Razumevanje okoline za pozitivan stav prema životu

Odnos, komunikacija, interakcija sa ljudima oko nas. Kako, šta, zašto? Mame, tate, braće, sestre, prijatelji, poznanici, partnerke, partneri, žene, muževi, kolege...
User avatar
123
Posts: 12
Joined: 19 Feb 2013, 23:08

Re: Razumevanje okoline za pozitivan stav prema životu

Post by 123 »

POZITIVAA
Nema na cemuuuu :)
Draga mojaa :*********************
:aloalo: za tebe sveee <3333333333333333333333

ljubimmmmmmmmm
:drugari:
“Moja podsvest pronalazi puteve za realizaciju mojih zelja i od ovog trenutka one se materijalizuju u stvarnosti,onim redosledom koji je najbolji za mene”

http://www.youtube.com/watch?v=H9y53tm5l1s
User avatar
isidora28
Posts: 34
Joined: 10 Aug 2013, 15:25

Re: Razumevanje okoline za pozitivan stav prema životu

Post by isidora28 »

Ne znam koliko cete se sloziti sa mnom ali iznecu svoje vidjenje stvari. U onom periodu zivota dok radimo negativne afirmacije odnosno zivimo nsvesno ( ja to zovem " period pre promene" ) tada najverovatnije privlacimo lose stvari u svoj zivot. Samim tim da nismo zadovoljni privlacimo i odnose sa ljudima kojima necemo biti zahvalni kada pocnemo da prihvatamo sebe. Smatram da dok smo negativni ne mozemo privuci neke dobre odnose i prijatelje. Ali kada se menjamo mi radimo na sebi, gledamo drugacije na sebe i samim tim na druge. Tada se desava da se neka prijateljstva zavrse a mi se pitamo sta to pogresno radimo i krivimo sebe. Ustvari, tu mozemo viditi zakon " eliminacije"...menjamo se mi iznutra, menja se sve oko nas. I tako ce se veze koje su bile lose po nas jednostavno zavrsiti. Naravno, svakom pozitivcu godi kada ga neko podrzava i razume ono sto on radi. :kul: ;)
LIFE IS MUCH LARGER THAN BIRTH AND DEATH, FAILURE AND SUCCESS. YOU ARE THE UNBLEMISHED, PURE, ETERNAL SELF. KNOWING THIS, YOU WILL WALK LIKE A KING!
User avatar
jovanajovana10
Posts: 362
Joined: 17 Nov 2012, 16:24

Re: Razumevanje okoline za pozitivan stav prema životu

Post by jovanajovana10 »

Isidora , slazem se i upravo prolazim kroz sve to ...
sto me malo raduje malo rastuzuje ali kako god -idemo dalje :) tako i treba i super je to <3
:* :* :*
-Danas je moj srecan dan :) !
-Ovde sam da se menjam na bolje <3 !
http://www.youtube.com/watch?v=UOb0ei-Ej6Q :)
https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/ ... 0543_n.jpg
User avatar
Član 257
Posts: 803
Joined: 25 Oct 2012, 11:30
Contact:

Re: Razumevanje okoline za pozitivan stav prema životu

Post by Član 257 »

Ja se potpuno slazem sa isidorom28. Meni se, bar, tako i desavalo...kad promenim vibraciju menjaju se i ljudi koje sam prethodno privukla, a ne slazu se vise sa tim...
"Vaše unutrašnje biće vas uvek vodi ka onome šta želite. Ono vas nikada ne štiti od nečeg drugog." Abraham
User avatar
jovanajovana10
Posts: 362
Joined: 17 Nov 2012, 16:24

Re: Razumevanje okoline za pozitivan stav prema životu

Post by jovanajovana10 »

http://www.youtube.com/watch?v=rxf96NUynv0 Zdravko Colic - Glavo Luda

:))))))))))))
''... ko ne zeli da se menja vole ga iz sazaljenja ..;)''

slusajte pesmu vas dve ... :D :* :* :* <3
ja bih je pevala svaki put kada naidjem na nekog ko nema razumevanja za pozitivan stav prema zivotu :)))
mada u sustini ''slican se slicnom raduje '' ;) :***
-Danas je moj srecan dan :) !
-Ovde sam da se menjam na bolje <3 !
http://www.youtube.com/watch?v=UOb0ei-Ej6Q :)
https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/ ... 0543_n.jpg
saturn
Posts: 4
Joined: 10 Aug 2013, 18:12

Re: Razumevanje okoline za pozitivan stav prema životu

Post by saturn »

Moram da podelim sa vama ovaj divan običan dan! Ništa se posebno nije desilo ali sam sinoć zadala sebi neke zadatke za danas.Neke nisam ispunila,ali se zbog toga ne osećam loše.Stigla mi je pogrešna pošiljka,telefon u ruke,rešena stvar.Zovem sestru koja mi se javi najarogantnije što ume,ali umesto da mislim da li je ta loša energija okrenuta ka meni i zašto ,ja joj lepo odnesem kolače. :lol: I sve je tako lepo,sunce,nebo,lubenica,omiljena serija,moje divno pseto usvojeno koje obožava lubenicu :lol: U svakom trenu pomislim kako sam sretna i zahvalim se univerzumu.Samo zato jer držim stvari pod kontrolom,jer sam svesna da sam ja akcija,jer sam u ovom trenutku sada,sve je nekako lepo i lako. :) eto to sam samo htela da vam kažem.
User avatar
isidora28
Posts: 34
Joined: 10 Aug 2013, 15:25

