Da li je moguće potrošiti pozitivnu energiju?

Danas ti je rođendan? Na čemu si zahvalna? Kako si počela? Predstavi se :)
User avatar
Buki
Posts: 135
Joined: 24 Mar 2013, 01:27

Re: Da li je moguće potrošiti pozitivnu energiju?

Post by Buki »

Kad osetite prazninu, znači da nešto fali, a šta može da fali u našem telu, ako imamo svu materiju i opstajemo u svetu? U pitanju je svetlost.
Tvorac nas stalno obasjava svetlošću, a da li hoćemo da je prihvatimo, to od nas zavisi. Svojom namerom stvaramo situaciju i prizivamo svetlost da dodje do nas. Ako to ne uradimo, praznina će se proširiti, ukoliko ne meditiramo, ili se ne bavimo nekim duhovnim vežbicama.
E sad, tu svetlost blokiraju naša verovanja, o ovome, onome itd. i ona biva zaustavljena i pre nego što dodje do našeg tela-energetskih centara u nama.
Osećaj praznine je tanita shvatila kao tršenje pozitivne energije, to je u stvari bilo rasipanje. Sve se kreće i ništa ne stoji u mestu, pa tako ni energija.
Svako od nas je preko svoje duše povezan sa nečim višim i to je povezano sa Izvorom, a pošto je duša svesna postojanja Izvora-Tvorca, ona dopušta toj energiji da teče kroz nju, mi smo jedna od poslednjih karika i treba da dopustimo da se ona ispolji kroz nas. Treba da dopustimo energiji duše da se ispolji kroz nas.
Inače, čovek je sastavljen od tri dela, duša, duh i telo. Sve to treba da bude u skladu i onda napredujemo, duhovno- podižemo vibraciju.
DenVik, moraš mi ukazati malo pobliže, šta ti u stvari nije jasno, jer nemoguće je da ti sve nije jasno :nebimoglo:
User avatar
DenVik
Posts: 870
Joined: 24 Jan 2013, 21:14

Re: Da li je moguće potrošiti pozitivnu energiju?

Post by DenVik »

Ma, ok svetlost, nego mi taj crni oblak nije jasan(, zamislila sam taj crni oblak i toliko sam se smejala, hvala ti :D ). Izvini, imam ja nekada te napade smeha, nista licno, ma znas ti vec.
Sve ostalo si korektno rekao, cak se i slazem sa tobom.
Uvek sam u pravo vreme, na pravom mestu i uspešno činim upravo ono što treba
User avatar
Buki
Posts: 135
Joined: 24 Mar 2013, 01:27

Re: Da li je moguće potrošiti pozitivnu energiju?

Post by Buki »

Nemoj bre da se glupiraš :ludiranje: te oblake ne treba da zamišljaš, već kad ih vidiš, ili osetiš, onda da ih "rasteraš" sa svetlom :D
User avatar
DenVik
Posts: 870
Joined: 24 Jan 2013, 21:14

Re: Da li je moguće potrošiti pozitivnu energiju?

Post by DenVik »

Aaaaaaaaaaa :pardon: , pa sto ne rece??? :rofl: :rofl:
Uvek sam u pravo vreme, na pravom mestu i uspešno činim upravo ono što treba
User avatar
Buki
Posts: 135
Joined: 24 Mar 2013, 01:27

Re: Da li je moguće potrošiti pozitivnu energiju?

Post by Buki »

hehehehe :rofl: Pa reče ja, ali vrv si previdela :D

Morao bih malo da poradim na tome, kako šta kažem, da se ne bi dešavalo nešto slično :budala: :lol:
User avatar
tanita
Posts: 162
Joined: 31 Jan 2013, 18:11

Re: Da li je moguće potrošiti pozitivnu energiju?

