POKVAREN TV

Moć misil, kako misliti pozitivno, kako izgraditi zdrav stav, sumnja, ljubav, ljubav prema sebi, zahvalnost
User avatar
sarah
Posts: 495
Joined: 05 Sep 2012, 13:24

Re: POKVAREN TV

Post by sarah »

Sećam se pre jedno sedam godina nije bilo stvari koja je mogla da me digne i rasplamsa istinsku radost u meni, svuda sam videla samo potvrde toga kako je svet loš, kako su ljudi loši, kako sve ide u propast...Bila sam anestezirana i istina je da mi je u tome najviše pomagao tv, a od filmova sam gledala samo horore, trilere i drame sa primesama horora :lud:
Imala sam taj neki intelektualni bunt, i potrebu da budem dobro obaveštena da bih u svakom trenu mogla poentirati u kakvom mraku živimo :oops:
Kada je čovek Dole ništa ga ne može podići od spolja i to jeste istina...Ali istina je i Ta, da kada sam počela da se vraćam sebi i da otkrivam svoje zablude,videla sam da nema ništa u lošeg u spoljnom svetu već da ga isključivo mi činimo takvim.
Kada sam oslobodila svetlost u sebi ona je odagnala svaku tamu, kada sam počela da posmatram svet iz čiste pozitive, negativnost je nestala,i ja jednostavno više nisam videla. I ako jesu oko nas vampiri koji isisavaju energiju, Mi smo jači od njih, od mene ne može ništa dobiti jer mi ne postojimo u istom svetu...Isto kao što, kada je čovek dole ne može ga nikakav spoljni uticaj podići gore(osim sebe samog), tako isto kada je u uzdizanju, on je se već izdigao iznad tog nečeg lošeg, i to ga ne može spustiti ili mu isisati energiju....
Isto kao što ne možemo isključiti spoljašni svet na poslu, i na ulici, po meni ne vredi mnogo ni isključiti tv(jer sve su to isti šabloni, najbolje je ne primati ih i ne poistovećivati se jer tu nastaje obaranje vibracije), ali zaista verujem da može da pomogne u učenju ignorisanja inputiranja loših pomisli, to Da. :svekul:
User avatar
DenVik
Posts: 870
Joined: 24 Jan 2013, 21:14

Re: POKVAREN TV

Post by DenVik »

Bravo, Sarah.
Slazem se, kad dignem svoju vibraciju( ne mora to biti uvek 104mhz :mig: )svet oko mene je drugaciji, onakav kakav jeste.
I nije mi vazno ko sta prica oko mene, da li je tv negde ukljucen ili ne, ja sam u svom filmu sopstvenog zivota. Tek ovih dana uvidjam tako evidentne kontraste koje sam sama odabrala i sta reci,osim hvala.Sve ovo ovako je trebalo biti da bi bilo ovo sto jeste :D
Uvek sam u pravo vreme, na pravom mestu i uspešno činim upravo ono što treba
User avatar
sarah
Posts: 495
Joined: 05 Sep 2012, 13:24

Re: POKVAREN TV

Post by sarah »

Tako je DenVik :bravo: Kada sami režiramo taj svoj film, onda i gledamo projekciju koja je u skladu samo sa onim što želimo da vidimo :D
User avatar
DenVik
Posts: 870
Joined: 24 Jan 2013, 21:14

Re: POKVAREN TV

Post by DenVik »

Sarah, super ti je Avatar, volim te zivotinje, divlje i opasne( ne znam sta bih uradila uzivo da ih vidim, ali o tome u drugoj temi :pardon: )i prelepe i divne.
Ja nekako ovih dana svoj film osecam svakom svojom porom...mislim da je vreme da budem jos detaljnija :ludiranje:
Uvek sam u pravo vreme, na pravom mestu i uspešno činim upravo ono što treba
User avatar
sarah
Posts: 495
Joined: 05 Sep 2012, 13:24

Re: POKVAREN TV

Post by sarah »

Hvala DenVik, ja volim životinje, ali divlje mačke posebno, dugo već imam jednog žutog mačora Žiku Žileta :P i fascinirana sam tim divnim bićima...ona su majstori dobrih vibracija i s njima je uvek veselica :veselica:
User avatar
jovanajovana10
Posts: 362
Joined: 17 Nov 2012, 16:24

