Kafić "Dobre vibre"

Danas ti je rođendan? Na čemu si zahvalna? Kako si počela? Predstavi se :)
User avatar
jaspis
Posts: 314
Joined: 29 Jan 2013, 20:55

Re: Kafić (ex. Dobro jutro, dobar dan, laku noć i lepi snovi

Post by jaspis »

Tanjusa cestitaaam, bravo bravo, ma namjerno si se ti zaglavila da te oni jos malo gledaju i upamte sama si se privukla u njihovim glavama ;) i onda nama tu prodajes pricu kao samo se zaglavilo mos mislit :P

Hvala svima na angazmanu oko vage, nasla vec neke al vazu po 1 g ja bi neku precizniju, ako ne nadem i ova ce posluzit samo cu onda radit vece kolicine ;)
Kombinacija zdrave hrane i zdravih mazalica je dobitna kombinacija, jedno bez drugog nema smisla ali to znate kad je tako logicno hihihi

Bravo Ivane za kamericu, to je ova za snimanje bas predpostavljam?
Bit ce novih videa, sad ocekujem pravu poplavu, ipak treba to cudo dobro isprobat zar ne???
Teži visokom jer u duši ti leže skrivene zvijezde. I sanjaj jer snovi predhode svakom cilju.
User avatar
tanjusa
Posts: 46
Joined: 13 Oct 2012, 12:20

Re: Kafić (ex. Dobro jutro, dobar dan, laku noć i lepi snovi

Post by tanjusa »

O, hvala vam svima ljudi! Radujući se sa mnom uvećali ste moju radost:)

Ivane, uživaj u korištenju kamere. Meni ona slika baš ništa ne znači, ali već se smijem u sebi jer vidim mog dragog kako se oduševljava i navodi sve prednosti iste i td.
Sarah, bravo za malu djevojčicu. Mi nemamo pojma koliko su oni jaki. I mi u porodici svaki dan iščekujemo jednog Filipa :)
I saznadoh štošta o Pi vodi. Ovaj kafić je full edukativan:) Uvijek sam povezivala kafanu sa edukacijom, bila sam u pravu.
DenVik, nepogrešivo si "osjetila" sarah :) Hvala ti za čestitke.
Jasips, znam da će vaga uskoro biti tvoja. Potražiću i ja. Imam i neke poznanike pa ću se raspitati malo.

Ljudiiii....idem kući, a vikend je samo naš (ja + moja ljubav) nakon divne i lude sedmice. :veselica:
Uživajte i polako sa rakijom. Grlim vas sve i hvala za more pozitivne energije.
Uspjeh i sreća me prate u stopu!
Ivan Spg
Gradska Čistoća
Posts: 684
Joined: 19 Aug 2012, 19:58
Location: Novi Sad
Contact:

Re: Kafić (ex. Dobro jutro, dobar dan, laku noć i lepi snovi

Post by Ivan Spg »

Srećice dobrodošla :)

Sve sam pročitao, sve me raduje, svima hvala i izvolte.

Da biće sve snimano od sad pa na dalje. Možemo da snimimo 4h u full hd-u tako da def predavanja od sad idu u arhivu ;)
Kućni red - obavezna lektira za sve novajlije pogledajte ovde.
User avatar
Srećica
Posts: 50
Joined: 04 Jul 2013, 21:21

Re: Kafić (ex. Dobro jutro, dobar dan, laku noć i lepi snovi

Post by Srećica »

Hvala. :D Evo i mene. Jutros mi je palo na pamet da vratim knjige iz biblioteke i uzmem nesto korisno sto se me dodatno podici i motivisati. :D Inace primetila sam da se vec par dana budim sa osmehom na licu i sva radosna i cak se setim onako sanjiva da u sebi izgocaram afirmacije. Ne znam da li se to i drugima desava, meni je bas ok takvo budjenje. A da umalo da zaboravim da zaspim sa najdrazom plisanom igrackom i probudim se. :veselica:
Imam svoju unutrašnju lepotu koja privlači druge!
Ivan Spg
Gradska Čistoća
Posts: 684
Joined: 19 Aug 2012, 19:58
Location: Novi Sad
Contact:

