Privlačenje novca

Abraham, Pleiadians, EFT, Vizuelizacija, Audio knjige, Meditacija, Afirmacije, Silva metod, Tehnike za privlačenje novca, Binauralni zvuci
User avatar
pozitiva
Posts: 406
Joined: 20 Jan 2013, 13:24

Re: Privlačenje novca

Post by pozitiva »

ok
to je tvoja odluka
izvini ako sam bila gruba
ovo su moji najveci otpori
nismo mi na razlicitim frekvencijama vec na razlicitim razumevanjima istog
znas

ogledalo je cudo! :mig:




Tvorac, Univerzum=ja
isto se volimo
istom kolicinom
mi smo jedno
ne mogu sebe voleti manje
to znaci da volim Tvorca manje
a volim ga =
voli sebe samog kao Boga - pise u Bibliji
stoga sve jasno
on i ja smo jedno!!!!!!!
i ja tebi zelim da se oslobodis straha od kazne
Kazne nema
samo ljubav :ruzha: :ruzha: :ruzha: :ruzha:
a zasto osecas neke negativnevibracije posle mog posta
ne znam pitaj sebe
nisu "oni" odgovorni za ono kako s ja osecam
vec ja!
zao mo je oprosti mi volim te hvala ti
User avatar
Mila
Posts: 281
Joined: 19 Aug 2012, 20:53

Re: Privlačenje novca

Post by Mila »

Nisam procitala sve tvoje postove, ali vec po onom koji je prethodio mojoj poruci znam da sam ja tvoje reci razumela drugacije, i svako ko ih je procitao razumeo ih je drugacije. Njene reci bude neke otpore koji su u tebi, i obrnuto. Mi nikad ne vidimo osobu onakvu kakva ona jeste, vidimo sebe u njoj. Nikad ne znamo sta je sagovornik zaista mislio i osecao kada je nesto izgovorio - mi cujemo same sebe u njihovim recima, svoja uverenja i svoje ideje. Ti nama, odnosno samom sebi, kazi zasto je to tako :). Trebalo mi je sto godina da zaista razumem ove reci koje sam procitala nebrojeno puta, ali sada ih zaista osecam i znam da su istinite.
Ako zaista osecas da ti nisi za ovo, onda i treba da poslusas sebe i odes sa foruma. Ali, ali, ali... Vec smo ovde imali jednu "pobegulju" koja se vratila, nakon nekih toplih i iskrenih reci koje su mu upucene, kada je i sam shvatio svoje otpore i da treba da radi na njima. A u pozitivnom drustvu je lakse :) .
Lekcija je uvek voleti sebe.
User avatar
tanita
Posts: 162
Joined: 31 Jan 2013, 18:11

Re: Privlačenje novca

Post by tanita »

i ja ću se ubaciti kao Mila u sred priče, :D jer sam se našla u momentu tu, kad je počel komunikacija na temi.
Maksimilijan, ne vraćaj se unazad na poruke nema zavere ;) , ne analiziraj negativno, zahvali se Univerzumu jer vidiš da se trudi da te nečem upravo nauči. Malo mućni samo glavicom (mućni srcem ;) i sigurna sam da ćeš biti zahvalan na lekciji. Dopustiti različitosti, dopustiti da svako ima svoje vidjenje,iskustvo i put do spoznaje.
Dopuštanje, to je lepa lekcija.
Mislim da su svi ovde dobronamerni, i svi učimo jedni od drugih. Upravo. :andjeo:
User avatar
leci
Posts: 351
Joined: 19 Aug 2012, 21:28

Re: Privlačenje novca

Post by leci »

