POKVAREN TV

Moć misil, kako misliti pozitivno, kako izgraditi zdrav stav, sumnja, ljubav, ljubav prema sebi, zahvalnost
User avatar
DenVik
Posts: 870
Joined: 24 Jan 2013, 21:14

Re: POKVAREN TV

Post by DenVik »

Opet sam nesto propustila??
Naravucenije, opet, ne kenj....( knjizevno se izrazavati)o problemima na drugim temama, udri brigu na veselje. I da,na ovom forumu nikad nisi sam, sto je najdivnije od svega. :drugari:
Uvek sam u pravo vreme, na pravom mestu i uspešno činim upravo ono što treba
User avatar
pozitiva
Posts: 406
Joined: 20 Jan 2013, 13:24

Re: POKVAREN TV

Post by pozitiva »

Član 257 wrote:Ne gledam tv već tri godine. Stoji u garaži,lep,samsung-ako ga neko želi neka se javi. Nisam mogla da ga poklonim nekom jer svi već imaju po dva-tri. Ranije sam smatrala da to nije toliko strašno,sada podvlačim svaku Vininu reč. Taj tv je atak na mozak,loša vibracija,osećam ga kao vrstu nasilja nad mojim umom i dušom. Volim da odlučim šta mi se gleda, odgledam trejler pa na torent. Ili preporukom. Kome crkne tv tog je Bog pogled'o!

hahaha, sad i da mi nudis i dva ne bih ti uzela pa i da mi platis, hahahaha :lol: :lol: :rofl:
u kuci imamo dva jedan u dnevnoj i jedan u nasoj sobi gde se gledju crtani ili slusa muzika sa dvd-a jer laptop retko ukljucujemo preko dana zbog cere da se ne navadi, radije se igramo sa njom, pokadkad pogleda neki lepi crtani :)
a u dnevnoj se gledaju jaoj zalopojke exploziva i turske i indijske serije.... :ludiranje: :ludiranje: :ludiranje: majko moja.... :budala: sva sreca pa je to u po podnevnim i vecernjim casovima kad sam ja i moj dragi sa detetom pa nije prisutna u dnevnoj ,da joj tako maloj ne zagadjujemo dusu i mozak....
inace potisujem svaku tvoju i Vininu rec za atak na mozak, losu vibraciju, nasilje i dodala bih zaglupljivanje i otupljivanje mozga :budala: :budala: :budala:
a slozila bih se i sa jovancicom da treba da se izborimo sa tom kutijicom i izignorisemo losu vibraciju... ali ipak nesvesno i podsvesno ona radi nama to sto radi

a i kad vec imas u kuci petoro ljudi koji ti glume pet tv-a, svaki dan, koja ne mozes da utisas, ili ostavis u garazi :totalnolud: , e to ti je prava vezba za odrzavanje pozitivne vibracije :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: , e sad mi je vise smesno nego strasno, verujte, vise se ne nerviram jer znam nacine da ih ipak na neki nacin,zahvaljujuci i vama i forumu i knjigama koje citam :mig: stavim u garazu :mig:
jjeeeeeeeeeeeej, ziveli ratnici :zdravica: :veselica:


a sto se tice horora, ne smem da ih gledam jer me progone danima, desavalo se i mesecima.... :budala: :totalnolud: :totalnolud: :totalnolud:
i zivot mi je mnogoooo lepsi bez njih (samo da pomenem sad i nikad vise, moju drugaricu su ubili horor filmovi... gledala je dva do tri dnevno... i na kraju privukla i nastradala... volim te draga moja iako si bila u ovom svetu tako nesrecna , ja znam da si sad tamo srecna, bolje je tako, ljubim te)


dakle horori veliko NE! :nebimoglo: :nebimoglo: :nebimoglo:


a sto se tice vampira pa ne mozete odoleti ianu da mu ne kazete ujedi me
http://www.youtube.com/watch?v=JOOnPWNOgVs ian somerhalder bit me , mmmmmmmmmm
odgledala sam tri sezone po tri puta, :budala: :kul: :ludiranje: e ovu cetvrtu su sad bas razvodnjili.... a ionako je sad paza do 18 aprila, stoga ko voli vampire a pri tom i sexy iana, eto zanimacije
meni se nekad desavalo da imam carobnu noc posle odgledanih par dobrih epizoda sa ianom mmmmmmmmm :mig: :mig: :andjeo: :andjeo: hahahaha
User avatar
jovanajovana10
Posts: 362
Joined: 17 Nov 2012, 16:24