Re: POKVAREN TV

Post by jovanajovana10 »

meni je ova tema mno znacila da otkrijem koliko sam ja »gluva« za stvari koje me ne zanimaju
nije samo stvar u tw programu
nego i u zivotu

ne mozemo se izolovati od sveta i ljudi
to bi znacilo da necu izaci na ulicu da srecem razne ljude nego cu sedeti kuci i pozivati koga ja hocu
isto je
necu imati tw i nasumicno birati kanal nego cu na kmpjuteru da biram sta cu da gledam

po meni je cak i tw vezba da se ponasam u zivotu u ciljuda svuda ODRZIM svoju vibraciju
(na svadbama,slavama,poslu,sahranama... raznih skupova razlicitih ljudi -ja se od toga ne bojim )
nekada ce se desiti da cujem nesto sto ne zelim
sto mi se ne svidja
sto ne podrzavam
sto mi- "spusta vibraciju"
haha meni da spusti vibraciju tudj problem,zasto?
ali ja cu sigurno nekada cuti neku losu vest ...
to ce nekada i biti tesko jer ce se neko nadrezen ili meni drag obratiti meni direkto
sigurna sam da hoce-nismo svi na istoj vibraciji
a i da jesmo ljudi smo,nismo svemoguci,doci ce do sukoba nekada,do nesporazuma ,do bolesti bliznjih ...sve ono sto spusta vibraciju!
tada moramo biti i »gluvi« i »jaki«
i moramo nauciti da nikada,bez obzira na okolnosti (tw programa :-)) ne dodje do pada vibracije,da je odrzimo na istom nivou
nece uvek biti "program" u zivotu koji mi hocemo da gledamo
bice prepreka i novih ciljeva-jer to je znak napredka


tako da bolje da u vezbam sa twom da cujem ono sto meni odgovara,da ojacam na neke komentare,da ne reagujem na njih...da imam moc izboga
da privucem ono sto zelim da vidim
da cujem losu vest i da me ne pogodi
... nego da vezbam i eksperimentisem sa svojim zivotom i zivim ljudima
:-*:-*:-*:-*
-Danas je moj srecan dan :) !
-Ovde sam da se menjam na bolje <3 !
http://www.youtube.com/watch?v=UOb0ei-Ej6Q :)
https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/ ... 0543_n.jpg
User avatar
DenVik
Posts: 870
Joined: 24 Jan 2013, 21:14

Re: POKVAREN TV

Post by DenVik »

Jo, slazem se sa svkom tvojom reci.
Uvek sam u pravo vreme, na pravom mestu i uspešno činim upravo ono što treba
User avatar
sarah
Posts: 495
Joined: 05 Sep 2012, 13:24

Re: POKVAREN TV

Post by sarah »

Draga Jovana, slažem se sa tim da su tek kroz izazove vidljivi naši otpri, jer ti kad ih osvestiš možeš da ih i reprogramiraš, i to je odlična svakodnevna vežba :svekul:
Svi smo mi na putu vraćanja sebi, nekome je lakše da se izoluje, nekome da se maksimalno uključi, nekome da apstinira, svako ima svoje izazove :totalnolud: I svako ima svoje oaze mira i spokoja :andjeo: Ali je najbitnije, da mi biramo da li će nešto od spolja uticati na nas, ili ne :kul:



Hehe i moram dodati da su mi prelepe sve ove divlje živuljke na avatarima :lol:
User avatar
jovanajovana10
Posts: 362
Joined: 17 Nov 2012, 16:24

Re: POKVAREN TV

Post by jovanajovana10 »

hahaha sarah,
uskoro cemo se zvati »zivotinjsko carstvo« :-) a ne »ratnici svetlosti«

YU grupa - cudna suma :veselica: :veselica: :veselica:
http://www.youtube.com/watch?v=kjFWFE-8dfA
:-*:-*:-*

a do tada ...posto smo ratnici,izboricemo se sa tom okrutnom spravom tehnologije sa kojom vodimo rat sire poznata kao tw :-D
svako na svoj nacin ;-)
rat u toku,nema povlacenja :-)

ja sam tvrdoglavi namcor samo koji nece da ga iskjuci
jedna obicna mala kutija sa sarenim bojama , ima mnogo gorih zveri od nje ;-)

:-*:-*:-* moju DenVik,hvala ti!
-Danas je moj srecan dan :) !
-Ovde sam da se menjam na bolje <3 !
http://www.youtube.com/watch?v=UOb0ei-Ej6Q :)
https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/ ... 0543_n.jpg
User avatar
sarah
Posts: 495
Joined: 05 Sep 2012, 13:24

Re: POKVAREN TV

Post by sarah »

Hahaaa ratnici svetlosti i njihovi alter ego životinjski avatari :drugari:
Post Reply