Re: Razumevanje okoline za pozitivan stav prema životu

Post by isidora28 »

Potpuno se slazem...nesto mi se desilo malopre, i ne znam sta bih trebala da uradim. Postoji jedna osoba koja mi je nanela bol koji me je naterao da se promenim..to su one lose situacije u zivot. Ali sada mi se javlja toliko jak osecaj da bih trebala da je pozovem ili da joj posaljem poruku. Ne znam da li bih pogresila ako bih tako postupila, zato sto ne pricamo vec sigurno 8 meseci, a osecaj mi kaze da je pozovem. Sta da radim?
LIFE IS MUCH LARGER THAN BIRTH AND DEATH, FAILURE AND SUCCESS. YOU ARE THE UNBLEMISHED, PURE, ETERNAL SELF. KNOWING THIS, YOU WILL WALK LIKE A KING!
User avatar
isidora28
Posts: 34
Joined: 10 Aug 2013, 15:25

Re: Razumevanje okoline za pozitivan stav prema životu

Post by isidora28 »

Dragi moji, izgleda da je osecaj nestao. Lekcija za mene je:" Proslost nema nikakvu moc nada mnom, oslobodi je se."...Naucicu da ostavim proslost za sobom, to je moj sadasnji zadatak.

Ja bih da predjem na ono sto je tema. Da, mislim da se sve menja pa i ljudi oko nas. To je logicno. Kako moze d aopstane onaj ko ti misli lose u tvojoj blizini, ako si ti usresredjen na ljude koji ti misle dobro. Zar ne? ;)

Draga Saturn, takvih situacija ce da bude sve dok ne naucis da drugacije gledas na njih. Na ljude koji ti salju vibraciju besa gledaj kao na uplasenu decu koja na taj nacin ispoljavaju svoje potpuno nezadovoljstvo. Drago mi je da si tako postupila, Bravo za tebe!! :bravo: Nadam se da neces posustati i da ces jos raditi na tome. Divna si,zaista!
Ljubim vas sve!
PS: Jovana- pesma kida! :zdravica:
LIFE IS MUCH LARGER THAN BIRTH AND DEATH, FAILURE AND SUCCESS. YOU ARE THE UNBLEMISHED, PURE, ETERNAL SELF. KNOWING THIS, YOU WILL WALK LIKE A KING!
User avatar
DenVik
Posts: 870
Joined: 24 Jan 2013, 21:14

Re: Razumevanje okoline za pozitivan stav prema životu

Post by DenVik »

Isidora, moje misljenje je da je bas u redu reci osobi u lice da si joj oprostila( kao i sebi)
naravno, neces joj reci" Znas, oprostila sam ti ", vec ces se setiti neke lepe zgode, situacije koja je bila zanimljiva za obe strane i mozda reci " malo sad vidim drugacije neke stvari i to je uredu, znam da svi mi dajemo najbolje od sebe u svakom trenutku"
Jer sve je u redu sto se desava. da nije bilo te boli tada, ti ne bi bila sad i ovde sa budnima :mig: .
I zahvali se toj osobi na svemu i reci joj "Hvala ti", njeno bice ce te cuti na pravi nacin, kako i treba.

Saturn, to je to, to je taj osecaj, biti srecan bez odredjenog razloga. Zelim ti ( i svima nama) sve vise takvih osecaja.
Uvek sam u pravo vreme, na pravom mestu i uspešno činim upravo ono što treba
User avatar
ratnica svjetlosti
Posts: 31
Joined: 01 Sep 2013, 08:09
Location: SAD
Contact:

Re: Razumevanje okoline za pozitivan stav prema životu

Post by ratnica svjetlosti »

Spoygg wrote: ...Zanima me da li su vam prijatelji zaista prijatelji ako osuđuju vaš način života?
Zanima me da li vam je potrebno da vas neko potpuno prihvati i razuma da biste mogli da budete "dobri" s njim?
Da li vam je potrebno da svi vaši prijatelji rade sve onako kako se vama sviđa?...
Odgovor na sva tri pitanja je NE.
Da bi nekoga smatrala prijateljom, potrebno je da me prihvati onakvu kakva sam. Ne mora me razumjeti, ne mora se slagati sa mnom.
Kad nekoga iskreno volimo, tolerisemo njihov nacin zivota i razlike... Sve dok ne dovode svoj zivot u opasnost.
Zika wrote: Što god ste vise prosvetljeni sve ćete manje imati negativnih ljudi oko sebe pa čak ni jednog. Oni jednostavno ne mogu da podnesu Svetlost i izbegavać vas a novi pozitivni i prosveceni ljudi će vam se pridružiti.
Ova istina bi trebala biti vidljiva svim osobama koje posjete forum. Negativne osobe se ne mogu boriti sa svjetlosti. Kako se boriti protiv nekoga ko zraci ljubavlju i pozitivnom energijom?
Ja jos nisam dostigla stanje prosvjetljenosti, pa mi ponekad zaluta neka negativna osoba u zivot. Zahvalna sam za takve osobe. Oni mi daju priliku da iztrazujem nove nacine da se ogradim od negativnosti i izlijecim sumjnje u sebi.
Najnoviji nacin da se "odbranim" od negativnosti je: Kazem osobi koja siri negativnost da je volim i osjecam ljubav u tom trenutku. :ruzha:
Post Reply