Da li je moguće potrošiti pozitivnu energiju?

Danas ti je rođendan? Na čemu si zahvalna? Kako si počela? Predstavi se :)
User avatar
Član 257
Posts: 803
Joined: 25 Oct 2012, 11:30
Contact:

Re: Da li je moguće potrošiti pozitivnu energiju?

Post by Član 257 »

jaspis wrote:sad se sami sklanjaju :) :) :)
Bravo DV
Al ne mogu si pomoci, meni je pala na pamet jedna od onih reklama ono kad bakterije prave tulum pa dode ultra gusti jaki gel a one pocnu vristat i bjezat iz wc-a hahaha
Hahahahaha :rofl: :rofl: :rofl:
"Vaše unutrašnje biće vas uvek vodi ka onome šta želite. Ono vas nikada ne štiti od nečeg drugog." Abraham
Зоран
Posts: 203
Joined: 27 Mar 2013, 15:02

Re: Da li je moguće potrošiti pozitivnu energiju?

Post by Зоран »

Energija se troši ali i obnavlja. I tako stalno teče... Kao reka... Svojim negativnim stavovima mi tu reku uzburkamo, pa naš brod počne da se ljulja na njoj... Sve misli koje nisu negativne su dobre. Kad postanem svestan negativnih misli, oduzimam im energiju i reka ponovo mirno teče. Dakle, vizuelizacija igre "žmurke" mi pala na pamet. Iza svakog ćoška zavirim i samo otkrivam negativne stvari. Što ih više otkrijem, manja šansa da ću ponovo da žmurim... :shok:
User avatar
Noetic Sparkle
Posts: 156
Joined: 09 Oct 2012, 13:26

Re: Da li je moguće potrošiti pozitivnu energiju?

Post by Noetic Sparkle »

Zorane ako mozes nesto vise reci-kako oduzimas energiju negativnim mislima?
NOETIC SPARkLE
Зоран
Posts: 203
Joined: 27 Mar 2013, 15:02

Re: Da li je moguće potrošiti pozitivnu energiju?

Post by Зоран »

Pozdrav, Noetic Sparkle. Negativnu energiju u sebi je dovoljno primetiti u sebi. Samom svesnošću joj se oduzima energija. Vremenom ti trenutci svesnosti postaju veći. Poenta je samo u vežbanju posmatranja sebe i svojih emocija, odakle dolaze, kako se manifestuju, kako utiču na naše ponašanje i razmišljanje, koje asocijacije se javljaju u nama dok se pojavljuje ta zaprljana energija. Postoji samo energija, a negativnost joj mi dodajemo svojim navikama i svime naučenom od našeg rođenja do sada. Dugo je to vremena trajalo da bi se brzo dovelo u red, ali je tako i interesantnije i još, usput, upoznajemo sebe bolje nego ikada. Zato, samo napred i slušaj sebe....:)
User avatar
DenVik
Posts: 870
Joined: 24 Jan 2013, 21:14

Re: Da li je moguće potrošiti pozitivnu energiju?

Post by DenVik »

Ovo se obraćam Taniti, jer je tema njena.
Mislim da smo svi dobili odgovor na ovo pitanje u subotu.
Ljudi, koliko smo napredovali svi, ovde, bukvalno svi, od januara do danas? Zajedno. Pa ne postoje granice onda.
Uvek sam u pravo vreme, na pravom mestu i uspešno činim upravo ono što treba
Ivan Spg
Gradska Čistoća
Posts: 684
Joined: 19 Aug 2012, 19:58
Location: Novi Sad
Contact:

Re: Da li je moguće potrošiti pozitivnu energiju?

Post by Ivan Spg »

Hehehhe tema zaključena ;)
Kućni red - obavezna lektira za sve novajlije pogledajte ovde.
User avatar
tanita
Posts: 162
Joined: 31 Jan 2013, 18:11

Re: Da li je moguće potrošiti pozitivnu energiju?

Post by tanita »

Jeste Den, onaj osećaj od subote je bio najlepši odgovor.:) i što ja volim reći: osećam da, na sreću, nema nazad. :)
Biće izazova, biće lekcija, ali to je sve sastavni deo ,putovanja,. Zaista smo dosta naučili, nešto već i znali, pa samo usmerili
u pravom smeru. i to je bitno isto.
Ono što sam htela reći u subotu, pa se Ivan nadovezao, jeste na temu ,manifestacije, naših zelja. e, kapiram da
kada istinski naučimo biti zahvalni za ono što imamo sad (bez obzira na htenja) , tada ćemo osetiti da nam sreću pričinjavaju tako male stvari, i to je magično. Kada budemo istinski sretni zbog malih stvari, mislim da je to put i osnov ka ispunjenju ostalih ciljeva i zelja. koje će negde i doći onda same po sebi. a mi pri tom već happy zbog ovog što je sad.
I mislim se, gle koliko je nama sreće i ispunjenja donelo tih dva sata druzenja u subotu. fijuuuu, al smo mi bogati ljudi
kad nam tako malo treba. :drugari: :veselica:
Ivan Spg
Gradska Čistoća
Posts: 684
Joined: 19 Aug 2012, 19:58
Location: Novi Sad
Contact:

Re: Da li je moguće potrošiti pozitivnu energiju?

Post by Ivan Spg »

Ekstra si ovo rekla, zaista smo bogati :) hehehe
Kućni red - obavezna lektira za sve novajlije pogledajte ovde.
Post Reply