Ono što bih ja rekla, možemo slobodno drugačije posmatrati i razmišljati i imati drugačije stavove i verovanja o novcu i privlačenju novca.
Jedno je istina sa kojom ćete se složiti, a to je da je sve u glavi.
Ono što ti je sada u glavi, to ti je i u džepu, ali to nije kraj priče, jer već sledećeg trenutka, neko ograničenje koje ti je do malopre bilo veliko postignuće može postati ograničavajuće viđenje i verovanje o novcu, novim viđenjem, i ti ćeš biti srećan da si isplivao u "bistriju vodu", gde još bolje i dublje vidiš zašto imaš novca koliko ga imaš.
Čovek može slobodno da želi, i može da se prepusti božijoj volji u sebi, to je svačije pravo i zavisi od toga na kojo jsmo tački svoga puta, da li verujemo da je Bog u nama ili je negde drugde.
Ne zaboravimo, sve je samo iskustvo i izražaj našeg Sopstva, a sve je to na dobro bit svih nas, jer smo svi jedno.
Dobro je videti kada ragovaramo o novcu, šta me to u drugačijem razmišljanju "dira i uznemirava", jer to je jedino važno.
Važno je samo ono čega smo mi svesni u sebi.
Ovaj svet kojem je toliko važan novac, i mnoge druge stvari, može da se promeni, ne tako što ćemo opamećivati druge, već što ćemo govoriti ono u čega verujemo, a drugačije razmišljanje i verovanje može biti samo blagoslov da se bolje vidimo i uvek menjamo sebe.
Iz takvog sopstvenog primera drugi najbolje uče. To je po meno jedini autoritet koji priznajem.
Ima jedna mudra "haos je najviši stepen reda", to je upravo život na našoj planeti, zato uvek krenuti od sebe, jer svet kreće od nas.
Što se tiče para, zahvalnost, ljubav i uverenje da smo dovolno dobri i da zaslužujemo donosi više para, i to je to!
Čak i bogataši mogu biti normalni i divni ljudi, zahvalni sa dubokim verovanjem da to i zaslužuju. Mene su mnoge moje predrasude sprečavale da imam više para, ali kako sam se ja menjala, tako se menjalo i moje materijalno stanje.
Sve vas pozdravljam puno, puno! :bravo: :veselica:
User avatar
Love
Posts: 55
Joined: 23 May 2013, 11:13

Re: Privlačenje novca

Post by Love »

Leci predivno sročeno :bravo: To je to!
ja sam dosta slicno kao pozitiva sto se tice tog novca.
ne davno kada sam vidjela afirmaciju JA VOLIM NOVAC I NOVAC VOLI MENE! da ja ubiti ne volim taj novac.
Malo sam materijalna, tako sam odgojena i hvala tati na tome :mrgreen: uvjek je govorio nije u soldima sve
Od malena naucila sam baratati sa malo novaca, a da ispunim svoje potrebe, na srecu nisu velike :D
Uvidjela sam koliko se novcem mogu napraviti lijepe stvari pa sam centrirana trenutno na to .
I sada bez problema mogu reci ja volim novac i novac voli mene, a da se ne osjecam lose.
zaista ima dovoljno za sve i sasvim je ispravno da imamo se sto zelimo !!

veliki zagrljaj svima :drugari:
You are my mother,you are my father,You are my lover and my best friend
You are the mountain, you are the ocean,You are the beginning without end
And I love you so,cause you help me see
And to see you in all is to see you in me
I'm in you and you're in me
User avatar
leci
Posts: 351
Joined: 19 Aug 2012, 21:28

Re: Privlačenje novca

Post by leci »

Draga Love,

To je to, i sama si napomenula verovanje koje si slušala od oca "nije sve u šoldima", a takvih i sličnih verovanja smo se mnogi naslušali, i normalno je da to negde upijemo u sebe i naravno onda nema šoldi, he he he .
To se može promenuti, kada neko poželi. Svako napredovanje u životu su promene ograničavajućih verovanja, a to su samo reči koje smo slušali i u koje smo utkali svoja osećanja, tako da je sve to dobilo na "težini", he he he
Čim čovek poželi, počinje proces promena i to je super, kao što je odlično da ti možeš reći da novac voli tebe i da ti voliš novac. To je isto, kao kada debeo čovek mora naučiti da mu je hrana prijatelj i jesti u radosti a ne u strahu da će se ugojiti itd.
Pozdrav Love! :veselica:
User avatar
maksimilijan samot
Posts: 45
Joined: 10 Mar 2013, 21:51
Location: Beograd

