Periodi sumnje/razocarenja?

Moć misil, kako misliti pozitivno, kako izgraditi zdrav stav, sumnja, ljubav, ljubav prema sebi, zahvalnost
User avatar
Brida
Posts: 207
Joined: 27 Jan 2013, 12:16

Re: Periodi sumnje/razocarenja?

Post by Brida »

Znam,al :oops: Hvala ti :D Stvarno si super :)
Život se nikome na ovom svetu ne duguje. Ni majci ni deci, ni prijateljima, nijednom idealu! Život je moje, jedino moje neprikosnoveno pravo. U šta ću ga satreti moja je lična stvar.
Ivan Spg
Gradska Čistoća
Posts: 684
Joined: 19 Aug 2012, 19:58
Location: Novi Sad
Contact:

Re: Periodi sumnje/razocarenja?

Post by Ivan Spg »

Hej sanco :) Definitivno napravi pauzu u htenju i željama i malo dublje pogledaj u sebe, šta je to što si htela nekad negde možda davno da radiš? Šta je ono što te ispunjava? Za početak nek ti to bude prvi korak. Kako da dođeš do posla ako ne znaš ni čime bi se zaista bavila? :)
Kućni red - obavezna lektira za sve novajlije pogledajte ovde.
User avatar
Brida
Posts: 207
Joined: 27 Jan 2013, 12:16

Re: Periodi sumnje/razocarenja?

Post by Brida »

Mislim da si upravu,treba da malo na neki nacin ispraznim glavu(ne znam kako)da ne mislim ni na sta.Mislim da se previse trudim.Veruj mi,tako bih volela da pustim,da ide kako ide. :oops:
Život se nikome na ovom svetu ne duguje. Ni majci ni deci, ni prijateljima, nijednom idealu! Život je moje, jedino moje neprikosnoveno pravo. U šta ću ga satreti moja je lična stvar.
User avatar
jovanajovana10
Posts: 362
Joined: 17 Nov 2012, 16:24

Re: Periodi sumnje/razocarenja?

Post by jovanajovana10 »

Sanco , resetuj se ,vrati na ''fabricka podesavanja'' :) (ti ces naci najbolji nacin za to , u to sam sigurna a i verujem i ostali da se slazu )
ja mislim da ce ti ideja pasti napamet sta, kako , gde i kada kad se najmanje nadas (dok setas, jedes, radis nesto uobicajno...) ali ces odmah znati a je TO TO :) osetices to , verujem :) zto radi uobicajne stvari i uz to pokusaj da malo vise ljudi sreces (da ti se otvaraju nova poznanstva za posao) , da se informises pojacano za slikarstvo, mehaniku, informatiku, kozmetiku ... dok se ne nadjes :) onada ce zivot primetiti da se interesujes za svoj posao sirom otvorenih ociju :) i zagrlice te :)

... i ja trazim neki mali poslic cisto da ispunim vreme i zaradim 10 hiljada mesecno koliko mi je jos potrebno , ne znam tacno sta, ne opterecujem se puno, samo se raspitujem pomalo ponekad kod drugih, pomalo sa sobom ... polako ... doci ce , znam odprilike sta :)razumem te :)... ima da se nadje, ne znam kako ali hoce ;) pa makar mi pozvonili na vrata sutra da me pitaju da li zelim da se zaposim kod njih :D:D:D:D haHAHAahaha

:**** te
-Danas je moj srecan dan :) !
-Ovde sam da se menjam na bolje <3 !
http://www.youtube.com/watch?v=UOb0ei-Ej6Q :)
https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/ ... 0543_n.jpg
User avatar
jaspis
Posts: 314
Joined: 29 Jan 2013, 20:55

Re: Periodi sumnje/razocarenja?

