Kafić "Dobre vibre"

Danas ti je rođendan? Na čemu si zahvalna? Kako si počela? Predstavi se :)
User avatar
Love
Posts: 55
Joined: 23 May 2013, 11:13

Re: Kafić (ex. Dobro jutro, dobar dan, laku noć i lepi snovi

Post by Love »

Clan :bravo: :bravo: :drugari: :drugari: :drugari: :andjeo: :andjeo: :andjeo: :andjeo:
To je to. Sve dolazi samo se moramo pustiti i vjerovati :veselica: Bas sam sretna zbog tebe :mrgreen:

Ljudiii ja sam vidjela zasto nisam ulazila ovdje, naima ovdje vrijeme ovdje meni tako proleti da je to :shock:
Ja ovdje nisam stigla ni zapocet pregledavat ovaj forum :rofl:
ja bi sada tu citala, gledala. pisala ali moram sama sebe potjerati...
definitivno zadnjih dana razmisljam da je jedna od lekcija moje duse u ovom zivotu da nejdem iz krajnosti u krajnost :andjeo:

pusaaa svima, lak i miran san :zdravica: :drugari:


ps. kamo vi imate one druge smalije koje ja nevidim :nempojma: :oops:
You are my mother,you are my father,You are my lover and my best friend
You are the mountain, you are the ocean,You are the beginning without end
And I love you so,cause you help me see
And to see you in all is to see you in me
I'm in you and you're in me
User avatar
pozitiva
Posts: 406
Joined: 20 Jan 2013, 13:24

Re: Kafić (ex. Dobro jutro, dobar dan, laku noć i lepi snovi

Post by pozitiva »

dobra noooooooooooooooooc
i vidim da je dooooooobraaaaaaaaaaaaaa
love smajli sa raznih sajtova, ukucaj u google smajli, i imas puno izbora :mig: :drugari: :ruzha:
clanice
ehej
castis
ja cu kaficuuuuuuuuuuuuu
jaoj
kako nam dobro ide
jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :veselica: :veselica: :veselica: :veselica: :veselica: :veselica: :veselica: :veselica: :veselica: :veselica: :veselica: :veselica: :veselica: :veselica: :veselica: :veselica: :veselica: :veselica: :veselica: :veselica:
bravo mi :bravo: :bravo: :bravo: :bravo:
ja sam ljudi u pripremama za seminar i predavanje za subotu u 18 casova u NOvom Sadu u Vojvode Putnika 1, uciteljski dom
koji se zove zakon privlacenja-kljuc
sad vise nije vizualizacija
sad je javaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
ljudi kao da saaaaaaaaaaaaaanjaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam
jaoj
evo rasplakacu se od srece
jaoj :veselica: :veselica: :veselica: :veselica: :veselica: :veselica: :veselica: :veselica: :veselica:

e a imam jos jednu novost
kako mi je skraceno radno vreme i manja plata
ja samo primam od Univerzuma nagrade jer dopustam
hihi
od mog muza stric radi u jednoj skoli i oni traze nekog profesora filozofije kako bi bio u komisiji za jedan maturski rad
a ta osob sam jaaaaaaaaaaaaaaaaaa
jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
i sad se pripremam i za to ovih dana
i zato me nema
izvinite
al citam vas citam
u svemu
i bodrim
i energijom sam uz vaaaaaaaaaaaaaaaaaaas
a evo i pisem vam sad

a sto se tice finansija
ja sad nemam neka finansijska primanja
al osecam da Univerzum radi za mene
jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :veselica: :veselica: :veselica: :veselica: :veselica:
tek sad krece
ja sirim ruke izobilju
mila hvala i na poruci sms
hvala punoooooooooooooo
svima vama
hvala vini, leci, ivanu
hvala sanco, sarah, tanita, felisti, Dv, jonni, nikola, ziko, clanice, mila,jovancice,sibb, krijesnice, jaspis,anjapixie, love,buki, supradin, dolorulori,monja, mina u sreci, noetic sparkle....ej gde nam je najzad....??? :shok:
.i sve koje nisam pomenula nek se jave
volem vaaaaaaaaaaas sve
da nema ovoga svega ovde ja ne bih bila sad ovo sto jesam
hvala vam puno
hvala
hvala
hvala
verujte i ostvarice se
juhu :veselica: :veselica: :veselica: :veselica: :veselica: :veselica: :veselica: :veselica: :veselica: :veselica:
User avatar
Stalker
Posts: 100
Joined: 04 Jun 2013, 15:37

Re: Kafić (ex. Dobro jutro, dobar dan, laku noć i lepi snovi

Post by Stalker »

Nonšalantno ulazim u Kafić i naručujem jednu kafu. Stiže kafa - ja je gledam. Gledam i procenjujem. Ako je uznem na uobičajen način zaći ću u naviku. Da, mislim se, dovoljno je pomisliti o tome preispitivački, a onda nastaviti prema ideji tačno na onom mestu gde je došlo do zaustavljanja sveta navike.