Re: Kafić (ex. Dobro jutro, dobar dan, laku noć i lepi snovi

Post by Ivan Spg »

Hehehhe savršeno :)
Kućni red - obavezna lektira za sve novajlije pogledajte ovde.
User avatar
pozitiva
Posts: 406
Joined: 20 Jan 2013, 13:24

Re: Kafić (ex. Dobro jutro, dobar dan, laku noć i lepi snovi

Post by pozitiva »

JAOJ, JAOJ JAOJ koliko diiiiiiiiiiiiiiiiiiiiivniiiiiiiiiiiih vestiiiiiiiiiiiiiiiiiii
jaoj jaoj jaoj :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo:
jaspis ja vec vizualizujem jednu vagicu
privlacim hihihi
a vidim i svi ostali se pridruzuju
a i znas sta jos
posto ja obozavam etesicna ulja ti ces na toj vagici nama spremati upravo to za nasa predavanja
jea!!!
to!!!!
to je nasa svetlosna druzina i porodicaaaaaaaaaa :drugari: :veselica: :veselica: :veselica: :veselica: :veselica: :veselica:
tanjusaaaaaaaaaaaaa :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo:
cestitaaaaaaaaaaaaaaam!
ceastitam
pa bolji scenario nije mog'o biti!!!!!!!!!!!!
bravo
najzad loptica pun pogodaaaaaaaaaaaaaaaaaaaak smajli koji moja cera obozavaaaaaaaaaaa
hvalaaaaaaaaaaaaaaaaaa
tanita umesto medovace ja bi orahovacu!!!
hihihi
DV vidim ja divne promene na bplje kod tebe
jupiiiiiiiiiiiiiii
sarah divno
divno divnoooooooooooooooooooooooooooo :zdravica:
i ivaneeeeeeeeeeee bravo
tooooooooooooooo!
sve ide najbolje po nas divno
divno divno
kako je ovo divno
pa ljudi ja vas mnogo volem
srecice dobrodosla uzivaj!!!!!!!!!!!!!bravoooooooo uz nas svet je lepsiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :veselica: :veselica: :veselica: :veselica: :veselica: :veselica:
ziko ziko ziko nedostaje tvog humora
saljem emergiju
jovancice volim te
i prihvatam bas takvu kakva jesi
mila, moja mila divno ono juce
monjiceeeeeeeeeee nedostajes
sanco gde siiiiiiiiiiiiiiiiiiiii????
i one koje sad nisam pomenula mislim na vas
ne mogu da razmisljam cera mi skace po glaviiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

leci
naucih lekciju samoposmtranje
ljudi sve vas volim
claniceeeee tvoj humor jaaaako prija :zdravica: :veselica: :veselica: :veselica: :veselica: :veselica: :veselica: :veselica: :veselica: :veselica: :veselica: :veselica: :veselica: :veselica:
jako sam srecna sto vas imaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam
User avatar
Monja
Posts: 201
Joined: 14 Oct 2012, 15:23

Re: Kafić (ex. Dobro jutro, dobar dan, laku noć i lepi snovi

Post by Monja »

Tanjuša, čestitam :veselica: :veselica: :veselica: , predivne vesti :zdravica: :zdravica: . A za vikend Image . Uživaj, draga....