Post by jaspis »

Pozdrav drustvo
razmisljala sam da li da otvaram novu temu ali mislim da bi ovo moglo i ovdje spadati...
Ukratko muci me ona tipicna zenska boljka a to je pms...
Prihvacam to sto sam zensko volim svoje tijelo i sve tako i ne znam u cemu je problem..
Svi kazu da su to hormoni ali valjda i za to postoje nekakve afirmacije...
Dobro sam i sve bude ok i onda kad me primi se ulovim da se vrtim u krug kao da namjerno trazim neke stvari iz proslosti, sjetim se hrpe gluposti i nekih neugodnosti koje su mi se dogodile ne znam prije deset godina...
Nisam inace takva nego samo u tom razdoblju pms-a..
E sad si mislim je li to nesto sto nisam jos razrijesila a posto sam u tom periodu labilna onda mi se to javlja ili je jednostavno zbilja rijec samo o hormonima..
Volim ja sebe al ovakva si bas i nisam simpaticna, za svaku bi se sitnicu rasplakala, sve me pogada sve i svi mi idu na zivce pa ponekad reagiram kako zbilja ne zelim budem otresita i ljuta na ljude oko sebe bez ikakvog razloga.. Zao mi bude i oni to razumiju i znaju u cemu je stvar ali opet to bar sto se mene tice nije nikakav izgovor.
Citala sam da je pms razdoblje iznimne kreativnosti i da moze to za zenu biti izuzetno povoljno razdoblje..
Ja osjecam da je moja kreativnost izrazena jedino u tome kako se rasplakati na 100 nacina
tu sam umjetnik i to tvrdim s punim pravom...
Ak cujem nesto lijepo place mi se, ak je nesto tuzno e tek onda mi se place, za nikog nemam zivaca, i onda na kraju i samoj sebi pocnem ici na zivce jer znam da to nije moja prava vibracija i da to nije onakvo stanje kakvo zelim da bude..
Tj ajde fokusiram se na ono sto zelim i trudim se razveseliti se prebaciti misli na nesto ugodno opustiti se raditi ono sto volim i onda me i u tome sto volim nekakva totalna glupost i sitnica takne i opaaaa ajmo sve iz pocetka...
Eto, znam da ovo nije sad problem da mi se radi o glavi ali muci me a kog da pitam nego vas ovdje.???
Teži visokom jer u duši ti leže skrivene zvijezde. I sanjaj jer snovi predhode svakom cilju.
User avatar
DenVik
Posts: 870
Joined: 24 Jan 2013, 21:14

Re: Periodi sumnje/razocarenja?

Post by DenVik »

Jaspis, meni licno pomogle afirmacije, pet tibetanaca redovno radim i to mi je fenomenalno i laksa ishrana, nisam vegetarijanac, ali nisam ni neki ludi mesozder, oduvek jedem puno voca, povrca, salate, spremam i na maslinovom ulju( i otkrivam nova),basmati prinac mi je glavni u ishrani, mada uopste volim pirinac, voda, cajevi.
Shvatila sam da je najvise do ishrane u tim danima, ali i to koliko se krecem, vezbam.
I sto vise verujem Zivotu, manje otpora ima u meni za bilo sta :) , ziva istina.
Uvek sam u pravo vreme, na pravom mestu i uspešno činim upravo ono što treba
User avatar
jovanajovana10
Posts: 362
Joined: 17 Nov 2012, 16:24

Re: Periodi sumnje/razocarenja?

Post by jovanajovana10 »

jovanajovana10 wrote:... i ja trazim neki mali poslic cisto da ispunim vreme i zaradim 10 hiljada mesecno koliko mi je jos potrebno , ne znam tacno sta, ne opterecujem se puno, samo se raspitujem pomalo ponekad kod drugih, pomalo sa sobom ... polako ... doci ce , znam odprilike sta :)razumem te :)... ima da se nadje, ne znam kako ali hoce ;) pa makar mi pozvonili na vrata sutra da me pitaju da li zelim da se zaposim kod njih :D:D:D:D haHAHAahaha
prvo...
Sanco , napisala sam post juce , danas mi se vec ukazala sansa :)
otvarase se 320 novih radnih mesta u mojoj struci (sa duplo vecom platom) i ja imam velike sanse da zauznem jedno od njih ....
postigla sam to time sto sam ti gore navela, samo se nametnulo od nekih ljudi koje poznajem ,spontano,dok sam pila kaficu sa drugaricom malo pre BUKVALNO MI JE DOSLO NA VRATA ....:)
i zaista se nadam da ce ishod da bude povoljan jer su uslovi povoljni za pocetak posla koji volim :) ;) SAMO NAPRED ! drzim ti palceve i cekam da se javis da si nasla posao bas onakav kakav zelis :* teeeeeeeeeee

