Kafić "Dobre vibre"

Danas ti je rođendan? Na čemu si zahvalna? Kako si počela? Predstavi se :)
User avatar
najzad
Posts: 229
Joined: 19 Jan 2013, 17:54

Re: Kafić (ex. Dobro jutro, dobar dan, laku noć i lepi snovi

Post by najzad »

Dragi nas Spoygg,
ne bih da ti kvarim raspolozenje, kad navrnes :zdravica: ali mislim da dok ne dodje do vecih nesporazuma da bi bilo dobro da se u prijavama nikova uvrsti latinica,cirilicu nema svako ni na testaturi, kao ja na primer pa dolazi do zabune i u glavi. :djavo: :kul: :veselica:
Ivan Spg
Gradska Čistoća
Posts: 684
Joined: 19 Aug 2012, 19:58
Location: Novi Sad
Contact:

Re: Kafić (ex. Dobro jutro, dobar dan, laku noć i lepi snovi

Post by Ivan Spg »

Hm ćirilični zoran nam je izuzetak, svakako jedino dozvoljeno pismo na forumu otkad je postavljen kućni red je latinica tako da neće biti novih ćiriličnih nikova, što se tiče zorana (množina) moraćete da obratite pažnju koji je koji :)
Kućni red - obavezna lektira za sve novajlije pogledajte ovde.
User avatar
sarah
Posts: 495
Joined: 05 Sep 2012, 13:24

Re: Kafić (ex. Dobro jutro, dobar dan, laku noć i lepi snovi

Post by sarah »

Dobar dan dragi moji :) Hoću da vam kažem da sam imala divan vikend i da sam bila kuma na jednom venčanju, i da sam se veselila samo tako :veselica:
Sad me malo bole noge zbog štiklica koje nisam navikla da nosim, ali vredelo je :svekul:
I zbog svega gore navedenog ja bi jednu ceđenu pomorandzu ako ko hoće cediti :lol:
User avatar
najzad
Posts: 229
Joined: 19 Jan 2013, 17:54

Re: Kafić (ex. Dobro jutro, dobar dan, laku noć i lepi snovi

Post by najzad »

Kum -ica nije dugme :bravo: Noge ce brzo da prodju i evo od mene dupla doza sokica da nam se povratis i osvezis sto pre :zdravica:

Spoygg, hvala :andjeo: :bravo: na brzini. Sad mi je laknulo i rascistila sam, jer su mi se vrzmale kojekakve misli : nikako mi nije islo u glavu..,osetila sam da nesto skripi, kada mi je Den otkrila,(da i ona mesa zorane) ja sam se obradovala i oprostila sebi negativne privremene dileme i zakljucke o meni dobro znanom, cirilicnom Zoranu, nisam zbog toga ni komenterisala na temi "pitanja",bila sam posmatrac i sad sam vam svima zahvalna i tako se uci a sve je dobro kad se dobro svrsi :drugari: :kul:

:veselica: :veselica: :veselica: :veselica: :veselica: :veselica: :veselica: :veselica: :veselica: :veselica: :veselica:
User avatar
sarah
Posts: 495
Joined: 05 Sep 2012, 13:24

Re: Kafić (ex. Dobro jutro, dobar dan, laku noć i lepi snovi

Post by sarah »

Najzad hvala ti za sokić Hihiiii kakvo osveženje :)
User avatar
pozitiva
Posts: 406
Joined: 20 Jan 2013, 13:24

Re: Kafić (ex. Dobro jutro, dobar dan, laku noć i lepi snovi

Post by pozitiva »

