Da li osećate energiju?

Anđeli, Aura, Channeling, Svetlosno telo, Vibracija tela, "Neobjašnjive" pojave, Slučajnost, Znakovi, Borjevi, Imena i njihovo značenje i uticaj

"Malo" znači da ove pojave nisu obavezno nešto što je neobjašnjivo, nego samo da moramo pomalo da naslućujemo kako funkcionišu
User avatar
Srećica
Posts: 50
Joined: 04 Jul 2013, 21:21

Re: Da li osećate energiju?

Post by Srećica »

Osecam pozitivnu energiju i nastojim da je osecam jos duugoooo :bravo:
Samo mi dolaze pozitivne misli i slike pred ocima, razmisljam pozitivno. :veselica: :veselica: :veselica:
Osecam toplotu u telu, najvise dlanovima. Toplota je taj neki osecaj da je sa nama sada sve ok. :D
Imam svoju unutrašnju lepotu koja privlači druge!
Krijesnica

Re: Da li osećate energiju?

Post by Krijesnica »

Uuuuuu jučer sam se toliko opustila da sam osjetila unutarnje strujanje energije i usmjeravala sam ju pomoću namjere. Prvo sam locirala vrtlog u području solara. Onda sam odatle širila struju u svim smjerovima, preko cijelog stomaka. Na kraju sam ju skupila u jedan snop i usmjerila prema srcu. Tu su se pojavile nježne senzacije ljubavi, mira i prihvaćanja. Prihvaćam svoje emocije, i pozitivne i negativne, i prilazim im sa suosjećanjem! <3
User avatar
Mila
Posts: 281
Joined: 19 Aug 2012, 20:53

Re: Da li osećate energiju?

Post by Mila »

U poslednje vreme je pocelo da mi se desava da, dok radim mentalne vezbe, bukvalno osetim energiju kako mi igra oko srca. I to je mnogo prijatan i motivisuci osecaj :mig: .
Lekcija je uvek voleti sebe.
Krijesnica

Re: Da li osećate energiju?

Post by Krijesnica »

Ovih dana me energija doslovno preplavljuje. Obožavam kad, iz čista mira, osjetim trnce na glavi, i to uvijek samo na jednom određenom, svaki put drugačijem dijelu glave. Naročito volim kad se rasprše kroz kičmu.

Noćas sam u meditaciji, bez ikakvog pokušavanja da to postignem, osjetila toplinu u području rebara, negdje na pola puta između želuca i srca. Javilo se samo od sebe, stvarno lijep osjećaj. Jutros sam, čim sam smjestila pozornost na srce, osjetila nježnost, ljubav i suosjećanje. Koja god osoba da mi se tog trena pojavila u umu, imala je moje razumijevanje i podršku. Nikome ništa ne zamjeram, razumijem svačije ponašanje i postupke. Svi dajemo sve od sebe u skladu s onim što smo proživjeli i naučili. I to treba poštivati, jer svatko prolazi drugačiju životnu školu.
User avatar
sarah
Posts: 495
Joined: 05 Sep 2012, 13:24

Re: Da li osećate energiju?

Post by sarah »

Nova pojava kod mene je da poslednjih par dana za vreme meditacije pored ljuljanja tela, kada zatvorim oči vidim jarko ljubičasti krug (kao ova tvoja slova Krijesnice :) ) i to bez obzira da li je dan ili noć...Čini mi se da kada god registrujem nešto drugačije od predhodnih doživljaja, da je moja energija za stepen viša i intezivnija. Samo kada pomislim šta sve ima u za nas nevidljivom svetu, šta nas sve okružuje...Primetila sam dok sam boravila na planini u prirodi, da me energija mnogo intezivnije prožima, tamo je vibracija mnogo viša i dan prolazi u konstatnoj radosti, jer duša se raduje i širi u svom prirodnom okruženju...Shvatam da je to cilj, osećati se isto i u kontrastima u kojima trenutno živimo, da u užurbanom gradu održavamo viši nivo vibracije :D
User avatar
DenVik
Posts: 870
Joined: 24 Jan 2013, 21:14

Re: Da li osećate energiju?

