Zakon privlačnosti

Zakon privlačnssti
Post Reply
User avatar
Mila
Posts: 281
Joined: 19 Aug 2012, 20:53

Re: Zakon privlačnosti

Post by Mila »

Mislim da je to ovaj video.

http://www.youtube.com/watch?v=UMFYirAHmgc
Lekcija je uvek voleti sebe.
User avatar
Felisiti
Posts: 146
Joined: 21 Jan 2013, 19:08

Re: Zakon privlačnosti

Post by Felisiti »

Kad primenjujete Zakon privlačnosti, nikako ne zaboravite da budete precizni u svojim željama. Preciznost sa što više detalja.

Evo šta se meni jednom desilo kad sam tek počinjala da privlačim. Bila je jedna osoba na poslu sa kojom sam se i slagala i nisam, kako kad, ali ono što me najviše nerviralo je moj utisak da me ta osoba ni malo ne poštuje.
I počnem da zamišljam da me poštuje, navodeći njeno ime, a slučajno se i jedna moja drugarica zove tako. Zapela ja za reč poštovanje plus ime te osobe, da bi mi ta drugarica koja se isto tako zove, nedugo potom iz čista mira na mejl poslala pesmu sa nazivom - Poštovanje žene. :shock: :?
Kaže, dopala joj se, pa je htela da je podeli sa mnom.

Baš divno! I tako sam se naučila preciznosti. :)

Jednom mi se nikako nije išlo na posao, nisam ništa vizualizirala niti radila na tu temu, samo sam se držala za taj osećaj - ne ide mi se. Šta bih sve mogla raditi kući da imam slobodan dan.
Naravno, slobodan dan sam "dobila", tako što mi se pokvario auto kad sam trebala da krenem na posao i ostah ja kući. Da ne pričam koliko sam posle potrošila na popravku auta. :roll:

Zakon privlačnosti ne samo da radi, nego je i izuzetno duhovit. :D
User avatar
lada
Posts: 22
Joined: 27 Sep 2012, 11:48
Location: Subotica

Re: Zakon privlačnosti

Post by lada »

Pozdrav svim prijateljima! Neki dan sam naisla na izuzetan dokumentaran film posvecen verovanjima i privlacenju svega u sta duboko verujes. Ima jedan deo u kom govornica veoma slikovito objasnjava ZASTO tajna ne funkcionise kod mnogih. Radi se naime o tome da i kada nesto strasno zelis, to ne dobijes. I naravno svi ti kojima se to desi izgovaraju tvrdnju da TO ne funkcionise. Govornica to lepo objasnjava na sledeci nacin: Kada imate zelju, vase srce je puno srece i iscekivanja. Tada se nalazite na vrhu zgrade - na krovu. "Zapisete" zelju na bumerang jer ste sigurni da se on uvek vraca onom ko ga baci. Bacite bumerang univerzumu i - ocekujete da ce se to gore procitati i cekate da vam se sa povratkom bumeranga iz univerzuma i posalje to sto ste pozeleli. Ali...povratak bumeranga traje duze no sto ste ocekivali i prizeljkivali. I sta radite? Dosadi vam na tom krovu, zasmeta vam kisa, sunce, vetar....ko zna sta sve ne i...sidjete sprat nize. Opet se nista ne desava, vama lose i opet - sidjete sprat nize. I tako vi u svom nestrpljenju silazite sprat po sprat a bumerang - proleti sa isporukom univerzuma specijalno za vas preko krova - A VAS TAMO NEMA VISE! Nema ko da prihvati isporuku jer vi ste otisli sa mesta isporuke. Otisli ste jer ste izgubili veru da ce vam biti poslato. A bude poslato. Uvek. Samo - nas nema na tom krovu. Uvek sidjemo bar sprat nize i ne prihvatimo svoj poklon koji nam je dat. Pogledajte ceo dokumentarni film>
https://www.youtube.com/watch?v=2LmskpzhMQ8
Svako dobro!
Učitelji otvaraju vrata a vi morate ući sami.
User avatar
sarah
Posts: 495
Joined: 05 Sep 2012, 13:24

Re: Zakon privlačnosti

Post by sarah »

Gledala sam taj dokumentarac letos činimi se, odličan je i sad se mi ti opet potsetila na njega, Hvala ti :)
User avatar
jaspis
Posts: 314
Joined: 29 Jan 2013, 20:55

Re: Zakon privlačnosti

Post by jaspis »

Zakon privlačnosti :D :D :D
Dvije ponude za posao u manje od 24 sata!!!!
Sad sam u dilemi joj joj :) :) :)
Slatke muke zar ne?
Teži visokom jer u duši ti leže skrivene zvijezde. I sanjaj jer snovi predhode svakom cilju.
User avatar
sarah
Posts: 495
Joined: 05 Sep 2012, 13:24

Re: Zakon privlačnosti

Post by sarah »

Jaspis Suuuper! Čestitam ti :) Jednom kada prokljuviš ZP sve postaje lako, sve počinje da se odmotava i sve ide glatko :)
Samo nastavi da hvataš svoje bumerange :P
User avatar
Monja
Posts: 201
Joined: 14 Oct 2012, 15:23

Re: Zakon privlačnosti

Post by Monja »

Čestitam, jaspis Image Image Image
Nema tog delanja koje može da nadomesti neusaglašenost energija. - Abraham
User avatar
nikola
Posts: 114
Joined: 21 Nov 2012, 11:52

Re: Zakon privlačnosti

Post by nikola »

Srecno Jaspis :lol:
User avatar
jaspis
Posts: 314
Joined: 29 Jan 2013, 20:55

Re: Zakon privlačnosti

Post by jaspis »

hvalaaa ;) i to je bas ono sto volim i znam raditi eto nek se zna :)
Teži visokom jer u duši ti leže skrivene zvijezde. I sanjaj jer snovi predhode svakom cilju.
User avatar
DenVik
Posts: 870
Joined: 24 Jan 2013, 21:14

Re: Zakon privlačnosti

Post by DenVik »

Jaspis, sta da ti kazem, vodis na kafu( to se samo tako kaze, a ja u stvari pijem burbon) :mrgreen:
Toliko mi drago, ej , bre..tako i treba da bude.
Uvek sam u pravo vreme, na pravom mestu i uspešno činim upravo ono što treba
Post Reply