Re: POKVAREN TV

Post by jovanajovana10 »

ljudi , htela sam da vam kazem da ste bili POTPUNO u pravu :)
dugo vremene SPONTANO sam izbacila TV iz upotrebe , samo ponekad prebrisem prasinu sa njega i ne palim ga jer nema kablovske kanale- zivot bese divan
poslednja 2-3 dana mi je nasa ''najpopularnija'' televizija bila ukljucena i na njoj ''popularni tw rialiti'' ukljucen cisto da nije tisina (ne volim tisinu) i pravo da vam kazem osecam se uzasno, kaooo da me je neko prebio :( kao da me izlupao po glavi :lud: :)
ja ovoliko losih reci ,uvreda, svacega najgoreg u zivotu nisam cula - tako da idemo na off

samo sam htela da vam kazem, upravu ste tw je zlo i naopako 666999 :)))))))) :))) :)))
samo da kazem da sam pogresila ,
:*
-Danas je moj srecan dan :) !
-Ovde sam da se menjam na bolje <3 !
http://www.youtube.com/watch?v=UOb0ei-Ej6Q :)
https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/ ... 0543_n.jpg
Ivan Spg
Gradska Čistoća
Posts: 684
Joined: 19 Aug 2012, 19:58
Location: Novi Sad
Contact:

Re: POKVAREN TV

Post by Ivan Spg »

Ajooooj :) Ma pustiš lepo neki mtv/vh1 i opuštencija :) heh Mi kad idemo negde ostavimo kerovima da slušaju :rofl:
Kućni red - obavezna lektira za sve novajlije pogledajte ovde.
User avatar
jovanajovana10
Posts: 362
Joined: 17 Nov 2012, 16:24

Re: POKVAREN TV

Post by jovanajovana10 »

pustim obicno mtv i na kompu lepo gledam svoju serijicu ( sve sezone ''Dr Who'' su mi aktuelna zanimacija :) , Once Upon a Time... tako nesto bajkovito i bez nasilja )
ne znam sta mi je bilo da gledam rialiti 2 dan :lud:
tako da najozbiljnije upozozrenje - ne paliti rialiti ni po koju cenu i ne slisati o koncertima ''Cece i Jece'' inace moze da bude opasno po zdravlje ! :) a da , govore i o datumu za odrezdjivanje datuma na kome ce se odrediti datum za razmatranje pocetka pregovora o kandidaturi za EU ... izostavila sam jos neku rec ''datuma'' ... tako da >gasi to :)

hvala Spoygg :)
nadam se da psi nisu izdresirani da menjaju kanale :) inace i po njih moze da bude lose , objasnite im :)))))))
-Danas je moj srecan dan :) !
-Ovde sam da se menjam na bolje <3 !
http://www.youtube.com/watch?v=UOb0ei-Ej6Q :)
https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/ ... 0543_n.jpg
User avatar
DenVik
Posts: 870
Joined: 24 Jan 2013, 21:14

Re: POKVAREN TV

Post by DenVik »

Ja nešto ne gledam tv, ali neće mi se ništa loše desiti ni ako pogledam u taj ekran. :mrgreen:
Ne bojim ga se :pardon:
U fazonu sam ovih dana, zadnja dva meseca, da treniram sebe baš u "teškim" uslovima; hehehe, baš kao vojnik. U galami, buci, gomili ljudi da uhvatim momenat, da dišem svoj sadašnji trenutak, da osluškujem sebe baš u takvim momentima, koji su me ranije izbacivali iz takta brzinom sekunde. Heh, šta reći: trening je čudo!