Post by DenVik »

Nasa povezanost sa Majkom prirodom je iskonska i veza i potreba.
Naravno da je lakse kad si u njenom sredistu, ali nije nemoguce ni u gradu. Interesantan je to izazov, da u celiku i betonu stvoris pozitivnu vibraciju. Ja za sada, moram da budem konektovana sa prirodom da bih u tome uspela, ali mislim da idem ka tome da kad je moja konekcija sa sopstvenim Bicem kompletna, nece mi trebati surogati.
Drago mi je Sarah da to dozivljavas.
Kod mene je percepcija skroz drugaciaj nego pre 6 meseci, npr.
Uvek sam u pravo vreme, na pravom mestu i uspešno činim upravo ono što treba
User avatar
sarah
Posts: 495
Joined: 05 Sep 2012, 13:24

Re: Da li osećate energiju?

Post by sarah »

To je to Den, i ja osećm da mi se percepcija izmenila :) Ali isto tako počinjem da uviđam kako ovaj naš gradski beton baš postoji da bi osetili ogromnu zahvalnost , i da bi osvestili tu razliku gde smo bili i gde idemo...Sada mogu da nazirem i savršenu viziju kako bi simbioza grada i prirode mogla u budućnosti da izgleda :D
User avatar
Dreamcatcher
Posts: 37
Joined: 25 May 2013, 22:00

Re: Da li osećate energiju?

Post by Dreamcatcher »

sarah i ja vec neko vrijeme vidjam taj jarko ljubicasti krug, bas sam se pitala sto je to i zasto je bas ljubicaste boje.
Kod mene se povecava i smanjuje ili ide vamo-tamo.Seta se.


Takodjer osjecam trce po cijeloj glavi kad meditiram,i strujnje po tijelu, nekad i kad ne meditiram, npr. vozim se u autu i pocinjem osjecati neko strujanje u obrazima, celu..kao neko skakljanje.
Zanimljivo. :)
...The Way Flows In You...
Krijesnica

Re: Da li osećate energiju?

Post by Krijesnica »

Lijepe moje Ratnice, Dream i Sarah, taj prelijepi ljubičasti krug samo je znak da se vaša frekvencija upravo ubrzala, odnosno prešla na viši stupanj! Što ga više budete gledale, to će on postajati jasniji. Njegovim promatranjem podižete svoju frekvenciju i otvarate si put prema nevjerojatnom znanju i vodstvu. Samo naprijed!!! :veselica:

DenVik, divno si se izrazila, "ali mislim da idem ka tome da kad je moja konekcija sa sopstvenim Bicem kompletna, nece mi trebati surogati." Upravo to, Zemlja je naša pomajka koja nas je tako velikodušno prihvatila i dopustila nam da boravimo u njoj. Treba joj posvetiti što više pažnje i voljeti ju, jer će nas ona jednoga dana otpustiti kako bismo krenuli dalje.

Kako je Einstein rekao... "Zagledajte se u prirodu, i sve će vam postati jasnije."
User avatar
sarah
Posts: 495
Joined: 05 Sep 2012, 13:24

Re: Da li osećate energiju?

Post by sarah »

Hvala ti Krijesnice na pojašnjenju i osećala sam da je tako nešto u pitanju :D
Dreamcatcher baš to što kažeš, krug se povećava i smanjuje i ide tamo vamo...Imamo slične senzacije i meni trne teme i lice, ali mi je sve to jako uzbudljivo i interesantno :D

Ovo je planeta koju su skoro otkrili istraživači iz NASE :)
Attachments
Ovu su planetu skoro otkrili istraživači iz NASE
Ovu su planetu skoro otkrili istraživači iz NASE
255x160_42714-dddd (1).JPG (6.78 KiB) Viewed 2499 times
Post Reply