Re: Privlačenje novca

Post by maksimilijan samot »

Pozitiva...Dragi Ljudi... Učim... I tek sam u predškolskom... Oprostite mi i pomislite na svog brata u momentima kada razgovarate sa nebom. :)
Volim vas sve i sve vas grlim u svetlosti :)
Zahvalnost Tvorcu, Pozdrav Suncu, Ljubav Nebu.
User avatar
DenVik
Posts: 870
Joined: 24 Jan 2013, 21:14

Re: Privlačenje novca

Post by DenVik »

Divan si ti Maksimilijane, ja volim što smo različiti, tako jedino učimo, a kako drugačije.
( nemamo šta opraštati i mi "grešni"-znaš, ja ne verujem u greh :mig: , dok se ne oslobodimo svog tereta, svi ćemo zajedno kroz " pustinju i prašumu" i zajedno ćemo i da se dižemo)
Uvek sam u pravo vreme, na pravom mestu i uspešno činim upravo ono što treba
User avatar
pozitiva
Posts: 406
Joined: 20 Jan 2013, 13:24

Re: Privlačenje novca

Post by pozitiva »

maximilijane, dobro bice
sve je u redu
zao mo je sto sam ja odreagovala ali nisam ka ebi
vec ka sebi
pogodio si pravo u centar :zdravica:
hvala ti na tome
nisam imala pijma koliki imam duhovni otpor prema novcu smtrajuci da ako sam duhovna ne treba i ne smem da trazim novac
da treba
ovaj materijalni zivot jeste novcani
i vreme se placa
i dragi moj maximilijane yo jeste tako
ja iako zelim duhovnu srecu, duhovni mir
na ovom ovde svetu
u ovom ovde zivotu
prosto nije moguce
ostvariti
duhovni mir bez novca
to je tako
naprosto tako
i moze se ti ili ja ili bilo ko protiviti Zakonu Ravnoteze ali on ceraditi svoje bila ja u otporu ili ne
Ravnoteza radi svoje
pa dakle da skratim
JA ZASLUZUJEM DA IMAM PUNO NOVCA
JA ZASLUZUJEM SVEUKUPNU DOBROBIT
i tu je kraj
VOLIM OVAJ ZIVOT I ZIVOT VOLI MENE
I UZAJAMNO SE PODRZAVAMO
uz Zakone Univerzuma
ja dobijam od Tvorca sta mi treba
On zna sta mi treba
maximilijane
bila sam i ja predskolac u ovome
pa sta
sad sam na master studijama
pa sta
volim te
i hvala ti
DOBRODOSAO
Image
User avatar
leci
Posts: 351
Joined: 19 Aug 2012, 21:28

Re: Privlačenje novca

Post by leci »

Pozitiva, divno si sve ovo rekla Maksimilijanu!
Image

Dragi Maksimilijane samot, brate naš zajednički, jer svi smo jedno, sve ostalo su sitnice i ništa važno! Drago mi je da si ovde sa nama, jer nije slučajno da si tu. Potreban si nam, kao što smo i mi tebi. Nema zameranja, sve je samo iskustvo, sve ostalo moramo prevazići, a to svima nama polazi lako za rukom.
Sasvim je u redu da govoriš kako osećaš u vezi privlačenja novca, i uopšte tvoja sva sagledavanja o novcu. To je super, brate! Razlike su tu da bi svi bolje videli sebe i pomerili svoje "viđenje" za koračić po koračić.

Ništa nisi pogrešio, što si izneo ono što misliš. Hvala na tvojoj prisutnosti ovde na forumu, gde svi učimo,jedno od drugog. Pozdrav!ImageImage
Post Reply