Kafić "Dobre vibre"

Danas ti je rođendan? Na čemu si zahvalna? Kako si počela? Predstavi se :)
User avatar
tanita
Posts: 162
Joined: 31 Jan 2013, 18:11

Re: Kafić (ex. Dobro jutro, dobar dan, laku noć i lepi snovi

Post by tanita »

zato nam je kafanica - Gostiona i po! :veselica:
e a stvarno ko voli autohtone a i zdrave slatkiše, nek potrazi kvalitetnu tahan halvu, a moze i tahin (pasta od susama) kao zdravi namaz za dobro jutro :D (jesam li ja to rekla dobro jutro hahaha)
User avatar
Član 257
Posts: 803
Joined: 25 Oct 2012, 11:30
Contact:

Re: Kafić (ex. Dobro jutro, dobar dan, laku noć i lepi snovi

Post by Član 257 »

E raja, da podelim sa vama sta mi se dogodilo. Moj dragi radi u Rusiji, trenutno, svi znate. U nekom mestu koje se zove Selyatino, pored Moskve. I malopre sam pronasla web kamere u tom mestu i gledala ga kako ide s posla...O Boze, kako mi je to bilo kul...
Znam da mozda nekima nije ovo kul, ali ja sam toliko zaljubljena i toliko ga volim da me sve sto ima veze sa njim veseli. Evo vam i slika koju sam slikala, jer sam mu rekla da se zaustavi da ga uhvatim.
Attachments
E, ovo malo, dole, u crvenoj majici sto stoji pored ovih kamenja...to je moj dragi...
E, ovo malo, dole, u crvenoj majici sto stoji pored ovih kamenja...to je moj dragi...
999038_10201002237831462_1224844477_n.jpg (27.3 KiB) Viewed 1459 times
"Vaše unutrašnje biće vas uvek vodi ka onome šta želite. Ono vas nikada ne štiti od nečeg drugog." Abraham
User avatar
Zika
Posts: 690
Joined: 19 Aug 2012, 23:17
Location: Kanada
Contact:

Re: Kafić (ex. Dobro jutro, dobar dan, laku noć i lepi snovi

Post by Zika »

tanita , Nisam pravio tahan halvu (zove se jos i ceten 'alva) ali sam je jeo. Juce sam zavrsio poslednji zalogaj 'alve koju sam ovde kupio. Inace, ceten alva ide vrlo dobro sa sudzukom (jer je puno slatka) i onda se zalije bozom. Ja sam je ovde zalio sa limunadom od sveze cedjenih limunova.

Ivane
, jeste da sam probao da pravim svasta (od dece do bureka) i da imam puno recepta ali jos nisam sve probao (imam vremena, jos sam mlad). Za decu nisam imao recept, bio sam samouk ali su dobro ispali. Verovatno sam talentovan.

Clanice, vazno je da si ti njega uhvatila a dali je kul ili nije bas te boli briga.

'Ajd' jos po jedno pice (mislio sam na piće) :zdravica: :zdravica: :veselica: :ludiranje: :ludiranje:
User avatar
Zika
Posts: 690
Joined: 19 Aug 2012, 23:17
Location: Kanada
Contact:

Re: Kafić (ex. Dobro jutro, dobar dan, laku noć i lepi snovi

Post by Zika »

Kad muskarci ostare



Citat godine nosioca Nobelove nagrade za medicinu Drauzija Varelle, brazilskog onkologa :
----------------------------------------------------------------------------------
"U današnje doba se pet puta više investira u medikamente za
mušku potenciju i silikone za žene nego za liječenje Alzhajmerove
bolesti.
Tako ćemo za par godina imati stare babe s ogromnim sisama i stare
djedove s tvrdim penisom, ali se niti jedan od njih neće sjetiti za što je to
dobro "
User avatar
leci
Posts: 351
Joined: 19 Aug 2012, 21:28

Re: Kafić (ex. Dobro jutro, dobar dan, laku noć i lepi snovi

Post by leci »

Draga Tanita, odavno nisam jela ćetenu alvu, ali je veoma ukusna i slasna, njam, njam!
Image
Draga i mila članice, ma neka si ti njega videla tako ludo zaljubljena, ma baš volim i radujem se sa tobom! E velika je to radost bilakada si ga ugledala, mogu da zamislim, jeeeeeeeeeee...
ImageImage
Žiko rode, he he he da boza i ćetena, pa Bog da te vidi, he he he znaš da uživaš pa to ti je, he he he
ImageImageImage
User avatar
Zika
Posts: 690
Joined: 19 Aug 2012, 23:17
Location: Kanada
Contact:

Re: Kafić (ex. Dobro jutro, dobar dan, laku noć i lepi snovi

Post by Zika »

Eh Leci, ko ne ume da uziva u zivotu upropascuje ga jer ne zna zasto zivi. :ruzha:
User avatar
sarah
Posts: 495
Joined: 05 Sep 2012, 13:24

Re: Kafić (ex. Dobro jutro, dobar dan, laku noć i lepi snovi

Post by sarah »

Joooo Tanita kako ti je sladak avatar, slađi mi od alve :lol:
Žiko druže ovaj citat je vrhunski :bravo:

Članice Jeeeeeee kako je to dobro sad mož da ga gledaš kada šeta tim lepim trgom :bravo: kako je to divno ta napredna tehnika još kad bi uznapredovala do teleportacije bila bi u Rusiji za sekundu :D

Leci šaljem ti veeeeeliki poljubac :D
User avatar
pozitiva
Posts: 406
Joined: 20 Jan 2013, 13:24

Re: Kafić (ex. Dobro jutro, dobar dan, laku noć i lepi snovi

Post by pozitiva »

auuuuuuuuuuuuuuuuuu
vi se bas zabavljate dok ja radim
uh
spremam se za subotu za nase predavanje
pa ne stigoh jo i najzad pozeleti puno lepih i divnih dana na plazi hihi
i ja sam uz vas ne briniteeeeeeee :zdravica: :bravo: :bravo: :bravo:
boza jok, ziko, moze ona tvoja gibanica
i cetena moze tanita
ahahahha za viceve
ludi ste skroz
a clanice
pratis ga , pratis pa nemos od tebe da mrdne tvoj dragi pa cak i ako je otis'o tako daleko
ih ne mos ni na pivo da ode a da ti ne znas :mig: :ludiranje:
salim se
nek si ga ti videla, ajd furaj tamo pa ga zagrliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
tanita, sarah zao mi je sto vas necu moci izgrliti i ove subote
a ti DV
sta se s tobom desava
osecam ja... :drugari: :ruzha:
ljudi odoh raditi
ozbiljno
a vidimo se u subotu
http://ratnicisvetlosti.com/dogadjaji/

i da sto je bre kafanica prazna
gde ste svi kad ja dodjem?? :shok:
Image
User avatar
jaspis
Posts: 314
Joined: 29 Jan 2013, 20:55

Re: Kafić (ex. Dobro jutro, dobar dan, laku noć i lepi snovi

Post by jaspis »

Uh, mene nema dan ipo a vi odma po slatkom XD
Ceten alva??? odma sam se sjetila Boljeg zivota XD
Ja imam rafaello pa cu se i s tim morat zadovoljit, zato za vikend pravim kolace, neki cheese cake sa vockicama ;) eto nek vam rastu zazubice XD
Grlim vas sve punoo
Teži visokom jer u duši ti leže skrivene zvijezde. I sanjaj jer snovi predhode svakom cilju.
User avatar
najzad
Posts: 229
Joined: 19 Jan 2013, 17:54

Re: Kafić (ex. Dobro jutro, dobar dan, laku noć i lepi snovi

Post by najzad »

Drage moje nocne ptice, jedava se ukacih da vam pozelim sve najbolje, sa osvezenog morskog zala, posle veoma toplog i predivno provedenog dana predvece smo imali neverin tako da sad nemamo konstantan signal no sa prekidima vas citam i zahvaljujem se svima.Vidim i radujem se novom predavanju i bicu vam mentalna podrska za svo vreme a poseban ce mi biti uzitak da vidim i cujem posle sto vase opise a naravno i snimljen materijal novom kamericom.Jupi Jeeeeeeeeeeeeee. :D
Draga Pozitivo neka ti nisi stigla, sto se mene i Jo tice necemo ti zameriti jer znamo da nam uvek dobro i pozitivno sve zelis a rad je rad :ruzha: i siguno to mozes i valjano da prezentujes, vec vidim kako cu se ponositi tobom i kako ces sve to lepo odraditi.Cmokic i morski zagrljaj.
Ziko :andjeo: tvoji postovi kako god okrenes dodiruju dusu.Thanks :drugari: :zdravica:
Sve vas toplo pozdarvljam i ako ovo uspem da posaljem, jer se stalno iskljucuje, koristim ovu temu i za cestitku nasem triu rakcica koji imaju rodjendan jedan za drugim. S malim zakasnjenjem Gagici zatim daragoj mojoj Den taman jos na vreme a iza ponoci nasem super ADMINU. :drugari: :drugari: :drugari: :zdravica: :zdravica: :zdravica: :veselica: :veselica: :veselica:
Post Reply