Eh, da i pravim grešku, ovde na forumu, nikako da shvatim da , iako smo se okupili ovde, na stvari i događaje gledamo dijametralno različito. Što je odlično, ali ja uvek polazim od svog mišljenja kao da je ono svačije i kao da svi mi imamo identična iskustva i poglede, kakva budalaština.
A volim naše razlike, tako najviše učim.
Uvek sam u pravo vreme, na pravom mestu i uspešno činim upravo ono što treba
User avatar
jovanajovana10
Posts: 362
Joined: 17 Nov 2012, 16:24

Re: POKVAREN TV

Post by jovanajovana10 »

znas ste je meni drago DV ?! drago mi je sto si ti pocela da ''treniras sebe'' na takav nacin - to je moj stav bio takav slican mozda i isti a ja sam pocela da ne gledam tv a toliko sam istrajna bila u svom predhodnom stavu da ga treba gledati :)
vidis kako menjamo lepo mesta , bolje reci ''razmenjijemo '' iskustva, interesovanja , stavove ali bukvalno...
tako sam ja zelela da vidim zasto su protivnici TV a upravu , da budem malo oni , da isprobam
i to mi se jako svidja kod nas :)
to sto vecina menja perspektivu gledanja i pogleda malo iz ugla sagovornika , to je jako lepo :)))) biti i sa jedne i druge strane :)
-Danas je moj srecan dan :) !
-Ovde sam da se menjam na bolje <3 !
http://www.youtube.com/watch?v=UOb0ei-Ej6Q :)
https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/ ... 0543_n.jpg
User avatar
Dreamcatcher
Posts: 37
Joined: 25 May 2013, 22:00

Re: POKVAREN TV

Post by Dreamcatcher »

Prestala sam gledati tv nekako automatski kad sam pocela sa ucenjem svega ovog. Jednostavno nisam osjecala potrebu da gledam mada ni prije nisam bila nesto zaljubljenik u TV program.
Jedina emisija koju sam svako vecer gledala je dnevnik, e to. To mi je bilo kao obavezno "stivo" uvecer.
Kako sam pocela sa ovim, i onime "vazno je kako se osjecate u svakom trenutku" (to mi se usjeklo u memoriju iz jednog Vininog klipa) tako sam i prestala gledati i to malo tv-a sto sam gledala jer sam skontala da se nakon tog famoznog dnevnika nikad, ali nikad ne osjecam dobro.
Kako i bih kad sve neke vijesti, ovdje katastrofa, tu poplave, tamo pozari, teroristi na sve strane, narod gladuje, ovaj ubio ovog, oni poginuli...Vrijeme ce biti sutra katastrofa a sto se sporta tice svako malo neko umre na terenu.
Pa aj se onda osjecaj dobro kad u pola sata dobijes tako "divne " vjesti iz zemlje i svijeta.
Rekoh, e necemo vise tako! Ionako svim tim ljudima ne mogu pomoci iako zelim, samo ih sazaljevam, suosjecam i uza sve osjecam se lose sto ne mogu nikako da im pomognem ili promjenim stvari.Zao mi je...
A najbolje, jos i privlcim sve to u svoj zivot dok mislim na to.
I onda se cudim sto sam bila svjedok pljacki banke, sto mi neki lik svom sliom htio provaliti u auto na semaforu dok sam sjedila u njemu, sto uvijek oko mene samo neki negativci i sl.

A tek reklame..."Kosa vam je suha, masna, jadna, ocerupana....trebate bas to i to da vam bude divna sjajna i bajna"-Bas!

Tv program ne zove se uzalud "program".

Otkako ne gledam TV puno se bolje i ljepse osjecam, a otkako sam saznala da postoje globalne meditacije u kojima stvarno mozes pomoci ljudima, planeti Zemlji i miru na njoj sretnija sam. Jedva cekam da dobijem termin, tako cu moci barem malo da pomognem svima njima a i sebi ujedno.
...The Way Flows In You...
Post Reply