Kako 'prepoznati' idealnog partnera?

Odnos, komunikacija, interakcija sa ljudima oko nas. Kako, šta, zašto? Mame, tate, braće, sestre, prijatelji, poznanici, partnerke, partneri, žene, muževi, kolege...
User avatar
Ninica83
Posts: 35
Joined: 24 May 2013, 00:18

Re: Kako 'prepoznati' idealnog partnera?

Post by Ninica83 »

Volim i cenim sebe. Vrsta posla dosta je doprinela tome da se moje davno izgubljeno samopouzdanje vrati, kao i samopostovanje. Dosta sam radila na sebi, mislim da cenim sebe vise nego ikad. Pa je u moj zivot usao neko dobar, stalozen, posten... A taj 'zli' glas eliminisem odmah, ovde i SADA... ! :D
Da imam onoliko dusa koliko nebo ima zvezda, sve bi ih dao Mefistu.
User avatar
Član 257
Posts: 803
Joined: 25 Oct 2012, 11:30
Contact:

Re: Kako 'prepoznati' idealnog partnera?

Post by Član 257 »

Ninice, ako je tako onda(k) no sikiriki. Samo opusteno. I zelim ti sve najbolje!
Jovana, gde god da odeš ostaješ moj mali ljuti, besni, u minus fazi Niče! Oduśevila si me sa racionalno iracionalnom tezom. Osim toga, ako ti se ne pise nemoj. Radi samo ono sto ti prija.
"Vaše unutrašnje biće vas uvek vodi ka onome šta želite. Ono vas nikada ne štiti od nečeg drugog." Abraham
User avatar
Ninica83
Posts: 35
Joined: 24 May 2013, 00:18

Re: Kako 'prepoznati' idealnog partnera?

Post by Ninica83 »

Hvala puno! :D Pisacu kako napredujem(o). :)
Da imam onoliko dusa koliko nebo ima zvezda, sve bi ih dao Mefistu.
User avatar
Ninica83
Posts: 35
Joined: 24 May 2013, 00:18

Re: Kako 'prepoznati' idealnog partnera?

Post by Ninica83 »

Desilo se ono sto sam i ocekivala...prizvala...kako god...
Ja imam veliki problem sa pronalazenjem normalnog i ozbiljnog partnera, imam jako negativne mentalne obrasce koji ocigledno I DALJE egzistiraju zatrpani negde u mracnim dubinama moje podsvesti... Zlostavljana sam psihicki u nekoliko navrata pre dosta godina. Onda su i roditelji uticali na negativnu projekciju veza uopste.
Ako ovo ne resim...imacu problem i dalje... Problem jeste u meni, duboko u sebe NISAM OPROSTILA, ili nisam u potpunosti, nisam pustila od sebe te zle duhove proslosti. Sve to zajedno plus zivotne nedace prouzrokovale su poremecaje koje sam prevazisla SNAGOM svoje VOLJE, i bacila sve za sobom.
Ali ovo jednostavno nece ici jer su te blokade zatrpane i trebam ih maknuti, ali kako? Trebam da se setim losih dogadjaja i ocistim ih, ali kako? Jer bilo ih je mnogo.. Da li bi mi ho'oponopono tehnika pomogla? Da li moram iskopati na povrsinu sve negativne dogadjaje kad su veze u pitanju? I kako to da ucinim?
Hvala na svakom savetu, sugestiji. Evo javlja mi se to osecanje stida...krivice sada, uvek kada se setim svega..
Da imam onoliko dusa koliko nebo ima zvezda, sve bi ih dao Mefistu.
Snežana
Posts: 25
Joined: 29 Nov 2012, 14:05

Re: Kako 'prepoznati' idealnog partnera?

Post by Snežana »

Od srca ti preporučujem hooponopono. Godinama proučavam sve ovo ali tek sada mogu reći da mi je ne svaki dan, nego svaki trenuta savršen.
http://forum.ratnicisvetlosti.com/viewt ... ?f=5&t=128
User avatar
jovanajovana10
Posts: 362
Joined: 17 Nov 2012, 16:24

Re: Kako 'prepoznati' idealnog partnera?

