Kafić "Dobre vibre"

Danas ti je rođendan? Na čemu si zahvalna? Kako si počela? Predstavi se :)
User avatar
DenVik
Posts: 870
Joined: 24 Jan 2013, 21:14

Re: Kafić (ex. Dobro jutro, dobar dan, laku noć i lepi snovi

Post by DenVik »

Leciiiiii, ljubim te, a u slobodno vreme praviš ove smajliće koji me zbunjuju ponekad ili mi se samo malo zavrti u glavi, ma sve ok.
Valerija, dobro nam došla.
Izvini, obično lepo dočekamo goste, ali svi smo pod utiscima prvog susreta.
Ma, ja sam jedva čekala da se sretnemo. Tačno sam živela za ovaj trenutak zadnjih pet meseci, ja sve kao složile su se kockice,sve je uredu, a u stvari tek sad sve kreće.
Tek ćemo da pišemo istoriju i širimo pozitivu( ne, tebe, Pozitiva, tebe ćemo da pazimo,mazimo i čuvamo)
Uvek sam u pravo vreme, na pravom mestu i uspešno činim upravo ono što treba
Ivan Spg
Gradska Čistoća
Posts: 684
Joined: 19 Aug 2012, 19:58
Location: Novi Sad
Contact:

Re: Kafić (ex. Dobro jutro, dobar dan, laku noć i lepi snovi

Post by Ivan Spg »

Ja bih voleo da kad se vidimo sledeći put da se više družimo :) Mislim na neku varijantu bez predavanja (predavanja ćemo držati nevezano za to). Al bilo mi je malo vremena provedenog sa vama forumašicama, želim da se ispričamo onako oči u oči :) hehehe


(hhehehe moj 555ti post)
Kućni red - obavezna lektira za sve novajlije pogledajte ovde.
User avatar
DenVik
Posts: 870
Joined: 24 Jan 2013, 21:14

Re: Kafić (ex. Dobro jutro, dobar dan, laku noć i lepi snovi

Post by DenVik »

O, kongračulejšn, 555, to je lep broj, naspram 617 :mig: , izbila sam na drugo mesto, jer Joa niko stići ne može, pa ni ona samu sebe :veselica:
Za koji dan se opet vidimo.
Uvek sam u pravo vreme, na pravom mestu i uspešno činim upravo ono što treba
User avatar
jovanajovana10
Posts: 362
Joined: 17 Nov 2012, 16:24

Re: Kafić (ex. Dobro jutro, dobar dan, laku noć i lepi snovi

Post by jovanajovana10 »

jer postoji mogucnost da se obrisu moji postovi ? makar polovina ?- ozbiljna sam
-Danas je moj srecan dan :) !
-Ovde sam da se menjam na bolje <3 !
http://www.youtube.com/watch?v=UOb0ei-Ej6Q :)
https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/ ... 0543_n.jpg
Ivan Spg
Gradska Čistoća
Posts: 684
Joined: 19 Aug 2012, 19:58
Location: Novi Sad
Contact:

Re: Kafić (ex. Dobro jutro, dobar dan, laku noć i lepi snovi

Post by Ivan Spg »

Možda bih mogao nešto da ishakujem, što bre bog te mazo???

Den :) hehe da da

E bome stigao i kafić do 100te strane hehehe
Kućni red - obavezna lektira za sve novajlije pogledajte ovde.
Valerija
Posts: 3
Joined: 29 Jun 2013, 20:59

Re: Kafić (ex. Dobro jutro, dobar dan, laku noć i lepi snovi

Post by Valerija »

DenVik wrote:Leciiiiii, ljubim te, a u slobodno vreme praviš ove smajliće koji me zbunjuju ponekad ili mi se samo malo zavrti u glavi, ma sve ok.
Valerija, dobro nam došla.
Izvini, obično lepo dočekamo goste, ali svi smo pod utiscima prvog susreta.
Ma, ja sam jedva čekala da se sretnemo. Tačno sam živela za ovaj trenutak zadnjih pet meseci, ja sve kao složile su se kockice,sve je uredu, a u stvari tek sad sve kreće.
Tek ćemo da pišemo istoriju i širimo pozitivu( ne, tebe, Pozitiva, tebe ćemo da pazimo,mazimo i čuvamo)

