: :veselica: :veselica: :veselica: :veselica: :veselica:
hvala vam svima koji su verovali u mene
i svima koji nisu
hvala svima :drugari: :ruzha: :veselica: :veselica: :veselica: :veselica: :veselica: :veselica: :veselica: :veselica: :veselica:
User avatar
najzad
Posts: 229
Joined: 19 Jan 2013, 17:54

Re: Kafić (ex. Dobro jutro, dobar dan, laku noć i lepi snovi

Post by najzad »

Juuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuupi.Vidovita POZITIVO.
Predivno, hvala za taj divan mi poklon. :drugari: :andjeo: :andjeo: :andjeo: :andjeo: :andjeo: :andjeo: :andjeo:
Drago mi je da jos ne spavam i da sam ovo saznala, mada moram reci da sam to i osecala a i prizeljkivala da se obistini.
28.cu proslavljati godisnjicu braka a probacu da se pridruzim ako ikako mogu.Ljubim vas do vidjenja.Sigurno necu brzo posle ovog zaspati iako cu sanjati svakako.
User avatar
DenVik
Posts: 870
Joined: 24 Jan 2013, 21:14

Re: Kafić (ex. Dobro jutro, dobar dan, laku noć i lepi snovi

Post by DenVik »

D jutro, hehehehe
Vidimo se u subotu :mig: , ma Pozitiva je čudo prirode.
Uvek sam u pravo vreme, na pravom mestu i uspešno činim upravo ono što treba
User avatar
Član 257
Posts: 803
Joined: 25 Oct 2012, 11:30
Contact:

Re: Kafić (ex. Dobro jutro, dobar dan, laku noć i lepi snovi

Post by Član 257 »

Steta sto ne mogu doci. Moram tetki lek da nosim. :lud:
"Vaše unutrašnje biće vas uvek vodi ka onome šta želite. Ono vas nikada ne štiti od nečeg drugog." Abraham
User avatar
pozitiva
Posts: 406
Joined: 20 Jan 2013, 13:24

Re: Kafić (ex. Dobro jutro, dobar dan, laku noć i lepi snovi

Post by pozitiva »

hahahhahahaha
jos kad bi ti verovala
hihihihihihihi :ludiranje: :ludiranje: :ludiranje: :ludiranje: :ludiranje: :ludiranje: :ludiranje:
User avatar
Član 257
Posts: 803
Joined: 25 Oct 2012, 11:30
Contact:

Re: Kafić (ex. Dobro jutro, dobar dan, laku noć i lepi snovi

Post by Član 257 »

Jesam rekla lek?
U stvari moram da stojim na Ušću. 'Vatam Jaspis, spusta se na lopti za pilates niz Savu. :lol:
"Vaše unutrašnje biće vas uvek vodi ka onome šta želite. Ono vas nikada ne štiti od nečeg drugog." Abraham
Post Reply