Periodi sumnje/razocarenja?

Moć misil, kako misliti pozitivno, kako izgraditi zdrav stav, sumnja, ljubav, ljubav prema sebi, zahvalnost
User avatar
DenVik
Posts: 870
Joined: 24 Jan 2013, 21:14

Re: Periodi sumnje/razocarenja?

Post by DenVik »

Ova moja poruka na profilu( ovo ispod crte) nema veze sa Jovanajovana10 prethodni post, samo da se zna :lol: :lol: :lol:
Uvek sam u pravo vreme, na pravom mestu i uspešno činim upravo ono što treba
User avatar
jaspis
Posts: 314
Joined: 29 Jan 2013, 20:55

Re: Periodi sumnje/razocarenja?

Post by jaspis »

Hvala punooo :)
Volim ja svoje reproduktivne organe i to jako
Nikad nisam gutala tu priču da bi ih se trebala sramit, naprotiv volim ih jer su dio mene kao cjeline.
Za neki pokret sam uvijek
Dosta je glupih stranaka politickih, morale bi im mi zenske malo popraviti prosjek..
Znam da je plakanje ok samo mi bude nezgodno malo kad se rasplacem bez ikakvog vidljivog razloga...
Trudim se kontrolirati svoje ponasanje i ne otresati se na ljude bzvz, tesko je ali ide mi ;)
Ima ona neka knjiga crveni mjesec se zove i govori bas o tom aspektu zenstvenosti, ako ima netko u digitalnom obliku neka posalje slobodno...
Ajde, pokusat cu se radovat iducem pms-u i to ima smisla jer ja vec unaprijed ocekujem da cu bit cmizdrava i zivcana pa nije onda niti cudo sto takva i budem :P
Teži visokom jer u duši ti leže skrivene zvijezde. I sanjaj jer snovi predhode svakom cilju.
User avatar
jaspis
Posts: 314
Joined: 29 Jan 2013, 20:55

Re: Periodi sumnje/razocarenja?

Post by jaspis »

e da, vjezbam redovito, yoga i sobni bicikl, jedem bas tako kako si i ti navela, voce povrce riza kus kus suho voce
sama pecem kruh dakle ne kupujem onaj prepun kemikalija
Cajevima se nalijevam kao deva
slatko sam svela na minimum a ako i jedem nesto slatko uglavnom su to integralni keksi, ponekad samo koja kockica cokolade ali to zbilja rijetko...

Oprostite sto ovako odgovaram ali ovo citiranje dijela poruke mi nesto steka s ovim mojim programcicem pa...
Ma shvatit cete vi kome sto odgovaram ;)
Teži visokom jer u duši ti leže skrivene zvijezde. I sanjaj jer snovi predhode svakom cilju.
User avatar
DenVik
Posts: 870
Joined: 24 Jan 2013, 21:14

Re: Periodi sumnje/razocarenja?

Post by DenVik »

Eto, ti bolja i pokretljivija od mene.
Nego, ne raduj se PMS, ni on ne postoji :D . Postoji ako mu dajemo na znacaju, znas ti to bolje nego ja. Samo :dobijam lepo i lako svoje mens....i uzivam u prirodnom procesu svoga tela. I volim se...bla, bla,...i ima da upali.
Uvek sam u pravo vreme, na pravom mestu i uspešno činim upravo ono što treba
User avatar
jaspis
Posts: 314
Joined: 29 Jan 2013, 20:55

Re: Periodi sumnje/razocarenja?

Post by jaspis »

Hvala Denvik :)
pokusat cu, um cini cuda znam ja to sve jako dobro ali valjda kao i svima drugim i meni dode zuta minuta ;)
Teži visokom jer u duši ti leže skrivene zvijezde. I sanjaj jer snovi predhode svakom cilju.
User avatar
jovanajovana10
Posts: 362
Joined: 17 Nov 2012, 16:24

Re: Periodi sumnje/razocarenja?

Post by jovanajovana10 »

DenVik wrote:Eto, ti bolja i pokretljivija od mene.
Nego, ne raduj se PMS, ni on ne postoji :D . Postoji ako mu dajemo na znacaju, znas ti to bolje nego ja. Samo :dobijam lepo i lako svoje mens....i uzivam u prirodnom procesu svoga tela. I volim se...bla, bla,...i ima da upali.
lose sam se izrazila DenVik ti si to bas lepo napisala u poslednjem postu .Upravu si , ja se ne radujem PMSu nego MSu
jovanajovana10 wrote: ....radujem se pmsu onda mada ga iskreno i ne primetim vise :)
ljudi ako vidite novi pokret na twu i brojne komentare, ne brinite to smo samo DenVIk ,Jaspis i ja :) :D :D :D
ljubim vas
-Danas je moj srecan dan :) !
-Ovde sam da se menjam na bolje <3 !
http://www.youtube.com/watch?v=UOb0ei-Ej6Q :)
https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/ ... 0543_n.jpg
User avatar
tamaris
Posts: 96
Joined: 30 Sep 2012, 19:07

Re: Periodi sumnje/razocarenja?

Post by tamaris »

E, ne verujem... posle danasnjeg dana, dodjem ovde kad ono vi o pms-u. Mene je strefilo sad sve to u kombinaciji sa punim mesecom ( na koji nisam preterano osetljiva), ali ovaj danas bese hardcore pms na delu, e ko neka dzangrizava baba, posle mi dodje zao.... Hvala bogu sto brzo postanem svesna pa se saberem na vreme.... dok ne napravim neki haos :roll:
Ali generalno nije svaki put tako, ne znam sa cim to ima veze, nekad sam skroz kul, normalna, a nekad.... nemam kometara za svoje ponasanje. Al ja kontam da je to sve negde ok i da je dobro iz nekog razloga.... ;)
User avatar
tanita
Posts: 162
Joined: 31 Jan 2013, 18:11

Re: Periodi sumnje/razocarenja?

Post by tanita »

jovanajovana10: ,,ljudi ako vidite novi pokret na twu i brojne komentare, ne brinite to smo samo DenVIk ,Jaspis i ja,,

e pa imate još sledbenika, vidim da se nizemo danas svi sa istom ,,nedaćom,, :)

samo da se pohvalim isto kombinacijom mesečarenja i napada ega sa primesama sete. al se NEDAM :) jako se dobro osećam u svemu tome, odradila sam jedan trening večeras, nosim svoju čakra narukvicu ( od kristala kojim još ni ne znam ime,al cenim da je pronasla put do mene u pravom momentu, da bas tu trebam) i dobro mi je. sve u svemu, razvučem osmeh. :D
Pozdrav svim gore pobrojanim hihihi (uključujući i tamaris))
User avatar
tamaris
Posts: 96
Joined: 30 Sep 2012, 19:07

Re: Periodi sumnje/razocarenja?

Post by tamaris »

Pozdrav tanita tebi i gore navedenom pokretu :)
Drzite se devojke :) zajedno efektivnije delujemo
User avatar
jaspis
Posts: 314
Joined: 29 Jan 2013, 20:55

Re: Periodi sumnje/razocarenja?

Post by jaspis »

hahahaa :D
ovaj pokret u zacetku je vrlo djelotvoran lijek za moj pms ;) da znate
eto hvala vam
tresem se od smijeha i radosti
Eto, pokret je dokaz da zbilja slicno privlaci slicno
Ljubim vas cure
Odoh se druzit sa svojim novim ruzicastim kvarcom da jos malo vise zavolim sebe hehe
Laku vam noc zelim i predivne snove
Teži visokom jer u duši ti leže skrivene zvijezde. I sanjaj jer snovi predhode svakom cilju.
Post Reply