Dobar dan svima u nasoj kafanici ( i onima koji svrate a nista ne kazu ;) )
Recite slobodno,ne ujedamo,jest da je tu zivotinjsko carstvo al nismo jos do sadnikog ujeli ;) doduse jasam trenutno priroda ;) a bila sam maca ;)
Jaoj tanita divan opis den- za sankom ahaha,lupa recke ko ne radisvoj posao hihihi ;)
Sarah kumice cestitama za nogice evo saljem reiki u vidu smajlica ( hihihih) :veselica: :veselica: :veselica: :veselica:
I ja sam imala predivan vikend
Hopsala i ocekivala sve najbolje i slala ljubav i usrecila meni drage ljude,srce mi je puno :) :)
I nisam ocekivala al uzvratila mi se stostruko ljubav
Ljubav cini cuda
Zato i ovog momenta svima saljem ljubav
Jer ja sam ljubav
Ja sam ljubav
Ja sam ljubav
I zato da ponovim moju mantricu,moje principe i mojsadasnji nacin zivota:
Ja sam ljubav i zato se
Ja radujem svemu
Ja sam ljubav i zato sam ja zahvalna za sve
Ja sam ljubav i zato ja ocekujem samo ono najbolje
Ja sam ljubavi zato ja radim posveceno u svakom segmentu mog zivota
Ja sam ljubav i zato sam ja ljubazna i dobonamerna prema svima
Ja sam ljubav,osecam ovu ljubav i radost i delim je sa vama :) :) :veselica: :veselica:
User avatar
Član 257
Posts: 803
Joined: 25 Oct 2012, 11:30
Contact:

Re: Kafić (ex. Dobro jutro, dobar dan, laku noć i lepi snovi

Post by Član 257 »

...boje se stapaju,forme se otapaju,sve što postoji nestaje i sve čega nema jeste. Život mi postaje Dalijeva slika. Vreme je tu,ali nije bitno. Misli su mi u nekoj drugoj dimenziji,tamo beže sa nastave i ližu šećernu vunu,oblaci se upinju da dodirnu moje tabane, i ja sam kod kuće,napokon... od svega osećam samo strujanje nečeg kroz vene... njen glas... Celine Dion- moja prečica do vrtloga (pesma Open arms,live at Cesar's palace,Las Vegas)
"Vaše unutrašnje biće vas uvek vodi ka onome šta želite. Ono vas nikada ne štiti od nečeg drugog." Abraham
User avatar
najzad
Posts: 229
Joined: 19 Jan 2013, 17:54

Re: Kafić (ex. Dobro jutro, dobar dan, laku noć i lepi snovi

Post by najzad »

Dragi moji forumasi,
vec sam se mislila gde mi je partner, :drugari: nas dragi Zika, i naletim eto prva na vest, na temi " pitanja za Vinu i Ivana".
Obzirom da se ovde vise navraca i u nadi da se sto pre udruzimo i meditiramo zajedno i budemo s njim u mislima, prenosim (dati tekst da vas sve obavestim)

Ziko volimo te Jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaako i zelimo ti sve naaaaaaajbolje. :ruzha:
User avatar
DenVik
Posts: 870
Joined: 24 Jan 2013, 21:14

Re: Kafić (ex. Dobro jutro, dobar dan, laku noć i lepi snovi

Post by DenVik »

Ziko, sta god da odlucis, uz tebe sam..mi smo ratnici Svetlosti i znamo da sve mozemo, dok to hocemo.
Volim tvoje textove i tvoj humor i tvoju energiju.
I da, hocu kompletan raport iz tog hotela, a ovde cu ti pisati da si na godisnjem odmoru( da ti ne smanje platu na 60%) :mig:
poljubac za Ziku i jedna :ruzha: ( ne brinem ja za tebe)
Uvek sam u pravo vreme, na pravom mestu i uspešno činim upravo ono što treba
Krijesnica

Re: Kafić (ex. Dobro jutro, dobar dan, laku noć i lepi snovi

Post by Krijesnica »

DenVik wrote: Gde su nam ljudi i ljudice? Dje ta Krijesnica, da nam malo vrsi degustaciju pica( znam ja, ti malo meditacija, malo cakracija, a kolko vidim malo, malo pa ups, sorry, ja se zapih ( vode) na nekom skupu, pa ups eto opet bila na zurci, pa ups opet...) dobro, mladost je to, secam se :mig: sve je :svekul:
Hahahaha, dojavila mi jedna ptičica da si me spomenula, pa reko da se javim :D

Krijesnica je prestala sa žurkama, to se samo zaredalo par rođendana, sada apstiniram od takvih stvari, organizam se mora regenerirati :totalnolud:

Ovih dana malo manje tipkam po forumu, a više vas čitam, razlog je taj što nekad naprosto nemam što reći, svi ste jako pametni i pozitivni, slažem se s većinom onoga što pišete pa se nemam potrebu dodatno izjašnjavati :D Ali tu sam cijelo vrijeme, ne prođe dan da vas ne obiđem <3

Želim vam lijepu i ugodnu večer, uživam u vašim pozitivnim mislima i Volim Vas do neba :****
Post Reply