Kad je Pozitiva ljuta, pardon zahvalna :D

Danas ti je rođendan? Na čemu si zahvalna? Kako si počela? Predstavi se :)
User avatar
jaspis
Posts: 314
Joined: 29 Jan 2013, 20:55

Re: Kad je Pozitiva ljuta, pardon zahvalna :D

Post by jaspis »

Pozitiva, jedva cekam izvjestaj da vidimo jesil dobila tu kafu i kroasan i cvijece i ko zna sta jos u krevet ;)

Ziko, mislim da je najbolje da forumu potpuno podredis svoj bioritam, zamijeni noc za dan, ovako si stalno u nekom zaostatku :P
Mislim nadoknadis ti to ali ipak... XD
Teži visokom jer u duši ti leže skrivene zvijezde. I sanjaj jer snovi predhode svakom cilju.
User avatar
pozitiva
Posts: 406
Joined: 20 Jan 2013, 13:24

Re: Kad je Pozitiva ljuta, pardon zahvalna :D

Post by pozitiva »

E kad ste radoznali :plazim se:
Pa bila je....divna noc
Kazu P...bonus,pax in domus
To je 100% tacno !!! Juhu
E pa Ziko iako kasnis neverovatna si baba Vanga
Tako da bude i maybe baby
I nasa cera je nastala iz prve ;)
12 godina smo se zabavljali i kad smo odlucili napraviti masu ceru,eto ona nama iz prve ;)
Nisam dobila kroasan ali mazenje po glavi i budjenje uz poljubac jesam ;)
E kad je ovakva vibracija ko sinoc ja nemam sta drugo reci joj kako diiivno jutro
Ljubakali smo se kao tek novi zaljubljeni par dok se njegov tata uzurbano spremao,cutke i bez komentara
Juuuuupiiiiiiii
Joj predivnoooo jutroooo
A kad se samo setim pre 5 meseci smo bili pred razvodom a vidie sada.
Ljudovi
Hvala vam
Hvala sto ste uz mene
I sad opet setih sumece ahahaha
Dobro jutro divni ratnici svetlosti
Vooooliiiim vas
Odoh da kupim novu periku pa ma posao
Kuckamo se za nekih sat,ziko kod nas ce biti 10 ujutru nemoj da kasnis ;)
Pisem s fona pa nema toliko smajlija
Inace skacem od srece :)
User avatar
najzad
Posts: 229
Joined: 19 Jan 2013, 17:54

Re: Kad je Pozitiva ljuta, pardon zahvalna :D

Post by najzad »

Zivot je cudo :bravo: a drustvo predivno :drugari: ,niko ti nista vise nauditi ne moze :djavo: jer te cuvamo od svega :svekul: :kul: i volimo te
jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaako :veselica: :veselica: :veselica: :veselica: :veselica:
User avatar
Član 257
Posts: 803
Joined: 25 Oct 2012, 11:30
Contact:

Re: Kad je Pozitiva ljuta, pardon zahvalna :D

Post by Član 257 »

vi ste svi blesavi... hahahaha
"Vaše unutrašnje biće vas uvek vodi ka onome šta želite. Ono vas nikada ne štiti od nečeg drugog." Abraham
User avatar
najzad
Posts: 229
Joined: 19 Jan 2013, 17:54

Re: Kad je Pozitiva ljuta, pardon zahvalna :D

Post by najzad »

Ne mogu da se nagledam ovog lisca :andjeo: i samo cekam sta ce novo da odvali :bravo:.I ja bi avatora ali jos nisam dorasla da sve to i odradim no polako :kul: .

:veselica: :veselica: :veselica: Zapravo sam presrecna i mozda ne spada u ovu rubriku ali eto moram da se pohvalim.Dok sam se u parku setala sa psom i u toku najvece igre i zajednickog opustanja stze mi SMS od sina da su mu urucili diplomu.Vec je odavno diplomirao ali je administracija u Italiji takva da se na to ceka li ceka. :zdravica: :veselica: :veselica: :veselica:

Volim vas sve i morala sam to da podelim sa vama, predivni ljudi. :drugari: :veselica: :veselica: :veselica:
User avatar
sarah
Posts: 495
Joined: 05 Sep 2012, 13:24

Re: Kad je Pozitiva ljuta, pardon zahvalna :D

Post by sarah »

:bravo: :bravo: :bravo: Najzad

Čestitam za diplomu samo da je dobrih vesti aj živeli :zdravica:
User avatar
Član 257
Posts: 803
Joined: 25 Oct 2012, 11:30
Contact:

Re: Kad je Pozitiva ljuta, pardon zahvalna :D

Post by Član 257 »

Čestitam! Nema veze što sa temom nema veze. Važno je da je dobro. :zdravica:
"Vaše unutrašnje biće vas uvek vodi ka onome šta želite. Ono vas nikada ne štiti od nečeg drugog." Abraham
User avatar
najzad
Posts: 229
Joined: 19 Jan 2013, 17:54

Re: Kad je Pozitiva ljuta, pardon zahvalna :D

Post by najzad »

H V A L A :drugari: :andjeo: :andjeo: Sarah i Clanu 257 :zdravica: :zdravica: Da vam samo saopstim da je velika festa na kojoj cete biti samnom svi u mislima kada budem meditirala u sauni,plivala i vezbala u bazenu pa se brckala u termalnim vodama a mozda padne i prvo suncanje,obzirom da se danas i sunce ovde samnom raduje,pa ce otvoriti i spoljne bazene gde sam upravo krenula.Tako ce i telo da uziva a dusa samo sto ne iskoci koliko pozitivne energije prima non stop. :veselica: Ljubm vas i kucamo se uvece ponovo. :veselica:
User avatar
pozitiva
Posts: 406
Joined: 20 Jan 2013, 13:24

