Zahvalnost

Teme o radu foruma i "čekaonica".

Čekaonica -> Ako ne znate gde biste započeli temu postujte je u ovaj forum pa ću je premestiti.

Kućni red pogledajte ovde.

Najbolji način da započnete novu temu pogledajte ovde
Post Reply
User avatar
Noetic Sparkle
Posts: 156
Joined: 09 Oct 2012, 13:26

Zahvalnost

Post by Noetic Sparkle »

O zahvalnosti i o snazi zahvalnosti govore mnogi prosvijetljeni ljudi.Ono sto je mene navelo da postavim ovu temu jeste razgovor sa Leci tacnije zahvalnost koju sam osjetila iz razmjene energije,ljubavi i Rumijevih uvida,otkrovenja.Pa sam se sjetila nekih trenutaka kojih ima dvojakih-trenutaka kad je um opterecen dogadjanjima koja projektuje (necisti,jos neocisceni) ego ,ili svijet oko nas i u kojima biti in the state of gratitude djeluje kao far,far away cilj,nedostizan,nerazumljiv,nedostizan...A sa druge strane trenutaka kad se srce i um ispune tolikom zahvalnoscu da sve sto je bilo vise nije ,i sve djeluje razumljivo,na mjestu kad se "zagrcnem" od zahvalnosti sto...sam ziva,sto stremim,sto sunce sija ,sto je nebo slavno,plavo,sto postoji ovaj sajt,sto znam da me gleda Vjecnost i da ja u tim trenucima gledam i jesam Vjecnost.Ovo ukratko.Kakva su vasa iskustva sa zahvalnosti?
NOETIC SPARkLE
User avatar
Srećica
Posts: 50
Joined: 04 Jul 2013, 21:21

Re: Zahvalnost

Post by Srećica »

Ja svaki dan zahvaljujem na necemu tj na vise stvari. :D
Veoma je lep osecaj ja tad imam neki osecaj spokojstva.
Imam svoju unutrašnju lepotu koja privlači druge!
User avatar
Qlex
Posts: 6
Joined: 06 Jan 2015, 22:27

Re: Zahvalnost

Post by Qlex »

Zahvalan sam sto sam ziv. Eto.

Sad kome treba biti zahvalan, to je diskutabilno. Ali verovatno nekoj visoj sili.

Treba znati reci hvala, to je osnova ljubaznosti i pristojnog ponasanja!

Pozdrav!
User avatar
Aurora3
Posts: 141
Joined: 18 Aug 2013, 20:32

Re: Zahvalnost

Post by Aurora3 »

Za mene, zahvalnost je sreca koju osjecam zbog onog sto imam!

Uzgred, zahvalnost je na najvisoj vibraciji. I kada smo zahvalni na onome sto imamo dolazi nam i ono sto nemamo a zelimo.

Zahvalnost je kljuc ka cudima!

Zato ja i ne postavljam pitanje kome treba biti zahvalan. Svima, svemu.

Zahvalnost je ljubav! A svi znamo da je najveca sila na svijetu ljubav!

:ruzha: :ruzha: :ruzha: :ruzha: :ruzha: :ruzha: :ruzha: :ruzha:
Post Reply