POLETI DANAS

Ovde možete da postavite svoje poučne priče o životu i o raznim pojavama koje nas okružuju a iz kojih možemo naučiti i podsetiti se šta su najlepše životne vrednosti :)

Počasni naziv je "Žikin kutak" jer je Žika započeo ovu divnu tradiciju da nas uveseljava i podučava sa svojim divnim pričama.

Naravno svi su dobrodošli da dodaju svoje priče :D
User avatar
jelena
Posts: 323
Joined: 29 Sep 2012, 23:59

Re: POLETI DANAS

Post by jelena »

Žika čestitam ti na praunučadi.
PRESLATKI SU MA NA PRADEDU... :lol: :lol: :lol:
Danijela
User avatar
Zika
Posts: 690
Joined: 19 Aug 2012, 23:17
Location: Kanada
Contact:

Re: POLETI DANAS

Post by Zika »

Hvala Jelena.
Razmislio sam malo i mislim da si u pravu :lol: :lol: :lol: :D
User avatar
sarah
Posts: 495
Joined: 05 Sep 2012, 13:24

Re: POLETI DANAS

Post by sarah »

Žikoo Divota jedna, ti si jedan baš bogat čovek...Čestitam na praunučićima, preslatki su, pravi mali Anđeli :P :P :P sigurno tvoj klinac jedva čeka da se igra sa njima ;)
User avatar
Zika
Posts: 690
Joined: 19 Aug 2012, 23:17
Location: Kanada
Contact:

Re: POLETI DANAS

Post by Zika »

Hvala Sarah. Tacno je da sam bogat a ne samo bogat vec i srecan.
L&L
Linda
Posts: 148
Joined: 12 Oct 2012, 22:15

Re: POLETI DANAS

Post by Linda »

Praunuk i praunuka su ti preslatki! Nek su zivi, zdravi i srecni!!! Pored takvog pradede puno toga ce nauciti ;) ;) ;) Cmok za slatku ekipu sa slike!!!
User avatar
Zika
Posts: 690
Joined: 19 Aug 2012, 23:17
Location: Kanada
Contact:

Re: POLETI DANAS

Post by Zika »

Zahvaljujem se Linda. Cmok od ekipe.
User avatar
leci
Posts: 351
Joined: 19 Aug 2012, 21:28

Re: POLETI DANAS

Post by leci »

Žiko, twk sam sada videla ove dve epote u tvome krilu, dva anđela preslatka. Sav sijaš na toj slici, ko tri mala anđela!
Mogu zamisliti kolika je to sreća, kada ih vidiš i držiš i igraš se sa njima malim crvkutanerima, he he he
Ja sam vaspitač po stuci i malo sam otkačena po pitanju dece, he he he volimda se igram sa njima i deca vole samnom.
Uživaj Žiko, zaslužio si tu radost!
Image
Image
Image
User avatar
Zika
Posts: 690
Joined: 19 Aug 2012, 23:17
Location: Kanada
Contact:

Re: POLETI DANAS

Post by Zika »

Zahvaljujem se Leci i da znaš da uživam. Jeste, to su mali Anđeli koji mi donose radost i greju srce.
Nagrađen sam sa dva unuka, dve unuke i dva praunučeta. Život me je nagradio i ostalo mi je još da sačekam decu od praunuka. Sve imam po dva jedino sam imao samo jednu ženu. Obzirom da sam još mlad i to se može promeniti. Tek sam na polovini svog životnog puta.
Post Reply