Post by tanita »

DenVik wrote: Super je sto si uopste svesna, sto se budis, sto primecujes da nisi u konekciji. Bice tih dana, naravno.
Imam ih i ja, ali to nisu vise celi dani( ponekad mi nedostaju moje depresije, da se isplacem ki covek :ludiranje: ). Sad mi nesto zasmeta, pa se kao osecam bez veze, samo krene moj odbrambeni mehanizam da me bombarduje sa pozitivnim afirmacijama, jos se ja borim tada, hocu bre, da se iskukam ljudski, ali ne mogu :pardon:
Mene moja posvest mnogo vise voli od mene same :mig: i sta cu, onda se dignem.
hahahah kako me nasmejala DenVik :lol: Pa tebi i ako se omakne da upadneš, što moderno kazu u ,,bananu,, haha bar znam da ćeš da izguštaš, ki čovek. :lol:

Jaoj tek sad sam videla sve postove, nisam bila tu neko vreme. Bila sam u NS (ja volim reći ,,centrala ratnika,,) :) Išla sam polagati neki ispit, pa nisam uspela. Najjača stvar u celoj priči je što sam unatoč svemu se dobro osećala, i sačuvala vedar duh svih tih dana,i onako po vašim savetima radila sve što mi prija. I tako je ispalo i zaista najjbolje. :svekul: :veselica: A moj odgovor za rodbinu i prijatelje na pitanje kako je bilo na ispitu je glasio: ja sam prezadovoljna svojim znanjem, samo još da sam polozila bilo bi još bolje :lol:

čini mi se da je Jelena pisala da trebamo radit šta nam prija (bez obzira na sve), Buki je malo pisao ovde vremensku prognozu (hihihi šalim se naravno) a zapamtiću i savet od Jo 10 koja kaze da ne mozemo uvek biti haj i da je nekad i dobra namera pa i tiha radost sasvim dosta. Hvala vam svima. Divni. :drugari: :andjeo:
User avatar
pozitiva
Posts: 406
Joined: 20 Jan 2013, 13:24

Re: Da li je moguće potrošiti pozitivnu energiju?

Post by pozitiva »

nikako nisam stizala da na ovu temu odgovorim
ne
nije moguce potrositi pozitivnu energiju
ona se povecava kada je sirite , kada je dajete
kada dajete ljubav
nemoguce je da vam neko uzvratii negativnom energijom
probala
i znam pouzdano da deluje
dakle
slazem se i sa bukijem i sa svima u ovoj temi
i nacin na koji se obnavljate pozitivnom energijom
nacini su razni
neki vec opisani
neki nisu
pitala jovancica za stit u temi osecate li energiju
dobila odgovor od clanice
ali ako ce vam biti lakse
kada ste u okolini onoga sa manjom vibracijom od vase i zeli da se podigne tako sto ce vas znervirati i ukrasti vam energiju
postoji nacin da izvizualizujete stit
koji je pdlicna blokada za takve i jos + mu posaljete ljubav
nakon nekoliko pokusaja ostavice vas na miru
i to probala
deluje!!
ljubim vas i saljem puuuuno pozitivne energije
jer iako umorna
ja sam i dalje haj
jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :veselica: :veselica: :veselica: :veselica: :veselica:
User avatar
tanita
Posts: 162
Joined: 31 Jan 2013, 18:11

Re: Da li je moguće potrošiti pozitivnu energiju?

Post by tanita »

Pozitiva, osećam se haj, mozak baj baj :ludiranje: :veselica:
Kako ne umeš kratko, vidiš da si objasnila sve u par redaka. :svekul:
Na koji način ti izvizulizuješ štit? kad budeš imala vremena napiši. (kako izgleda? je li onaj srednjovekovni, sa sve metalnim odelom, ili je neki moderni što svetli noću (a i danju) :lol:
User avatar
DenVik
Posts: 870
Joined: 24 Jan 2013, 21:14

Re: Da li je moguće potrošiti pozitivnu energiju?

Post by DenVik »

Tanita, pa ti, bre neozbiljna na ovako ozbiljnom forumu :ludiranje:

Moj štit je od svetla, ranije sam zamišljala vodu kako teče, bistru, brzu između mene i the negativ gaj( ili the bad girl :mig: )
Sad mi više ne treba ( :lol: sad se sami sklanjaju kad naiđem)protumačite ovo kako želite. LJ
Uvek sam u pravo vreme, na pravom mestu i uspešno činim upravo ono što treba
User avatar
jaspis
Posts: 314
Joined: 29 Jan 2013, 20:55

Re: Da li je moguće potrošiti pozitivnu energiju?

Post by jaspis »

sad se sami sklanjaju :) :) :)
Bravo DV
Al ne mogu si pomoci, meni je pala na pamet jedna od onih reklama ono kad bakterije prave tulum pa dode ultra gusti jaki gel a one pocnu vristat i bjezat iz wc-a hahaha
Teži visokom jer u duši ti leže skrivene zvijezde. I sanjaj jer snovi predhode svakom cilju.
Post Reply