Kafić "Dobre vibre"

Danas ti je rođendan? Na čemu si zahvalna? Kako si počela? Predstavi se :)
User avatar
Hitheroad91
Posts: 82
Joined: 10 Mar 2013, 22:34
Location: Beograd

Re: Kafić "Dobre vibre"

Post by Hitheroad91 »

hahah hvala Ziko,znam da je sistem ovde da nema sistema :) samo se zezam malo :)
PS. za mene jedan nesquik ljubavi :)
User avatar
Zika
Posts: 690
Joined: 19 Aug 2012, 23:17
Location: Kanada
Contact:

Re: Kafić "Dobre vibre"

Post by Zika »

Evo da vas nešto zabavi dok čekate posluženje.

Kad Mujo grli svoju ženu?
Samo kad vozi u rikverc!





Pijanog momka prate tamburaši iz birtije. Gleda to svećenik, pa mu
kaže: 'E, nesrećo jedna, zar te takvi prate?'
'Bolje oni nego ti!'


Što je hrabrost?
Kad muškarac na vlastitoj svadbi naruči pjesmu 'Nije život jedna žena'.


Momak u taksiju jede čokoladu i taksist mu kaže: 'Dečko, to će ti
uništiti zube.'
Momak odgovara: 'Moj djed je doživio 102 godine.'
'Zato jer je jeo čokoladu?'
'Ne, nego zato jer je gledao svoja posla!'


Mujo i Haso leže slomljeni u bolnici:
'Što se tebi dogodilo?'
'Nisam htio ženi kupiti auto. A tebi?'
'Ja sam svojoj kupio auto.'


Stoji žena ispred ogledala i gleda se, gleda, gleda... a onda se
okrene mužu i kaže:
'Za bolje i nisi.'


Kako je Mujo otkrio da ga Fata vara?
Nakon što se preselio još uvijek je imao istog poštara.


Što je to optička iluzija?
Kad netko izgleda inteligentno zahvaljujući naočalama.


Donio pijetao nojevo jaje pred kokoši, pa kaže:
'Dame, nije da vam nešto zamjeram, ali vidite kako se to radi u inozemstvu!'


Razgovaraju dvije susjede:
'Susjeda, tko je onaj zgodni frajer kojeg si jutros ispratila iz stana?'
'A, to je student četvrte godine medicine...'
'Redovan?'
'Ma, ne - samo kad mi je muž na putu.'
Attachments
image7.gif
image7.gif (65.27 KiB) Viewed 550 times
User avatar
Aurora3
Posts: 141
Joined: 18 Aug 2013, 20:32

Re: Kafić "Dobre vibre"

Post by Aurora3 »

Stan' malo da vam ja kazem nesto. :D
Svasta sam nesto shvatila. :D
Ja sam se zabrinula da cu se odaljiti od nekih prijatelja, jer i dalje robuju nekim negativnim misljenjima, ali nikad nijesam pomislila da cu ih odbaciti, to ne zelim, i ne namjeravam, zelim ih sve pored mene, jos dugo, dugooo....i ja sam u sustini pitala kako da promijenim njihovo misljenje, a da oni ne primijete dase to mijenja...da ne bude to od strane mene predavanje radi to i to, i misli to i to. I svi ste mi na razlicite nacine rekli isto... da treba da uravnotezim svoju vibraciju, i da ce onda, Univerzum sve ostalo da odradi. Svi ce oko mene postati srecniji, je l' da? Jer sve kreiram, zapravo JA! :D Jo, nijesam te shvatila pogresno. :D Sarah rece da je licni primjer ipak najbolji. Clanica u onom njenom divnom tektu zakljuci ''Ja cu sijati u svoj svojoj lepoti, a oni neka se sklone ako im smeta. Ali znam da kada im bude bolje bice mi zahvalni za moj uspeh, moju radost i bicu im jak oslonac jer cu ja uvek biti jaka.", ja sam to shvatila da treba da budem jaka i da bodrim i sebe i svoje prijatelje, ali na nacin na koji to razumiju, i da ne odustajem od njih kad nam se vibracije ne poklapaju, jednostavno da sacekam da se i njihova vibracija podigne, i nema, kako rece da se ''motkom tjeramo''. :D
Den, mi imamo rituale...pozitivnog misljenja. Mozda i jesmo sekta, ali pozitivna. :D :D Ma nek' je nama dobro. :D
Jo, takodje, sto se tice ovoga sto si napisala o ''uzajamnoj koristi'', ja imam stav kao ti, i jezim se od tog izraza, ljudi su u nasem zivotu zbog ljubavi, zbog razno-raznih ljubavi, koje se vremenom mijenjaju, uvecavaju, smanjuju, nestaju, sve u zavisnosti od toga sta zelimo.
Sunna, i ja volim ljude. A volim i svoju samocu. Proces punjenjenja i praznjenja energije. :D
E, sad, to sto se ''ne cuju'' neki clanovi, sve teme razlicite ljude podsjete i pokrenu u njemu nesto drugo, a ovdje smo svi slobodni da pricamo o onome sto nam lezi na srcu, a uvijek ce se naci neko kou datom trenutku zna odgovor na nase pitanje, zar ne...ne rece li, Den, da imamo jedni druge ovdje uvijek??? :D :D
Jo, sto s' skromna? Mene sad ne bi ni 200 ''okrpilo''.
Sad, moram ovako javno da kazem nesto, da priznam, da otvorim dusu, i imam tremu. Kad sam tek dosla na forum prije par mjeseci, Ziko, Vi ste me strasno nervirali, ali sad ste mi super. Zakljucila sam da ste bili na nemjerljivo visoj frekvenciji od moje, pa sad kad polako sustizem taj nivo, nema iritiranja zivaca. Jedan prekookeanski pozdrav za Vas. :drugari:
I kad vec spremate te kafice, moze i meni jedna...samo da je jaka. :D
A, Hitheroad, sta ti se to bre desilo?!?! Kakvo je to tuzno lice??? Auuuu. Ima jedna divna pesmica, ne znam sve, ali na kraju kaze (parafraziram): ''uzmi i idi, bogato si platila osmehom.''. Tako da samo jedan smesak je dovoljan. Jer osmijeh ne kosta nista, ali vrijedi bogatstvo.