He, he,...dobro vam jutro narode sa foruma, pa kako ste mi?
Sada sam popio samo kaficu ali sledeći put dolazim na nešto žestoko, pa kad razvežem jezik, mož' te misliti...
Neobično zanimljiv forum. Posetio sam nekolicinu u poslednjih tri godina. Zaključio sam da nikako ne idem na forume van države jer dijalekti loše utiču na svest. Troši se energija na prevođenje iako razlika nije neka. Područja u kojima čovek ne hoda ne čuvaju ga. Možda zato što tamo ne plaća poreze, he he...
No ima nečega u tome no nije baš vidno golim okom.
Aj' pa se vidimo sledeći put... :zdravica:
Ratnikov put je harmonija - harmonija radnji i odluka.
Ivan Spg
Gradska Čistoća
Posts: 684
Joined: 19 Aug 2012, 19:58
Location: Novi Sad
Contact:

Re: Kafić (ex. Dobro jutro, dobar dan, laku noć i lepi snovi

Post by Ivan Spg »

Stalker ekstra napisano, ovaj prvi pasus kao neki roman! :bravo:
Kućni red - obavezna lektira za sve novajlije pogledajte ovde.
User avatar
DenVik
Posts: 870
Joined: 24 Jan 2013, 21:14

Re: Kafić (ex. Dobro jutro, dobar dan, laku noć i lepi snovi

Post by DenVik »

Stlaker, samo ti razveži....jezik.
Uz jutranju kaficu, samo kavica i osmeh( žestinu ćemo za kasnije ostaviti) jer:
Žika se vratio kao Šime, Član je postala zemljoradnik, Love se raspisala, a Pozitiva ode u poznate. Sve je, znači, kako treba da bude.
LJ
Uvek sam u pravo vreme, na pravom mestu i uspešno činim upravo ono što treba
User avatar
Love
Posts: 55
Joined: 23 May 2013, 11:13

Re: Kafić (ex. Dobro jutro, dobar dan, laku noć i lepi snovi

Post by Love »

Evogac naisla sam na divnu kavicu, koju moram podjeliti s vama :andjeo: Image
Uzivaj mo :zdravica: :drugari:

Jej kupila sam si dvije Stevijice :bravo: par ljudi upoznala s tom biljcicom :andjeo:
I usput cu ija dobiti neke druge biljcice :veselica: heheh koje privlacno jutro :lol:

Pozraviii
zagrljaji
:ruzha: :ruzha: :ruzha: :ruzha: :ruzha: :bravo: :bravo: :drugari: :drugari: :drugari: :drugari: :zdravica: :zdravica: :zdravica:
You are my mother,you are my father,You are my lover and my best friend
You are the mountain, you are the ocean,You are the beginning without end
And I love you so,cause you help me see
And to see you in all is to see you in me
I'm in you and you're in me
User avatar
najzad
Posts: 229
Joined: 19 Jan 2013, 17:54

Re: Kafić (ex. Dobro jutro, dobar dan, laku noć i lepi snovi

Post by najzad »

Draaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaagi moji, :andjeo: :andjeo: :andjeo:
evo me u bastici,
sija suce,
gde ste,
brzo, brzo da vas i u zivo vidim,
odma kuvaru spremaj po redu i ne zakidaj, ko kod Djoke, neka bude http://tekstovi-pesama.com/djordje-bala ... o/15790/1/
sve vas pozivam na pice i ice sta god da pozelite ide na moj racun.
Puno toga se izdesavalo u mom "odsustvu"no ja sam bila vas andjeo nadgledac i svo ovo vreme i dok sam punila baterije po raznoraznim plazama i setnjama uz more odasiljala sam vam nonstop pozitivnu energiju,ljubav, sve vrste podrske,ponaosob i kolektivnu i citala vas pomno,te tako bila u toku svega, pratila kretanja svojih voljenih svetlosnih bica kao najpazljiviji posmatrac a da vi toga niste bili svesni no to ne menja na stvari da ne nastavimo, :drugari: :zdravica: :veselica: :veselica: :veselica:
gde smo stali...
muzika (ovo svi znate ali mora se naglasiti zbog cistoce,jel te gosn.redar.mada to ponekad onemoguci iznenadjenje.):nezaboravni Bob Marley-Don' t worry be happy, http://www.youtube.com/watch?v=Oo4OnQpwjkc
Zika :svekul: da kulira al znam nece dugo izdrzati,samo sto nije stigao.
Draga moja pozitivice, posebno hvala da si se vec pitala gde sam :ruzha: odusevljena sam i cestitam ti na uzlaznoj liniji ostvarivanja tvog velikog sna.Jos si jedan dokaz uspeha na putu kojim svi ovde idemo i jako me raduje,bez lazne skromnosti osetila sam i sve kockice da se sloze i koje se i dalje slazu znam da bez greske rade, rade za tebe, za nas i uvek u nasu korist, za nase dobro, samo se otvorimo i verujmo u pozitivno u ljubav s ljubavlju.Sve je bas kako je dobro i mi smo bezbedni.
Clanice draga,nemoj da se uobrazis otkako postade milioner.Ljubim te ali ne zbog para.hahaha.Zar nije istina da nam tako svako dobro pada sa neba. :kul:
Moja inspiracija posebna,draga Leci, kao da je mene pitala,pa mi jos bliza i draza jer se sada i vidimo i cujemo preko divnih videa :bravo: :ruzha: a sigurna sam da ce uskoro i njena knjiga,haha,zar ne,pa ti to mozes a da ce onaj od gore,ja vec znam. :veselica:
Draga moja Den,i ja cu kao i ti uskoro na matursko druzenje,tako se mozda sa nekima i vidim uzivo za istinski posto me put vodi u NS, :zdravica: ovo ce biti prilika,no o tom po tom kada se utanaci od organizatora datum. :kul: :drugari: :zdravica:
:veselica: :veselica: :veselica: :veselica: :veselica: :veselica: :veselica:
User avatar
sarah
Posts: 495
Joined: 05 Sep 2012, 13:24

Re: Kafić (ex. Dobro jutro, dobar dan, laku noć i lepi snovi

Post by sarah »

U koliko je danas lepih novosti Divota :)
257 popiću jednu na tvoj račun, da zalijemo to nasledstvo da se bolje primi :zdravica:
Pozitiva čestitam :bravo: samo napred u osvajanje snova :mig:
Najzad dobro nam došla nazad, evo ti jedna :ruzha: za dobrodošlicu :drugari:
User avatar
tanita
Posts: 162
Joined: 31 Jan 2013, 18:11

Re: Kafić (ex. Dobro jutro, dobar dan, laku noć i lepi snovi

Post by tanita »

evo me stizem u smenu,vidim svi ste na svojim mestima, super, taman da vam ja sad zakuam jednu domacu gorcu.je l moze?:) I da, imam tu iza sanka specijalne dodatke,koje drzim u staklenim bocama. Danas tocim vodu kojoj sam pustala najlepse melodije i poruke ljubavi. Ona to pamti,sipam je, pa vi izvolte, posluzte se.:D Najzad je pustila Bob Marleya, stalker je happy jer kavica nije bila ni malo obicna, clanica prilazi i krisom placa celu turu,(prica se da je nasledila veelke novce) :) pozitiva blista radujuci se novim iskustvima a jedan od njenih smajlija je zakacio casu sa ljubavnom vodom,pa idem da joj sipam opet.:D Ej neko trubi vani, skripe gume.ko je? DenVik! za volanom,dovozi ostatak ekipe. Kaze da se vracaju sa Milinog rodjusa... Nastavice se...:D Love for all
Last edited by tanita on 06 Jun 2013, 13:25, edited 1 time in total.
User avatar
DenVik
Posts: 870
Joined: 24 Jan 2013, 21:14

Re: Kafić (ex. Dobro jutro, dobar dan, laku noć i lepi snovi

Post by DenVik »

Ohohoho, evo je i Najzad najzad.
Mislila na nas dok je " službeno" boravila na moru i plažama( sunčala se, odmarala, šetala, udisala morski vazduh, meni omiljeni), eh, pravi si drug, znaš.
Ti si moj idol. ( zimi banje, proleće, leto i jesen na moru)pravi Ratnik svetlosti!! :zdravica:
ljubac i sudar Tanita
Uvek sam u pravo vreme, na pravom mestu i uspešno činim upravo ono što treba
Post Reply