Post by jovanajovana10 »

Ninica83 wrote: Ali ovo jednostavno nece ici jer su te blokade zatrpane i trebam ih maknuti, ali kako? Trebam da se setim losih dogadjaja i ocistim ih, ali kako? Jer bilo ih je mnogo.. Da li bi mi ho'oponopono tehnika pomogla? Da li moram iskopati na povrsinu sve negativne dogadjaje kad su veze u pitanju? I kako to da ucinim?
Jer bilo ih je mnogo.. - lepo kazes , bilo ih je mnogo , kada bi krenila lavinu svega da ''iskopavas'' sta bi se dobodlo ? kako bi se osecala ? sve to odjednom ''odkopavati''
svaka cast ako bi to mogla sve da podneses , ja nebih mogla ...
postepeno , polako ... (sto ti meni govoris bez zurbe :) ) zivot je pred nama ...
vizualizuj partnera koji je sve ono sto zelis i pored njega ces postepeno da ''procvetas'' !
jedno po jedno !
bez zurbe
nadjes se u situaciji suocena sa svojom predrasudom zbog ranijih iskustva - pa je popravis
pa opet se nadjes u drugoj situaciji - prepoznas je i popravis :)
pa se vratis ponovo na prvu - pa je utvrdis :)
i tako iz dana u dan sve ponosnija i srecnija zbog sebe i svog napredka :)

meni je jako puno trebalo da se ocistim od ranijih losih iskustava, i jos uvek se cistim od toga , godinama- mozda tebi treba manje :)
i na najmanji pomak ces biti ponosna na sebe i gurace te dalje
pomak je npr.sto si priznala sebi sve ovo sto si iskucala gore u postu :)
prelepo je imati nekog ko ce te razuveriti od negativnih ubedjenja . Muskarci su divna stvorenja :) to su decaci koji nikada ne odrastu. iskreno placu , govore sa uzbudjenjem (kao deca) i smeju se od srca . oni su isti kao i mi zene i zele isto sto i mi, nipocemu se sem tela ne razlikujemo.kada igraju igraju kao da ih niko ne gleda kada pevaju uglavnom su jako glasni , a kada ti kaze da te voli zaista tako i misli. oni su najveca podrska koju zena moze da ima u zivotu i najveca POKRETACA SNAGA . TAKO IH JA VIDIM.ima ih oko 4 milijardi na zemlji, sto je jako bitno :) - sigurna sam da ces biti srecna sa jednim :)
uz tebe smo :)
samo pozitivno od starta
:*
ja bas suprotno od tebe vise verujem, cenim misljenje , vise postujem muskarce ...verujem da su bolje osobe kao prijatelji ... bolje imam misljenje o muskarcima globalno nego o zenama- ja imam taj mali problemcic , ali suvise je mali da bi mu dala znacaja, sve ce se to izjednaciti :)
-Danas je moj srecan dan :) !
-Ovde sam da se menjam na bolje <3 !
http://www.youtube.com/watch?v=UOb0ei-Ej6Q :)
https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/ ... 0543_n.jpg
User avatar
Dreamcatcher
Posts: 37
Joined: 25 May 2013, 22:00

Re: Kako 'prepoznati' idealnog partnera?

Post by Dreamcatcher »

Jedan zanimljiv ucitelj kaze ovo (i skroz je u pravu):

How to Know She's/He's The One
http://www.youtube.com/watch?v=xr3H7U0z ... fHUUwnwSi1
...The Way Flows In You...
User avatar
jovanajovana10
Posts: 362
Joined: 17 Nov 2012, 16:24

Re: Kako 'prepoznati' idealnog partnera?

Post by jovanajovana10 »

E , nasla sam formulu , koja ce demistifikovati ovu temu potpuno
:) :D
totalni pronalazak koji ce mozda promeniti vas zivot :D
na proracunima su radili najveci svetski matematicari, a sam Tesla je najpre postavio teoriju.
primeceni su i na Da Vincijevim slikama iz 1490-1500 godine .
Testirano na 143 zena, nema kontraefekata ,nema nezeljenih dejstava.
pre upotrebe obratite se maticaru u najblizoj opstini .
https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/ ... 9975_n.jpg
:****
-Danas je moj srecan dan :) !
-Ovde sam da se menjam na bolje <3 !
http://www.youtube.com/watch?v=UOb0ei-Ej6Q :)
https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/ ... 0543_n.jpg
User avatar
Član 257
Posts: 803
Joined: 25 Oct 2012, 11:30
Contact:

Re: Kako 'prepoznati' idealnog partnera?

Post by Član 257 »

Moj idealni ima 40 godina, zna 40 jela i sve ostalo je 40... :rofl:
"Vaše unutrašnje biće vas uvek vodi ka onome šta želite. Ono vas nikada ne štiti od nečeg drugog." Abraham
User avatar
DenVik
Posts: 870
Joined: 24 Jan 2013, 21:14

Re: Kako 'prepoznati' idealnog partnera?

Post by DenVik »

:lol:
Ostajem na 33 ( zahvalna na tome svaki dan)
Uvek sam u pravo vreme, na pravom mestu i uspešno činim upravo ono što treba
Post Reply