Uh, raspisah se. Valjda sam rekla nesto pametno. :D
I za kraj, hvala vam svima, sto postojite, sto ste svi do jednog imali udjela da se promijenim, i postanem bolja verzija sebe, i sto mi dajete snage da se i dalje mijenjam, i sto se sada smijem svakog dana. Ljuuuubim vas. :* :* :* :* :* :* :* :drugari: :drugari: :drugari: :zdravica: :zdravica: :zdravica:
User avatar
Zika
Posts: 690
Joined: 19 Aug 2012, 23:17
Location: Kanada
Contact:

Re: Kafić "Dobre vibre"

Post by Zika »

Aurora3
Sad, moram ovako javno da kazem nesto, da priznam, da otvorim dusu, i imam tremu. Kad sam tek dosla na forum prije par mjeseci, Ziko, Vi ste me strasno nervirali, ali sad ste mi super. Zakljucila sam da ste bili na nemjerljivo visoj frekvenciji od moje, pa sad kad polako sustizem taj nivo, nema iritiranja zivaca. Jedan prekookeanski pozdrav za Vas. :drugari:
I kad vec spremate te kafice, moze i meni jedna...samo da je jaka. :D
Nema potrebe za tremu draga moja. Hvala ti na iskrenosti. Nisi prva kojoj sam trenirao zivce :)
Nema problema.
Hvala na pozdravu i golemi pozdrav za tebe. Ako ne maris, mogli bi da izbacimo persiranje.
Priznajem da nisam u potunosti razumeo tvoj stav. Sada, posle nekoliko postova a narocito posle poslednjeg mogu ti reci da si na dobrom putu i da ti ne treba puno do potpunog prosvetljenja.

Kafica ti sledi i bice jaka jer ja kuvam jaku kafu i pijem je bez secera, Samo reci koju vrstu zelis, tursku, Esspreso, filtriranu sa mlekom ili kapucino. :drugari: :zdravica: :ruzha:
image5.gif
image5.gif (55.38 KiB) Viewed 545 times
User avatar
Aurora3
Posts: 141
Joined: 18 Aug 2013, 20:32

Re: Kafić "Dobre vibre"

Post by Aurora3 »

Hvala, Ziko. :D
Ispunjavam zelju, nema vise persiranja, i u zdravlju da popijemo tu jaku kafu... bilo koju...moze ista kao i tebi. :D :drugari:
User avatar
Hitheroad91
Posts: 82
Joined: 10 Mar 2013, 22:34
Location: Beograd

Re: Kafić "Dobre vibre"

Post by Hitheroad91 »

