Želim karijeru, odmah i sada

Saveti o svemu i bilo čemu :)
Saveti su u formi konkretnih instrukcija i podsećanja na sve što znamo ali nije zgoreg ponoviti :D
User avatar
Član 257
Posts: 803
Joined: 25 Oct 2012, 11:30
Contact:

Re: Želim karijeru, odmah i sada

Post by Član 257 »

DV :rofl:
"Vaše unutrašnje biće vas uvek vodi ka onome šta želite. Ono vas nikada ne štiti od nečeg drugog." Abraham
User avatar
DenVik
Posts: 870
Joined: 24 Jan 2013, 21:14

Re: Želim karijeru, odmah i sada

Post by DenVik »

Ma, kakvo cascavanje, daj da spasavamo ljude sa foruma

(prolazis gde god, kad god, samo zamisli, pa ja sam osetila tvoju energiju iz samo jednog posta, zamisli kakva si uzivo?
samo fokus na ono sto zelis i srecno, pusti miseve sad, ko ce misevima ugoditi u zivotu?!
hvala ti sto si nam se javila)
Uvek sam u pravo vreme, na pravom mestu i uspešno činim upravo ono što treba
User avatar
Alexica
Posts: 16
Joined: 08 Mar 2013, 15:12

Re: Želim karijeru, odmah i sada

Post by Alexica »

I da, hvala na komplimentu :*** Sad me zapamtite,ako ostvarim to bicu pravi primer ZP :-) DA BOG DA IMALA KONCERTE I DOLAZILI SVI VI SA OVOG SAJTA NA NJEGA :-)))
User avatar
Alexica
Posts: 16
Joined: 08 Mar 2013, 15:12

Re: Želim karijeru, odmah i sada

Post by Alexica »

Hocu,od danas se samo fokusiram na sebe svoj zivot i svoj san da ga realizujem,necu vise obracati paznju na druge...:-) Ahahah uzivo sam haos energija :-D Neko vreme nisam pevala i drzala taj svoj talenat samo za sebe i onda je to pocelo unutra u meni da VRISTIIIIII i hoce napolje :-D I onda sam rekla sebi ja svoj talenat moram iskoristiti,prepoznala sam da je to ono sto zelim da radim i necu odustati od toga...Imam ovaj zivot da zivim sad :-) Nikad vise necu biti ja ja ,tako da ...:-) pozzic <3
User avatar
najzad
Posts: 229
Joined: 19 Jan 2013, 17:54

Re: Želim karijeru, odmah i sada

Post by najzad »

Draga Alexice,skokni na temu "Muzika koju slusate"postavila sam ti nesto...i bas me interesuje tvoj komentar. :drugari:
User avatar
Alexica
Posts: 16
Joined: 08 Mar 2013, 15:12

Re: Želim karijeru, odmah i sada

Post by Alexica »

Videla sam,mala rastura :-)))))! Tehnika savrsena,kao da je godinama ucila da peva,a ima samo 11 godina...Svaka joj cast :svekul:
User avatar
Buki
Posts: 135
Joined: 24 Mar 2013, 01:27

Re: Želim karijeru, odmah i sada

Post by Buki »

Alexice možda ti pomogne, ako ti kažem da sve dolazi u svoje vreme, ni kasnije ni ranije. Kad budeš spremna da izadješ na scenu pred ogromnom publikom, tad će se to i desiti. Mladji sam od tebe, pa sam i ja u sličnoj situaciji. ODMAH, SAD, BEŽ ČEKANJA!!! Ako si talenat, i ako ti je sudjeno (zapisano negde u zvezdama) da ćeš biti poznata i popularna, i još plus, ako je tvoje razmišljanje u skladu sa tim, nema šta da brineš. Pitanje je samo časa, kad će to da pukne i da krenu dešavanja u tom smeru da se razvijaju.
E sad ima jedna caka, oko ostvarivanja želja, kad nešto najviše želimo, kad smo fokusirani svojim emocijama i isčekujemo da će se nešto desiti, to se desi onog momenta, kad emocije isključimo. Kad verujemo da će se desiti, ali ushićenje više ne postoji i kad to što želimo da ostvarimo shvatimo kao podjednako bitno i izravnamo sa ostalim stvarima.
Sve je energija, svi to pričaju i postalo je jako glupo pominjati to opet, ali moram da bih objasnio. Ako smo mi energija i imamo svoje mišljenje volju i želju za nečim, zašto i drvo ne bi imalo istu tu volju, želju i način razmišljanja, ili na primer energija slave. E sad, kad na nekog obraćaš više pažnju nego na nekog drugog, on traži pažnju i na sve načine pokušava da skloni konkurenta, tako i energije, ako ti želiš slavu i dala si joj značaja više nego ostalim stvarima, ostale stvari će ti progutati slavu, kao prvo, zato što ne obraćaš pažnju na njih, pa rade šta hoće, a kao drugo, jer i oni isto žele pažnju kao i ta slava.
Malo je glupo energije opisivati na ovaj način, ali ne umem bolje :pardon: E da, zaboravio sam strpljenje da pomenem, jako je bitno da budeš strpljiva iako je to sada skoro pa nemoguće, potrudi se, ali nemoj da čekaš predugo. Radi nešto, kreći se, izlazi u kafiće, a u isto to vreme, posveti se svom talentu. Snimi neki klip, otpevaj nešto, pa okači na YT čisto da te vide i uoče. Ako budeš skroz pasivna, ništa se neće desiti.
Valjda će ti pomoći ovo što sam ti rekao :mig:
User avatar
Alexica
Posts: 16
Joined: 08 Mar 2013, 15:12