Re: Kad je Pozitiva ljuta, pardon zahvalna :D

Post by pozitiva »

Ehej cestitam najzad za diplomu
Ha NaJzAd ta diploma stiiigla
Pa evo da ne odemo od teme
Hvala univerzumu za pokretanje birokratije da radi svoj posao pa stize diploma ,yes!
Nego evo pozitiva malko ljuta...ceo dan ubacujem podatke neke na poslu u komp,oci mi ispale... :totalnolud: :shok:
A sve zbog toga jer je komp pobrljavio i zezno nesto
Al nema veze,zahvalna sam ja na tome
Jer cemo od sad drugavije raditi,yes :)
Toliko od moje ljutine,pardon hehe
Eto nismo otisli od teme :lud:
I Neizmerno sam zahvalna forumu i svima vama jer mi od juce vibracija konstantno na 1004 jupiiiiii
Vazno je da dizemo vibraciju
Nije uopste vazno u kojoj temi :)
Claniceeeeee gde si?
Imas nesto izjaviti za BBC? Hahah
Lubim vas ja odoh da kvarim oci buljenjem u ekran i ukucavanjem.....
Posto sam spavala samo 3 sata proslu noc a ceo dan kuckam mozda se ne druzimo veceras al mozda
Ljudovi voliiiim vaaaaas
Uzivajte u suncanom danu!!!! :) :)
User avatar
pozitiva
Posts: 406
Joined: 20 Jan 2013, 13:24

Re: Kad je Pozitiva ljuta, pardon zahvalna :D

Post by pozitiva »

elem...
hm
subota...
ja pricam o proslosti...svesno osecam a i potvrda odprijateljice, halo ne dopustas svoju dobrobit
ja zastanem...ali vec izgovoreno...vec privuceno...
ups, nedelja kulminacija , zp, na delu
posvadjam se s dragim, i desi se jos jedan nesporazum sa prijateljem...sve krenulo nizbrdo
hopsam , ne ide, principi, ne ide, meni se samo place....
meditiram, ne ide , izbacuje me iz tog stanja...nista ne ide
ja puna ljunje, gorcine, ozlojedjenosti, kritike, krivice, straha...
sve me sastavilo....
juce ponedeljak, prvi radni dan, puce stikla, bus koji inace ide jednom trasom, ne znam ni zbog cega otisao potpuno drugom...ja tako peske do odredista s poluraspadnutom stiklom
:rofl: :rofl: :rofl:
sad mi smesno
hahaha
mogu zamisliti , kako sam izgledala prolaznicima :rofl: :rofl: :rofl:
doduse juce mi nije izgledalo smesno
juce sam htela da vristim, umesto toga, poslusala savet nase drage luiz
i sita se isplakala
posle toga trazim pomoc prijateljica ratnica, pokusavaju da me pridignu, da mi savetima , svojom dobronamernscu i ljubavlju podignu vibraciju, svaka na svoj nacin(ako dobijem dozvou od njih, pomenucu ih, ako ne, znaju one)
Od jedne dobijem ljubav i vic,savet da se ne mucim, i da pustim situaciju :ruzha:
od druge pravni savet i zenski savet , hvala ti sto me podseti na to da dobro razmislim otkud to sve :zdravica: :drugari: :ruzha:
a od trece dobijem predivne reci, savrsene reci, i mali podsetnik: VOLI SEBE, ugodi sebi, ne zaboravi na to, ti si sebi najvaznija
Osetim ljubav, preplavljena ljubavlju, ja resih da otpustim, pustim sve to
i dopustim svoju dobrobit :bravo: :bravo:
POsle svih razgovora, resih da ugodim sebi, i jesam u svakom mogucem momentu
Nastavak dana je bio predivan, po podne sa detetom mirno, harmonicno i lepo, na plesu zadovoljna
a i dragi je uspeo da se na pravi nacin izvini, pokaje i da mi kaze prave stvari i uspeli smo stvoriti dobru komunikaciju, i naci resenje za nas trenuni problem
tako da dragi moji iz stanja ljutnje i ostaloga
sad samo mogu da se zahvalim svih konfliktnim situacijama, koje su se dogodile ovih dana jer su me naucile mnogo cemu, podsetile da nikad ali nikad ne zaboravim na sebe jer ako je meni dobro, bice i drugima(o tome vam Vina govori u najnovijem videu :) hvala Vina)
takdje zelim da se javno zahvalim ratnicama - prijateljicama na neizmernoj pomoci i podrsci
i da se zhvalim svima vama koji ste tu
da se zahvalim sto bi nasa draga DenVIk rekla, mami i tati sajta i foruma
da se zahvalim svima i svemu

posle kise ide sunce
posle noci dan
tako je to
bice jos ovakvih trentaka i ja im se unapred radujem jer cu posle njih biti jos srecnija
i jos ispunjenija
kao sto sam to sad u ovom trenutku
voooooliiiim vaaaaaaaaaaaaaaaaaas :drugari: :drugari: :drugari: :ruzha: :ruzha:
:veselica: :veselica: :veselica: :veselica: :veselica: :veselica: :veselica:
dan je zaista divan, suncan, prelep, uzivajte u njemu a ja odoh da radim :ruzha: :ruzha: :ruzha: :drugari: :drugari: :veselica: :veselica:
Post Reply