Jaspis, tako mi je drago što si se pronašla u tim mirišljavim džidža-bidžama, ako ti znači nešto i ja se javljam za testerku Image, ne znam kako bismo to izveli, ali ZP će učiniti svoje :veselica: :veselica:

Srećice, dobro nam došla, i bravo za jutarnji super-filing Image , jako je bitno da ti dan započinje sa osmehom :bravo:


Evo jedna večernja, ko voli...
Attachments
coffe-time-16734092.jpg
coffe-time-16734092.jpg (24.04 KiB) Viewed 727 times
Nema tog delanja koje može da nadomesti neusaglašenost energija. - Abraham
User avatar
najzad
Posts: 229
Joined: 19 Jan 2013, 17:54

Re: Kafić (ex. Dobro jutro, dobar dan, laku noć i lepi snovi

Post by najzad »

Ja cu ovu vecernju,hvala ti Monja, da se malo skinem s vode :pardon: obzirom da si danas dodjem ko dodola. Kada sam ustala od laptopa imala sam prekrasan prizor kise koja je iz " vedra neba" horizontalno lila nosena vetrom i zalivala u najsitnijim (monsunskim) kapima sve ispred sebe. Milina za prirodu. Sve se vrlo brzo svrsilo i ja sam uzivajuci uz Dunav i udisuci prekrasan svez i mirisan vazduh odleprsala do bazena pa se opet stopila sa vodom. Po dolasku kuci prvo mi je bilo da promenim vodu u kadi u kojoj od juce hladim lubenicu
(kupljenu uz put pri povratku iz NS, vojvodjanski suvenir) pa se zaigrah i prisetih davnih dana kada sam o raspustu znala pecati lubenice iz bunara. Svasta vam ja ovde napricah ali ko zna s kojom cu se vodom do jutra jos sresti. :drugari: :zdravica:
User avatar
jovanajovana10
Posts: 362
Joined: 17 Nov 2012, 16:24

Re: Kafić (ex. Dobro jutro, dobar dan, laku noć i lepi snovi

Post by jovanajovana10 »

ja sam kraljica definitivno :) dosla kuci i ponela cudo bozije stvari , jedva dovukla 3 torbe od stanice na treci sprat i imam 100 obaveza u glavi (placanje racuna u stanu ovde, cuda, svacega , rezervacija i organizacija karata , da obidjem tatu, onda baba i deda i svasta jos...)
malo pre sam se zgranula kada sam se setila da sam zaboravila pasos u gradu gde studiram u stanu a vikend je , poste slabo rade , subotom do 12 a nedeljom ne rade, meni pasos treba da stigne u ponedeljak u utorak ujutru putujem .

tako da molim Boga dragog i vizualizujem pasos u svojim rukama u ponedeljak pre podne
meni u ponedeljak pasos mora da bude u rukama

jedva pronadjoh nacin da se stvori i sada verujem u to da ce sve da bude u redu i jedva cekam da sednem u bus u utorak zorom - ne mogu da docekam samo da sednem u bus :)))))))

:* vas
ako putujete negde - vreme odmora- prvo proverite gde vam je pasos i garantno pismo ! a ne kao ja ovako :)


SADA VIDEH :)
POZITIVICE i ja tebe volim bas takvu kakva jesito da znas !!!
i niceg mi drazeg nema nego kad volim ljude kakvi jesu U CELINI i da mene vole onakvu kakva jesam sa svim manama i vrlinama :)))))) ja onada jako zahvalana budem :))) i zahvalana ti jesam jako sto me volis i prihvatas bas takVU celU mene kakva jesam :) i ja tebe volim jako i prihvatam :)))
ULEPSALA SI MI OVIM NAPORAN DAN :) <3 <3 <3
-Danas je moj srecan dan :) !
-Ovde sam da se menjam na bolje <3 !
http://www.youtube.com/watch?v=UOb0ei-Ej6Q :)
https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/ ... 0543_n.jpg
User avatar
najzad
Posts: 229
Joined: 19 Jan 2013, 17:54

Re: Kafić (ex. Dobro jutro, dobar dan, laku noć i lepi snovi

Post by najzad »

Opusti se draga Jo, i laganica :svekul: vidim te vec u tvom busu :veselica: :D ostvaruju ti se sve zelje, uspevas da meditiras ko nasa Pozitiva kad putuje i stizes na cilj odmorna i radosna. LJUBAC i srecan ti boravak gde god da si. :zdravica:
Post Reply