bolje biti u losem drustvu nego sam

Odnos, komunikacija, interakcija sa ljudima oko nas. Kako, šta, zašto? Mame, tate, braće, sestre, prijatelji, poznanici, partnerke, partneri, žene, muževi, kolege...
Зоран
Posts: 203
Joined: 27 Mar 2013, 15:02

Re: bolje biti u losem drustvu nego sam

Post by Зоран »

Hvala i tebi, Jovana... Sami ništa ne možemo naučiti, ali smo zato svi na tajnom zadatku da jedni drugima pomažemo u tome, često i nesvesni te uloge. :) :zdravica:
User avatar
Stalker
Posts: 100
Joined: 04 Jun 2013, 15:37

Re: bolje biti u losem drustvu nego sam

Post by Stalker »

jovanajovana10 wrote:auuuuuuuuuuuu Stalkeru ala si ti imao losa iskustva...
''kako je unutra tako je i vani ''
Bio sam baraba :D
Zaista su svi iz mog društva bili kreteni. A sve koje sam dodatno upoznao su takođe bili kreteni i barabe. Kružila je misao da smo neke važne face i da su naše ideje svrhe da postanemo legende :D
Ustvari kružilo je licemerje i proračunatost za svoje potrebe - sebičnost. Nisam nikada video slobodnog i pravičnog čoveka. Svako gleda prvo sebe kroz uputsva o životu koje je dobio od onih koji su mu pričali kako se treba živeti.
Loše smo živeli. Nismo nikad imali para za piće, već smo stajali ispred kafića kao majmuni :lud: . Pa onda droga. Svađe i tuče. Zipanje. Razbojništva.

Ma sve je za čoveka dok se ne probudi i počne da traga za sobom i prepozna svoja prepuštanja zbog slabosti i opsesija.
Iako je lep život, vrlo je komplikovan. Čini mi se da sam se spustio u paklu samo da bih došao do razumevanja...da razumem šta ne valja a šta valja.
Ratnikov put je harmonija - harmonija radnji i odluka.
User avatar
jovanajovana10
Posts: 362
Joined: 17 Nov 2012, 16:24

Re: bolje biti u losem drustvu nego sam

Post by jovanajovana10 »

eto vidis , kako sve ima smisla i sve se desava za neko vise dobro ...
drago mi je da si sada zadovoljan sobom :) :*
-Danas je moj srecan dan :) !
-Ovde sam da se menjam na bolje <3 !
http://www.youtube.com/watch?v=UOb0ei-Ej6Q :)
https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/ ... 0543_n.jpg
Post Reply