Hvala na dobrodoslici :andjeo: Hvala sto ste sad deo mog zivota :andjeo:
User avatar
gagica
Posts: 57
Joined: 01 Jul 2013, 18:21

Re: Kafić (ex. Dobro jutro, dobar dan, laku noć i lepi snovi

Post by gagica »

Nova sam na forumu ali u subotu sam bila na okupljanju i odusevljena sam - napokon istomisljenici! :D
Svi ste mi bili super i ne znam sta bih novo rekla a da vec nije neko od vas. Nadam se da ce ovih okupljanja biti sto vise jer jedni druge pokrecemo.
Zelim sve da vas pozdravim i da kazem da mi je jako drago sto postojite i sto smo se nasli. A pre nekih desetak dana sam razmisljala kako bi bilo lepo da postoje neki seminari ili slicno o zakonu privlacenja kod nas, da bas ne moram ici u Ameriku (ha,ha) da bih slusala a pri tom ovaj sajt nisam bila ni jednom otvorila samo sam slusala Vinine video klipove i poslala joj par mail-ova i ona mi kaze da je pratim na fejsu kad ono obavestenje o okupljanju, i sta reci ostvarilo se brze nego sam mislila. Svi predavaci su me odusevili, svako na svoj nacin a Vina bi ladno mogla rame uz rame da parira Ester jer toliko draga imas ZNANJA i ENERGIJE da sam zaista ponosna sto sam te upoznala i ta tvoja skromnost koju su i ostali konstatovali ti daje posebnu draž. Ma prosto sam odusevljena.
Sve vas puno ljubim i radujem se nasem skorom vidjenju.
Зоран
Posts: 203
Joined: 27 Mar 2013, 15:02

Re: Kafić (ex. Dobro jutro, dobar dan, laku noć i lepi snovi

Post by Зоран »

Ja sam u dilemi da li smo mi privukli pozitivnu energiju ili je pozitivna energija privukla nas...? :) ) :)

Kako god, lepo nam stoji....:)

Pozdrav svima na kraju još jednog lepog letnjeg dana...:)
Ivan Spg
Gradska Čistoća
Posts: 684
Joined: 19 Aug 2012, 19:58
Location: Novi Sad
Contact:

Re: Kafić (ex. Dobro jutro, dobar dan, laku noć i lepi snovi

Post by Ivan Spg »

Hehe Gagice dobrodošla nam na forum :bravo: :bravo: :bravo:

Tako smo i Vina i ja razmišljali "mora biti još ljudi u našoj okolini koji se interesuju za sve ovo". Ispade da ih ima dosta i da su predivni :) hehehe

Nemoj mi zameriti al ne mogu da se setim tačno tvog lika (upoznao sam dosta novih ljudi u subotu), ako možeš daj nam neku slikicu da te vidimo heh :ruzha: (jedno vreme smo na forumu držali lične fotke pa smo se tako upoznali bolje, moja još uvek stoji) :mrgreen:

Da, Zorane evo i mi se spremamo za krevet, zaista divan dan, laku noć i lepi snovi, udoban krevet i prijatno buđenje pozdrav za danas :)
Kućni red - obavezna lektira za sve novajlije pogledajte ovde.
Зоран
Posts: 203
Joined: 27 Mar 2013, 15:02

Re: Kafić (ex. Dobro jutro, dobar dan, laku noć i lepi snovi

Post by Зоран »

Hvala. Laku noć. A snovi neka budu inspirativni. Malo mi je problem da definišem reč "lep" kada mi već polazi za rukom da u svemu nađem nešto lepo...:) :) :)
Post Reply