Jaspis i ja ima istih problema sa tim sto sam starija sve se lakse rasplacem u emotivnim i srecnim situacijama i ne vezano za pms
iskreno da ti kazem, verujem da volis svoje telo
ali pokusaj da posebno volis sve svoje reproduktivne organe -vecina zena ne da ih ne voli nego ih i mrzi , smatra ih glavnim problemom i razlogom svog nezadovoljstva i svih problema u zivotu ... jer nam je steceno to da tu uvek trebamo da budemo pokriveni (obuceni) , da je to mesto koga se stidimo,kad se stidino mi ga odbacujemo, ne volimo(ovo vazi i za zene i za bolesti i urolske poremecaje, zdravstvene psihofizicke i kod muskaraca)... ja nekada nisam uopste to prihvatala kao deo svog tela, stidela sam ga se i nisam ga volela, smatrala sam i ja da mi donosi samo probleme, bolove, da me nimalo ne slusa...
ali sam presekla i rekla , moja je privilegija sto sam zena
kada sam u pms u treba da sam srecna , jer sam zensko i jer cu jednog dana biti majka a biti majka je veliko zvanje i privilegija, zato ja od svih delova svog tela najvise volim svoje reproduktivne organe... i nemam problema sa njima vise ... savrseno se slazemo :)ustvari ,nemamo sta da se slazemo nije to odvojeni deo, to je deo mene , volim ih jer ce mi pruziti najvecu srecu i ljubav u zivotu kao i najvece zadovoljstvo ....radujem se pmsu onda mada ga iskreno i ne primetim vise :) a kada se i dogodi da ponekada ne mogu da se iskontrolisem i da sam ponekada jako nervozna pa mi pms samo bude pogodno vreme da izrazim svoju nervozu ,neko mi ukaze kako se ponasam i ja odmah prestanem (vec sam postovala nesto negde o tome)
a i to.... kada mi se place ,ja placem ... sta ima lose u plakanju :)
:***** te
-Danas je moj srecan dan :) !
-Ovde sam da se menjam na bolje <3 !
http://www.youtube.com/watch?v=UOb0ei-Ej6Q :)
https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/ ... 0543_n.jpg
User avatar
DenVik
Posts: 870
Joined: 24 Jan 2013, 21:14

Re: Periodi sumnje/razocarenja?

Post by DenVik »

Boze, jel ovo Jovana rece da idemo nage( gole?) i da se ne stidimo?? pa, dobro,onda.. :lol: :lol:
Uvek sam u pravo vreme, na pravom mestu i uspešno činim upravo ono što treba
User avatar
jovanajovana10
Posts: 362
Joined: 17 Nov 2012, 16:24

Re: Periodi sumnje/razocarenja?

Post by jovanajovana10 »

:lol:
da, ali u krugu SVOJE kuce :D slobodno :D :D :D
hahahaha
-Danas je moj srecan dan :) !
-Ovde sam da se menjam na bolje <3 !
http://www.youtube.com/watch?v=UOb0ei-Ej6Q :)
https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/ ... 0543_n.jpg
User avatar
DenVik
Posts: 870
Joined: 24 Jan 2013, 21:14

Re: Periodi sumnje/razocarenja?

Post by DenVik »

aaaaaaaaa, ja rek`o,da stvorimo neki pokret Novi naked i sl, ko ovi Zeleni ( pozdrav za zelene), samo bi mi bile bas prirodne :mrgreen:
Uvek sam u pravo vreme, na pravom mestu i uspešno činim upravo ono što treba
Post Reply