Re: Želim karijeru, odmah i sada

Post by Alexica »

Hvala ti :-) Znam ja to sve ! :-) Cim bude neki show prijavicu se,mozda cak odem i u Ameriku na X factor,pricam tecno engleski :-) Mada ipak bih prvo u svojoj zemlji da probam pa cu taman steci iskustvo i da se prosirim do inostranog trzista :P Jer strane pesme su mi omiljene,iako naravno volim i nase da poslusam,nekako me bas privlaci da napravim karijeru tamo,mozda zato sto mi je to veci izazov. :-) Znam da je samo pitanje vremena kad ce to da krene,ali volela bih sto pre...I ako je zapisano u zvezdama i ako nije ,bas me briga, ako nije zapisano ja cu da zapisem :D hihihi.. Greota ne iskoristiti ovaj talenat, mnogo gori od mene su uspeli,pevaju,a glasa nigde..Necu nicim drugim da se bavim,iako volim jos mnoge stvari pored toga,recimo volim da komponujem muziku i pisem pesme, ovo je ipak nekako glavno ...to sam zelela od malena,gostima sam uvek pevala,svirala klavir,plesala...Mama je uvek govorila "opasna mala" i videla je u meni vec tada pevacicu,kao i tata...Nadam se da cu sto pre imati priliku da pokazem svoj talenat i podelim ga sa svetom i da ce mojim komsijama koji me trpe 24h biti drago kada uspem :pPP
Ivan Spg
Gradska Čistoća
Posts: 684
Joined: 19 Aug 2012, 19:58
Location: Novi Sad
Contact:

Re: Želim karijeru, odmah i sada

Post by Ivan Spg »

Imam jedan predlog za tebe Alexice :)

Razlog zašto ti uopšte ovo predlažem je to što svi imamo usađene predstave o tome kako nešto funkcioniše i to su često ne baš tako svetle predstave jer smo čuli iz okoline i iz medija kako je sve, pa da tako kažem, ne baš tako svetlo. I te ne baš tako svetle predstave o nečemu, u tvom slučaju pevačkoj karijeri, su tihe afirmacije koje su nam usađene u glavu i stvaraju našu realnost.

Predlog je da reprogramiraš to, možda nisi ni svesna ali ono što si prvo postovala jasno oslikava kakvu sliku imaš u glavi. Shvati samo da je to možda tako za 99% pevača, ali ne mora biti tako i za tebe :)

Napiši savršeni scenario kako bi htela da se to sve odigra.
Kako bi želela da nastupaš?
Gde?
Koliko ljudi u publici? manje ili više možda tebi prija da nastupaš pred manjom publikom.
Kako se ljudi odnose prema tebi? Poštuju te, dive ti se, vole te, prijateljski...
Kakve pesme pevaš? Napiši ih :)

Stvori kompletnu sliku tipa kad bi sve bilo moguće kako bi tekla moja karijera ovde u Srbiji? Izmaštaj ono najlepše, najglamuroznije, najsrećnije što možeš.
Da bi ti bilo lakše možeš početi rečenice sa: "Kako bi bilo lepo kad..."

Postavi vibraciju sada, napravi put kojim će se kretati tvoja karijera :)

Slikica je super, slatka si :)
Kućni red - obavezna lektira za sve novajlije pogledajte ovde.
User avatar
DenVik
Posts: 870
Joined: 24 Jan 2013, 21:14

Re: Želim karijeru, odmah i sada

Post by DenVik »

Potpisujem glavnog i odgovornog, svaku rec.
Alexice 21 dan je potrebno da novo uverenje zameni staro, ako treba nesto menjati.
Uvek sam u pravo vreme, na pravom mestu i uspešno činim upravo ono što treba
Post Reply