Aurora3,svetlost ljubavi ti saljem :) To je bila sala kad sam stavio tuzan smajli,nisam mislio nista ozbiljno da mi se desilo. :) Cak sta vise,dan mi je prosao super. Zavrsio sam sve sto sam hteo za danas. Druzio se sa ekipom,isao u teretanu,ucio sat vremena(dovoljno!),pojeo sladoled od vanile i spremam se da meditiram sad polako. Jos malo cu biti na kompu pa cu zapaliti svecu,mozda upaliti miris,staviti figuricu Bude na moje duhovno mesto u sobi i onda prepustiti onome sto volim. Onome sto me je i dovelo do ovog foruma. A to je putovanju u sebe. :) Mogu da se pohvalim ovde da mi je dan bio pun zivota. :D
Aurora,ja te vec vidim kao sjajnu zvezdu na zemlji. :)
Sunna i Jo,totalno gotivan razgovor. :) uzivao sam citajuci. Bas tako,nema uzdizanja. Nema igre pobednika i zrtve u smislu ko koga dosadjuje ili ko na koga utice. Samo priblizavanje drugima!
U sustini ovaj forum je mnogo zdrav u glavi pa ne bih nikako rekao da smo mi sekta. :) Ima nas svakakvih. :) Od onih koji su vernici religija do ljudi koji veruju u indigo decu. Od onih koji vole da meditiraju do onih koji zele da kroz meditacije integrisu neke svoje proslosti. Sve i svasta se nalazi na ovom forumu i dosta sam naucio od vas. Hvala vam svima na tome. Denvik,Clan,Jo,Krijesnice,Stalker,Vina,Spoygg,Ziko,Monja,Sarah... <3
User avatar
jovanajovana10
Posts: 362
Joined: 17 Nov 2012, 16:24

Re: Kafić "Dobre vibre"

Post by jovanajovana10 »

Ljudivi :) Ziko, Aurora ma to ja za pocetak 50 e da imam za kaficu i ruckic, naravno da para nikad dosta :)
Hitheroad , hvala tebi ! :)

sve je ok, Zile prica viceve , ostali kafenisu i polemisu ... :) lepa atvosvera ! <3
nije ovde bilo muzike jos od kako je Pozitiva prestala da pise... al' ok .
:** svima !
-Danas je moj srecan dan :) !
-Ovde sam da se menjam na bolje <3 !
http://www.youtube.com/watch?v=UOb0ei-Ej6Q :)
https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/ ... 0543_n.jpg
User avatar
Član 257
Posts: 803
Joined: 25 Oct 2012, 11:30
Contact:

Re: Kafić "Dobre vibre"

Post by Član 257 »

http://www.youtube.com/watch?v=uF5bNOlGpFs

Evo muzike...ovo mi je totalni hit danas. Havajska muzika.
Pozdrav svima kojih nema na forumu i svih koji citaju, a ne komentarisu.
I ja bih da se Aurorina tema prebaci na neko konkretno mesto, a ne da se polemise po kafanama. Osim ako smo je zavrsili.
Ziko vicevi su super.
U vicu sa Mujom koji je kupio zeni kola lepo se vidi da je ZP dosledan i da ne mozes da kontrolises spoljnje aktivnosti. Samo unutrasnje. :D
"Vaše unutrašnje biće vas uvek vodi ka onome šta želite. Ono vas nikada ne štiti od nečeg drugog." Abraham
User avatar
Aurora3
Posts: 141
Joined: 18 Aug 2013, 20:32

Re: Kafić "Dobre vibre"

Post by Aurora3 »

Hetheroad, jaooooooooo :D ''sjajna zvezda na zemlji'' :D U zivotu ne dobih ljepsi kopliment. Hvala ti najljepse! Saljem i ja tebi svjetlost ljubavi! :andjeo:

Tema zavrsena, ja shvatila sta treba. :D

Pice posluzeno, evo i muzike, i da se uziva!
Ljubim vas sve. :* :* :*
User avatar
Hitheroad91
Posts: 82
Joined: 10 Mar 2013, 22:34
Location: Beograd

Re: Kafić "Dobre vibre"

Post by Hitheroad91 »

Posto ova kafana radi non stop , DJ bi trebao imati pune ruke posla onda :) Evo malo muzike iz mog zonfa :) Uzivajte..

http://www.youtube.com/watch?v=KosA5LrEQ8M Sky Wikluh!
PS. Clan,skroz zanimljiva pesma. :) Hahah podsetila me na moje detinjstvo,jer mi keva veruje da sam samo tad slusao kvalitetnu muziku :D posalice,kul pesmica !
Post Reply